Nabożeństwa

67 odpowiedzi na „Nabożeństwa

 1. Maria pisze:

  Pozdrawiam Wszystkich w kraju i za granicą, dziękuję serdecznie za możliwość uczestniczenia w nabożeństwach. Pozdrawiam z Irlandii.

 2. Jolanta pisze:

  Dziękuję z całego serca za piękny różaniec prowadzony przez wspaniałego Proboszcza z Borówca. Szczęść Boże i pozdrawiam z Tczewa

  • Anna pisze:

   Ks. Waldemar to jest wyjątkowy Człowiek, skromny, pobożny, skuteczny w działaniach, przypuszczam, że parafianie go doceniają, bo chyba nie można być dla Niego obojętnym.

 3. Elwira pisze:

  Szczęść Boże!
  Bardzo się cieszę, że Was ” znalazłam” w internecie! Mieszkam w Niemczech, gdzie zostały zamknięte kościoły (tymczasowo do 19.04.), a zbliżają się Święta Wielkiej Nocy, które dla mnie bez możliwości osobistego uczestnictwa w nabożeństwach byłyby dardzo smutne…Jednak dzięki Wam będę mogła chociaż online uczestniczyć we mszach świętych i innych nabożeństwach Wielkiego Tygodnia.
  Za co serca składam serdeczne Bóg zapłać!!!

 4. ulaxxxx pisze:

  Dzięki Wam właśnie wysłuchałam Gorzkich Żali z Trzemieśni! Nigdy nie słyszałam o tej miejscowości, a teraz wiem, że muszę tam pojechać:) Bardzo poruszające kazanie było, bardzo Wam dziękuję, że mogłam wysłuchać i wziąć udział w nabożeństwie. Trzymajmy się wszyscy w ten ciężki czas… Bóg zapłać!

 5. Małgorzata pisze:

  Z całego serca dziękuję za to, że ta strona jest i za tych, którzy ją stworzyli i dbają oto by żywy Kościół był w łączności z potrzebującym swymi dziećmi. Dziękuję. Bogu niech będą dzięki.Życzę sił i wytrwałości na tej drodze i niegasnacego przekonania o wypełnianiu ważnej pięknej posługi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.