Msze Święte na żywo po polsku

Jeśli masz wolną chwilę przed oglądaniem Mszy Świętej zapraszamy do przywitania się z Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie – kliknij tutaj

847 odpowiedzi na „Msze Święte na żywo po polsku

 1. Agnieszka pisze:

  Świetna strona! Dajecie wiarę, siłę i nadzieję w codziennych chwilach, szczególnie teraz, w niełatwym czasie pandemii. Tak trzymać! Różnorodność mszy i godzin transmisji, zdecydowanie pomaga wszystkim na dogodne uczestnictwo w nabożeństwach.
  Nawet online, można być bliżej Boga, b. dziękuję. Polecam Was wszędzie!
  Pozdrawiam wszystkich korzystających.

 2. Joanna pisze:

  Super pomysł. Korzystam na co dzień. Pozdrawiam serdecznie.

 3. WM pisze:

  Naprawdę autorzy strony mogą być dumni z pomysłu i wykonania. Promuje Was jak mogę. Pozdrawiam ze świętokrzyskiego.

 4. Kris pisze:

  Kościół i Wiara to jedyny nasz drogowskaz. Wszystko co robimy powinno mieć wymiar eschatologiczny. Jeżeli ktoś nie wierzy w Chrystusa i Jego Miłosierdzie jest pozbawiony sensu życia. Przerażająca wizja człowieka. Ufność w Miłosierdzie umożliwia nam spokojnie żyć i realizować nasze plany, mimo burzy wokół. Co nam może grozić skoro Bóg z Nami.

 5. Marlena pisze:

  Bóg Wam zapłać za kawał dobrej roboty. Dopiero tam na drugim brzegu zobaczycie ile dobrego zrobiliście. Jeszcze rok temu mówiłam sobie – Msza św. przez Internet? Chyba dla leni i tych co mają pod górkę do Kościoła… Pandemia zweryfikowała moje myśli…
  Jeszcze raz Bóg zapłać.

 6. Jakub pisze:

  Pozdrawiam serdecznie z Żor, jestem szczęśliwy z możliwości uczestnictwa podczas izolacji.

 7. Bury pisze:

  To co stworzyliście jest wspaniałe. Dzięki Wam ludzie, którzy nie mogą być osobiście na mszy, mają możliwość obcować ze słowem Boga.
  Na prawdę kawał dobrej roboty. Oby Wam Bóg wynagrodził to stukrotnie.

 8. Bogusław pisze:

  Szczęść Boże
  Korzystam ze strony od lat , głównie jak jestem na wyjazdach i jest problem z dostępnością do kościoła. Ale teraz co niedziela uruchamiam msze dla mojej mamy która ma ponad 80 lat i lekkiego alzheimera, a sami w tym czasie idziemy do naszej parafii. W czym problem ? ano w tym że jest coraz mniej kościołów które pokazują pierwsze ławki. Po co ? po to aby starsza osoba która sama uczestniczy w domu wiedziała jak w danym momencie ma się zachować. Ja wiem ze zdrowy chorego nigdy nie zrozumie. Nie chce dyskutować. Proszę tylko, aby w ślad za dopiskiem “- napisy do pieśni” dodać też dopisek np “-wierni”. Bardzo to ułatwi wyszukanie takich mszy.

 9. Jacek pisze:

  Niech Was Bóg błogosławi za to co robicie. Cudownie jest słuchać Słowa Bożego i uczestniczyć we Mszy Świętej w tych trudnych czasach. A przy okazji widzimy jak bogaty jest Kościół – możemy zrobić wirtualną wycieczkę po pięknych świątyniach, posłuchać kazania od różnych zgromadzeń, nawet z różnych krajów. W sercu rośnie potrzeba fizycznego uczestnictwa i odwiedzenia tych świątyń i tych pięknych miejsc. Bóg jest wielki!

 10. Tadek pisze:

  Bardzo przydatna strona zwłaszcza dziś,korzystam i współuczestniczę we Mszach Św. chociaż to nie to samo co w świątyni ale zawsze Słowo Boże jest obecne nawet w zwykłe dni.Bóg Wam zapłać, jakieś drobne kwoty staram się wpłacać bo korzystam, zachęcam innych.

 11. Joanna pisze:

  Dzisiaj o godz.18.00 Parafia p.w. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Goleniowie. Bardzo dobre, mądre kazanie, trafiające, jak myślę, do wszystkich wiernych. Piękne śpiewy chóru i, co się rzadko zdarza, możliwość podejrzenia tekstów pieśni na wyświetlaczu w kościele. Bardzo dobra msza. Jakość techniczna dźwięku pozostawiała do życzenia ale i tak było bardzo dobrze. Pozdrawiam księży z Goleniowa.

 12. Jarek pisze:

  Korzystam z Państwa strony w czasie choroby a teraz podczas kawarantanny.
  Bardzo dziękujemy!
  Z Bogiem.

 13. Bóg-Honor-Ojczyzna pisze:

  Drodzy czciciele Matki boskiej.
  Drodzy założylciele strony, gdzie można łączyć się na całym świecie.
  Jako katolik dziękuję wam i chylę czoła za te piękne dzieło jakie tworzycie. Podróżuje TIR-em po całej Europie i w najdalszych zakątkach mam możliwość dzięki wam uczestniczyć w mszach choć są one on-line to i tak jest bardzo dużo.
  Niech wam za ten trud Bóg błogosławi i życzę wszystkiego dobrego oraz zdrowia.

 14. Ewelina pisze:

  04.10.2020 Msza Święta na Jasnej Górze: kazanie o. Marcina – bardzo dziękuję 🙂

 15. Maria Bożena pisze:

  Bardzo dziękuję za piękną mszę. Tutaj na obczyźnie wspaniałą msza. Oglądam w każdą niedzielę. Bog zapłać.

 16. Maria Nogieć pisze:

  Dziekuje za możliwość dołączenia do wspolnej modlitwy- dla chorych jest to prawdziwe błogosławieństwo

 17. Katarzyna pisze:

  Dziękuję za tą stronę. W trakcie pandemii możliwość oglądania nie tylko mszy, ale i nabożeństw. Niech Bóg błogosławi, tym, którzy przyczyniają się do utrzymania strony.
  Bóg zapłać.

 18. Mirosława pisze:

  Bóg zapłać za taką możliwość uczestnictwa we mszy świętej

 19. krzysztof pisze:

  mialem wypadek ,jestem chory i msza w internecie jest moja jedyna mozliwoscia brania udzialu w mszy swietej Bog zaplac za ta mozliwosc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *