Podziękowania

Serdecznie dziękujemy wszystkim Osobom, które zechciały wspomóc finansowo funkcjonowanie strony msza-online.net.

Otrzymane środki posłużą do opłaty rocznej za domenę msza-online.net i opłatę za serwer, na którym utrzymywana jest strona. Jeśli uda nam się zebrać więcej środków chcielibyśmy wykorzystać je na lepsze zabezepieczenia przed atakami hakerów, któych strona msza-online.net doświadcza kilkadziesiąt razy dziennie, oraz na stworzenie innych wersji językowych strony msza-online.net.
Przy aktualizacji strony msza-online.net i wydarzeń – Mszy Świętych oraz nabożeństw pracują nieodpłatnie wolontariusze.

Dziękujemy za wszelką pomoc na cel utrzymania strony.

31 odpowiedzi na „Podziękowania

 1. Malgorzata pisze:

  Dziękuję wszystkim wiernym, którzy z szacunkiem pozostali po zakończeniu mszy, aby uroczyście odśpiewać Hymn ku czci Matki Boskiej Królowej Polski. Jeśli ktoś wychodzi w tym momencie- 3 Maja- może nie do końca rozumie znaczenie Hymnu i tego święta

 2. Marek Błaś pisze:

  Wspaniała inicjatywa, wszystko w jednym miejscu. Stale korzystam. Bardzo dziękuję

 3. Bronisław z Podkarpacia pisze:

  Pierwszy raz dziś /21.II/ otworzyłem tę stronę i wysłuchałem Mszę św. na żywo. Jestem pod wrażeniem. Bardzo wartościowa aplikacja. Przekażę ją innym,bo zapewne niewielu ją zna, a warto skorzystać.
  Bóg zapłać.

 4. Elżbieta pisze:

  Pokój, Dobro! Bóg zapłać za transmisje online.

 5. Teresa pisze:

  Bog zaplac za transmisje .Sluchamy i modlimy sie z Wami w Toronto Canada.
  Szczesc Boze.

 6. Joanna pisze:

  Bóg zapłać za tą stronę, tak bardzo potrzebną teraz w czasie tych wszystkich ograniczeń. Niech Pan Bóg wynagrodzi Państwa pracę włożoną w jej działanie. Mam też pytanie, czy jest możliwość nagrywania mszy na swój komputer z tej strony, lub któraś parafia to udostępnia? Jeszcze raz Bóg zapłać.

  • admin pisze:

   Bóg zapłać za dobre słowo! Nagrania Mszy Świętej dostępne są m.in. z Archikatedry św. Jana Chrzciciela i św. Jana Ewangelisty w Lublinie. W niedziele nagrania te umieszczamy w kalendarzu o godzinie 22:00 i 23:00 (z opisem “Nagranie niedzielnej mszy świętej”), kiedy transmisje mszy na żywo po polsku są chwilowo niedostępne (aż do godziny 1:00 polskiego czasu w poniedziałek, kiedy transmitowana jest na żywo msza z kościoła św. Maksymiliana Kolbe w Kanadzie).

 7. Ala pisze:

  Również przyłączam się do podziękowań, jednak nie zapominajmy, że bezcennym darem samego Boga Ojca jest przyjęcie sakramentalne naszego Pana Jezusa Chrystusa, o które należy zawsze zabiegać z całych sił , jak zapewnia św. Faustyna ” Aniołowie, gdyby zazdrościć mogli, to by nam dwóch rzeczy zazdrościli: pierwszej – to jest przyjmowanie Komunii Świętej a drugiej- to jest cierpienia. ” Do zobaczenia w niebie ! :)))

 8. Magdalena pisze:

  Bog zaplac za ten link.Cos bardzo bardzo potrzebnego na dzis.
  Life stream jest rowniez nadawany z Katedry St.Chad w Birmingham, UK prosze jesli mozliwe zalaczcie

 9. Maria pisze:

  Szczesc Boze , mieszkam za granica i niestety nie zawsze moge uczestniczyc we Mszy Sw.Dzisiaj dzieki tej stronie moglam duchowo przyjac Pana Jezusa uczestniczac we Mszy Sw. transmitowanej z kaplicy na Jasnej Gorze .Bog zaplac Kaplanowi za sprawowana Eucharystie i Slowo Boze .Z Panen Bogiem

 10. Agnieszka Werwinska pisze:

  Bóg zapłać za możliwość uczestnictwa we Mszy św – niedzielnej droga internetowa , mimo jak sugerował ksiądz jest raczej adresowana do chorych ! Otóż jestem zdrowa , ale miejsce w którym obecnie przebywam ( od pół roku jestem w Arabii Saudyjskie i nie muszę chyba już tutaj dodawac żadnych komentarzy ) nie pozwala mi na inna formę uczestnictwa w życiu Kościoła , jak tylko droga internetowa . To właśnie dzięki transmisji nabożeństw mogę częściowo zaspokoić głód Boga ! Z gorącym zapewnieniem o modlitwie za Parafie i z prośba o wspomnienie o tych którzy dzięki formie przekazu via net mogą modlić się z Wami
  Szczęść Boże
  Agnieszka

 11. Beata pisze:

  Witam serdecznie
  Na tę stronę trafiłam niespodziewanie tydzień temu i jestem naprawde zachwycona. Mieszkam za granicâ i nie zawsze mam możliwość uczestnictwa w niedzielnej Mszy Św. Jest to doskonała alternatywa dla nieuczestnictwa we Mszy Św w tymże dniu.
  Mam jednak takie pytanie czy w najbliższym czasie będą transmitowane codzienne, krótkie ok 30 minutowe Msze bez kazania w godzinach rannych lub popołudniowych.
  Czy jest szansa transmisji Mszy kościoła w Mogile w Krakowie -z kaplicy Pana Jezusa Mogilskiego.

  Ogromnie dziękuje, szczęść Boże w dalszej pracy

  • admin pisze:

   Szczęść Boże! Dziękujemy za słowa wsparcia i cieszymy się, że strona przydaje się tak wielu ludziom. Msze w dni powszednie są często bez kazania. Prosimy sprawdzić transmisje w te dni i wybrać tę, która Pani najlepiej odpowiada. Odnośnie transmisji z Sanktuarium Krzyża Świętego w Krakowie-Mogile to jeżeli gospodarze tego miejsca zdecydują się na transmisje to oczywiście dodamy je do kalendarza.

 12. Jolanta Kilarska pisze:

  Kto szuka ten znajdzie … serdeczne Bóg zapłać za tą stronę szczególnie bardzo przydatną podczas wakacji . Od razu wstąpiła we mnie nadzieja :-), gdziekolwiek będę,będę mogła poszukać kościoła i uczestniczyć we mszy św. jeśli nie będąc w nim to online.
  Szczęść Boże.

 13. Anna pisze:

  Ogromnie dziękuję za tę stronę. To wielkie dzieło i bardzo potrzebne. Niech Wam Bóg błogosławi w każdej chwili Waszego życia. Dziś niedziela, a ja muszę być w drodze. Dzięki tej stronie moja rodzina będzie mogła uczestniczyć w trakcie podróży w mszy św. i to na żywo. Bóg zapłać Wam za tę Waszą posługę.

 14. Podziękowanie pisze:

  Podziękowanie składam za to że Bóg wyleczył moją bratową Basie od choroby.

 15. Maria pisze:

  Bóg zapłać za prowadzenie strony! Trafiłam niespodziewanie w okresie Świąt do szpitala, gdzie nie ma kaplicy i księdza. Ta strona to błogosławieństwo!

 16. Sylwia pisze:

  Proszę o zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Męża i Syna oraz dla Mnie i dla całej rodziny . Oraz dla wszystkich życząc im zdrowych i wesołych śwoiąt Jezu ufam Tobie i kocham Cie

 17. Przemysław pisze:

  Laudetur Iesus Christus,
  Jestem bardzo wdzięczny wszystkim ludziom, którzy stworzyli tą stronę, gdyż dziś miałem wielkie trudności by być w kościele na Mszy św. gdyż obecnie jestem w Norwegii w Gralum.
  Wysłuchałem Mszy św. on line z kościoła świętego Piotra Apostoła w Międzyzdrojach.
  Cóż… Płakać się chce. Pan Jezus w Tabernakulum wystawiony na bocznicy jak zepsuty wagon kolejowy, a na środku w prezbiterium ustawiony rząd krzeseł gdzie zasiadają kapłani. Ludzi w kościele garstka. Może w sumie 40 osób. Modlitwy okrojone z pierwotnej formy. Ludzie podchodzą do Komunii św. jak po jałmużnę, na stojaka i ledwo który przyklęknie. Co to jest ? Kapłani !!! Obudźcie się ! Tak nie można ! Czyż nikt tego nie widzi ? Tak nie może być. Ja mówię nie i nigdy do takiego kościoła nie wejdę gdzie Jezus jest wystawiony na bok a kapłan na środku. Zrozumcie to.

 18. Danuta pisze:

  Prosze o laske zdrowia , radosc zycia i wzmocnienie wiary i opieke Maryjo Mateczko nad nasza rodzina. Dopomorz nam w trudnym czasie przetrwac cierpienie po smierci meza i upros Maryjo odpuszczenie grzechow dla zmarlych: meza, rodzicow i tesciow. Dziekuje za wszelkie laski i prosze nie opuszczaj nas. Jezu kocham Ciebie i ufam Tobie.

 19. Anna pisze:

  Drodzy, dziękuje za tę stronę. To wielka łaska, że są ludzie , dzięki którym dzieje się tyle dobra. Jestem pod wrażeniem i z ogromna wdzięcznością w sercu za was. Niech dobry Bóg obdarza potrzebnymi łaskami.

 20. Iza pisze:

  Dobry wieczór.

  Serdecznie dziękuję za Wasze dzieło. Dzięki tej stronie, mogę uczestniczyć we mszy św. nie będąc w kraju. Niech Pan błogosławi Wasze starania w ciągłym usprawnieniu strony i niech obdarzy łaskami.
  PS. Właśnie wsparłam Was finansowo, przynajmniej tak mogę się odwdzięczyć

 21. Magdalena pisze:

  Bardzo serdecznie dziękuję Wam za istnienie tej strony i pracę nad nią. To jest niesamowite dzieło. Wczoraj ja mój syn i moja koleżanka w Anglii uczestniczyliśmy we Mszy Św. dzięki Wam, gdyż nie mogliśmy z powodu choroby dotrzeć do kościoła.
  Wielkie Bóg zapłać za to wspaniałe dzieło.

  • admin pisze:

   Dziękujemy za dobre słowo. “Słudzy nieużyteczni jesteśmy; wykonaliśmy to, co powinniśmy wykonać.” (Łk 17,10)

 22. Marek G pisze:

  To wielki dar że można uczestniczyć we Mszy Świętej dzięki Waszej posłudze, przyjąć Komunię Świętą w sposób duchowy gdy choroba nie pozwala na osobiste uczestnictwo. Niech dobry Pan Jezus błogosławi !!!!!!!!!

 23. Kamil pisze:

  Szczęść Boże

  Bóg zapłać Wam za takie wielkie dzieło jakie tu jest.
  Tylko mam małe “ale”. Od jakiegoś czasu nie działa żaden link do mszy świętych po polsku, z anglii, irlandii i usa. Przynajmniej w godzinach od ok 20. Powoli wygasało ich coraz więcej aż jnie działa po 20 żadna. Dlaczego, jak kiedyś było ok? Może warto w takim razie nie publikować jeśli nie działa. Tym bardziej że po przejściu na stronę np z irlandii i nie tylko nie sa jak kiedys od dawna nagrywane i można obejrzeć po czasie nadania. Może w tym problem. Jak jest np o 18, czyli u nas o 19, to pożniej już wcale. Warto się temu przyjrzeć.

  Szcześć Boże

  • admin pisze:

   Sprawdzałam dzisiaj większość transmisji, w tym o 20.00 i 21.00 – działały, poza transmisją z Kanady. Nawet teraz o godz. 23.40 widać wnętrza kościołów, chociaż Msze Święte w tym momencie nie są odprawiane. Proponuję sprawdzć aktualizacje oprogramowania w Pana komputerze. Można spróbować zmienić przeglądarkę. Oprogramownie do realizacji transmisji jest na bieżąco aktualizowane i może się tak zdarzyć, że starsza, nie aktualizowana wersja w komputerze nie odtwarza wersji nowszej oprogramowania do transmisji.
   Mam nadzieję, że uda się Panu szybko rozwiązać ten problem. Po aktualizacji oprogramowania proszę pamiętać o zrestartowaniu komputera.
   Szczęść Boże!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *