Zgłoś transmisję

Jeżeli wiesz o transmisji mszy świętej, której nie mamy – prosimy o zgłoszenie. Z założenia nie umieszczamy transmisji, które dyskwalifikuje niedostateczna jakość techniczna, brak dźwięku (te w których przekazywany jest tylko obraz) a także konieczność oglądania reklam.
Poniżej w komentarzu wpisz adres strony internetowej oraz godziny transmisji. Dziękujemy!

6 odpowiedzi na „Zgłoś transmisję

 1. admin pisze:

  Dodałam do kalendarza.
  Szczęść Boże!

 2. Ania pisze:

  Proszę o pomoc na meila.Od wczoraj nie można oglądać transmisji z jasnej Góry.Jaki jest tego powód.Pozdrawiam,Ania

  • admin pisze:

   Na stronie transmisji z Jasnej Góry znalazłam informację, że “Ze względu na aktualnie dostępną dla Biura Prasowego JG przepustowość łączy, obraz z kamery może oglądać jednocześnie ograniczona liczba osób. Do oglądania obrazu z kamery konieczne jest środowisko Java Runtime Environment.” Być może transmisje chce oglądać zbyt duża liczba osób w stosunku do możliwości łącza i dlatego nie możesz się połączyć.
   Szczęść Boże!

 3. Tomasz TV OBNews pisze:

  Zapraszam na co tygodniową transmisję mszy świętej niedzielnej z kościoła MBB w Mierzynie. Transmisja za pośrednictwem TV OBNews

  parafiamierzyn.pl zakładka przekaz video

  Początek 10:30 każda NIEDZIELA

 4. Maciek pisze:

  Bardzo dziękuję za wspaniałą inicjatywę. Dzięki niej nawet będąc w górach w Azji mogę posłuchać Mszy św. Jednak mam pewne wątpliwości co do organizacji całej strony – nie jest dla mnie jasne, według jakiej strefy czasowej są podane godziny transmisji – czy to jest czas środkowoeuropejski (“polski”), czy czas lokalny danego kościoła? Bo jak widzę w opisie Mszy św. po hiszpańsku z Meksyku, że ma być w nocy o 2:00 lub 3:00, to nabieram wątpliwości. Ponieważ sam jestem w innej strefie czasowej, wszystko muszę przeliczać, jest to dla mnie ważne. Myślę, że nie tylko dla mnie taka informacja ogólna na stronie głównej byłaby użyteczna.
  Powyższy komentarz zamieściłem na stronie Msze święte w języku hiszpańskim, ale ponieważ myslę, że ma on charakter ogólny, pozwalam sobie wysłać także tutaj (1* nie mając pewności, że odpowiedź tam się pojawi; 2* uważając, że ta informacja powinna być na stronie głównej, a nie jakiejś podrzędnej).
  Przy okazji pozwolę sobie na jeszcze jeden komentarz: Na stronie głównej jest napisane: “Jeżeli (…) masz uwagi odnośnie strony skorzystaj z formularza kontaktowego.”
  Pominąwszy kwestię błędu gramatycznego “odnośnie” (brakuje przyimka “do” – odnosimy się “do czegoś/kogoś”, a nie “czegoś”; doroszewski.pwn.pl /haslo/odno%C5%9Bnie/), warto zwrócić uwagę, że formularz kontaktowy jest dość “ukryty” – na ogół takie formularze są w menu pod nazwą “kontakt” (lub coś podobnego), i na ogół jest to pozycja skrajna (ostatnia, ewentualnie pierwsza – łatwa do znalezienia), tutaj ani w menu po prawej stronie, ani u góry takiej pozycji nie ma. Jest co prawda po prawej pozycja (czwarta od dołu) “zgłoś transmisję”, ale ja przecież nie chcę zgłaszać transmisji. Ale ponieważ nie znalazłem innego formularza kontaktowego – wchodzę tutaj. Zastanawiam się, co wpisać w rubrykę pierwszą i drugą – obowiązkowe, wpisuję jakieś fikcyjne dane, mam zamiar to opisać w PS. do komentarza, żeby nie wprowadzać państwa w błąd, i wtedy schodząc na dół (bo cała strona zajmuje więcej, niż jeden ekran), widzę, że pod spodem jest drugi formularz kontaktowy na uwagi, o czym nie mam mowy ani w menu, ani nawet u góry tej strony. Myślę, że dalszy komentarz jest zbędny.
  Pozdrawiam serdecznie i niech Pan Bóg błogosławi.

 5. admin pisze:

  dziękujemy za podanie adresu ww.ostrobramska.pl/kamera.php – niestety żadna msza z miejsca, które pokazuje kamera nie jest nadawa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *