Wspieraj nas

Prosimy wszystkich, którzy mogą, o pomoc w utrzymaniu strony msza-online.net. Przy aktualizacji strony msza-online.net pracują nieodpłatnie wolontariusze, ale potrzebna nam jest cały czas pomoc.
W tę pomoc możesz włączyć się w różny sposób:

Przez modlitwę za wszystkie osoby prowadzące stronę msza-online.net,

– Finansowo:
Będziemy wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą darowiznę na cel utrzymania strony msza-online.net (opłacenie rocznych kosztów utrzymania domeny i serwera, rozwój strony, w szczególności opracowanie innych wersji językowych) poprzez wpłaty na:

Konto w zł: 66 1750 0012 0000 0000 3847 2704

Przekaż darowiznę szybkim przelewem elektronicznym

Przy realizacji przelewów z zagranicy zapraszamy do skorzystania z poniższej możliwości dokonania przekazu w dowolnej walucie korzystając z jednego z poniższych przycisków:

Właścicielem rachunku jest Fundacja Dowiedz się Więcej, ul. Wiśniowa 6, 05-091 Ząbki, Polska

Tytuł przelewu: darowizna na cele religijne – strona msza-online.net

Jeśli chcesz otrzymać elektroniczne potwierdzenie otrzymania wpłaty prosimy o podanie w tytule przelewu również adresu e-mail, na który chcesz otrzymać potwierdzenie.

Przez zamieszczanie linków do naszej strony na swojej stronie internetowej, Facebook’u, blogu lub innej stronie, w celu informowania internautów, szczególnie chorych, bez możliwości wyjścia z domu, przebywających na emigracji lub w podróży o możliwości oglądania Mszy Świętych i innych nabożeństw za pośrednictwem strony msza-online.net .
Instrukcja jak umieszczać linki do strony znajduje się w zakładce „Dla Twórców stron i blogów”

Przez zgłaszanie nowych transmisji, które możemy wpisać do naszych kalendarzy – przez zakładkę „Zgłoś transmisję”.

Za wsparcie serdecznie dziękujemy!

 

Wspierają nas: linkiem, postem i modlitwą następujące strony:

 
Witryna Postapostolski w zamyśle założycieli, ma mieć charakter misji. Celem powstania witryny jest zachęta, byśmy jako chrześcijanie powrócili do tradycji i zwyczaju modlitwy postnej, jako modlitwy bardzo angażującej, a zarazem niezwykle skutecznej. Przez modlitwę postną rozumiemy nie tylko rezygnację ze spożywania pokarmów czy też ich ograniczenie (post o chlebie i wodzie), ale też rezygnację z różnych przyjemności poprzez umartwienia lub wyrzeczenia.
 
Strona internetowa Dzielnicy Żerniki.
 
Instytut Duszpasterstwa Emigracyjnego im. Kard. Augusta Hlonda w Poznaniu.  Priorytetowe zadania Instytutu to: zbieranie, opracowywanie i aktualizowanie bazy danych o duszpasterstwie polonijnym i jednoczesne informowanie różnymi sposobami  wyjeżdżających za granicę o polskich kapłanach posługujących na całym świecie; współpraca z instytucjami kościelnymi i państwowymi w środowiskach pobytu polskich emigrantów i opracowywanie raportów o migracji Polaków na potrzeby przełożonego generalnego i Episkopatu Polski, organizowanie sympozjów i kursów dla księży i sióstr zakonnych wyjeżdżających do pracy duszpasterskiej za granicę, jak też szeroko pojęta animacja informacyjno – modlitewna przez wysyłanie przygotowanych materiałów na terenie Polski.
 
Brakuje tu twojej strony? Napisz do nas: marekrz /at/ hotmail.com

23 odpowiedzi na „Wspieraj nas

 1. podatnik pisze:

  czy datek na Fundację można odliczyć od podatku jako darowiznę?

  • admin pisze:

   Bardzo dziękujemy za każdą przekazaną darowiznę na rzecz Fundacji Dowiedz się Więcej. W intencji wszystkich dobroczyńców naszej Fundacji modlimy się poprzez ofiarowane w intencji dobroczyńców Msze Święte.

   Każdy darczyńca może odliczyć do 6% dochodu z danego roku w ramach darowizny dokonanej na cele pożytku publicznego. Nasza Fundacja ma wpisane do statutu wyłącznie cele pożytku publicznego określone w ustawie. Każdy przelew ze słowem “darowizna” na rzecz Fundacji może być odliczony od podatku (do 6% dochodu darczyńcy w danym roku). Dla nas ważne jest określenie celu darowizny przez wpisanie w tytule przelewu: “darowizna na cele kultu religijnego”, aby określić na jaki cel powinniśmy spożytkować darowiznę.
   Odliczenia dokonuje się wpisując w deklarację roczną PIT kwotę dokonywanych odliczeń (sumę darowizn w danym roku). Szczegóły wszelkich odliczeń umieszcza się w załączniku PIT/O. W PIT/O należy podać: kwotę przekazanej darowizny, kwotę dokonanego odliczenia oraz dane pozwalające na identyfikację obdarowanego (czyli dane naszej Fundacji podane w prawej części strony głównej), w szczególności nazwę i adres Fundacji. Podatnik dokonuje odliczenia darowizny pieniężnej wyłącznie na podstawie dowodu wpłaty na rachunek bankowy obdarowanego. Wszystkie wpłaty elektroniczne są dokonywane na rachunek bankowy Fundacji, również przez system np. Paypal. Innymi słowy nie jest potrzebne dodatkowe oświadczenie obdarowanego (Fundacji) o jej przyjęciu, jeśli w tytule przelewu pojawi się słowo “darowizna”.

 2. Karol pisze:

  Ja także bardzo, ale to bardzo dziękuję za tę stronę, nawróciłem się, kiedyś byłem ateistą, Bóg jest wszechmogący i miłosierny, szczęść Boże dla administratorów tej strony

 3. Anka pisze:

  Fantastyczna sprawa, jesteście naprawdę niesamowici! Dziękuję!!

 4. Agnieszka K. pisze:

  Bog Zaplac! za te wspaniala strone, gdzie moge znalezc Msze Sw. w dogodnej godzinie dnia I nocy. Zupelnie przez przypadek odnalazlam dzis te strone szukajac bez powodzenia Mszy niedzielnej na 21 pazdziernika na youtube. A u Was Mszy bylo ze dwadziescia! Z miejsca otworzylam moje ukochane miejsce — Kaplice Matki Boskiej Czestochowskiej — czulam sie jak w domu! Dziekuje Wam bardzo, bardzo za Wasza prace I posluge.

  Z Panem Bogiem

 5. Krystyna pisze:

  Witam- Szczęść Boże!
  Dziękuję Wam za tę stronę. Codziennie korzystam z Mszy Św. i Godziny Miłosierdzia z Łagiewnik , a także co jakiś czas z Mszy Św. z innych kościołów. Jest tyle możliwości uczestniczenia duchowego w Mszach Św. i Nabożeństwach, Adoracji i Nowennach na tej stronie -że jestem pełna podziwu dla osób tworzących tę stronę. Jestem ogromnie wdzięczna Wam Kochani, którzy pamiętacie o osobach nie mogących osobiście uczestniczyć w tych wydarzeniach. Będę starać się wspomagać Was modlitwą i materialnie, aby to dzieło trwało i rozwijało się, bo jest bardzo potrzebne.
  Szczęść Wam Boże!
  Wdzięczna Krystyna.

 6. Ola pisze:

  Bóg zapłać Kochani! Wspaniale,że są ludzie, którzy myślą o chorych. Przecież każdego może to spotkać, prawda? A choroba przeżywana w obecności Boga ma zupełnie inne oblicze. W każdym razie ja mam takie odczucia. Dzięki mszom, w których codziennie staram się uczestniczyć za pośrednictwem Waszego Portalu moja niedyspozycja nabrała nowego wymiaru. Dziękuję! Zachęcam wszystkich do finansowego wspierania strony!

 7. Danuta pisze:

  Jestem taka szczesliwa ze na internecie sa tez takie wartosciowe miejsca. Dziekuje osobom ktore przyczynily sie do zaistnienia na internecie Mszy Swietch. Jest to ogromna radosc dla ludzi starszych i chorych i potrzebujacych duchowego wsparcia. Garnijmy sie do Boga a bedziemy naprawde szczesliwi. Pamietam slowa Naszego Kochanego Papierza: nie lekajcie sie ………….wiem ze nie jestem sama i jest mi duzo lzej nawet kiedy dopadna mnie zle chwile. Kocham Ciebie Wielki Boze i prosze miej nas wszystkich w opiece.

 8. Stanisława pisze:

  Z całego serca dziękuję za tę stronę. Przez kilka lat marzyłam o takiej stronie, aż kiedyś przypadkowo trafiłam na tę stronę przy przeszukując internat czy nie znajdę mszy św niedzielnej, kiedy to nie będąc w domu nie będę mogła skorzystać z transmisji telewizyjnych. Aż tu niespodzianka. Mogę być na mszy św każdego dnia i dogodnej porze.Czyż to nie cudowne! Ja jestem z tytułu tak wieku, jak i chorób zamknięta w ,,więzieniu domowym” Dobrze że umysł jeszcze działa i kiedy dostałam od syna stary laptop wraz z zapewnieniem że posługiwanie się nim nie jest trudne stałam się zapaloną internautką. Tę wstawkę o mnie dedykuję wszystkim dorosłym dzieciom, aby nie wierzyły zapewnieniom rodzicom że są już za starzy na internet. Na pewno nie są oni głupsi od ich utalentowanych maluchów.
  A teraz mam ważne pytanie : czy można przekazać Wam 1% mojego podatku i do jakiego terminu, czy tę decyzję mogę podjąć już dziś zmyślą o bieżącym roku 2015, oraz proszę o pouczenie jak to zrobić, ma się rozumieć przez, internet Bardzo proszę ,jeśli to możliwe, o szczegółowe wyjaśnienia. Stacha

  • admin pisze:

   Cieszymy się, że nasza strona jest potrzebna. Powstała ona z myślą o osobach w podobnej sytuacji jak Pani. Jeśli chodzi o przekazanie 1% podatku – w tym roku, niestety, jeszcze nie jest to możliwe, ponieważ nie minęły jeszcze 2 lata istnienia Fundacji Dowiedz się Więcej, która zbiera środki na utrzymanie strony. Dopiero po 2 latach można złożyć wniosek do Sądu o wpisanie na listę organizacji, które mają prawo zbierania 1%. Mamy nadzieję, że w przyszłości będzie możliwe przekazanie 1% na naszą stronę. Szczęść Boże!

 9. Krystyna pisze:

  Szczesc Boze.
  Nie tak dawno znalazlam te strone.
  Bardzo dziekuje ze ta stronka istnieje.
  Czesto ogladam Msze Sw.gdy w Polsce jest 6rano.
  Mam problem odbierania Mszy Sw.z Czestochowy,
  Lagiewnik, lichena, po prostu obraz sie zawiesza, nie mam pojecia dlaczego.Jesli chodzi o wsparcie, prosze podac nazwisko imie I numer telf.W kraju w ktorym mieszkam nie ma waszego konta, wiec wysle pieniazki przez Western Union I na drugi dzien panstwo otrzymaja.Pozdrawiam serdecznie niech Bog blogoslawi.Krystyna

  • admin pisze:

   Pani Krystyno,
   Sprawdziłam transmisję z Jasnej Góry -w ciągu dnia działała, ale sprawdzę jutro o 6.00. Jeśli chodzi o Łagiewniki – dziękuję za zgłoszenie. Zostały zmienione godziny transmisji z kaplicy w Łagiewnikach i obecnie jest to tylko 15.00 czasu polskiego, stąd brak transmisji. Wprowadzę zmianę w kalendarzu. Czasami mogą zdażać się problemy z transmisją z dowolnej parafii, jeśli na przykład wiele osób wchodzi na stronę parafii jednocześnie. Z tego powodu staramy się dodawać nowe transmisje o tych samych godzinach, aby każdy mógł znaleźć transmisję, z którą nie ma problemów technicznych.
   Będziemy wdzięczni za jakąkolwiek wpłatę na utrzymanie strony. Chętnie założymy nowe konto walutowe, tylko dla tej jednej wpłaty – proszę tylko podać walutę.
   Szczęść Boże!

 10. ada pisze:

  Witam,
  chcialam wspomoc strone ,gdyz jestem wdzieczna za mozliwosc uczestnictwa w Mszach Sw. U nas nie ma kosciolow otwartych w tygodniu. Jednak nie podaja Panstwo najwazniejszej info do przelewu, mianowicie kodu bankowego. Bez tego przelew nie przejdzie.

  • admin pisze:

   Pani Ado,

   Serdecznie dziękuję za zwrócenie uwagi na braki w numerach rachunków. Uprzejmie podaję poniżej numery rozszerzone o kod SWIFT/BIC i symbol PL, któe są konieczne do realizacji przelewów z zagranicy:
   Konto w zł: BWEUPLPW PL 48 1300 0000 2076 0039 7122 0001
   Konto w USD: BWEUPLPW PL 34 1300 0000 2003 9712 2000 0002
   Konto w GBP: BWEUPLPW PL 07 1300 0000 2003 9712 2000 0003
   Konto w EUR: BWEUPLPW PL 77 1300 0000 2003 9712 2000 0004

   Właściciel rachunków: Fundacja Dowiedz się Więcej, ul. Wiśniowa 6, 05-091 Ząbki, Polska

   Tytuł przelwu: darowizna na cele religijne – strona msza-online.net

   Sczęść Boże!

   • Dorota pisze:

    Szczesc Boze,

    Czy mozecie podac aktuane numery kont(interesuje mnie przede wszystkim konto do wplaty w euro) Wpisujac podane konta wyswietla mi sie informacja, ze konto jest niewlasciwe..

    • admin pisze:

     Numer dla wpłat w euro podany po prawej stronie “PRZELEWY Z ZAGRANICY” jest aktualny: RCBWPLPW 34 1750 0012 0000 0000 3850 4417.
     Być może nie jest konieczne podawanie RCBWPLPW. Numer konta powinien działać bowiem były już przelewy na podany numer.
     Serdecznie dziękujemy za każdą wpłatę!

 11. Pawel pisze:

  Bóg zapłać !

 12. RomanM pisze:

  Serdecznie wam dziękuję za tak wspaniałą stronę, jest mi bardzo przydatna, bardzo często korzystam z waszej strony, uczestniczę w mszy, bo nie mam możliwości uczestniczyć na żywo. Bóg zapłać! Jestem z wami modlitwą, jak dobrze można ułatwić życie niepełnosprawnym, podróżującym. Tylko szkoda że moja parafia nie ma transmisji!

 13. RomanM pisze:

  Serdecznie wam dziękuję za tak wspaniałą stronę, jest mi bardzo przydatna, bardzo często korzystam z waszej strony, uczestniczę w mszy, bo nie mam możliwości uczestniczyć na żywo. Bóg zapłać!

 14. Wojtek pisze:

  Robicie naprawdę świetną robotę. Zgromadzić tak dużą ilość przekazów wideo na żywo i jeszcze posegregować to wszystko tematycznie z dostępnym kalendarzem i godzinami tych wszystkich religijnych wydarzeń – to niesamowite. Całkiem niedawno tu trafiłem i jestem pod ogromnym wrażeniem możliwości jakie ta strona daje. Niech Pan Bóg błogosławi waszej pracy i oby nigdy nie zabrakło Wam zapału do dalszego rozwijania tego dzieła.

 15. Karolina pisze:

  Bóg zapłać serdecznie za tę stronę!Można w ten sposób dostępyować łask płynących z każdej Eucharystii o każdej porze dnia. Wielkie dzięki za to dzieło:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.