Msze Święte na żywo po polsku

Jeśli masz wolną chwilę przed oglądaniem Mszy Świętej zapraszamy do przywitania się z Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie – kliknij tutaj

830 odpowiedzi na „Msze Święte na żywo po polsku

 1. Młoda Mama pisze:

  Bardzo dziękuję za tą stronę, kolejny raz mogłam obejrzeć msze w domu kiedy jestem sama z maleństwem, a pogoda nie sprzyja spacerom.

 2. Halina Sęk pisze:

  Bardzo dziękuję za tą stronę internetową, dzięki niej jest tyle możliwości uczestniczenia we Mszy Świętej w czasie choroby. Bóg zapłać.

 3. Ela pisze:

  dziekuje za ta strone. Bardzo fajny pomysl 🙂

 4. ERYK pisze:

  NOC POKUTY I WYNAGRODZENIA 29/30 każdego m-ca w sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej w TURZY ŚLĄSKIEJ początek o godz. 20.00 – powitanie 20.30 msza św. w intencji Ojca Świętego i Episkopatu w naszym kraju, 21.30 godzina przebłagalna i procesja 23.30 Różaniec pokutny 24.00 – msza św.
  PASTERKA MARYJNA 1.00 Nabożeństwo do Matki Bożej Płaczącej z Syrakuz i procesja 2.00 Droga Krzyżowa, 3.00 Godzina miłosierdzia 4.00 msza św.- na zakończenie nocy pokuty.
  DZIEŃ CHORYCH 13 każdego m-ca w sierpniu 13 i 19 początek o godz. 9.00-powitanie uczestników 9.15 msza św. w intencji chorych, 10.00 wystawienie najświętszego sakramentu, błogosławieństwo chorych Najświętszym sakramentem ,święcenie lekarstw 11.15 Koronka do Miłosierdzia Bożego 11.30 Różaniec 12.00 msza św. w intencji uczestników Dnia Chorych, 13.00 wystawienie Najśw. Sakramentu, błogosławieństwo Najśw. Sakramentem, Święcenie lekarstw nabożeństwo końcowe
  ODPUSTY od maja do października w niedzielę po 13- tym początek o godz. 6.15 wystawienie Najświętszego Sakramentu -RÓŻANIEC cz.I 7.00 msza św. 8.15
  RÓŻANIEC cz.II 9.15 msza św. 10.30 SUMA ODPUSTOWA 12.00 PROCESJA “MARYJA NAWIEDZA SWÓJ LUD” 13.00 Msza św. -AUTOSACRUM -poświęcenie pojazdów, procesja z figurą M.B.PŁACZĄCEJ z SYRAKUZ, 14.00 RÓŻANIEC cz.III , 15.00 Nabożeństwo do MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 15.30 Nieszpory, 16..00 RÓŻANIEC cz.IV, 16.30 msza św. http://www.sanktuarium.turza.pl/kamera

 5. jakub pisze:

  prosił bym o dodanie mszy św w rycie trydenckim z jakiegoś kościoła w Polsce bardzo bardzo bym prosił może byc nawet transmisja radiowa z góry

 6. Podoba mi się ten blog. Będzie dla mnie inspiracją, przy prowadzeniu – http://www.boze-narodzenie.com.pl

 7. Anna pisze:

  Błogosławiony Janie Pawle II, bądź patronem Nowej Ewangelizacji, wołaj nieustannie ; Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze tej ziemi, Polskiej ziemi. Amen.
  ps.
  http://mimj.pl/category/spotkania/
  Warto posłuchać modlitw o uzdrowienie i uwolnienie, które będą dziś po Mszy Świętej ok.18tej w Olsztynie k/ Częstochowy. Prowadzi je pustelnik, egzorcysta o. Daniel.

  • jakub pisze:

   prosił bym o dodanie mszy św w rycie trydenckim z jakiegoś kościoła w Polsce bardzo bardzo bym prosił może byc nawet transmisja radiowa z góry dziekuje

 8. Marcin pisze:

  Wspaniała inicjatywa. Dzisiaj leżę w łóżku chory i uczestniczyłem we Mszy Świętej odprawianej w Irlandii – mieszkam w Polsce i pewnie nigdy nie będę w Lurgan. Dzięki temu serwisowi mogłem modlić się z Polakami na obczyźnie. Dziękuję!

 9. Edward Płoch pisze:

  Bardzo się cieszę, że mogę uczestniczyć przez internet we Mszy Świętej. Wiadomo, że nie zastąpi to uczestnictwa realnie w kościele. Pracuję w Niemczech i gdyby nie transmitowane Msze Święte i Nabożeństwa byłoby mi bardzo ciężko a to mi dodaje siły do pracy i do życia. Pozdrawiam wszystkich Szczęść Boże.

 10. Joanna pisze:

  Serdeczne dzieki, ze istnieje Wasza strona…. Nie mieszkam w Polsce, ale ogladalam czasami msze z Lagiewnik, jednak przy 3 dzieci znalezienie czasu o 7 rano graniczy z cudem,,,, teraz nie mam wymowki i jezeli nie idziemy sami do kosciola, uczestniczymy we mszy przy Waszej pomocy…. dziekuje bardzo i Wesolych Swiat:-)

 11. Kasia pisze:

  Dziękuję za tą Najświętsza Ofiarę , dziś była mi szczególnie bliska

 12. Jan Z. z rodziną pisze:

  Bardzo dziękujemy za tą wspaniałą inicjatywę. Już kolejny raz ze względu na chorobę możemy uczestniczyć we Mszy Św. i duchowo celebrować Eucharystię. Jesteśmy też stęsknieni do Polskiej, pięknej duchowości i czci dla Świętości, Boga i Kościoła. Pozdrawiamy z Danii.

 13. tomek z rodzina pisze:

  Dzieki, za mozliwosc uczestniczenia w mszy sw. podczas wjazdu narciarskiego

 14. barbara pisze:

  MAM PYTANIE CZY KIEDYS ZOSTANIE WPROWADZONA SPOWIEDZ PRZEZ INTERNET-POMOGŁO BY TO STARSZYM I SCHOROWANYM OSOBOM,Z GÓRY BÓG ZAPŁAC .BARBARA

  • Ricardo pisze:

   Obawiam się że w tym przypadku nie będzie to takie proste. Sakrament aby zaistnieć potrzebuje faktycznej obecności, dlatego spowiedź przez internet niestety nie wchodzi w rachubę. O ile w razie choroby lub innej sytuacji wyraźnie uniemożliwiającej wyjście do kościoła Msza Św. przez sieć rozwiązuje sprawę obowiązku niedzielnego o tyle jeśli chodzi o spowiedź to w przypadku osoby chorej, to kapłan musi przyjść do niej osobiście

   pozdrawiam serdecznie 🙂

 15. irek pisze:

  oglądam msze św. w pracy a jeżdze po skandynawi dzięki za możliwość uczestnictwa w nabożeństwach

 16. Marzena pisze:

  Dzięki tej stronie codziennie jestem w Polsce, chociaż mieszkam w Turcji. Tutaj najbliższy kościół jest w odległości 500 km.. Niech Bóg wynagrodzi pomysłodawcom. Bóg zapłać!!

 17. Agnieszka pisze:

  DZIEKUJE!

 18. IrenaR pisze:

  Od wielu lat pracuję w Niemczech, i nie zawsze mogę uczestniczyć na mszy św na żywo, a już absolutnie nie mam mozliwości uczestniczenia we Mszy Sw po polsku.
  Zatem zwracam się z prośbą aby w czasie transmisji Oline cały czas było słychać śpiew organisty, oraz modlitwy Księdza celebranta, aby można było wyraźnie słyszeć treść modlitwy, ponieważ po latach nie wszystkie modlitwy i pieśni pamiętam. Bardzo o to proszę i z góry serdecznie dziękuję!

  • kuzo pisze:

   A nie ma w poblizu Mszy sw. po polsku, prowadzonej przez Polska Misje Katolicka?
   http://www.pmk-niemcy. eu/polskiemisje.html
   Ale to przewaznie tylko w wiekszych miastach, wykaz nie obejmuje wielu mniejszych miasteczek, do ktorych ksieza dojezdzaja 1-2 x w m-cu z wiekszych miast. Np. Msze sw. po polsku w Uelzen sa prowadzone przez PMK z Braunschweig. Tak, ze nalezy wejsc na tsrony wszystkich pojedynczych misji w pobliskich duzych miastach.
   Pozdrawiam

 19. gość pisze:

  gratulacje i gromkie brawa dla pomysłodawców!!!!!:)
  tak trzymać!!!:) dzięki wielkie!!!!!:))

 20. Danuta pisze:

  Wysłuchałam kazania pasyjnego w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach , Bóg zapłać jestem bardzo podbudowana , idę teraz do kościoła . Pozdrawiam. Danuta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *