Msze Święte na żywo po polsku

Jeśli masz wolną chwilę przed oglądaniem Mszy Świętej zapraszamy do przywitania się z Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie – kliknij tutaj

1 024 odpowiedzi na „Msze Święte na żywo po polsku

 1. StudentkaUR pisze:

  Panie Jezu, pomóż mi zdać wszystkie egzaminy w sesji podstawowej i daj siłę bym się nie załamała.

 2. Elzbieta Dorota pisze:

  Dziekuje za SLOWA ZYCIA. Wspaniale!
  Uczyn z nami CUD.

 3. Zbigniew41 pisze:

  Panie Jezu Chryste. Zechciej przyjąć serdeczne podziękowania za wszystkie łaski jakimi obdarowałeś moją Rodzinę. Proszę wysłuchaj moje prośby o uwolnienie mnie od chorób, o odmianę serc mojej Córki i Syna i Twoje Błogosławieństwa dla naszej Rodziny. Ukochana Mateńko wstaw się do Pana Jezusa o wysłuchanie moich gorących próśb.

 4. KochamBoga pisze:

  PANIE BOŻE , dziękuję ci za wszystko co mi dałeś, i to co dla siebie zabrałeś na pewno tego potrzebowałeś , kocham cię nad życie i nie chce żadnych zmian bo nigdy mi niczego nie brakowało, proszę o zdrowie i wybacz wszystkim ludziom którzy są na złej drodze życia, ześlij na nich błogosławieństwo aby zaczęli kroczyć twoimi śladami

 5. Twoja Czcicielka pisze:

  Panie Boże Miłosierny błagam cię o zdrowie dla chorej psychicznie córki oraz zdrowia dla całej rodziny. Daj nam siły i nadziei , że wszystko będzie dobrze.

 6. dizajn pisze:

  Panie Boże kocham Ciebie.
  Proszę o pomoc w ważnej dla mnie sprawie.

 7. Arko pisze:

  Robicie wielką rzecz !!!! Nawet nie wiecie jak ważną dla ludzi w chorobie . Błogosławieństwa !!!!!!

 8. Karpatka17 pisze:

  Przenajświętszy Panie Boże, błagam o zbawienie i objawienie dla mojej rodziny, żeby zawsze byli dobrej myśli. Jezu ufam tobie

 9. Zatroskana matka pisze:

  Miłosierny Panie Boże. Dopomóż mojemu synowi w podjęciu dobrych decyzji, dopomóż w pokonaniu lęków i złego samopoczucia, a mnie dodaj zdrowia , siły i nadziei , że wszystko minie i będzie dobrze. JEZU UFAM TOBIE- błagam dopomóż.

 10. Krystyna pisze:

  Dziękuję za mojego męża i proszę o miłość Bożą dla naszego małżeństwa. Abyśmy wypełnili powołanie jakim nas Bóg obdarzył i w wierności i cierpliwości dotrwali do końca naśladując Jezusa Chrystusa i czerpiąc siłę i moc z Eucharystii i Słowa Bożego.
  Panie Jezu Tobie powierzam nasze życie i nasze sprawy. Ty wiesz co dzieje się w naszych sercach, przemień je,napełnij je Duchem Świętym i obdarz Jego darami, a szczegolnie łaską cierpliwości. Naukochansza Matko, Przenajswietsza Dziewico Maryjo,oddajemy Tobie hołd wdzięczności za wysłuchane prośby. Przez Twoje Niepokalane Poczęcie uproś nam u Syna Swego te łaski,które najbardziej są nam potrzebne na drodze do zbawienia i szerzenia Krolestwa Bożego. Amen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *