Nabożeństwa

67 odpowiedzi na „Nabożeństwa

 1. gg pisze:

  Tak jak większość, ja również znalazłam tę stronę w czsie choroby. Bardzo dziękuję twórcom i pracownikom. Polecam tę stronę innym.
  Dla zadowolonych proponuję pamiętać o wsparciu takiego ważnego dzieła, nie tylko modlitwą.
  Pozdrawiam Twórców i wszystkich korzystających ze strony.
  Szczęść Boże!

 2. Wanda pisze:

  Dopiero dzisiaj Was znalazłam. Brak mi słów, żeby napisać jak wielka to radość. Bóg zapłać za dzieło, które podjęliście .

 3. Danuta pisze:

  Bóg zapłać,ze w tej godzinie moge byc z Toba Jezu. Jezu! Blogoslaw zalozycielom tej strony.

 4. Małogrzata pisze:

  Szczęść Boże,

  czy nie będzie już transmisji koronki do miłosierdzia Bożego z Łagiewnik?

 5. patrycja pisze:

  Szcześć Boże!Czy będzie możliwość oglądania nabożeństw majowych?

  • admin pisze:

   Pani Patrycjo,

   Dodałam nabożeństwa majowe – jeszcze dzisiaj jest możliwość włączenia się w tę modlitwę od godz. 14.30.
   Szczęść Boże!

 6. Anna pisze:

  Dziekuje wszystkim ktorzy przyczyniaja sie do utrzymania tej strony,BÓG ZAPŁAĆ!!! To jest bardzo ważne dla osób które nie moga uczestniczyć w Kościele z różnych powodów,szkoda że wcześniej nie wiedziałam,gdyby księża w kościołach rozreklamowali tę stronę to inni mogliby skorzystać
  Szczęść Boże

 7. monika pisze:

  Czy jest szansa aby dodawać więcej linków do Jutrzni i Nieszporów, szczególnie tych niedzielnych ale i tych w dzień powszedni? Z góry bardzo dziękuję.

 8. Barbara pisze:

  Jestem W szpitalu z 7 miesięcznym dzieckiem. Nie mam więc możliwości pójścia na Mszę św.,( nie możemy opuszczać sali), a nie wyobrażam sobie niedzieli bez Mszy, dlatego cieszę się że taka strona istnieje i że udało mi się na nią natrafić. Bóg zapłać tym którzy podjęli się takiej inicjatywy.

 9. Jakub pisze:

  czy była by możliwosc dodania nabożeństwa drogi krzyżowej i gorzkich żali około godzi 20 00 i 21 oo buło by to ułatwienie dal osób pracujących z góry dziekuje

  • admin pisze:

   Znalazłam nowe transmisje w piątki o godz. 20.00 i 20.30, są również transmisje Drogi Krzyżowej w sobotę o godz. 0.30 i 2.30 (w nocy – transmisja z Kanady) oraz o 17.30, a także niedzielę o godz. 13.20 i 14.30. Jeśli znajdę kolejne to również dodam.
   Szczęść Boże!

 10. patrycja pisze:

  Czy będzie wiecej transmisji drogi krzyżowej i gorzkich żali?

  • admin pisze:

   Dodaję kolejne transmisje w miarę jak znajduję informację w ogłoszeniach.
   Transmisje są również w piątek wieczorem, w sobotę i niedzielę.
   Szczęść Boże!

 11. Ewa pisze:

  Jest dużo transmisji w jęz. rumuńskim, ale nie ma różańca. Czy można wprowadzić to nabożeństwo na stronę internetową?
  Dziękuję Bogu za tak wspaniałą stronę, którą odkryłam kiedy zachorowałam.

  • admin pisze:

   Jest wprowadzone nabożeństwo różańcowe z Rumunii o godz. 16.30 polskiego czasu (GMT +1) w zakładce Nabożeństwa oraz Różaniec na żywo. Nie mamy informacji o terminach nabożeństw z innych parafii w Rumunii.
   Szczęść Boże!

 12. Maciej pisze:

  Coś się nie pojawia Jutrznia ze Szczecina. Alo u mnie nie działa coś ( ale sprawia warażenie jakby wszystko działało ) albo w Szczecinie Jutrznię w innym miejscu odprawiają dzisiaj?

 13. Daniel pisze:

  Rewelacyjnie ze taka strone znalazlem!!!! Uroczystosci jutrznie I nieszpory z mojej bazyliki ze Szczecina super kwestia. “Zdrowaska” za tego kto wpadl na pomysl tej strony 🙂

 14. Dorota pisze:

  Link do Szczecina (Droga Krzyzowa o 12) wlacza strone Bernardynow w Rzeszowie

  • admin pisze:

   Dziękujemy za zgłoszenie – link poprawiony. Szczęść Boże!

  • helena pisze:

   nie wszystkie nabożeństwa są aktualne np.droga krzyżowa w Besku 720 w Wielki Piątek nie ma czekam i nie ma

   • admin pisze:

    Dziękuję za zgłoszenie. Niestety, zmienił się progam nabożeństw w Wielki Piątek. Naniosłam zmiany w zakładce Nabożeństwa, aktualny rozkład nabożeństw i Mszy Św. na Triduum Paschalne i Wielkanoc w zakładce Msze Święte po polsku.

 15. Jakub pisze:

  proszę o dodanie nabożeństw drogi krzyżowej i gorzkich żali w godzinach wieczornych o 19 00 lub 20 00 z góry dziekuje

  • admin pisze:

   Dodaliśmy wszystkie jakie są obecnie dostępne – jest kilka transmisji po godz. 19.00 w piątek. Szczęść Boże!

 16. malgorzata pisze:

  Od wdzoraj nie jestem w stanie obejrzec transmisji z Lagiewnik, Czy cos sie stalo z ich kamera ?

 17. Andrzej pisze:

  Wspaniała strona! Bóg zapłać! Gdyby tak można jeszcze było dodać Mszę świętą w języku szwedzkim… Szczęść Boże!

  • Administrator pisze:

   Próbowałam znaleźć transmisję Mszy świętej w języku szwedzkim. Kontaktowałam się z parafiami w Szwecji, z których jedna zrobiła rozeznanie szwedzkich stron, ale otrzymałam informację, że na razie nie ma takiej transmisji po szwedzku. Wierzę jednak, że w przyszłości się pojawi. Chętnie ją wtedy dodamy.
   Szczęść Boże!

  • Jozef pisze:

   Nie zakrywajcie komentarzami Mszy swietych!!!

 18. wojtek pisze:

  wspaniala strona jak wracam po pracy to moge uczestniczyc we mszy i sie pomodlic z wami,czy mozna tez tu zamowic msze sw ?

  • admin pisze:

   Na razie nie. Ale jeżeli któraś z parafii transmitujących msze założy konto paypal i chciałaby “realizować” takie zamówienia mszy przez internet, to dodanie takiej funkcji na tej stronie byłoby bardzo łatwe.

 19. jolanta pisze:

  Akurat trochę słabo się czuję, mam grypę i nie bardzo mogę iść do kościoła na mszę i dlatego dziękuję za tę stronę w internecie, serdeczne Bóg zapłać, niech was Opatrzność Boża ma w swojej opiece…

 20. Alicja pisze:

  Od kilku dni nie mogę uczestniczyć we Mszy św., tak się cieszę, że znalazłam tę stron. Nie wiedziałam, że z tylu miejsc można oglądać transmisje Mszy św. i nabożeństw niemal o każdej porze dnia. Niech Pan Bóg błogosławi tym wszystkim, którzy starają się o umożliwienie innym uczestnictwa w Liturgii. Dziękuję!!!

 21. Agnieszka pisze:

  DZIEKUJEMY !

 22. Robert pisze:

  Wspaniała strona !!! Rewelacja. Za każdym razem , gdy potrzebuję jakiegoś bliższego spotkania z Ewangelią czy samym Panem JEZUSEM włączam i staram się uczestniczyć w uroczystości.

 23. renata wilhelmsson pisze:

  prosze o podanie godzin mszy sw. po polsku a nie po angielsku.

  dzieki z gory, Szczesc Boze.

  • admin pisze:

   Szczęść Boże. Ustawienia godzin oraz opisów kalendarza zależą od ustawień językowych przeglądarki oraz ustawień aplikacji Google. Jeżeli komputer był kupiony w Polsce i ma polski system i polskie ustawienia to Google calendar też się domyślnie ustawia w języku polskim. Jeżeli jest używany za granicą to język domyślny też może być zmieniony na podstawie aktualnej lokalizacji. Jeżeli język jest przestawiony np. na język angielski to można to zmienić. Tu jest opisane jak to zrobić: http://support.google.com/calendar/bin/answer.py?hl=pl&answer=50640 Jeszcze więcej informacji jak zmienić język aplikacji Google znajduje się pod tym adresem: http://support.google.com/a/bin/answer.py?hl=pl&answer=43212 Ikona koła zębatego pojawia się po zalogowaniu na własne konto Google’a. Jeżeli się go nie ma, to trzeba oczywiście założyć.

 24. Andro pisze:

  Czy jest mi w stanie ktoś powiedzieć, czy można znaleźć w internecie msze święte w j. japońskim? Bardzo proszę. Szczęść Boże!

  • Administrator pisze:

   Znalazłam jedną transmisję Mszy św. w języku japońskim – 4.08.2013 o godz. 7.30 (czasu polskiego) w zakładce Msze święte we wszystkich językach. Szczęść Boże!

 25. justyna pisze:

  Wspaniała strona! ilekroć nie mogę uczestniczyć fizycznie we mszy św. , to korzystam z Waszego portalu 🙂 mam pytanie, czy jest szansa na umieszczenie na stronie nabożeństw wielkopostnych ( droga krzyżowa i gorzkie żale). W Anglii, gdzie mieszkam gorzkich żali się nie odprawia w mojej parafii, a droga krzyżowa jest zbyt późno, albo tylko po angielsku.
  Szczęść Boże!!!

  • admin pisze:

   Dodaliśmy drogę krzyżową (w piątek) i gorzkie żale (niedziela). Szczęść Boże!

   • Nela pisze:

    Szczesc Boze,
    wystepuje problem na stronie NABOZENSTWA, nie mozna otworzc tych nabozenstw, ktore zamieszczone sa najnizej. To znaczy dzisiaj o godz. 17.30 klikajac na sanktuarium Matki Bozej w Skarżysku Kam. strona zostala otwarta ale nie mozna bylo odtworzyc nabozenstwa. Strona nie przesuwa sie w dol. Nie widac daty i ogladaj na zywo.

    • admin pisze:

     Wydaje mi się że problem, który Pani opisała występuje na niektórych urządzeniach mobilnych (brak przesuwana – scrolowania) (proszę potwierdzić lub zaprzeczyć). Przygotowujemy stronę dla urządzeń mobilnych, z tym, że będzie tam trochę mniej pozycji w kalendarzu, żeby nie było problemów z przesuwaniem. Będą to wybrane pozycje – niektóre transmisje są w technologii flash i też nie odtwarzają się na większości urządzeń mobilnych. Szczęść Boże.

   • Karol pisze:

    Czy jest możliwość dodania nabożeństw pasyjnych 2019?

    Z góry bardzo dziękuję

 26. Sotoniak pisze:

  Wszystko to fantastyczne, ale brakuje mi tu msza świeta w jezyku Wengerskim.
  Bardzo prosze, jeśli to mozliwe.

  Kruluj nam Chryste!

  • Administrator pisze:

   Na prośbę dodaliśmy Mszę świętą w języku węgierskim w zakładce Msze we wszystkich językach pod skrótem Szent Mise-Szent József w niedziele o godz. 7.00, 8.30, 10.00 i 18.00, w tygodniu o godzinie 18.00.
   Szczęść Boże!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.