Podziękowania

Serdecznie dziękujemy wszystkim Osobom, które zechciały wspomóc finansowo funkcjonowanie strony msza-online.net.

Otrzymane środki posłużą do opłaty rocznej za domenę msza-online.net i opłatę za serwer, na którym utrzymywana jest strona. Jeśli uda nam się zebrać więcej środków chcielibyśmy wykorzystać je na lepsze zabezepieczenia przed atakami hakerów, któych strona msza-online.net doświadcza kilkadziesiąt razy dziennie, oraz na stworzenie innych wersji językowych strony msza-online.net.
Przy aktualizacji strony msza-online.net i wydarzeń – Mszy Świętych oraz nabożeństw pracują nieodpłatnie wolontariusze.

Dziękujemy za wszelką pomoc na cel utrzymania strony.

35 odpowiedzi na „Podziękowania

 1. zyczliwy pisze:

  lubie ta strone bo mozna sie wzmocnic duchowo sluchajac mszy

 2. MJ pisze:

  Dziękujemy serdecznie za uruchomienie i prowadzenie strony “msze-online.net”.
  Dzięki niej mogliśmy co niedzielę brać udział we Mszy Św w okresie pandemii. Bóg Wam zapłać za Waszą pracę, czas i serce, które w ten projekt zaangażowaliście!

  Michał i Joasia z dziećmi

 3. Msza swieta niedzielna pisze:

  Szczesc Boze !

  Serdeczne podziekownie za waspsniala niedzielna Msze Swieta I Interesujace Kazanie 23/05/2021 (dla Ksiedza Davida) . Jest dla nas bardzo milo wziasc udzial na mszy Swietej przez internet , albowiem zamieszkujemy za Granica ( Anglia i Niemcy)’od roku czasu kontynlujemy obecnosc na mszy swietej
  Bog zaplac!!

 4. Malgorzata pisze:

  Dziękuję wszystkim wiernym, którzy z szacunkiem pozostali po zakończeniu mszy, aby uroczyście odśpiewać Hymn ku czci Matki Boskiej Królowej Polski. Jeśli ktoś wychodzi w tym momencie- 3 Maja- może nie do końca rozumie znaczenie Hymnu i tego święta

 5. Marek Błaś pisze:

  Wspaniała inicjatywa, wszystko w jednym miejscu. Stale korzystam. Bardzo dziękuję

  • Elzbieta pisze:

   Szczęść Boże!
   Bardzo dziękuję za możliwość uczestniczenia we mszy św. Używam świadomie słowa “uczestniczenia”, ponieważ oglądając mszę św. dokładnie o tej samej godzinie, o której jest odprawiana uważam, że uczestniczę.

   Czasami nasuwają mi się różne myśli podczas tych chwil, a ostatnio, kiedy oglądałam transmisję z jakiejś parafii gdzie przed mszą św. odmawiana była Koronka do Miłosierdzia Bożego, uderzyło mnie to, że kapłan prowadzący stoi przy ołtarzu (jak podczas mszy św.).
   Może to dziwne, ale spodziewałam się, że prowadzący będzie klęczał ponużej ołtarza, tak jak zwykle bywa przy odmawianiu Różańca, czy Litanii.
   Według mnie wygląda to conajmniej dziwnie, bo chyba kapłan/diakon … prowadzący też chyba się modli, więc “wyglądałoby” to lepiej.
   Być może, jest to moje odczucie związane włśnie z tym, że oglądając transmisję internetową niejednokrotnie perspektywa ołtarza i celebransa jest kompletnie inna (czytaj, umieszczenie kamery transmitującej) niż uczestnicząc w nabożeństwie w realu.
   Niezależnie jednak od wszystkiego, wydaje mi się, kapłan/prowadzący Koronkęc czy inną modlitwę, jest “bliżej” wiernych kiedy wraz z wiernymi odmawia ją klęcząc.
   Życzę błogosławieństwa Bożego i pozdrawiam
   Elżbieta

 6. Bronisław z Podkarpacia pisze:

  Pierwszy raz dziś /21.II/ otworzyłem tę stronę i wysłuchałem Mszę św. na żywo. Jestem pod wrażeniem. Bardzo wartościowa aplikacja. Przekażę ją innym,bo zapewne niewielu ją zna, a warto skorzystać.
  Bóg zapłać.

 7. Elżbieta pisze:

  Pokój, Dobro! Bóg zapłać za transmisje online.

 8. Teresa pisze:

  Bog zaplac za transmisje .Sluchamy i modlimy sie z Wami w Toronto Canada.
  Szczesc Boze.

 9. Joanna pisze:

  Bóg zapłać za tą stronę, tak bardzo potrzebną teraz w czasie tych wszystkich ograniczeń. Niech Pan Bóg wynagrodzi Państwa pracę włożoną w jej działanie. Mam też pytanie, czy jest możliwość nagrywania mszy na swój komputer z tej strony, lub któraś parafia to udostępnia? Jeszcze raz Bóg zapłać.

  • admin pisze:

   Bóg zapłać za dobre słowo! Nagrania Mszy Świętej dostępne są m.in. z Archikatedry św. Jana Chrzciciela i św. Jana Ewangelisty w Lublinie. W niedziele nagrania te umieszczamy w kalendarzu o godzinie 22:00 i 23:00 (z opisem “Nagranie niedzielnej mszy świętej”), kiedy transmisje mszy na żywo po polsku są chwilowo niedostępne (aż do godziny 1:00 polskiego czasu w poniedziałek, kiedy transmitowana jest na żywo msza z kościoła św. Maksymiliana Kolbe w Kanadzie).

 10. Ala pisze:

  Również przyłączam się do podziękowań, jednak nie zapominajmy, że bezcennym darem samego Boga Ojca jest przyjęcie sakramentalne naszego Pana Jezusa Chrystusa, o które należy zawsze zabiegać z całych sił , jak zapewnia św. Faustyna ” Aniołowie, gdyby zazdrościć mogli, to by nam dwóch rzeczy zazdrościli: pierwszej – to jest przyjmowanie Komunii Świętej a drugiej- to jest cierpienia. ” Do zobaczenia w niebie ! :)))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *