Msze Święte na żywo po polsku

Jeśli masz wolną chwilę przed oglądaniem Mszy Świętej zapraszamy do przywitania się z Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie – kliknij tutaj

1 090 odpowiedzi na „Msze Święte na żywo po polsku

 1. Iwona i Mariusz pisze:

  Boże dziękuję ci za wszystko co mi dajesz i przepraszam za rzeczy które robiłam żle.Dziękuję za Mariuszka dzięki któremu jestem przy Tobie blisko.Tobie zawierzamy nasze życie i dziękujemy za to że dzięki transmisji Mszy Świętej możemy zawsze jednoczyć się z Polskim kościołem .Bóg zapłać za wszystko.Jezu ufamy Tobie.

 2. Lucyna pisze:

  Matko Boża dziękuję Ci za wszystkie łaski jakie otrzymałam za Twoim wstawiennictwem. Bardzo proszę dla moich dzieci i wnuków ,dla mnie i mojego rodzeństwa, oraz całej rodziny o łaskę zdrowia .Proszę o trzeżwożć i nawrócenie dla młodzieży w naszej rodzinie. O dar Ducha Św. aby napełnił nas wszystkich roztropnością .Proszę również o pokój i zgodę w rodzinie ,sąsiedztwie, w kraju i na świecie .

 3. Kasia pisze:

  Chciałam podziękowac za tworzenie strony. Jestem opiekunką osób starszych i dzisiaj nie mogłam wyjść z domu bo opiekowałam się podopieczną akurat gdy była obok w kościele Msza Święta. Kiedy miałam wolne uczestniczyłam zdalnie w Eucharystii bo jestem zagranicą i o tej porze nie było Mszy Świętej. Bóg zapłać.

 4. Bożena pisze:

  Boże dziękuję za wszystkie łaski, chroń moją rodzinę przed chorobami i wojną. Proszę o dalszą opiekę i dary Ducha Świętego. Bóg zapłać.

 5. Patrycja pisze:

  Matko Boża proszę Cię o to, abym pomyślnie zdała egzaminy i dostała się do wybranego przez mnie liceum.
  Wspomóż mnie.

 6. Dorota pisze:

  Matko Najukochańsza uproś u swojego Syna Jezusa Chrystusa łaskę uzdrowienia dla mojej córki Joanny Panie Jeżu daj jej łaskę uzdrowienia aby mogła dalej cieszyć się macierzyństwem i dobrami życia na ziemi.Amen.

 7. Paweł pisze:

  Matko Najświętsza, pomóż mi związać koniec z końcem i spraw, żeby w mojej pracy przyszły lepsze dni.

 8. Babcia Alina pisze:

  Dziękuję Ci Mateńko z całego serca , duszy mojej za wszystkie łaski które dotychczas otrzymałam. Błagam o dobre wyniki dla Kasi , mojej synowej. Szczęść Boże wszystkim

 9. Alicja pisze:

  Przez wstawiennictwo Matki Najświętszej polecam wszystkie intencje mojego serca (szczególnie proszę o szczęśliwe rozwiązanie dla córki Magdaleny oaz łaskę zdrowia dla mamy i dziecka), moją rodzinę,znajomych, chorych, konających i zmarłych.

 10. Jola pisze:

  Boże przenajświętszy błagam Cię o pokój w Ukrainie i aby ta wojna nie dotarła do Polski.ulituj się nad wszystkimi dziećmi ukraińskim i proszę obroń moje wnuki dzieci i ich małżonków .Pozwól im żyć w pokoju na Twoją chwałę

 11. Monika pisze:

  Proszę o modlitwę za męża,mnie I wszystkie osoby które Bóg stawia na naszej drodze. O nowe powołania do redemptorystow, karmelitanek, klaryski. O niebo dla wszystkich dusz czyśćcowych.

 12. mama Karolina pisze:

  Proszę o łaskę uzdrowienia dla mojego synka Antosia oraz o siłę dla mnie, której mam coraz mniej do opieki nad nim i walki z jego chorobą. Proszę o uzdrowienie mojej psychiki i przywrócenie wiary w Boże Miłosiedzie.

  • Barbara pisze:

   Droga Karolino, odwagi! Pan nasz jest wszedzie, gdzie 2 lub 3 spotyka sie w imie Jego. Niech nasza Matka i Krolowa roztoczy opieke nad Wami, jak Ona uczynila to dla mnie wielokrotnie.
   Zdrowia zycze dla Antosia i Jego mamy Karoliny, aby nie upadla pod nawalem obowiazkow, ale wytrwala w radosci Zmartychwstania naszego Pana.
   Namawiam do zmowienia ponizszej modlitwy (tlumaczenie z angielskiego) przez 3 dni pod rzad do Naszej Pani z Gory Karmel (swieto w miesiacu lipcu):
   O, najpiękniejszy kwiat Góry Karmel
   blasku Nieba, Błogosławiona Matko Syna Bożego,
   Dziewico Niepokalana, pomóż mi w potrzebie.
   O Gwiazdo Morza, pomóż mi i pokaż mi, że jesteś moją matką,
   O Maryjo, Królowo Nieba i Ziemi,
   Pokornie błagam Cię z głębi serca, żebyś mnie zabezpieczyła w mojej konieczności (złóż prośbę)
   Nie ma NIKOGO, który mógłby oprzeć sie Twojej mocy,
   O Maryjo bez grzechu poczęta módl się za nami, którzy uciekamy się do Ciebie (3 razy)
   Święta Maryjo składam tę sprawę w Twoje ręce (3 razy)
   (Powiedz to przez 3 kolejne dni! a ja tez pomodle sie za Ciebie) Basia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *