Wspieraj nas

Prosimy wszystkich, którzy mogą, o pomoc w utrzymaniu strony msza-online.net. Przy aktualizacji strony msza-online.net pracują nieodpłatnie wolontariusze, ale potrzebna nam jest cały czas pomoc.
W tę pomoc możesz włączyć się w różny sposób:

Przez modlitwę za wszystkie osoby prowadzące stronę msza-online.net,

– Finansowo:
Będziemy wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą darowiznę na cel utrzymania strony msza-online.net (opłacenie rocznych kosztów utrzymania domeny i serwera, rozwój strony, w szczególności opracowanie innych wersji językowych) poprzez wpłaty na:

Konto w zł: 74 2030 0045 1110 0000 0405 8320

Przy realizacji przelewów z zagranicy zapraszamy do skorzystania z poniższej możliwości dokonania przekazu w dowolnej walucie korzystając z jednego z poniższych przycisków:

Właścicielem rachunku jest Fundacja Dowiedz się Więcej, ul. Wiśniowa 6, 05-091 Ząbki, Polska

Tytuł przelewu: darowizna na cele religijne – strona msza-online.net

Jeśli chcesz otrzymać elektroniczne potwierdzenie otrzymania wpłaty prosimy o podanie w tytule przelewu również adresu e-mail, na który chcesz otrzymać potwierdzenie.

Przez zamieszczanie linków do naszej strony na swojej stronie internetowej, Facebook’u, blogu lub innej stronie, w celu informowania internautów, szczególnie chorych, bez możliwości wyjścia z domu, przebywających na emigracji lub w podróży o możliwości oglądania Mszy Świętych i innych nabożeństw za pośrednictwem strony msza-online.net .
Instrukcja jak umieszczać linki do strony znajduje się w zakładce „Dla Twórców stron i blogów”

Przez zgłaszanie nowych transmisji, które możemy wpisać do naszych kalendarzy – przez zakładkę „Zgłoś transmisję”.

Za wsparcie serdecznie dziękujemy!

 

Wspierają nas: linkiem, postem i modlitwą następujące strony:

 
Witryna Postapostolski w zamyśle założycieli, ma mieć charakter misji. Celem powstania witryny jest zachęta, byśmy jako chrześcijanie powrócili do tradycji i zwyczaju modlitwy postnej, jako modlitwy bardzo angażującej, a zarazem niezwykle skutecznej. Przez modlitwę postną rozumiemy nie tylko rezygnację ze spożywania pokarmów czy też ich ograniczenie (post o chlebie i wodzie), ale też rezygnację z różnych przyjemności poprzez umartwienia lub wyrzeczenia.
 
Msze na wakacjach – strona pomocna każdemu, kto szuka w obcym kraju kościoła z mszą świętą.
 
Instytut Duszpasterstwa Emigracyjnego im. Kard. Augusta Hlonda w Poznaniu.  Priorytetowe zadania Instytutu to: zbieranie, opracowywanie i aktualizowanie bazy danych o duszpasterstwie polonijnym i jednoczesne informowanie różnymi sposobami  wyjeżdżających za granicę o polskich kapłanach posługujących na całym świecie; współpraca z instytucjami kościelnymi i państwowymi w środowiskach pobytu polskich emigrantów i opracowywanie raportów o migracji Polaków na potrzeby przełożonego generalnego i Episkopatu Polski, organizowanie sympozjów i kursów dla księży i sióstr zakonnych wyjeżdżających do pracy duszpasterskiej za granicę, jak też szeroko pojęta animacja informacyjno – modlitewna przez wysyłanie przygotowanych materiałów na terenie Polski.
 
Brakuje tu twojej strony? Napisz do nas: marekrz /at/ hotmail.com


16 odpowiedzi na „Wspieraj nas

 1. Krystyna pisze:

  Witam- Szczęść Boże!
  Dziękuję Wam za tę stronę. Codziennie korzystam z Mszy Św. i Godziny Miłosierdzia z Łagiewnik , a także co jakiś czas z Mszy Św. z innych kościołów. Jest tyle możliwości uczestniczenia duchowego w Mszach Św. i Nabożeństwach, Adoracji i Nowennach na tej stronie -że jestem pełna podziwu dla osób tworzących tę stronę. Jestem ogromnie wdzięczna Wam Kochani, którzy pamiętacie o osobach nie mogących osobiście uczestniczyć w tych wydarzeniach. Będę starać się wspomagać Was modlitwą i materialnie, aby to dzieło trwało i rozwijało się, bo jest bardzo potrzebne.
  Szczęść Wam Boże!
  Wdzięczna Krystyna.

 2. Ola pisze:

  Bóg zapłać Kochani! Wspaniale,że są ludzie, którzy myślą o chorych. Przecież każdego może to spotkać, prawda? A choroba przeżywana w obecności Boga ma zupełnie inne oblicze. W każdym razie ja mam takie odczucia. Dzięki mszom, w których codziennie staram się uczestniczyć za pośrednictwem Waszego Portalu moja niedyspozycja nabrała nowego wymiaru. Dziękuję! Zachęcam wszystkich do finansowego wspierania strony!

 3. Danuta pisze:

  Jestem taka szczesliwa ze na internecie sa tez takie wartosciowe miejsca. Dziekuje osobom ktore przyczynily sie do zaistnienia na internecie Mszy Swietch. Jest to ogromna radosc dla ludzi starszych i chorych i potrzebujacych duchowego wsparcia. Garnijmy sie do Boga a bedziemy naprawde szczesliwi. Pamietam slowa Naszego Kochanego Papierza: nie lekajcie sie ………….wiem ze nie jestem sama i jest mi duzo lzej nawet kiedy dopadna mnie zle chwile. Kocham Ciebie Wielki Boze i prosze miej nas wszystkich w opiece.

 4. Stanisława pisze:

  Z całego serca dziękuję za tę stronę. Przez kilka lat marzyłam o takiej stronie, aż kiedyś przypadkowo trafiłam na tę stronę przy przeszukując internat czy nie znajdę mszy św niedzielnej, kiedy to nie będąc w domu nie będę mogła skorzystać z transmisji telewizyjnych. Aż tu niespodzianka. Mogę być na mszy św każdego dnia i dogodnej porze.Czyż to nie cudowne! Ja jestem z tytułu tak wieku, jak i chorób zamknięta w ,,więzieniu domowym” Dobrze że umysł jeszcze działa i kiedy dostałam od syna stary laptop wraz z zapewnieniem że posługiwanie się nim nie jest trudne stałam się zapaloną internautką. Tę wstawkę o mnie dedykuję wszystkim dorosłym dzieciom, aby nie wierzyły zapewnieniom rodzicom że są już za starzy na internet. Na pewno nie są oni głupsi od ich utalentowanych maluchów.
  A teraz mam ważne pytanie : czy można przekazać Wam 1% mojego podatku i do jakiego terminu, czy tę decyzję mogę podjąć już dziś zmyślą o bieżącym roku 2015, oraz proszę o pouczenie jak to zrobić, ma się rozumieć przez, internet Bardzo proszę ,jeśli to możliwe, o szczegółowe wyjaśnienia. Stacha

  • admin pisze:

   Cieszymy się, że nasza strona jest potrzebna. Powstała ona z myślą o osobach w podobnej sytuacji jak Pani. Jeśli chodzi o przekazanie 1% podatku – w tym roku, niestety, jeszcze nie jest to możliwe, ponieważ nie minęły jeszcze 2 lata istnienia Fundacji Dowiedz się Więcej, która zbiera środki na utrzymanie strony. Dopiero po 2 latach można złożyć wniosek do Sądu o wpisanie na listę organizacji, które mają prawo zbierania 1%. Mamy nadzieję, że w przyszłości będzie możliwe przekazanie 1% na naszą stronę. Szczęść Boże!

 5. Krystyna pisze:

  Szczesc Boze.
  Nie tak dawno znalazlam te strone.
  Bardzo dziekuje ze ta stronka istnieje.
  Czesto ogladam Msze Sw.gdy w Polsce jest 6rano.
  Mam problem odbierania Mszy Sw.z Czestochowy,
  Lagiewnik, lichena, po prostu obraz sie zawiesza, nie mam pojecia dlaczego.Jesli chodzi o wsparcie, prosze podac nazwisko imie I numer telf.W kraju w ktorym mieszkam nie ma waszego konta, wiec wysle pieniazki przez Western Union I na drugi dzien panstwo otrzymaja.Pozdrawiam serdecznie niech Bog blogoslawi.Krystyna

  • admin pisze:

   Pani Krystyno,
   Sprawdziłam transmisję z Jasnej Góry -w ciągu dnia działała, ale sprawdzę jutro o 6.00. Jeśli chodzi o Łagiewniki – dziękuję za zgłoszenie. Zostały zmienione godziny transmisji z kaplicy w Łagiewnikach i obecnie jest to tylko 15.00 czasu polskiego, stąd brak transmisji. Wprowadzę zmianę w kalendarzu. Czasami mogą zdażać się problemy z transmisją z dowolnej parafii, jeśli na przykład wiele osób wchodzi na stronę parafii jednocześnie. Z tego powodu staramy się dodawać nowe transmisje o tych samych godzinach, aby każdy mógł znaleźć transmisję, z którą nie ma problemów technicznych.
   Będziemy wdzięczni za jakąkolwiek wpłatę na utrzymanie strony. Chętnie założymy nowe konto walutowe, tylko dla tej jednej wpłaty – proszę tylko podać walutę.
   Szczęść Boże!

 6. ada pisze:

  Witam,
  chcialam wspomoc strone ,gdyz jestem wdzieczna za mozliwosc uczestnictwa w Mszach Sw. U nas nie ma kosciolow otwartych w tygodniu. Jednak nie podaja Panstwo najwazniejszej info do przelewu, mianowicie kodu bankowego. Bez tego przelew nie przejdzie.

  • admin pisze:

   Pani Ado,

   Serdecznie dziękuję za zwrócenie uwagi na braki w numerach rachunków. Uprzejmie podaję poniżej numery rozszerzone o kod SWIFT/BIC i symbol PL, któe są konieczne do realizacji przelewów z zagranicy:
   Konto w zł: BWEUPLPW PL 48 1300 0000 2076 0039 7122 0001
   Konto w USD: BWEUPLPW PL 34 1300 0000 2003 9712 2000 0002
   Konto w GBP: BWEUPLPW PL 07 1300 0000 2003 9712 2000 0003
   Konto w EUR: BWEUPLPW PL 77 1300 0000 2003 9712 2000 0004

   Właściciel rachunków: Fundacja Dowiedz się Więcej, ul. Wiśniowa 6, 05-091 Ząbki, Polska

   Tytuł przelwu: darowizna na cele religijne – strona msza-online.net

   Sczęść Boże!

 7. Pawel pisze:

  Bóg zapłać !

 8. RomanM pisze:

  Serdecznie wam dziękuję za tak wspaniałą stronę, jest mi bardzo przydatna, bardzo często korzystam z waszej strony, uczestniczę w mszy, bo nie mam możliwości uczestniczyć na żywo. Bóg zapłać! Jestem z wami modlitwą, jak dobrze można ułatwić życie niepełnosprawnym, podróżującym. Tylko szkoda że moja parafia nie ma transmisji!

 9. RomanM pisze:

  Serdecznie wam dziękuję za tak wspaniałą stronę, jest mi bardzo przydatna, bardzo często korzystam z waszej strony, uczestniczę w mszy, bo nie mam możliwości uczestniczyć na żywo. Bóg zapłać!

 10. Wojtek pisze:

  Robicie naprawdę świetną robotę. Zgromadzić tak dużą ilość przekazów wideo na żywo i jeszcze posegregować to wszystko tematycznie z dostępnym kalendarzem i godzinami tych wszystkich religijnych wydarzeń – to niesamowite. Całkiem niedawno tu trafiłem i jestem pod ogromnym wrażeniem możliwości jakie ta strona daje. Niech Pan Bóg błogosławi waszej pracy i oby nigdy nie zabrakło Wam zapału do dalszego rozwijania tego dzieła.

 11. Karolina pisze:

  Bóg zapłać serdecznie za tę stronę!Można w ten sposób dostępyować łask płynących z każdej Eucharystii o każdej porze dnia. Wielkie dzięki za to dzieło:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *