Podziękowania

Serdecznie dziękujemy wszystkim Osobom, które zechciały wspomóc finansowo funkcjonowanie strony Msza-online.net.

Otrzymane środki posłużą do opłaty rocznej za domenę Msza-online.net i opłatę za serwer, na którym utrzymywana jest strona. Jeśli uda nam się zebrać więcej środków chcielibyśmy wykorzystać je na lepsze zabezpieczenia przed atakami hakerów, których strona Msza-online.net doświadcza kilkadziesiąt razy dziennie, na stworzenie innych wersji językowych strony Msza-online.net oraz niezbędne prace programistyczne.
Przy aktualizacji strony Msza-online.net i wydarzeń – Mszy Świętych oraz nabożeństw pracują nieodpłatnie wolontariusze.

Bardzo dziękujemy za każdą przekazaną darowiznę na rzecz Fundacji Dowiedz się Więcej, w szczególności na utrzymanie strony Msza-nline.net. W intencji wszystkich dobroczyńców naszej Fundacji modlimy się poprzez zamawiane w intencji dobroczyńców Msze Święte. W 2024 roku zostało już odprawionych w Parafii Zmartwychwstania Pańskiego w Wałbrzychu 14 Mszy Świętych w intencjach naszych żyjących i zmarłych dobroczyńców oraz w intencjach wpisywanych na naszej stronie. Najbliższe Msze Święte w tych intencjach zostaną odprawione: 14.06.2024 r. godz. 18.00, 18.06.2024 r. o godz. 18.00, 21.06.2024 r. o godz. 18.00, 25.06.2024 r. o godz. 18.00, 27.06.2024 godz. 18.00 oraz 29.06.2024 r. godz. 9.00.

Każdy darczyńca może odliczyć do 6% dochodu z danego roku w ramach darowizny dokonanej na cele pożytku publicznego. Nasza Fundacja ma wpisane do statutu wyłącznie cele pożytku publicznego określone w ustawie. Każdy przelew ze słowem “darowizna” na rzecz Fundacji może być odliczony od podatku (do 6% dochodu darczyńcy w danym roku). Dla nas ważne jest określenie celu darowizny przez wpisanie w tytule przelewu: “darowizna na cele kultu religijnego”, aby określić na jaki cel powinniśmy spożytkować darowiznę.
Odliczenia dokonuje się wpisując w deklarację roczną PIT kwotę dokonywanych odliczeń (sumę darowizn w danym roku). Szczegóły wszelkich odliczeń umieszcza się w załączniku PIT/O. W PIT/O należy podać: kwotę przekazanej darowizny, kwotę dokonanego odliczenia oraz dane pozwalające na identyfikację obdarowanego (czyli dane naszej Fundacji podane w prawej części strony głównej), w szczególności nazwę i adres Fundacji. Podatnik dokonuje odliczenia darowizny pieniężnej wyłącznie na podstawie dowodu wpłaty na rachunek bankowy obdarowanego. Wszystkie wpłaty elektroniczne są dokonywane na rachunek bankowy Fundacji, również przez system np. Paypal. Innymi słowy nie jest potrzebne dodatkowe oświadczenie obdarowanego (Fundacji) o jej przyjęciu, jeśli w tytule przelewu pojawi się słowo “darowizna”.

46 odpowiedzi na „Podziękowania

 1. xxx pisze:

  Dziękuję Bogu za swoje życie, za pomoc, za dobrych ludzi. Módlcie się, Bóg słucha.

 2. Lucyna pisze:

  Podziękowania dla Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego W Pierwoszynie.

  Uczestniczyłam we Mszy Św. w Waszej parafii, Bóg zapłać za tą możliwość.

 3. Monika pisze:

  Dziękuję, jestem w ciąży różnie się czuję. Dziękuję za możliwość uczestniczenia we Mszy św.

 4. *** pisze:

  Niechaj Bóg bedzie uwielbiany w czytaniu Pisma Świętego i sluchaniu kazań kapłanów aby przyblizaly nas one do Boga jak za czasów nauczania Jezusa przyciagaly Serca, Dusze i Rozum ludzki.
  Dobry Boże proszę blogosaw osobom duchownym wszelkimi łaskami, cnotami, darami i cudami ku pokrzepueniu ludu i uwielbieniu Prawdy Twej Boskiej Miłości.
  Za modlitwy Bóg zapłać
  Za pokorna służbę kapłanów Bóg zapłać
  Za wzór pokory przykladem własnym Bóg zapłać

 5. Bożena pisze:

  Dziękuję z głębi serca, za możliwość uczestniczenia w Misjach w Waszej parafii !! Siostra mojego męża jest Waszą parafianką, dlatego odwiedzam Wasz kościół, teraz jednak kiedy nie mieszkam już w Warszawie, z wielką radością korzystam z Eucharystii on-line. Dziękuję ks. Tomaszowi za Słowo głoszone, każdego dnia, dziękuję Waszym Kapłanom, dziękuję Wszystkim za wszystko, ale przede wszystkim Bogu w Trójcy Jedynemu za zaproszenie na te Misje ❤️❤️❤️

 6. Patrycja pisze:

  Serdeczne podziękowanie za uruchomienie i prowadzenie strony
  “msze on-line” Z serca dziękuję za wspólną modlitwę na porannych Mszach Św. Niesamowite umocnienie wiary!!! Dziękuję za mądre przesłanie głoszonych kazań. Myślę, że praca włożona w to Boże Dzieło jest ogromnym drogowskazem dla ludzkości w tych trudnych czasach.
  Serdeczne Bóg zapłać!
  Pozdrawiam i zapewniam o modlitwie
  Patrycja

 7. Parafia Anioła Stróża w Gorzycach 13/09/2022 msza o godz 17.00 pisze:

  Bardzo dziekuje za potrzebne, proste i konkretne kazanie o róznicach i jedności.

  Szczęść Boże

 8. Aleksandra pisze:

  Serdecznie dziękuję za dzisiejsze kazanie – niezwykle poruszające i wołające do każdego, kto miałby problem ze spowiedzią i powrotem do Boga. Pozdrawiam z Polski.

 9. wspaniała strona pisze:

  Bóg zapłać za tą stronę. Korzystam z niej od koronawirusa.

 10. Regina pisze:

  Dziękuję Boże za wszystko, oddaję ci wszystkie me troski.

 11. Renata pisze:

  Szczesc Boze,modlilismy sie z wami z Niemiec. zyczymy Bozego Blogoslawienstwa.Pozdrawiamy Renata i Marek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.