Msze Święte na żywo po polsku

Jeśli masz wolną chwilę przed oglądaniem Mszy Świętej zapraszamy do przywitania się z Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie – kliknij tutaj

924 odpowiedzi na „Msze Święte na żywo po polsku

 1. Ewa pisze:

  Dzisiaj, tzn 9 maja wysluchalam Mszy Sw. z parafii Sw. Alojzego Orione w Warszawie o 8.30. Mieszkam w Belgii, gdzie w czasie pandemii koscioly sa zamkniete, wiec msze online i do tego po Polsku sa dla mnie bardzo wazne. To wspaniala inicjatywa, dziekuje pomyslodawcom i realizatorom tego serwisu internetowego, Dzieki wam tysiace Polakow moze chwalic Pana i otrzymywac laski. Jestescie aniolami! Ksiaz mowil o milosci blizniego, i to kazanie po prostu jak strzala trafilo do mojego serca. Tyle ze ta strzala przyniosla ukojenie i pokoj a nie bol. Opowiedzial tez o chorej z hospicjum ktora przebaczyla bylemu mezowi i bez strachu, ale z radoscia czekala na smierc, ktora postrzegala jako moment ulgi, w ktorym przeniesie sie do Pana, na “zielone pastwiska”. Chcialabym skontaktowac sie z ksiedzem z parafii Sw Alojzego Orione i z pania z hospicjum ale nie wiem jak. Jeszcze rok temu moja mam przebywala w hospicjum. Mam nadzieje ze bede mogla zrobic cos dobrego, w podziece ze otrzymana laske.

 2. Alina pisze:

  09 Maj, godz. 9:15 Bazylika Hałcnów. Serdeczne Bóg zapłać za piękną mszę i kazanie o Miłości .. Byłabym szczęśliwa gdyby była możliwość powtórzenia tej Mszy.

 3. Iwona pisze:

  Bóg zapłać Dominikanom z Poznania za piekne msze, głębokie mądre i zwyczajnie ciekawe kazania .
  Oglądam i uczestniczę online z Wielkiej Brytanii i jestem bardzo wdzieczna. Msze z innych parafii tez ogladam i za nie dziękuje. Bóg zaplac. Iwona

 4. Hydrosolid pisze:

  Niech Bóg błogosławi wszystkich twórców tej strony a także wiernych czytających te słowa.

 5. Beata pisze:

  Niech Bóg Wam błogosławi za Wasza pracę i nieustannie wzmacnia w prowadzeniu tej strony.
  Niemal od początku pandemii uczestniczę w mszach świętych na żywo za pośrednictwem Waszej strony. Oczywiście znalazłam ją przypadkowo w internecie ( a może jednak to nie był przypadek tylko opatrzność). Dzięki możliwości uczestnictwa w mszy( w Polsce i zagranicą) mogłam zwiedzić małe i duże kościoły, te skromne i okazałe. Posłuchać kazania wielu księży: schematycznych oraz takich zapadających w pamięć i serce.
  Dziękuję, że tyle robicie by podczas pandemii ludzie nie odeszli od Kościoła i od Boga. Niech Pan Wam błogosławi. Bóg zapłać.

 6. Sylwia pisze:

  Dziękuję, za transmisję Mszy Świętej z Kołobrzegu.

 7. Maria pisze:

  dziękuję za Msze św. online

 8. Jola pisze:

  Chętnie obejrzałam Mszę św. z Kościoła św. Brunona w Chicago o 17,30 czasu środkowo europejskiego. Bardzo fajny ksiądz, madre kazanie i na koniec nawet 2 dowcipy opowiedział.
  Pozdrawiam z Rzymu (niestety niemiglam uczestniczyć we Mszy św. na żywo ponieważmój syn jest chory na covid. Kto to czyta to proszępokornie o modlitwę za jego i mojego męża zdrowie). Bóg zapłać.

 9. Maria pisze:

  Bóg zapłać za Mszę Świętą w dniu Miłosierdzia Bożego w Sanktuarium Matki Bożej Jasnogórskiej.

 10. Andrzej pisze:

  Trójca Przenajświętsza i Maryja zawsze dziewica po raz kolejny wysłchali moich próśb. Cuda trzeba umieć odczytywać i je rozpoznawać. Dziękuję za opatrzność i opiekę

 11. Andrzej pisze:

  Bóg zapłać za modlitwę wstawienniczą za zdrowie mojej córki Małgorzaty, sercem skruszony ojciec

 12. Szymon pisze:

  Składam serdeczne podziękowania za możliwość udostępniania poszczególnych transmisji mszy na żywo. Bóg zapłać!

 13. internauta pisze:

  super dzięki za linki do transmisji

 14. Magdalena pisze:

  Piękna msza w samo południe, w Tarnowie, z aktem duchowej adopcji dziecka poczetego.
  Niech każde z nich, będzie chciane, upragnione, wyczekane, zdrowe i bardzo kochane przez bliskich… Bo Bóg już je kocha

 15. Grzegorz pisze:

  Msza-online.net to świetna inicjatywa dla tych, którzy z różnych powodów nie mogą uczestniczyć we Mszy Św. Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczyniają się fo istnienia tego dzieła.

 16. Emilia pisze:

  Przepiękny śpiew poruszający struny duszy.Dziekuje

 17. Ula pisze:

  Dominikanie Poznań
  Dziękuję za piękne kazanie. Szczęść Boże

 18. Magdalena pisze:

  Bóg zapłać.

 19. Katarzyna pisze:

  Msza święta w Poznaniu w parafii Świętej Rodziny – “spotkalam” Księdza Aleksandra Sewastianowicza, który odprawial kiedyś rekolekcje w mojej parafii – w innym zakątku Polski 🙂 taką niespodziankę przygotował mi dzisiaj Bóg, abym jeszcze raz usłyszała księdza Aleksandra:)

 20. Podziękowania pisze:

  Sercem całym i wdzięcznym za uczestnictwo we mszy rekolekcyjnej w Piwnicznej zdroju.polecam,piękne słowa .Elżbieta

 21. Toma pisze:

  Patrząc na liczbę mszy św załączonych online pomyślałem Boże jeszcze nie jest z Polską tak źle. Ja też covid choć trochę się lękam to wiem że Pan jest ze mną.
  Niech was Bóg błogosławi i strzeże.

 22. AM pisze:

  „Jezu dobry i cichy, serca pokornego, daj mi serce nowe podobne do Twego” . Dzisiejsza msza św o 6 rano w Mielcu. Bóg zapłać.

 23. Michal pisze:

  Pozdrowienia z Perth w Zachodniej Australii. Odbywam obowiązkowa kwarantannę 14dni po przylocie z Polski. Kwarantanna odbywa sie w pokoju hotelowym. Jestem niezwykle wdzięczny za możliwość Duchowego uczestnictwa we Mszy św. Niech Bóg błogosławi wszystkich twórców tej strony a także wiernych czytających te słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *