Msze Święte na żywo po polsku

Jeśli masz wolną chwilę przed oglądaniem Mszy Świętej zapraszamy do przywitania się z Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie – kliknij tutaj

1 216 odpowiedzi na „Msze Święte na żywo po polsku

 1. M.alina pisze:

  Serdeczne Bog zaplac dla Parafii Narodowe Sanktuarium Sw Jozefa w Kaliszu .Dzisiaj o 12g30 na mszy dla dzieci piekne i zrozumiale kazanie o czystosci ,milosci i wiernosci . Szczesc Boze

 2. Jan pisze:

  Maryjo wspomóż mnie w chorobie, poproś Boga o łaski dla mnie. Wspieraj moją rodzinę by trwała przy Bogu i poproś Boga aby okazał miłosierdzie wszystkim potrzebującym którzy się do niego zwracają.

 3. Matka pisze:

  Maryjo Mateczko dziekuje za ta podroz i prosze o Twoja opieke nad nami podczas tej podrozy. Upros Mateczko o blogoslawienstwo Boze podczas podrozy abysmy szczesliwie dotarli do Fatimy i Częstochowy. Oddaje Ci w opieke dzieci ktore zostaja w domu. Jezu kocham Ciebie i ufam Tobie.

 4. Renata pisze:

  Boże proszę błogosław mojemu synowi Krzysztofowi w podróży służbowej którą odbędzie 12 września. Pozwól aby szczęśliwie dojechał do celu i bezpiecznie wrócił do domu.

 5. Rena pisze:

  Dzisiaj, 27 Sierpnia moja kochana Matka chrzestna, Salomea, obchodzi swoje 90 Urodziny. Matko Boska z Jasnej Góry, proszę otaczaj Ją i najbliższych Jej sercu, swoim cudnym płaszczem zdrowia i miłości.

 6. Asia pisze:

  Panie Boże Ty wiesz czego potrzebuję ja i moja rodzina i jakie są nasze problemy. Proszę pokaż nam drogę rozwiązania i pobłogosław w naszych problemach. Jezu ufam Tobie.

 7. Bozena pisze:

  Matko Boża, dziekuje za opiekę nad Damianem, aby wyzdrowiał całkowicie i mógł zadbać o swojego syna Noego. Daj siłę całej rodzinie, aby nie zatracała wiary w Pana Jezusa i w modlitwie znalazła nadzieję.

 8. Julita pisze:

  Od ponad miesiaca moja wnuczka Patrycja, lat 33, zaginela i nie daje znaku zycia ani tez nie mozna jej odnalezc, prosze o modlitwe z calego serca do Pana Boga z prosba o jej odnalezienie, o szczesliwy Jej powrot do domu, Bog zaplac – Julita

 9. Wojtek pisze:

  Bóg Zapłać za możliwość udziału w Mszy Świętej

 10. Agnieszka pisze:

  Bóg zapłać ,wasza strona jest bardzo ważna

 11. M.alina pisze:

  Bóg zapłać Panu organiście, który z Jasnej Góry, pięknym śpiewem porannych Godzinek, rozpoczyna mój dzień . Szczęść Boże wszystkim.

 12. MariaDK pisze:

  Maryjo dziekuje ze jestes z nami latwiej isc przez zycie jak mysle ze pomagasz i prowadzisz. Oddaje Ci Mateczko Przenajswietsza w opieke nasza rodzine i prosze o Twoje wstawiennictwo do Boga Milosiernego za nami.

 13. Ela pisze:

  Maryjo wspomóż mnie w chorobie. Wspieraj moją rodzinę

 14. Marta pisze:

  Matuchno pomóż, ratuj
  Zawierzam Ci moich bliskich kochanych i siebie

 15. Maria DK pisze:

  Maryjo dziekuje za Twoja opieke i Twoje wstawiennictwo do Boga za nami. Tak bardzo potrzebujemy Ciebie bo jestesmy zagubieni i nie radzimy sobie z zyciem. Dopomoz Maryjo dzieciom aby zaczely sobie radzic z zyciem oraz daj mi madrosc i sile aby isc do przodu. Upros o odpuszczenie grzechow dla zmarlego meza i zmarlych rodzicow. Jezu kocham Ciebie i ufam Tobie.

 16. Paula pisze:

  Matko Boza Maryjo prosze o modliwe,o potrzebne łaski uzdrawiajace dla mamy mojej kochanej Beatki,ktora jest po udarze i prosze Cie o wstawiennictwo u Boga i u Twego syna Pana Jezusa,o zdrowie i uzdrowienie z choroby, by mama mogla sie pomalu rehabilitowac z Boza, moja i Piotra pomoca, ja we wszystkim mamie pomoge tak jak mama ponad 32 lata robi wszystko dla mnie, wychowuje mnie samemu cale zycie, kocha wszystkich ludzi, Pana Boga, Pana Jezusa, mnie. Nigdy sie na nic nie skarzy, ani na bolaca noge, bolace kolano, ani na chore serce, tyle lat mi pomaga we wszystkim i w pracy. Dlatego prosze o zdrowie o cud bozy i laski uzdrawiajace, niech zstapi Duch Świety na moja mame i ja uzdrowi, zeby z kazdym dniem stan zdrowia mojej mamy bedzie ulegal coraz wieksze poprawie, a ja calodobowo bede tak jak do tej pory mogla sie zajmowac i rehabilitowac mame, tora sie obudzila , patrzy na mnie i sciska mi mocno raczke tak jak walczy cale zycie o wszystko i o wszystkich. Tak teraz daj mojej mamie sile do walki z choroba ,bysmy zwyciezyli ,mama na to zasluzyla jak nikt inny, kocham mamę najmocniej na swiecie i zrobie dla niej naprawde wszystko co w mojej mocy, a nawet wiecej. Glaskam, caluje rozmawiam, kocham, spedzamy razem czas, wszystko robimy razem od zawsze, prosze o zdrowie i tylko zdrowie. Mama jest dla mnie njwazniejsza i potrzebuje zrowia, sily, wsparcia i mnie.

 17. prosba o modlitwe pisze:

  Prosze o modlitwe za mojego syna o wyrwanie go z sil hazardu i narkotykow
  Boze badz milosciw nam grzesznym

 18. Maria pisze:

  Proszę o potrzebne łaski dla mojej rodziny, zdrowie i Boże Błogosławieństwo, spokój i szacunek, Maryjo módl się, aby dobry Bóg okazał miłosierdzie. chroń nas od wszelkiego zła, ratuj od ludzi złych

 19. Ewa pisze:

  Błagam Cię, Panie, o zdrowie dla Mirka, Kasi, Mariana, Jarka, Marka. Niech Twa laska spłynie na wszystkich potrzebujących.
  Niech świat się opamięta i ustaną wojny i konflikty. Boże bądź miłościw

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.