Msze Święte na żywo po polsku

Jeśli masz wolną chwilę przed oglądaniem Mszy Świętej zapraszamy do przywitania się z Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie – kliknij tutaj

837 odpowiedzi na „Msze Święte na żywo po polsku

 1. Jacek pisze:

  Niech Was Bóg błogosławi za to co robicie. Cudownie jest słuchać Słowa Bożego i uczestniczyć we Mszy Świętej w tych trudnych czasach. A przy okazji widzimy jak bogaty jest Kościół – możemy zrobić wirtualną wycieczkę po pięknych świątyniach, posłuchać kazania od różnych zgromadzeń, nawet z różnych krajów. W sercu rośnie potrzeba fizycznego uczestnictwa i odwiedzenia tych świątyń i tych pięknych miejsc. Bóg jest wielki!

 2. Tadek pisze:

  Bardzo przydatna strona zwłaszcza dziś,korzystam i współuczestniczę we Mszach Św. chociaż to nie to samo co w świątyni ale zawsze Słowo Boże jest obecne nawet w zwykłe dni.Bóg Wam zapłać, jakieś drobne kwoty staram się wpłacać bo korzystam, zachęcam innych.

 3. Joanna pisze:

  Dzisiaj o godz.18.00 Parafia p.w. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Goleniowie. Bardzo dobre, mądre kazanie, trafiające, jak myślę, do wszystkich wiernych. Piękne śpiewy chóru i, co się rzadko zdarza, możliwość podejrzenia tekstów pieśni na wyświetlaczu w kościele. Bardzo dobra msza. Jakość techniczna dźwięku pozostawiała do życzenia ale i tak było bardzo dobrze. Pozdrawiam księży z Goleniowa.

 4. Jarek pisze:

  Korzystam z Państwa strony w czasie choroby a teraz podczas kawarantanny.
  Bardzo dziękujemy!
  Z Bogiem.

 5. Bóg-Honor-Ojczyzna pisze:

  Drodzy czciciele Matki boskiej.
  Drodzy założylciele strony, gdzie można łączyć się na całym świecie.
  Jako katolik dziękuję wam i chylę czoła za te piękne dzieło jakie tworzycie. Podróżuje TIR-em po całej Europie i w najdalszych zakątkach mam możliwość dzięki wam uczestniczyć w mszach choć są one on-line to i tak jest bardzo dużo.
  Niech wam za ten trud Bóg błogosławi i życzę wszystkiego dobrego oraz zdrowia.

 6. Ewelina pisze:

  04.10.2020 Msza Święta na Jasnej Górze: kazanie o. Marcina – bardzo dziękuję 🙂

 7. Maria Bożena pisze:

  Bardzo dziękuję za piękną mszę. Tutaj na obczyźnie wspaniałą msza. Oglądam w każdą niedzielę. Bog zapłać.

 8. Maria Nogieć pisze:

  Dziekuje za możliwość dołączenia do wspolnej modlitwy- dla chorych jest to prawdziwe błogosławieństwo

 9. Katarzyna pisze:

  Dziękuję za tą stronę. W trakcie pandemii możliwość oglądania nie tylko mszy, ale i nabożeństw. Niech Bóg błogosławi, tym, którzy przyczyniają się do utrzymania strony.
  Bóg zapłać.

 10. Mirosława pisze:

  Bóg zapłać za taką możliwość uczestnictwa we mszy świętej

 11. krzysztof pisze:

  mialem wypadek ,jestem chory i msza w internecie jest moja jedyna mozliwoscia brania udzialu w mszy swietej Bog zaplac za ta mozliwosc

 12. Anna pisze:

  Dziękuję za te Msze Święte!

 13. halina pisze:

  Staram si,e często słuchać internetowej Mszy SW z Hałcnowa -dzielnica Bielsko Biała. Niezwykle wnikliwe i zarazem w duchu miłości bliżniego są homilie.

  Jestem pełna szacunku za przestrzeganie zasad ochrony przed koronavirusa.
  Księża udzielają Sakramentu Komunii Św mając zakryte usta i nos maseczką, to prawdziwy i szczery przykład miłości bliźniego. Dziękujemy

 14. Wojtek pisze:

  Bardzo użyteczny serwis. Dziękuję!

 15. Halina pisze:

  A moje ulubione msze to niedzielne nagrania z katedry sw. Jana Apostola i sw. Jana Chrzciciela w Lublinie.
  Slucham ich w poniedzialku bo mieszkam w Melbourne.
  Dziekuje bardzo.

 16. Marcin pisze:

  Bogu dzięki, że mogę wysłuchać Mszy Świętej z kościoła farnego w Jabłonkowie. Lubię gwarę śląską i kazania miejscowego farorza. Są dużo ciekawsze, niż z wielu kościołów w Polsce.

  • Bozena pisze:

   Wspaniała strona. Najchętniej oglądam msze św. z Jasnej Góry. Ale przez ciekawość poznania innego miejsca wybieramy także inne kościoły.
   Tym sposobem zrodził się pomysł wyjazdu do Tynca. Ciekawe miejsce na rekolekcje i odpoczynek w ciszy.

 17. Adam pisze:

  Mam 19 lat, członkowie mojej rodziny od zawsze byli niedzielnymi katolikami. Z tejże przyczyny nigdy nie uczestniczyłem regularnie w mszach świętych w dni powszednie – zwyczajnie wstydziłem się przed swoimi rodzicami, którzy nie odnosili się z szacunkiem do uczestnictwa w Eucharystiach innych niż nakazane. Do momentu wybuchu pandemii koronawirusa i widma niemożności uczestnictwa we Mszy Św. nie zdawałem sobie sprawy z rzeczy tak oczywistej, jak istnienie internetowych transmisji Eucharystii. Od czterech miesięcy we wszystkie dni powszednie oglądam w ten sposób jedną Mszę Św. i wierzę, że przynajmniej ta sfera mojego życia duchowego się znacząco poprawiła.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *