Msze Święte na żywo po polsku

Jeśli masz wolną chwilę przed oglądaniem Mszy Świętej zapraszamy do przywitania się z Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie – kliknij tutaj

611 odpowiedzi na „Msze Święte na żywo po polsku

 1. Tomasz pisze:

  Znazłem stronę podczas choroby, kiedy nie mogłem jak zwykle wyjść do kościoła. Co widzę? Cały dzień, godzina po godzinie, a nawet częściej, w tylu różnych miejscach!
  Świetna sprawa!

 2. Teresa pisze:

  SZCZĘŚĆ BOŻE jestem przeszczesliwa że znalazłam tą aplikację bo nawet nie myślałam że może być taka aplikacja i z niedowierzaniem sprawdzałam Tak to naprawdę jest msza której mogę słuchać uczestniczyć WIELKIE BOG ZAPŁAĆ Chociaż nic nie zastąpi uczestniczenia we mszy św w niedzielę i święta ale teraz jestem sercem i duszą na innej mszy słucham kazania i też w nocy jak spać nie mogę i to mie uspokaja Z CAŁEGO SERCA DZIEKUJE NIECH MATKA BOŻA MA WAS W SWEJ OPIECE

 3. Jakub Klimkiewicz pisze:

  Dziękuję za czas poświęcony na stworzenie strony, dzięki Wam można pomodlić się w dowolnym miejscu. Moi rodzice korzystają z niej często, pozdrawiam!

  • admin pisze:

   Bóg zapłać za słowa wsparcia!

   • Anastazja pisze:

    Prawda jest,że jest niesamowitym darem stworzenie tej strony..Mimo,że chodzę do kościoła ale bardzo często korzystam z uczestnictwa we Mszy Świętej a także mogę być w Lourdes czy też Fatimie..Bóg Wam zapłać i niech nieustannie spływają na Was obfite łaski..

 4. Judit pisze:

  Dziekuje!
  Wegierka

  • Marianna pisze:

   Serdeczne Bog zaplac za umozliwienie udzialu we mszy swietej. Ze wzgledu na moj wiek potrzebuje opieki mojej corki ktora mieszka w niemczech. Jestem u niej juz ponad 5 lat i dzieki “mszy online” moge wysluchac mszy po polsku. Serdeczne Bog zaplac

 5. Teresa pisze:

  Szczęść Boże .Bóg zapłać za stworzenie tej strony .Korzystam z niej wielokrotnie w ciągu dnia i nocy .Serce się kraje ,że Komunia Święta jest w postawie stojącej.Aniołowie padają na twarz przed żywym Bogiem ,a kim my jesteśmy skoro nie potrafimy chociaż na tę chwilę ukleknąć .Zostańcie z Bogiem .

  • Renata pisze:

   No niestety, gdybym uklękła, to kilka osób musiałoby mnie wynosić z kościoła. A ta strona. to wielka sprawa. Dziękuję z serca.

  • Tomasz pisze:

   Kościół decyduje w swoich przepisach o tym, jak ma wyglądać liturgia, a odpowiedzialnym za jej kształt w parafii jest proboszcz.
   Z tego co wiem, nie ma jedynej słusznej postawy przyjmowania Komunii św.
   Tylko człowiek dostępuje godności fizycznego przyjmowania Ciała Pańskiego. Aniołowie nie mają ciał, więc nie mają takiej możliwości. Nie są to byty wyższe godnością od człowieka.

 6. Katarzyna pisze:

  Chwała Panu Bogu, za mozliwosc uczestniczenia w Eucharysti oraz adoracji Najswietszego Sakramentu czasie choroby. Niech Pan bedzie Uwielbiony i niech rozpromieni nad Wami Swe oblicze i zleje na Was zdroje łask. Dziekuje Bogu, ze jestescie.

 7. Jah pisze:

  Ale ja słyszę jak Anielskie Chóry wjeżdżają w refreny ?

 8. Monika pisze:

  Dziękuję Bogu z całego serca,że przez internet mogę uczestniczyć we Mszy Św.Dziękuję ludziom,którzy dbają o to,byśmy my osoby,które z różnych powodów nie mogą pójść do Kościoła mogły przeżyć niedzielną Mszę Świętą.Chwała Bogu po wszystkie czasy.

 9. Beata pisze:

  Szczęść Boże. W sobotę byłyśmy w Częstochowie i u Sióstr w punkcie zamówiłyśmy Mszę Świętą. Otrzymałyśmy obrazek na którym jest potwierdzenie daty i godziny, ale dopiero dziś doczytałam że trzeba obrazek dostarczyć przed Mszą. Moje pytanie brzmi: czy ta Msza się odbędzie, mieszkamy w Szczecinie, więc obrazka nie możemy dostarczyć.

  • Częstochowianin pisze:

   Oczywiście odbędzie się, ale intencja jedynie nie będzie odczytana przez księdza przed mszą.

 10. Wiesława pisze:

  Bóg zapłać za udostępnianie transmisji Mszy św. Minął kolejny rok, gdy mogłam modlić się w różnych intencjach i duchowo łączyć się w czasie Mszy św. z innymi wiernymi. Jest to dla mnie nieoceniona pomoc i łaska, że przed pójściem do szkoły mogłam uczniom przybliżyć treści Liturgii Słowa na każdy dzień. Niech Bóg Wam błogosławi! Szczęść Boże.

 11. Ewa pisze:

  Bóg zapłać za transmisję ❤️

 12. Bog zaplac za stworzenie i pielegnowanie tej strony dla mnie bezcennej,gdyz nie wychodze z domu od trzech lat

 13. Aga pisze:

  Bóg zapłać za możliwość uczestnictwa we Mszy świętej nawet w dzień powszedni.Nie mogę pójść do Kościoła z powodu choroby.Dziękuję,bo mam możliwość podczas Mszy transmitowanej modlić się o zdrowie dla mojej ciężko chorej siostry.

 14. rafalooos pisze:

  Niech Ci Bog wynagrodzi za czas ktory poswieciles na budowanie owej strony. Cos pieknego 🙂 Pozdrawiam Rafal

 15. Bóg honor ojczyzna pisze:

  Bog zapłać za możliwość transmisji online. Jestem kierowca samochodu Ciezarowego (tir) i podróżuje po calej Europie i dzieki tym transmisją każdy dzien zaczynam z Bogiem i daje mi siłę aby pokonac te trudności i ataki jakie sa kierowane na kościół chrześcijański. Dziekuje z calego serca

  • admin pisze:

   Bóg zapłać za słowa wsparcia. Niech Bóg Cię bezpiecznie prowadzi po wszystkich drogach jakie przemierzasz!

 16. dorota pisze:

  Bog zaplac za mozliwosc uczestnictwa w tych pieknych mszach swietych.

 17. Maria pisze:

  Bóg zapłać twórcom i opiekunom tej strony internetowej

 18. Karol pisze:

  Czy jest możliwość dodania nabożeństw pasyjnych 2019?

  Z góry dziękuję

 19. z zagranicy pisze:

  Bóg zapłać za to że możemy modlić się dzięki tej stronie za słowo Boże, profesjonalny zespół i wspaniałych księży .

 20. Ela pisze:

  Czy jest możliwość oglądania mszy św.z powtórki?W wolnych chwilach uczestniczyłabym we mszy,która już się w innym kościele odbyła,z uwagi na moją chorobę i zamieszkanie w małej miejscowości.Nie pamiętam,ale po polsku więcej było w dni tygodnia nadawane(teraz tylko we środę i piątki a w niedzielę?…nie wiem jak to odszukać). Ta stronka jest potrzebna i korzystam z niej często.

  • marcin pisze:

   ostatnie linki na niedzielnej liście “Nagranie niedzielnej/dzisiejszej mszy świętej” to retransmisje (powtórki)

 21. tina pisze:

  Bóg zapłać za możliwość uczestnictwa w mszy swietej

 22. jagoda pisze:

  Bóg zapłać za tę stronę! Super sprawa dla chorych, czy z małymi dziećmi… niech was strzeże Pan Bóg bo dzięki wam dużo ludzi może uczestniczyć we mszy ..

 23. Tom pisze:

  Bóg zapłać za tą stronę i możliwość zdalnego uczestnictwa we Mszy Świętej.

 24. Iwona pisze:

  Ja też jestem matką karmiącą dwumiesięcznego niemowlaka i nie wyobrażam sobie teraz przy -5 st. C iść na Mszę, gdy dziecko woła co godzinę oraz jest bardzo czułe na mokrego pampersa. Ciekawe po co przy mrozie narażać swoje zdrowie podczas karmienia oraz zdrowie niemowlaka przy ewentualnej zmianie pieluszki.

 25. Aneta pisze:

  To wielki dar. Należy to docenić.

 26. Iwona pisze:

  Kochani dziękuję za tą stronę 🙂
  Wiele osób za granicą ma utrudnioną możliwość uczestnictwa we Mszy Świętej.
  Z powodu nienormowanych godzin pracy, czasami dla innych współpracowników jest to normalny dzień pracy…. i z tego powodu boleję najbardziej, a to z powodu braku kościoła katolickiego albo też braku zrozumienia języka…
  W Polsce mamy taką możliwość aby wybrać w niedzielę godzinę pójścia na Mszę Świętą… bo zazwyczaj jest poranna, w południe, wieczorna i jest to wielkie szczęście… Docenia się to najbardziej gdy jest się za granicą… gdzie 1 ksiądz posługuje w wielu parafiach… i czasami nie ma możliwości być nawet w niedzielę w parafii w której chciałoby się uczestniczyć. Kochani doceniajcie możliwość wysłuchania, pójścia na Mszę Świętą. Doceniajcie też portale, które to umożliwiają :)! Doceniajcie to, że żyjecie w Polsce. Niech Bóg Wam wszystkim Błogosławi!

  • admin pisze:

   Dziękujemy za słowa wsparcia i życzymy wielu łask bożych, przede wszystkim powrotu do Ojczyzny, do swoich braci i sióstr w wierze.

  • Dariusz pisze:

   Wiem o czym piszesz. Też mieszkam za granicą i widzę że msza Św. celebrowana za granicą to niebo a ziemia. A jeszcze najgorzej jak nie ma w pobliżu koscioła. Mieszkam w Hiszpanii i odmówili mi przyjmowanie Eucharystii na kolanach. Wstałem i odszedłem. To był dopiero ból.
   Serdecznie pozdrawiam.

 27. Kasia pisze:

  Świetna strona , jestem matka karmiąca niemowlę! Dzieki wam mice uczestniczyć o dowolnej porze we mszy świętej. Świetna idea

 28. katolik pisze:

  Wysłuchuję od 13-ej Mszę św. z parafii Niepokalanego Serca Najświętszej Marii Panny. A gdzie jest ta parafia – może zarządzający stroną zaczną podawać taką drobną informację, jak miejscowość, w której jest kościół parafialny?

 29. Karol pisze:

  Dziękuję za te stronę, za której pośrednictwem można uczestniczyć we mszy świętej o każdej dogodnej porze.

  • admin pisze:

   Bóg zapłać za dobre słowo!

   • Jan pisze:

    Konkatedra w Lubaczowie – Sanktuarium NMP Łaskawej Lwowskiej – MSZE ŚW. W NIEDZIELĘ online: 6.30; 8.00; 9.30 ; 11.00 (msza św. dla dzieci); 13.00 (suma); 18.00

  • Magda pisze:

   Pamiętajmy, że uczestnictwo w Mszy przez Internet nie zwalnia z obowiązku uczestniczenia we Mszy Świętej w kościele w niedziele i święta nakazane (jeśli oczywiście nie uniemożliwia tego np. zły stan zdrowia). Pozdrawiam.

   • Colombo pisze:

    … lub jest się w muzułmańskiej Turcji i najbliższy kościół rzymskokatolicki znajduje się w Grecji.

    • Olga pisze:

     W Istambule jest polski kościół katolicki – Msza jest chyba o 9 lub 10 rano. W sobotę wieczorem jest polska Msza w Polonezkoj /dawniej Adampol/. W Stambule jest też kościół katolicki włoski -tu Msza jest koło południa. Wykaz kościołów znalazłam w informatorze w samolocie. Ale są też w internecie. Można zadzwonić do Księdza w Stambule i dokładnie się dowiedzieć .pozdrawiam

 30. Franciszek pisze:

  Pozdrawiam serdecznie księży i wiernych parafii świętej Rodziny w Gdyni. Kazania w tym kościele są piękne i mądre, śpiewane są tradycyjne polskie pieśni a Komunia święta udzielana jest na klęcząco przy balaskach. Transmisja w niedziele o 10.

 31. Maria pisze:

  Bóg zapłać za siłę która prostuje w trudnych chwilach i uczy pokory.

 32. ryszard pisze:

  Pytanie do admin
  Czy jest moźliwość na obejrzenie niedzielnej mszy św z Rzeszowa np z katedry bądź innego kościoła?W zakładce nieustanna modlitwa kościoła jest sanktuarium matki boskiej rzeszowskiej ale to nie działa.
  Pozdro ryszard

 33. Adrianna pisze:

  Bóg zapłać!!!! W tym tygodniu dochodzę do siebie po szpitalu i bardzo się cieszę, że mogę wziąć udział we Mszy Świętej, choć wyjście do kościoła jest raczej utrudnione

 34. Slawek pisze:

  Dziękuję.Dziękuję.Dziękuję.

 35. Barbara pisze:

  Szczęść Boże. Dziękuję twórcom strony oraz parafiom udostępniającym swoje Msze Św. Mieszkam w Warszawie, jednak już trzecią niedzielę z rzędu nie mogę wyjść z domu przez nogę w gipsie. Bardzo dziękuję w szczególności parafii Matki Bożej Królowej Rodzin w Borówcu, oglądam Msze Św. tej parafii, ponieważ dźwięk jest wyraźny, a proboszcz głosi piękne, przejmujące kazania. Bóg zapłać!

 36. Iza Gomza pisze:

  Szanowni Państwo,

  Serdecznie dziękuję, że dzięki Waszej pracy mogłam dziś, będąc chora, uczestniczyć w niedzielnej Mszy św. Tą informację otrzymałam od koleżanki i podobnie jak poprzednicy uważam że powinna być promowana. Sama podzieliłam się już tą wiadomością z inną koleżanką i ona też była zachwycona, bo wcześniej o tym nie wiedziała. Może warto zapromować się np. na stronie katolik.pl lub na “Modlitwie w drodze”?

  Ja już sprawdzam stan konta, bo uważam, że takie ZNAKOMITE inicjatywy trzeba promować i wspierać.
  Bóg zapłać

 37. Gosia pisze:

  Witam,
  A czy można liczyć na transmisje 2 września? Nie pojawia się w programie.

 38. Napora pisze:

  Bog zapłać

 39. Anna pisze:

  Bóg zapłać twórcom tej strony. Niezwykle potrzebna, zwłaszcza tym którzy z różnych powodów nie mogą dotrzeć na Mszę św. w kościołach.

 40. Teresa pisze:

  Świetny pomysł.

 41. Ala pisze:

  Miesiąc lipiec, poświęcony jest Najdroższej Krwi Chrystusa Pana. Moze udaloby sie dodac transmisje Nabozenstwa/Litanii do Najdroższej Krwi Chrystusa Pana.
  I pomc je rozpowszechnic. Zdaje sie, ze bedzie miedzy innymi w Lagiewnikach i w Czestochowie.
  Goraco dziekuje, za wspaniale dzielo! Kozysatm od wielu lat!
  Pozdrawiam Bardzo Serdecznie!

 42. x pisze:

  Bóg zapłać za chęć stworzenia tej strony Internetowej! Jest ona bowiem naprawdę wielką pomocą dla wielu ludzi z całego świata.
  Postscriptum: Fakt, iż ta strona Internetowa jest całkowicie bezpieczna, to taka “dosłowna” wisienka na torcie. Bądź co bądź, dziękuję Wam za cały ten wkład, który trwa nawet do dzisiaj. Uwielbiam ją. x

 43. Wsiemion pisze:

  Kiedyś można bylo przewinąć i obejrzec msze do nawet trzech godzin to tyłu dlaczego teraz nie? I jesli można by było tak to bardzo bardzo bym prosił bo bardzo lubie oglądać msze sw z radzionków Bóg zapłać Alleluja..

  • admin pisze:

   Cały czas można przewijać. Jedynie około północy dane mogą być nieaktualne, bo wtedy przełączane są kalendarze. Alleluja!

 44. Krzychu pisze:

  Najpiękniejsze Msze Święte są w Parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryji Panny w Gosławicach. Polecam znaleść intencje mszalne i obejrzeć jedną z takich mszy, zwłaszcza w niedziele.

 45. Zbigniew pisze:

  Bóg zapłać za tą stronę! Czy mozna zwrocic uwage nadawcy z parafii sw. Jadwigi w Nowym Targu? Msze sw. przerywaja reklamy.

  • admin pisze:

   Szczęść Boże! Dziękujemy za zwrócenie uwagi. Żeby zablokować reklamy, jeżeli są one emitowane w trakcie mszy, można skorzystać z blokerów reklam. Link do instalacji tego oprogramowania znajduje się pod kalendarzem – “Blokowanie reklam podczas transmisji wideo”.

 46. Marta pisze:

  Dziękuję Bogu za ludzi, którzy stworzyli tę stronę, jestem po operacji i nie mogę wychodzić z domu, a dzięki temu, że odkryłam to miejsce w necie mogłam być na Mszy św w niedzielę oraz mogę codziennie być na Nabożeństwie Majowym. Jednocześnie tak bardzo w niedzielę odczułam cierpienie niemożności przyjęcia komunii świętej. Wspaniała strona, a oprócz modlitwy można “zwiedzić” wiele pięknych kościołów. Niech Bóg Was prowadzi w czynieniu dobra poprzez tę stronę.

 47. Jurek pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.
  Jestem kierowcą międzynarodowym od 30 lat.Jak tylko mogę to uczestniczę w mszach św.na terenie całej Europy,gdzie tylko są Kościoły.Trafiam do różnych świątyń i modlę się wszędzie tam gdzie mnie droga lub nogi zaniosą.Ale są takie miejsca gdzie nie ma Kościołów,nie ma świątyń ale jest internet.I własnie dzięki takiej stronie na której teraz jestem mogę uczestniczyć we mszach świętych.W Polsce jak i zagranicznych katolickich świątyniach.Dziękuję za taką możliwość.Nawet nie macie pojęcia ile dajecie radości,przeżyć będąc uczestnikiem co w tygodniowej i nie tylko mszy.
  Na koniec chciałbym wszystkim,którzy prowadzą tę stronę podziękować z całego serca,życzyć Im zdrowia i łask Bożych oraz dalszej siły do prowadzenia tego co dla mnie,dla nas jest tak ważne.
  Dziękuję Ci Panie Boże,Proszę czuwaj i prowadz mnie zawsze tak żebym nikomu nie zrobił krzywdy.Tak jak robisz to do tej pory.
  Bóg zapłać za Twoje łaski,za moją Żonę i dzieci.

 48. Beata pisze:

  Zmartwychwstały Panie Jezu proszę dopomóż mi wychować syna na wspaniałego człowieka i katolika, wspomóż w braku nadzieji, rozchwianiu, nerwowosci. Pokaż Boże dobra drogę do rozwiązania naszych trudnych spraw. Daj spokój i opanowanie w pracy lub pozwól znaleźć inną. Wspomagaj nas i nie opiszczaj na codzień. Matko Przenajswietsza opiekuj sie całą naszą rodziną.

 49. Bozena Zapior pisze:

  Boże wylecz mnie z chorób. Proszę, uchowaj moją rodzinę by zawsze szli dobra droga. Pomóż wychować moja siostrzenice na przykładną katoliczkę.czuwaj nad nami wszystkimi.

  Zaopiekuj się moim tatą, który jest już przy Tobie.

  Bóg zaplac

 50. D.J.A. pisze:

  Mam złamaną nogę, chodzić nie mogę, a w mszy uczestniczę, i to Kanadyjskiej!
  Świat jest piękny.
  Niech żyje Jezus Chrystus!
  D.J.A.

 51. Rafal Nowicki pisze:

  Bog zaplac! Wspaniala strona! Mieszkam na stale w Szwecji i dzieki tej stronie moge uczestniczyc w niedzielnej mszy swietej w Polsce. To cos niesamowitego. Czekam tylko na transmisje mszy swietych z mojej parafii z Polski – Kosciol sw. Polikarpa z Gdanska Osowej. Serdeczne Bog zaplac!

 52. Małgorzata pisze:

  To wspaniałe że jest możliwość uczestnictwa duchowego we mszy św. gdy z różnych powodów nie można w niej uczestniczyć osobiście.Bóg zapłać pomysłodawcom tej strony szkoda że jest tak mało informacji o takiej możliwości (chociażby w prasie katolickiej).Ja natknęłam się na nią przypadkiem, z całą pewnością będę polecać tę stronę znajomym.Jeszcze raz Szczęść Boże autorom tego jakże potrzebnego i wspaniałego dzieła!

 53. Michał Sokołowski pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.
  Bóg zapłać za wspaniałe msze jestem kolejnym kierowcą. Jeżdżę po Europie i nie zawsze jest kościół przy parkingu dla ciężarówek. Parkuje teraz w Austrii koło Brenero i znalazłem w internecie kościół ale okazała się to być kapliczka na 6 małych ławek kapłana nie było ani informacji o mszach, jedno co to dziękuję Panu że w miejscu świętym mogłem się pomodlić.
  Wielkie Bóg zapłać!

 54. Iwona i Mariusz pisze:

  Bóg zapłać za to że możemy modlić się dzięki tej stronie .W Niemczech nie łatwo znależć blisko kościół i nie zawsze godziny pracy pasują z godzinami nabożeństw,z całego serca dziękujemy ze tak blisko możemy być z Bogiem.Iwona i Mariusz.

 55. Elżbieta pisze:

  Bog zaplac za msze online. Od 38 lat mieszkam w Kanadzie w Ontario. Od jakichś dwóc lat oglądam msze online szczególnie z Sanktuarium NMP w Częstochowie. Dziękuje serdecznie za Wasza prace tak oddana Panu Bogu i nam polskiej Polonii. Jestem wam bardzo wdzięczna i napewno tysiące Polaków mieszkających za granica.
  Dziękuje wszystkim pracownikom tej strony,
  Bóg zapłać.

  • Henryk pisze:

   A ja z kolei mieszkam w Krakowie a oglądam msze święte z Ontario z Mississauga 🙂
   Jaki ten świat jest mały, hmmm… 🙂
   P O Z D R A W I A M

 56. Zofia pisze:

  Jestem szczesliwa, nie ze mieszkam 43 lata w Niemczech,ale ze mam dostep na stronie mszy w moim jezyku i dodatkowo duchowo jestem czesto obecna siedzac lub spogladajac na miejsce gdzie moja MAMKA siedziala razem , na lawce gdzie moja siostra siedziala i ze lzami w oczach bardzo czesto prowadze duchowa rozmowe z nimi.
  DZIEKUJE SERDECZNIE za przyblizenie mi mojej ojczyzny,mojej rodziny.

 57. Prawnik pisze:

  Bóg zapłać!

 58. Gosia pisze:

  Dzięki tej stronie pomimo choroby mogłam uczestniczyć we Mszy Św. na żywo.
  Bóg zapłać!

 59. Wiktoria pisze:

  Niech Pan będzie uwielbiony, dziękuję bardzo za to, że można dzięki tej stronie uczestniczyć na Mszy św.
  Chwała Panu!

 60. Kunegunda pisze:

  Dzięki wielkie za tą stronkę 🙂

 61. Grażyna pisze:

  Bóg zapłać za tą stronę!
  Dzięki transmisjom mogłam uczestniczyć we Mszy Świętej.
  To wielka radość,że jest taka możliwość.

 62. Anna pisze:

  Bóg zapłać za stronę. Bardzo się cieszę, że mogę uczestniczyć we Mszy Świętej podczas choroby. Szczęść Boże!

 63. Bogdan pisze:

  Bóg zapłać za ta stronę ,jestem kierowca i często jest to jedyna możliwość wysłuchania mszy świętej .

 64. mama pisze:

  Bardzo się cieszę, że istnieje ta strona i transmisji Mszy Świętej jest tak dużo. Zaczęłam korzystać z tej strony będąc w ciąży i do dziś z niej korzystam,gdy jestem chora tak jak teraz i nie mogę uczestniczyć osobiście. Obie z 3 miesięczną córeczką słuchamy Słowa Bożego. Bóg Wam zapłać. Szczęścia i błogosławieństwa Bożego w Nowym roku 🙂

 65. kuba pisze:

  Bóg zapłać za stronę!

 66. Grażyna Gruszka pisze:

  Bóg zapłać za stronkę!
  Jestem bardzo wdzięczna za tą stronę,myslę że wiele ludzi z różnych powodów z niej korzysta.Ja pracuję w Wielkiej Brytanii jako opiekunka osób starszych,nie mogę uczestniczyć w niedzielnej mszy.Zresztą w większości miejsc nie ma gdzie iść na mszę.To jest bardzo smutne ci ludzie w większości nie przeżywają niedzieli, mszy ,świąt tak jak my nie rozumieją naszej potrzeby.
  Dziękuję wszystkim,ktorzy przyczyniają się do istnienia tej strony.

 67. Wojtek pisze:

  szczęść Boże wszystkim, ciężko było znaleźć online msze święte ale się udało, muszę podpowiedzieć w swojej parafii może też by tak ruszyła transmisja z mojej parafii.
  jestem po udarze z mocnym niedowładem więc o uczestnictwie osobistym we mszy niedzielnej cz jakiejś innej mogę zapomnieć. dzięki Bogu i wam za możliwość uczestnictwa choć takiego we mszy św.

 68. Grażyna pisze:

  Bożego błogosławieństwa i obfitych łask życzę dla Admina i wszystkich użytkowników tej strony

 69. Teresa pisze:

  Niech Dobry Bog Wam wynagrodzi!

 70. Franek pisze:

  Dzięki Bogu, że ktoś wpadł na taki pomysł! Mogło by to być tylko bardziej rozpropagowane. Choroba mnie zmorzyła, ale nie musiałem rezygnować z Eucharystii

 71. Joanna pisze:

  Chwała Bogu Najwyższemu za Waszą pracę. Niech Wam Bóg błogosławi za to co zrobiliście dla tak wielu ludzi.
  Pracuję za granicą w Niemczech jako opiekunka osób starszych . Tu w Niemczech jest tylko jedna msza w niedzielę ! Nie mogę na nią pójść, bo mam w tym czasie obowiązki wobec podopiecznej.
  Dlatego oglądam jak ludzie w Polsce mogą jeszcze uczestniczyć w mszach na co dzień i myślę o tym , czy zdają sobie sprawę z swojego szczęścia ?
  Bóg jest dla nas Polaków bardzo łaskawy, dopóki są ludzie w kościele na Jego Eucharystii.
  Jeśli nie przyjdą młodzi to będzie koniec kościoła katolickiego w Polsce. Będzie jak w Niemczech. OBY TAK NIGDY SIĘ NIE STAŁO.
  Wasza strona jest dla wielu ludzi największym wsparciem duchowym. Kiedy ja już nie daję rady wyszukuję Mszę św. i po jej wysłuchaniu lub uczestniczeniu w niej ( to zależy od tego na ile jestem wyczerpana psychicznie i fizycznie) jest dużo lepiej. Daję radę. Mogę zacząć kolejny dzień. Nie wiem, czy mogłabym pracować w tym kraju gdzie ludzie pobłądzili, gdzie nie ma prawdziwej miłości wśród nich o której mówi nam Jezus. Jak zauważyłam pracując w Niemczech od dwóch lat bogiem jest tu pieniądz. Dzieci czekają na śmierć swoich rodziców żeby zgarnąć ich majątek. To i wiele innych spraw w tym kraju napawa mnie obrzydzeniem i tylko Eucharystia jest dla mnie wsparciem.
  Dzięki Waszej stronie mam zawsze o każdej godzinie dostęp do słowa Bożego wygłaszanego przez naszych kochanych kapłanów. Teraz to wiem, że są wspaniali choć jak każdy człowiek niedoskonali. Powinniśmy się cieszyć, że są. Kiedy ich zabraknie kościoła też nie będzie.

  • admin pisze:

   Dziękujemy za słowa wsparcia. Życzymy nowych sił i więcej radości, danej nam od Pana naszego Jezusa Chrystusa!

 72. Betty pisze:

  Szczęść Boże ! Kochani siostry i bracia, którzy korzystacie z tej strony!
  Myślę,że jesteście tak samo wdzięczni za tę stronę, jak ja.Odkryłam ją niedawno.
  Pracując okresowo w Niemczech(na północy),nie mogłam chodzić na mszę św. ,
  ponieważ blisko nie ma kościoła katolickiego.Bardzo cierpiałam z tego powodu.
  Tak tęskniłam za mszą św.!Teraz jestem szczęśliwa,bo mogę przeżywać ją co niedzielę.
  Dziękuję wszystkim,którzy przyczyniają się do istnienia tej strony!
  Życzę Wam wszystkim obfitych łask przychodzącej na świat Bożej Dzieciny !

 73. Jan pisze:

  Bóg zapłać za stronę ! Obecnie nie mogę chodzić do kościoła ze względu na chorobę, dzięki tej stronie mogę być na bieżąco 🙂

 74. Jarosław pisze:

  Bóg zapłać za stronkę! Jestem niesłyszący i dzięki tej stronce mogę wybrać Mszę Świętą, przez którą wyszukam kazania, w którym zrozumiem słowa Kapłana. Chociaż przydałoby się włączenie automatycznych napisów…

  • admin pisze:

   Szczęść Boże! Wydaje się, że technologia automatycznego tworzenia napisów w czasie rzeczywistym (kiedy transmitowana jest msza na żywo) wkrótce będzie możliwa i dla języka angielskiego i dla polskiego.

 75. Jolanta pisze:

  Bog zaplac za ta strone. Mieszkam w niemczech i ogromnie sie ciesze ze moge ogladac transmisje i uczestniczyc we Mszy Swietej.

 76. Piotr pisze:

  Jak miło widzieć że ludzie w komentarzach tak życzliwie się do siebie odnoszą. I to napewno Panu Bogu się podoba. Pozdrawiam

 77. Piotr pisze:

  Wielu najpiękniejszych łask i życzliwych ludzi dookoła, dla Admina i Użytkowników. Także z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia!

  No to mamy kościół XXI wieku. 🙂

  Myślę, że jest to warta rozważenia alternatywa dla wiernych mieszkających w miejscach gdzie najbliższa parafia jest kilkaset km od miejsca zamieszkania, oraz krajów gdzie chrześcijaństwo jest prześladowane.

  ps. brawo za włączenie https!

 78. Paweł pisze:

  Jak będę miał to dam. Bóg zapłać.

 79. Ania pisze:

  Bóg zapłać za tą stronę! Odkryłam ją w trakcie ciąży. Dzięki transmisjom mogłam uczestniczyć we Mszy Świętej. Do dziś korzystam ze strony podczas choroby. To wielka radość, że jest taka możliwość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *