Msze święte na żywo po polsku

Jeśli masz wolną chwilę przed oglądaniem Mszy Świętej zapraszamy do przywitania się z Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie – kliknij tutaj

UWAGA: jeżeli kalendarz poniżej się nie wyświetla prosimy o odświeżenie strony lub kliknięcie tutaj.525 odpowiedzi na „Msze święte na żywo po polsku

 1. Elżbieta pisze:

  Bog zaplac za msze online. Od 38 lat mieszkam w Kanadzie w Ontario. Od jakichś dwóc lat oglądam msze online szczególnie z Sanktuarium NMP w Częstochowie. Dziękuje serdecznie za Wasza prace tak oddana Panu Bogu i nam polskiej Polonii. Jestem wam bardzo wdzięczna i napewno tysiące Polaków mieszkających za granica.
  Dziękuje wszystkim pracownikom tej strony,
  Bóg zapłać.

 2. Zofia pisze:

  Jestem szczesliwa, nie ze mieszkam 43 lata w Niemczech,ale ze mam dostep na stronie mszy w moim jezyku i dodatkowo duchowo jestem czesto obecna siedzac lub spogladajac na miejsce gdzie moja MAMKA siedziala razem , na lawce gdzie moja siostra siedziala i ze lzami w oczach bardzo czesto prowadze duchowa rozmowe z nimi.
  DZIEKUJE SERDECZNIE za przyblizenie mi mojej ojczyzny,mojej rodziny.

 3. Prawnik pisze:

  Bóg zapłać!

 4. Gosia pisze:

  Dzięki tej stronie pomimo choroby mogłam uczestniczyć we Mszy Św. na żywo.
  Bóg zapłać!

 5. Wiktoria pisze:

  Niech Pan będzie uwielbiony, dziękuję bardzo za to, że można dzięki tej stronie uczestniczyć na Mszy św.
  Chwała Panu!

 6. Kunegunda pisze:

  Dzięki wielkie za tą stronkę 🙂

 7. Grażyna pisze:

  Bóg zapłać za tą stronę!
  Dzięki transmisjom mogłam uczestniczyć we Mszy Świętej.
  To wielka radość,że jest taka możliwość.

 8. Anna pisze:

  Bóg zapłać za stronę. Bardzo się cieszę, że mogę uczestniczyć we Mszy Świętej podczas choroby. Szczęść Boże!

 9. Bogdan pisze:

  Bóg zapłać za ta stronę ,jestem kierowca i często jest to jedyna możliwość wysłuchania mszy świętej .

 10. mama pisze:

  Bardzo się cieszę, że istnieje ta strona i transmisji Mszy Świętej jest tak dużo. Zaczęłam korzystać z tej strony będąc w ciąży i do dziś z niej korzystam,gdy jestem chora tak jak teraz i nie mogę uczestniczyć osobiście. Obie z 3 miesięczną córeczką słuchamy Słowa Bożego. Bóg Wam zapłać. Szczęścia i błogosławieństwa Bożego w Nowym roku 🙂

 11. kuba pisze:

  Bóg zapłać za stronę!

 12. Grażyna Gruszka pisze:

  Bóg zapłać za stronkę!
  Jestem bardzo wdzięczna za tą stronę,myslę że wiele ludzi z różnych powodów z niej korzysta.Ja pracuję w Wielkiej Brytanii jako opiekunka osób starszych,nie mogę uczestniczyć w niedzielnej mszy.Zresztą w większości miejsc nie ma gdzie iść na mszę.To jest bardzo smutne ci ludzie w większości nie przeżywają niedzieli, mszy ,świąt tak jak my nie rozumieją naszej potrzeby.
  Dziękuję wszystkim,ktorzy przyczyniają się do istnienia tej strony.

 13. Wojtek pisze:

  szczęść Boże wszystkim, ciężko było znaleźć online msze święte ale się udało, muszę podpowiedzieć w swojej parafii może też by tak ruszyła transmisja z mojej parafii.
  jestem po udarze z mocnym niedowładem więc o uczestnictwie osobistym we mszy niedzielnej cz jakiejś innej mogę zapomnieć. dzięki Bogu i wam za możliwość uczestnictwa choć takiego we mszy św.

 14. Grażyna pisze:

  Bożego błogosławieństwa i obfitych łask życzę dla Admina i wszystkich użytkowników tej strony

 15. Teresa pisze:

  Niech Dobry Bog Wam wynagrodzi!

 16. Franek pisze:

  Dzięki Bogu, że ktoś wpadł na taki pomysł! Mogło by to być tylko bardziej rozpropagowane. Choroba mnie zmorzyła, ale nie musiałem rezygnować z Eucharystii

 17. Joanna pisze:

  Chwała Bogu Najwyższemu za Waszą pracę. Niech Wam Bóg błogosławi za to co zrobiliście dla tak wielu ludzi.
  Pracuję za granicą w Niemczech jako opiekunka osób starszych . Tu w Niemczech jest tylko jedna msza w niedzielę ! Nie mogę na nią pójść, bo mam w tym czasie obowiązki wobec podopiecznej.
  Dlatego oglądam jak ludzie w Polsce mogą jeszcze uczestniczyć w mszach na co dzień i myślę o tym , czy zdają sobie sprawę z swojego szczęścia ?
  Bóg jest dla nas Polaków bardzo łaskawy, dopóki są ludzie w kościele na Jego Eucharystii.
  Jeśli nie przyjdą młodzi to będzie koniec kościoła katolickiego w Polsce. Będzie jak w Niemczech. OBY TAK NIGDY SIĘ NIE STAŁO.
  Wasza strona jest dla wielu ludzi największym wsparciem duchowym. Kiedy ja już nie daję rady wyszukuję Mszę św. i po jej wysłuchaniu lub uczestniczeniu w niej ( to zależy od tego na ile jestem wyczerpana psychicznie i fizycznie) jest dużo lepiej. Daję radę. Mogę zacząć kolejny dzień. Nie wiem, czy mogłabym pracować w tym kraju gdzie ludzie pobłądzili, gdzie nie ma prawdziwej miłości wśród nich o której mówi nam Jezus. Jak zauważyłam pracując w Niemczech od dwóch lat bogiem jest tu pieniądz. Dzieci czekają na śmierć swoich rodziców żeby zgarnąć ich majątek. To i wiele innych spraw w tym kraju napawa mnie obrzydzeniem i tylko Eucharystia jest dla mnie wsparciem.
  Dzięki Waszej stronie mam zawsze o każdej godzinie dostęp do słowa Bożego wygłaszanego przez naszych kochanych kapłanów. Teraz to wiem, że są wspaniali choć jak każdy człowiek niedoskonali. Powinniśmy się cieszyć, że są. Kiedy ich zabraknie kościoła też nie będzie.

  • admin pisze:

   Dziękujemy za słowa wsparcia. Życzymy nowych sił i więcej radości, danej nam od Pana naszego Jezusa Chrystusa!

 18. Betty pisze:

  Szczęść Boże ! Kochani siostry i bracia, którzy korzystacie z tej strony!
  Myślę,że jesteście tak samo wdzięczni za tę stronę, jak ja.Odkryłam ją niedawno.
  Pracując okresowo w Niemczech(na północy),nie mogłam chodzić na mszę św. ,
  ponieważ blisko nie ma kościoła katolickiego.Bardzo cierpiałam z tego powodu.
  Tak tęskniłam za mszą św.!Teraz jestem szczęśliwa,bo mogę przeżywać ją co niedzielę.
  Dziękuję wszystkim,którzy przyczyniają się do istnienia tej strony!
  Życzę Wam wszystkim obfitych łask przychodzącej na świat Bożej Dzieciny !

 19. Jan pisze:

  Bóg zapłać za stronę ! Obecnie nie mogę chodzić do kościoła ze względu na chorobę, dzięki tej stronie mogę być na bieżąco 🙂

 20. Jarosław pisze:

  Bóg zapłać za stronkę! Jestem niesłyszący i dzięki tej stronce mogę wybrać Mszę Świętą, przez którą wyszukam kazania, w którym zrozumiem słowa Kapłana. Chociaż przydałoby się włączenie automatycznych napisów…

  • admin pisze:

   Szczęść Boże! Wydaje się, że technologia automatycznego tworzenia napisów w czasie rzeczywistym (kiedy transmitowana jest msza na żywo) wkrótce będzie możliwa i dla języka angielskiego i dla polskiego.

 21. Jolanta pisze:

  Bog zaplac za ta strone. Mieszkam w niemczech i ogromnie sie ciesze ze moge ogladac transmisje i uczestniczyc we Mszy Swietej.

 22. Piotr pisze:

  Jak miło widzieć że ludzie w komentarzach tak życzliwie się do siebie odnoszą. I to napewno Panu Bogu się podoba. Pozdrawiam

 23. Piotr pisze:

  Wielu najpiękniejszych łask i życzliwych ludzi dookoła, dla Admina i Użytkowników. Także z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia!

  No to mamy kościół XXI wieku. 🙂

  Myślę, że jest to warta rozważenia alternatywa dla wiernych mieszkających w miejscach gdzie najbliższa parafia jest kilkaset km od miejsca zamieszkania, oraz krajów gdzie chrześcijaństwo jest prześladowane.

  ps. brawo za włączenie https!

 24. Paweł pisze:

  Jak będę miał to dam. Bóg zapłać.

 25. Ania pisze:

  Bóg zapłać za tą stronę! Odkryłam ją w trakcie ciąży. Dzięki transmisjom mogłam uczestniczyć we Mszy Świętej. Do dziś korzystam ze strony podczas choroby. To wielka radość, że jest taka możliwość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *