Msze Święte na żywo po polsku

Jeśli masz wolną chwilę przed oglądaniem Mszy Świętej zapraszamy do przywitania się z Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie – kliknij tutaj

623 odpowiedzi na „Msze Święte na żywo po polsku

 1. Lukasz pisze:

  Witajcie!
  Całym sercem Chcę Wam podziękować za stworzenie tego dzieła transmisji mszy św. online. Jestem w silnej nerwicy natrętnych ruchów i wysiłku z wycofaniem się z życia. Korzystać mogę z łączności z kilkoma sanktuariami w Polsce, kościołami w St. Zjed. i Kanadzie w Irlandii..
  To jest wielki dar dla kogoś bez tych licznych transmisji niedzielnych, musiałby opuścić kontakt z żywym Słowem Bożym Słowem Jezusa i Jego ofiarą za nas, za grzesznika, który popadł w chorobę, jak zagubiona owca. Przez te msze św czuję jak Pan woła mnie do zwracania kierunku mego życia ku Niemu.
  Także przez przyjście do Jego świątyń które liczne są w Warszawie.
  Raz jeszcze, głęboko Dziękuję, pamiętam ze mogę wesprzeć finansowo. I modlitwą.
  Wielkie Bóg zapłać że Jesteście 🙂

 2. Jarek pisze:

  To długa historia, niekoniecznie w całości związana z łaską jaką jest duchowe uczestnictwo w Mszy jednak postanowiłem się nią z Wami podzielić:
  Jakiś niedługi czas temu rozstała się ze mną dziewczyna (nie zostawiła mnie nagle tylko od dłuższego czasu nam się nie układało, porozmawialiśmy poważnie i oboje doszliśmy do wniosku, że jesteśmy nieszczęśliwi i to nie ma sensu). Racjonalnie podchodząc do tego rozumiem, że to dobre rozwiązanie, także dla mnie jednak gdy uczucia przypominają o sobie to uświadamiam sobie, że nadal ją kocham, czuję jak cierpię, boję się tego co przyniesie przyszłość bez Niej, boję się, że nigdy nie znajdę kobiety, która pokocha mnie jak niegdyś ona i mimo moich wad pozwoli poczuć się kochanym bezwarunkowo. Nie mogę przestać o niej myśleć i myśleć o tym, że może być z innym mężczyzną – szczęśliwa już beze mnie…
  Ratunkiem w takiej sytuacji okazuje się wiara, modlitwa i… słuchanie kilku Mszy – kazań dziennie (internet mobilny w telefonie pozwala mi czuć, że mimo braku czasu, pracy jestem chociaż odrobinę bliżej Boga). Po jednym z “kazań online” dotarło do mnie, że to był bardzo zły związek w oczach Boga. W ciągu pięciu lat znajomości z pięknego uczucia, niewinnej miłości, którą traktowałem jako dar od Boga pozostały piękne wspomnienia i żal, że to co się dzieje nie jest tym czego oboje chcemy. Dodam, iż mój pierwszy związek przyniósł mi bardzo wiele cierpienia i łez, trafiłem na kobietę której obce były słowa: szczerość, lojalność czy wierność. Spotykając po takim nieudanym związku szanującą siebie i mnie dziewczynę poczułem, że Bóg wysłuchał mojej modlitwy. Niestety nasze uczucia zepsuły się, miłość stała się wykoślawiona a my żyliśmy przez cztery lata w nieczystości.
  Mimo wielu wątpliwości, cierpienia i tęsknoty za kobietą, którą kocham ufam, że Bóg ma dla mnie plan, wie co dla mnie najlepsze a dalsze trwanie w tak wyglądającej relacji było prostą drogą do potępienia. Trwam na modlitwie i słuchaniu Mszy prosząc o pogodzenie się z wolą Boga względem mnie…

  Bóg zapłać za tę stronę…

  • Reni pisze:

   To Wielka sprawa, Jarku. Bóg jest miłosierny i zawsze nas szuka. Najważniejsze, że po tylu latach życia w grzechu nieczystości, odpowiedziałeś sercem na Jego głos To, że tu jesteś, że sluchasz kilku Mszy Św. dziennie jest łaską od Pana i początkiem Twego nawrócenia.
   Chwała Panu za ludzi, którzy zadbali o to, by ta strona powstała!

 3. Michal pisze:

  Dziękuję, pozdrawiam z okolic Miejsca Piastowego, w którym powstała modlitwa do św. Michała Archanioła.

 4. Olek pisze:

  dziekuje, wspaniala sprawa

 5. Agnieszka pisze:

  Dziękuję, dzięki Wam mogłam z radością uczestniczyć w Mszy Świętej

 6. Paweł pisze:

  Dziękuję, jestem po operacji, dzięki Wam uczestniczyłem w dzisiejszej niedzielnej Mszy Św. Bóg zapłać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *