Msze Święte na żywo po polsku

Jeśli masz wolną chwilę przed oglądaniem Mszy Świętej zapraszamy do przywitania się z Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie – kliknij tutaj

1 156 odpowiedzi na „Msze Święte na żywo po polsku

 1. Ona pisze:

  Dobry Jezu proszę o dużo łask do mojej babci Jadwigi, Ty wiesz co dla niej lepsze by nie cierpiała…a także o uzdrowienie mnie, mojego męża i dużo zdrowia dla naszego syna Leona. Proszę też o uzdrowienie mojego taty Eugeniusza. Proszę o pokój w rodzinie mojej i męża. Bóg zapłać.

 2. Ja pisze:

  Panie mój kochany, niedoceniany przeze mnie, przychodzę prosić o zdrowie dla mojego taty. Zatrzymaj to proszę. Chcemy być dziećmi Twoimi. W każdym dniu, być dobrym człowiekiem. Proszę Jezu wysłuchaj mnie.

 3. Janina pisze:

  Matko Boska otaczaj opieka Adama.Wysluchaj jego .blagam Cie Maryjo.Matko nas wszystkich

 4. M-A pisze:

  Matko moja najukochańsza , dziękuję ci bardzo za wszystkie łaski mi dane . Dla mnie i mojej rodziny . Dziękuję Ci , że mogę Cię kochać i wielbić w pięknych porannych Godzinkach ku Twojej czci , z Jasnej Góry .

 5. Krystyna pisze:

  Przepraszam, Ty Jezu wiesz za co, dziękuję za wszystkie łaski i proszę aby wola Boża wykonała się w moim małżeństwie, w mojej rodzinie w nas samych. Maryjo Matko nasza prowadź nas abyśmy już nie błądzili.

 6. Krzysztof pisze:

  Panie Jezu.błagam Cię o zdrowie dla Danuty i oddalenie od niej tych strasznych chorób którymi jest choroba nowotworowa i jaskra.Panie nasz i Matko przenajświętsza proszę o wysłuchanie mojej prośby.

 7. Monika pisze:

  Panie mój i Matko Najświętsza,błagam o zdrowie dla mnie i mojej całej Rodziny oraz o łaskę pokory dla mojego męża i…powrót do zgody w rodzinie.

 8. Maria pisze:

  Proszę o łaskę zdrowia i nawrócenia dla mojego męża.

 9. Agnieszka pisze:

  Jezu Miłosierny i Dobry, Mamusiu Najkochańsza proszę o łaskę powrotu do zdrowia abym mogła pomóc w wychowaniu wnuczki. Proszę teź o nawrócenie dla mojej rodziny.

 10. Kobieta pisze:

  Proszę o zdrowie dla mnie i mojego ojca oraz zgodę w rodzinie i łaskę pokory dla mojego męża.

 11. Małgorzata Maria pisze:

  Powierzam Twojej opiece moje córki, proszę o potrzebne laski, Ty wiesz jak bardzo są potrzebne. Narodź się Jezu ponownie dla nas po długich miesiącach mroku. Tak tego czekam!!

 12. Magda pisze:

  Modlę się o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla ochrzczonej dzisiaj Kamili. Oglądalam msze sw. z parafii w Mississauga w Kanadzie i dzisiaj był chrzest tej małej dziewczynki. Prosze o wszelkie dobra dla tego malego dziecka.

 13. iks pisze:

  Wielka prośba o uzdrowienie mojego ojca Stanisława, zarówno cielesne, jak i duchowe. O pojednanie w rodzinie

 14. A pisze:

  Panie Jezu błagam Cię o łaskę w mojej sprawie

 15. Ada pisze:

  Kochany Jezu proszę o zdrowie dla mojej rodziny a przede wszystkim o dar potomstwa dla małżeństwa z mojej rodziny, to bardzo dobrzy ludzie, Jezu pobłogosław im, proszę…

 16. Martyna pisze:

  Panie Jezu proszę Cię o Twoje miłosierdzie dla umierającej na chorobę nowotworową Ireny oraz o potrzebne siły dla jej rodziny

 17. Joanna pisze:

  Panie Jezu dziękuję Ci za wysłuchanie moich prośb. Wiem,że zawdzięczam to Tobie. W czerwcu po wielu próbach zostanę mamą.
  Chwała ,cześć i uwielbienie!
  Proszę o łaskę potomstwa dla wszystkich starających się o ten cud.

  • Marysia pisze:

   Chwała Panu! Niech maleństwo rośnie na chwałę Boga w Trójcy Jedynego. Życzę potrzebnych Łask Bożych dla całej Waszej rodziny.

  • GN pisze:

   To wielkie szczęście, niech Jezus i Jego Matka Maryja otaczają Cię troskliwą opieką przez cały okres stanu błogosławionego. Abyś z radością przyjęła nowe Życie i cieszyła się macierzyństwem.
   Mam takiego syna i synową, którzy tak bardzo czekają na taki cud poczęcia. Zawierzam ich Panu Jezusowi i Maryi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.