Podziękowania

Serdecznie dziękujemy wszystkim Osobom, które zechciały wspomóc finansowo funkcjonowanie strony Msza-online.net.

Otrzymane środki posłużą do opłaty rocznej za domenę Msza-online.net i opłatę za serwer, na którym utrzymywana jest strona. Jeśli uda nam się zebrać więcej środków chcielibyśmy wykorzystać je na lepsze zabezpieczenia przed atakami hakerów, których strona Msza-online.net doświadcza kilkadziesiąt razy dziennie, oraz na stworzenie innych wersji językowych strony Msza-online.net.
Przy aktualizacji strony Msza-online.net i wydarzeń – Mszy Świętych oraz nabożeństw pracują nieodpłatnie wolontariusze.

Bardzo dziękujemy za każdą przekazaną darowiznę na rzecz Fundacji Dowiedz się Więcej, w szczególności na utrzymanie strony Msza-nline.net. W intencji wszystkich dobroczyńców naszej Fundacji modlimy się poprzez zamawiane w intencji dobroczyńców Msze Święte. Najbliższa Msza Święta w intencji dobroczyńców oraz w intencjach wpisanych na naszej stronie zostanie odprawiona 27 lutego 2022r o godz. 9.30 i 28 lutego o godz. 18.00. Poprzednia Msza Święta w intencji dobroczyńców została odprawiona w dniu 7 lutego, 26 grudnia 2021 w Parafii Zmartwychwstania Pańskiego w Wałbrzychu.

Każdy darczyńca może odliczyć do 6% dochodu z danego roku w ramach darowizny dokonanej na cele pożytku publicznego. Nasza Fundacja ma wpisane do statutu wyłącznie cele pożytku publicznego określone w ustawie. Każdy przelew ze słowem “darowizna” na rzecz Fundacji może być odliczony od podatku (do 6% dochodu darczyńcy w danym roku). Dla nas ważne jest określenie celu darowizny przez wpisanie w tytule przelewu: “darowizna na cele kultu religijnego”, aby określić na jaki cel powinniśmy spożytkować darowiznę.
Odliczenia dokonuje się wpisując w deklarację roczną PIT kwotę dokonywanych odliczeń (sumę darowizn w danym roku). Szczegóły wszelkich odliczeń umieszcza się w załączniku PIT/O. W PIT/O należy podać: kwotę przekazanej darowizny, kwotę dokonanego odliczenia oraz dane pozwalające na identyfikację obdarowanego (czyli dane naszej Fundacji podane w prawej części strony głównej), w szczególności nazwę i adres Fundacji. Podatnik dokonuje odliczenia darowizny pieniężnej wyłącznie na podstawie dowodu wpłaty na rachunek bankowy obdarowanego. Wszystkie wpłaty elektroniczne są dokonywane na rachunek bankowy Fundacji, również przez system np. Paypal. Innymi słowy nie jest potrzebne dodatkowe oświadczenie obdarowanego (Fundacji) o jej przyjęciu, jeśli w tytule przelewu pojawi się słowo “darowizna”.

38 odpowiedzi na „Podziękowania

 1. wspaniała strona pisze:

  Bóg zapłać za tą stronę. Korzystam z niej od koronawirusa.

 2. Regina pisze:

  Dziękuję Boże za wszystko, oddaję ci wszystkie me troski.

 3. Renata pisze:

  Szczesc Boze,modlilismy sie z wami z Niemiec. zyczymy Bozego Blogoslawienstwa.Pozdrawiamy Renata i Marek

 4. zyczliwy pisze:

  lubie ta strone bo mozna sie wzmocnic duchowo sluchajac mszy

 5. MJ pisze:

  Dziękujemy serdecznie za uruchomienie i prowadzenie strony “msze-online.net”.
  Dzięki niej mogliśmy co niedzielę brać udział we Mszy Św w okresie pandemii. Bóg Wam zapłać za Waszą pracę, czas i serce, które w ten projekt zaangażowaliście!

  Michał i Joasia z dziećmi

 6. Msza swieta niedzielna pisze:

  Szczesc Boze !

  Serdeczne podziekownie za waspsniala niedzielna Msze Swieta I Interesujace Kazanie 23/05/2021 (dla Ksiedza Davida) . Jest dla nas bardzo milo wziasc udzial na mszy Swietej przez internet , albowiem zamieszkujemy za Granica ( Anglia i Niemcy)’od roku czasu kontynlujemy obecnosc na mszy swietej
  Bog zaplac!!

 7. Malgorzata pisze:

  Dziękuję wszystkim wiernym, którzy z szacunkiem pozostali po zakończeniu mszy, aby uroczyście odśpiewać Hymn ku czci Matki Boskiej Królowej Polski. Jeśli ktoś wychodzi w tym momencie- 3 Maja- może nie do końca rozumie znaczenie Hymnu i tego święta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *