Msze Święte na żywo po polsku

Jeśli masz wolną chwilę przed oglądaniem Mszy Świętej zapraszamy do przywitania się z Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie – kliknij tutaj

1 083 odpowiedzi na „Msze Święte na żywo po polsku

 1. Paweł pisze:

  Matko Najświętsza, pomóż mi związać koniec z końcem i spraw, żeby w mojej pracy przyszły lepsze dni.

 2. Babcia Alina pisze:

  Dziękuję Ci Mateńko z całego serca , duszy mojej za wszystkie łaski które dotychczas otrzymałam. Błagam o dobre wyniki dla Kasi , mojej synowej. Szczęść Boże wszystkim

 3. Alicja pisze:

  Przez wstawiennictwo Matki Najświętszej polecam wszystkie intencje mojego serca (szczególnie proszę o szczęśliwe rozwiązanie dla córki Magdaleny oaz łaskę zdrowia dla mamy i dziecka), moją rodzinę,znajomych, chorych, konających i zmarłych.

 4. Jola pisze:

  Boże przenajświętszy błagam Cię o pokój w Ukrainie i aby ta wojna nie dotarła do Polski.ulituj się nad wszystkimi dziećmi ukraińskim i proszę obroń moje wnuki dzieci i ich małżonków .Pozwól im żyć w pokoju na Twoją chwałę

 5. Monika pisze:

  Proszę o modlitwę za męża,mnie I wszystkie osoby które Bóg stawia na naszej drodze. O nowe powołania do redemptorystow, karmelitanek, klaryski. O niebo dla wszystkich dusz czyśćcowych.

 6. mama Karolina pisze:

  Proszę o łaskę uzdrowienia dla mojego synka Antosia oraz o siłę dla mnie, której mam coraz mniej do opieki nad nim i walki z jego chorobą. Proszę o uzdrowienie mojej psychiki i przywrócenie wiary w Boże Miłosiedzie.

  • Barbara pisze:

   Droga Karolino, odwagi! Pan nasz jest wszedzie, gdzie 2 lub 3 spotyka sie w imie Jego. Niech nasza Matka i Krolowa roztoczy opieke nad Wami, jak Ona uczynila to dla mnie wielokrotnie.
   Zdrowia zycze dla Antosia i Jego mamy Karoliny, aby nie upadla pod nawalem obowiazkow, ale wytrwala w radosci Zmartychwstania naszego Pana.
   Namawiam do zmowienia ponizszej modlitwy (tlumaczenie z angielskiego) przez 3 dni pod rzad do Naszej Pani z Gory Karmel (swieto w miesiacu lipcu):
   O, najpiękniejszy kwiat Góry Karmel
   blasku Nieba, Błogosławiona Matko Syna Bożego,
   Dziewico Niepokalana, pomóż mi w potrzebie.
   O Gwiazdo Morza, pomóż mi i pokaż mi, że jesteś moją matką,
   O Maryjo, Królowo Nieba i Ziemi,
   Pokornie błagam Cię z głębi serca, żebyś mnie zabezpieczyła w mojej konieczności (złóż prośbę)
   Nie ma NIKOGO, który mógłby oprzeć sie Twojej mocy,
   O Maryjo bez grzechu poczęta módl się za nami, którzy uciekamy się do Ciebie (3 razy)
   Święta Maryjo składam tę sprawę w Twoje ręce (3 razy)
   (Powiedz to przez 3 kolejne dni! a ja tez pomodle sie za Ciebie) Basia

 7. Roma pisze:

  Prosze o POKOJ na calym swiecie.
  Prosze o cudowne uzdrowienie mojego syna Roberta i powrot do domu rodzinnego. O uzdrowienie mojego brata i jego synow z nalogu alkoholowego. O zdrowie dla Pauliny. Zdrowie dla Magdy i jej poczetego w lonie dziecka. O zdrowie dla jej dzieci. O dusze w czyscu cierpiące, o nawrocenie Putina i calej Rosji, o nawrocenie ludzi z innych religii na katolicyzm, ktory jest prawdziwa religia. Prosze o modlitwe za pracujacych lekarzy, pielegniarki i salowe, rowniez za wszystkie osoby, ktore pracuja w nocy. Prosze o laske uzdrowienia z bialaczki Romka. Prosze o powrot do Boga jego dzieci Karoliny i Igora.

 8. Mama Ola pisze:

  Bardzo serdecznie proszę o modlitwę, za zdrowie mojego syna Stefanka, który ma bardzo wysoka gorączke od ponad tygodnia. Proszę o zdrowie dla dziecka i Boże Blogoslawienstwo

 9. Paulina pisze:

  Proszę o modlitwe w intencji mojego syna i mojej.Prosze o dar Ducha Świętego,Błogosławieństwo Boze i opiekę Matki Bożej na każdą chwilę naszego życia dla nas.Proszę o zdrowiem życiei bezpieczeństwo.Proszę miłość między ludzmi i pokój w Ukrainie i całym świecie.Prosze o modlitwe za zmarłych z mojej rodziny ,wszystkich zmrłych znajomych i poległych w Ukrainie oraz za dusze cierpiące o dar nieba.Proszę o modlitwę dziękczynną za otrztymywane łaski.Za każsą modlitwe serdeczne Bóg zapłać przez Chrystusa Zmartwychwstałego.

 10. Krystyna pisze:

  Maryjo ukochanamatko Boga i nas powierzam opiece twej moja wnusie która jest bardzo chora Maria

 11. Malwina pisze:

  Proszę Cię Panie Boże o zdrowie dla mnie, całej mojej rodziny i wszystkich ludzi na świecie. Proszę Matko Najświetsza o pokój na Ukrainie oraz o pokój wśród mojej rodzinie i znajomych oraz proszę o to by nikt nikomu nie dokuczał i żył w zgodzie z innymi ludźmi na świecie i w Polsce.

 12. Dorota pisze:

  O zdrowie dla całej Rodziny oraz szczęśliwie zdaną maturę dla Kasi

 13. Ola pisze:

  Matko najświętsza proszę o to bym ja i moja cała rodzina wyzdrowieli

 14. Karol pisze:

  Boze Ojcze Wszechnogacy, Jezusie Chrystusie, Duchu Swiety. Przenajswietsza Twojco jedyny Boze, dziekuje Ci za kazda chwile przezyta na tym swiecie, za Twoje oredownictwo, zsylane dobra i nieszczescia, ktorymi naprowadzasz mnie na wlasciwy tor. Klekam przed Twoim majestatem i blagam o wybaczenie, nie jestem dzis jeszcze na tyle silny by moc postawic sie wladzy zlu temu swiata i dzisiaj swiadomie zgrzeszylem lamiac przykazanie swietosci dnia swietego. Prosze Cie o uzdrowienie i nawrocenie dusz mojego narodu, bliskich mi osob, rodziny oraz wspolpracownikow. Ku Twej chwale Trojco przenajswietsza.

 15. Maria pisze:

  Matko Najlepsza proszę o pomoc w sprawie wyniku mojej biopsji . Czuwaj nade mną.B.

 16. Enry pisze:

  Matko przejaswietsza proszę Cię o powrót do moich poprzednich obowiązków w pracy aby mógłbym dalej realizować moje marzenia

 17. Gabriele Kursawa pisze:

  Matko Boska Czestochowska prosze o moje uzdrowienie z moich chorób Parkinsona i depresji

 18. Barbara pisze:

  Proszę o zdrowie dla mojego syna aby miejsce po operacji było dobrze zrośnięte. Jezu Miłosierny błagam opiekuj się moim dzieckiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *