Msze Święte na żywo po polsku

Jeśli masz wolną chwilę przed oglądaniem Mszy Świętej zapraszamy do przywitania się z Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie – kliknij tutaj

1 249 odpowiedzi na „Msze Święte na żywo po polsku

 1. przerażony pisze:

  Boże mniej w swojej opiece, pomóż proszę rozwiązać moje problemy zawodowe

 2. Hubert pisze:

  Proszę o Uzdrowienie Damiana

 3. Marta pisze:

  Jezu wszystko co w moim sercu składam na Twoim ołtarzu przez ręce Maryi,daj łaskę uzdrowienia duszy i ciała dla całej rodziny;) Jezu ufam Tobie!

 4. Beata pisze:

  Chwała Ci Panie. Błogosław proszę tym wszystkim wspaniałym ludziom, którzy z ufnością wołają tu do Ciebie. Ty Panie znasz nas i nasze serca. Ty znasz nas po imieniu. Bądź uwielbiony za to, że JESTEŚ.

 5. Smutna pisze:

  Boże, zajmij się mną i wskaż mi drogę, abym mogła czerpać radość z życia.

 6. Łukasz pisze:

  O uzdrowienie z choroby psychicznej, żebym mógł wieść normalne życie. Również o opiekę mojej rodziny. Pomóż nam wszystkim

 7. Pat pisze:

  Boże! Pomóż mi. Uratuj moją rodzinę i obdarz mnie spokojem

 8. Abercrombie pisze:

  Proszę Panie Jezu o zdrowie dla całej Rodziny. O wyjście Piotra z uzależnienia od alkoholu i hazardu. Postaram się z tym walczyć , nie chce po raz kolejny obiecywać , ale dzień 11.02.2024r. niech będzie dniem zmian.

 9. Adus pisze:

  Proszę i zdrowie dla mnie /Adam I mojej rodziny

 10. Jagoda pisze:

  Matko proszę o zdrowie dla mnie i całej mojej rodziny

 11. Adam pisze:

  Proszę, Panie Boże pomóż mi w tym zmaganiu się z problemami, które mnie spotkały. Pomóż mi oczyścić umysł i serce, abym mógł wyjść z tego kryzysu. Daj siłę i wytrwanie moim najbliższym, błogosław im w życiu i pomóż wszystkim potrzebującym nie pomijając nikogo.

 12. Patrycja pisze:

  Prosze o modlitwe o utrzymanie mojej rodziny. Pomoz Matko Przenajswietsza moim corkom i mi, abysmy poradzily sobie z sytuacja.
  Daj utrzymac spokoj mi i mojenu synowi.
  Pomóz nam wszystkim

 13. Maria pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę bo mam wrażenie, że wszystko się przeciwstawia przeciwko mnie. Proszę o modlitwę za Łaski do Boga Szczególnie o Miłość najpierw do Niego , potem do siebie samej i do Bliżnich. Dziękuję Ci. Jesteś Kochanym Dzieckiem Boga , dzięki za Modlitwę 🙂 Oby się spełniła Amen

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.