Podziękowania

Serdecznie dziękujemy wszystkim Osobom, które zechciały wspomóc finansowo funkcjonowanie strony Msza-online.net.

Otrzymane środki posłużą do opłaty rocznej za domenę Msza-online.net i opłatę za serwer, na którym utrzymywana jest strona. Jeśli uda nam się zebrać więcej środków chcielibyśmy wykorzystać je na lepsze zabezpieczenia przed atakami hakerów, których strona Msza-online.net doświadcza kilkadziesiąt razy dziennie, oraz na stworzenie innych wersji językowych strony Msza-online.net.
Przy aktualizacji strony Msza-online.net i wydarzeń – Mszy Świętych oraz nabożeństw pracują nieodpłatnie wolontariusze.

Bardzo dziękujemy za każdą przekazaną darowiznę na rzecz Fundacji Dowiedz się Więcej, w szczególności na utrzymanie strony Msza-nline.net. W intencji wszystkich dobroczyńców naszej Fundacji modlimy się poprzez zamawiane w intencji dobroczyńców Msze Święte. W tym roku zostało już odprawionych w Parafii Zmartwychwstania Pańskiego w Wałbrzychu 18 Mszy Świętych w intencjach naszych dobroczyńców oraz w intencjach wpisywanych na naszej stronie. Najbliższe Msze Święte w tych intencjach zostaną odprawione: 16.05.2023 r., 20.05.2023 r., 29.06.2023 r. oraz 12.06.2023 r. o godz. 18.00.

Każdy darczyńca może odliczyć do 6% dochodu z danego roku w ramach darowizny dokonanej na cele pożytku publicznego. Nasza Fundacja ma wpisane do statutu wyłącznie cele pożytku publicznego określone w ustawie. Każdy przelew ze słowem “darowizna” na rzecz Fundacji może być odliczony od podatku (do 6% dochodu darczyńcy w danym roku). Dla nas ważne jest określenie celu darowizny przez wpisanie w tytule przelewu: “darowizna na cele kultu religijnego”, aby określić na jaki cel powinniśmy spożytkować darowiznę.
Odliczenia dokonuje się wpisując w deklarację roczną PIT kwotę dokonywanych odliczeń (sumę darowizn w danym roku). Szczegóły wszelkich odliczeń umieszcza się w załączniku PIT/O. W PIT/O należy podać: kwotę przekazanej darowizny, kwotę dokonanego odliczenia oraz dane pozwalające na identyfikację obdarowanego (czyli dane naszej Fundacji podane w prawej części strony głównej), w szczególności nazwę i adres Fundacji. Podatnik dokonuje odliczenia darowizny pieniężnej wyłącznie na podstawie dowodu wpłaty na rachunek bankowy obdarowanego. Wszystkie wpłaty elektroniczne są dokonywane na rachunek bankowy Fundacji, również przez system np. Paypal. Innymi słowy nie jest potrzebne dodatkowe oświadczenie obdarowanego (Fundacji) o jej przyjęciu, jeśli w tytule przelewu pojawi się słowo “darowizna”.

44 odpowiedzi na „Podziękowania

 1. Monika pisze:

  Dziękuję, jestem w ciąży różnie się czuję. Dziękuję za możliwość uczestniczenia we Mszy św.

 2. *** pisze:

  Niechaj Bóg bedzie uwielbiany w czytaniu Pisma Świętego i sluchaniu kazań kapłanów aby przyblizaly nas one do Boga jak za czasów nauczania Jezusa przyciagaly Serca, Dusze i Rozum ludzki.
  Dobry Boże proszę blogosaw osobom duchownym wszelkimi łaskami, cnotami, darami i cudami ku pokrzepueniu ludu i uwielbieniu Prawdy Twej Boskiej Miłości.
  Za modlitwy Bóg zapłać
  Za pokorna służbę kapłanów Bóg zapłać
  Za wzór pokory przykladem własnym Bóg zapłać

 3. Bożena pisze:

  Dziękuję z głębi serca, za możliwość uczestniczenia w Misjach w Waszej parafii !! Siostra mojego męża jest Waszą parafianką, dlatego odwiedzam Wasz kościół, teraz jednak kiedy nie mieszkam już w Warszawie, z wielką radością korzystam z Eucharystii on-line. Dziękuję ks. Tomaszowi za Słowo głoszone, każdego dnia, dziękuję Waszym Kapłanom, dziękuję Wszystkim za wszystko, ale przede wszystkim Bogu w Trójcy Jedynemu za zaproszenie na te Misje ❤️❤️❤️

 4. Patrycja pisze:

  Serdeczne podziękowanie za uruchomienie i prowadzenie strony
  “msze on-line” Z serca dziękuję za wspólną modlitwę na porannych Mszach Św. Niesamowite umocnienie wiary!!! Dziękuję za mądre przesłanie głoszonych kazań. Myślę, że praca włożona w to Boże Dzieło jest ogromnym drogowskazem dla ludzkości w tych trudnych czasach.
  Serdeczne Bóg zapłać!
  Pozdrawiam i zapewniam o modlitwie
  Patrycja

 5. Parafia Anioła Stróża w Gorzycach 13/09/2022 msza o godz 17.00 pisze:

  Bardzo dziekuje za potrzebne, proste i konkretne kazanie o róznicach i jedności.

  Szczęść Boże

 6. Aleksandra pisze:

  Serdecznie dziękuję za dzisiejsze kazanie – niezwykle poruszające i wołające do każdego, kto miałby problem ze spowiedzią i powrotem do Boga. Pozdrawiam z Polski.

 7. wspaniała strona pisze:

  Bóg zapłać za tą stronę. Korzystam z niej od koronawirusa.

 8. Regina pisze:

  Dziękuję Boże za wszystko, oddaję ci wszystkie me troski.

 9. Renata pisze:

  Szczesc Boze,modlilismy sie z wami z Niemiec. zyczymy Bozego Blogoslawienstwa.Pozdrawiamy Renata i Marek

 10. zyczliwy pisze:

  lubie ta strone bo mozna sie wzmocnic duchowo sluchajac mszy

 11. MJ pisze:

  Dziękujemy serdecznie za uruchomienie i prowadzenie strony “msze-online.net”.
  Dzięki niej mogliśmy co niedzielę brać udział we Mszy Św w okresie pandemii. Bóg Wam zapłać za Waszą pracę, czas i serce, które w ten projekt zaangażowaliście!

  Michał i Joasia z dziećmi

 12. Msza swieta niedzielna pisze:

  Szczesc Boze !

  Serdeczne podziekownie za waspsniala niedzielna Msze Swieta I Interesujace Kazanie 23/05/2021 (dla Ksiedza Davida) . Jest dla nas bardzo milo wziasc udzial na mszy Swietej przez internet , albowiem zamieszkujemy za Granica ( Anglia i Niemcy)’od roku czasu kontynlujemy obecnosc na mszy swietej
  Bog zaplac!!

 13. Malgorzata pisze:

  Dziękuję wszystkim wiernym, którzy z szacunkiem pozostali po zakończeniu mszy, aby uroczyście odśpiewać Hymn ku czci Matki Boskiej Królowej Polski. Jeśli ktoś wychodzi w tym momencie- 3 Maja- może nie do końca rozumie znaczenie Hymnu i tego święta

 14. Marek Błaś pisze:

  Wspaniała inicjatywa, wszystko w jednym miejscu. Stale korzystam. Bardzo dziękuję

  • Elzbieta pisze:

   Szczęść Boże!
   Bardzo dziękuję za możliwość uczestniczenia we mszy św. Używam świadomie słowa “uczestniczenia”, ponieważ oglądając mszę św. dokładnie o tej samej godzinie, o której jest odprawiana uważam, że uczestniczę.

   Czasami nasuwają mi się różne myśli podczas tych chwil, a ostatnio, kiedy oglądałam transmisję z jakiejś parafii gdzie przed mszą św. odmawiana była Koronka do Miłosierdzia Bożego, uderzyło mnie to, że kapłan prowadzący stoi przy ołtarzu (jak podczas mszy św.).
   Może to dziwne, ale spodziewałam się, że prowadzący będzie klęczał ponużej ołtarza, tak jak zwykle bywa przy odmawianiu Różańca, czy Litanii.
   Według mnie wygląda to conajmniej dziwnie, bo chyba kapłan/diakon … prowadzący też chyba się modli, więc “wyglądałoby” to lepiej.
   Być może, jest to moje odczucie związane włśnie z tym, że oglądając transmisję internetową niejednokrotnie perspektywa ołtarza i celebransa jest kompletnie inna (czytaj, umieszczenie kamery transmitującej) niż uczestnicząc w nabożeństwie w realu.
   Niezależnie jednak od wszystkiego, wydaje mi się, kapłan/prowadzący Koronkęc czy inną modlitwę, jest “bliżej” wiernych kiedy wraz z wiernymi odmawia ją klęcząc.
   Życzę błogosławieństwa Bożego i pozdrawiam
   Elżbieta

 15. Bronisław z Podkarpacia pisze:

  Pierwszy raz dziś /21.II/ otworzyłem tę stronę i wysłuchałem Mszę św. na żywo. Jestem pod wrażeniem. Bardzo wartościowa aplikacja. Przekażę ją innym,bo zapewne niewielu ją zna, a warto skorzystać.
  Bóg zapłać.

 16. Elżbieta pisze:

  Pokój, Dobro! Bóg zapłać za transmisje online.

 17. Teresa pisze:

  Bog zaplac za transmisje .Sluchamy i modlimy sie z Wami w Toronto Canada.
  Szczesc Boze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.