Nabożeństwa

67 odpowiedzi na „Nabożeństwa

 1. Maria pisze:

  Pozdrawiam Wszystkich w kraju i za granicą, dziękuję serdecznie za możliwość uczestniczenia w nabożeństwach. Pozdrawiam z Irlandii.

 2. Jolanta pisze:

  Dziękuję z całego serca za piękny różaniec prowadzony przez wspaniałego Proboszcza z Borówca. Szczęść Boże i pozdrawiam z Tczewa

  • Anna pisze:

   Ks. Waldemar to jest wyjątkowy Człowiek, skromny, pobożny, skuteczny w działaniach, przypuszczam, że parafianie go doceniają, bo chyba nie można być dla Niego obojętnym.

 3. Elwira pisze:

  Szczęść Boże!
  Bardzo się cieszę, że Was ” znalazłam” w internecie! Mieszkam w Niemczech, gdzie zostały zamknięte kościoły (tymczasowo do 19.04.), a zbliżają się Święta Wielkiej Nocy, które dla mnie bez możliwości osobistego uczestnictwa w nabożeństwach byłyby dardzo smutne…Jednak dzięki Wam będę mogła chociaż online uczestniczyć we mszach świętych i innych nabożeństwach Wielkiego Tygodnia.
  Za co serca składam serdeczne Bóg zapłać!!!

 4. ulaxxxx pisze:

  Dzięki Wam właśnie wysłuchałam Gorzkich Żali z Trzemieśni! Nigdy nie słyszałam o tej miejscowości, a teraz wiem, że muszę tam pojechać:) Bardzo poruszające kazanie było, bardzo Wam dziękuję, że mogłam wysłuchać i wziąć udział w nabożeństwie. Trzymajmy się wszyscy w ten ciężki czas… Bóg zapłać!

 5. Małgorzata pisze:

  Z całego serca dziękuję za to, że ta strona jest i za tych, którzy ją stworzyli i dbają oto by żywy Kościół był w łączności z potrzebującym swymi dziećmi. Dziękuję. Bogu niech będą dzięki.Życzę sił i wytrwałości na tej drodze i niegasnacego przekonania o wypełnianiu ważnej pięknej posługi.

 6. Remus 78 pisze:

  Raczej zawsze uczestniczę fizycznie we Mszy,ale ze względu stan zdrowia tym razem nie mogłem.Tym sposobem znalazłem Waszą stronę.Co za radość!
  Tym większa,że nie tylko Msze,ale i nabożeństwa,rekolekcje,adoracje…
  Bogu niech będą dzięki!
  Z całą radością wesprę ten projekt modlitwą i finansowo,jak również całym sercem będę polecał innym.
  Szczęść Boże!

  • admin pisze:

   Bóg zapłać za dobre słowo! Szczęść Boże!

   • Szewczyk pisze:

    Szczęść Boże
    Dziękuję za Waszą stronę.
    W czasie wolnym od zgiełku, obowiązkowej pracy, zabiegania.
    We wspólnych chwilach z rodziną dziękuję za modlitwę online.
    To , co dzieje się wokół nas, może być prawdziwym czasem skupienia, czasem przygotowania się do Świąt Wielkiej Nocy. To czas na prośby i dziękczynienie Panu Bogu. Czas pokory.
    Dziękuję za tą inicjatywę.

 7. Modlitwa pisze:

  Proszę o Boże Błogosławieństwo zdrowie duszy i ciała życie w dostatku w godnych warunkach iwyjscie z trudnej sytuacji finasowej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *