Msze Święte na żywo po polsku

Jeśli masz wolną chwilę przed oglądaniem Mszy Świętej zapraszamy do przywitania się z Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie – kliknij tutaj

829 odpowiedzi na „Msze Święte na żywo po polsku

 1. Maria Nogieć pisze:

  Dziekuje za możliwość dołączenia do wspolnej modlitwy- dla chorych jest to prawdziwe błogosławieństwo

 2. Katarzyna pisze:

  Dziękuję za tą stronę. W trakcie pandemii możliwość oglądania nie tylko mszy, ale i nabożeństw. Niech Bóg błogosławi, tym, którzy przyczyniają się do utrzymania strony.
  Bóg zapłać.

 3. Mirosława pisze:

  Bóg zapłać za taką możliwość uczestnictwa we mszy świętej

 4. krzysztof pisze:

  mialem wypadek ,jestem chory i msza w internecie jest moja jedyna mozliwoscia brania udzialu w mszy swietej Bog zaplac za ta mozliwosc

 5. Anna pisze:

  Dziękuję za te Msze Święte!

 6. halina pisze:

  Staram si,e często słuchać internetowej Mszy SW z Hałcnowa -dzielnica Bielsko Biała. Niezwykle wnikliwe i zarazem w duchu miłości bliżniego są homilie.

  Jestem pełna szacunku za przestrzeganie zasad ochrony przed koronavirusa.
  Księża udzielają Sakramentu Komunii Św mając zakryte usta i nos maseczką, to prawdziwy i szczery przykład miłości bliźniego. Dziękujemy

 7. Wojtek pisze:

  Bardzo użyteczny serwis. Dziękuję!

 8. Halina pisze:

  A moje ulubione msze to niedzielne nagrania z katedry sw. Jana Apostola i sw. Jana Chrzciciela w Lublinie.
  Slucham ich w poniedzialku bo mieszkam w Melbourne.
  Dziekuje bardzo.

 9. Marcin pisze:

  Bogu dzięki, że mogę wysłuchać Mszy Świętej z kościoła farnego w Jabłonkowie. Lubię gwarę śląską i kazania miejscowego farorza. Są dużo ciekawsze, niż z wielu kościołów w Polsce.

  • Bozena pisze:

   Wspaniała strona. Najchętniej oglądam msze św. z Jasnej Góry. Ale przez ciekawość poznania innego miejsca wybieramy także inne kościoły.
   Tym sposobem zrodził się pomysł wyjazdu do Tynca. Ciekawe miejsce na rekolekcje i odpoczynek w ciszy.

 10. Adam pisze:

  Mam 19 lat, członkowie mojej rodziny od zawsze byli niedzielnymi katolikami. Z tejże przyczyny nigdy nie uczestniczyłem regularnie w mszach świętych w dni powszednie – zwyczajnie wstydziłem się przed swoimi rodzicami, którzy nie odnosili się z szacunkiem do uczestnictwa w Eucharystiach innych niż nakazane. Do momentu wybuchu pandemii koronawirusa i widma niemożności uczestnictwa we Mszy Św. nie zdawałem sobie sprawy z rzeczy tak oczywistej, jak istnienie internetowych transmisji Eucharystii. Od czterech miesięcy we wszystkie dni powszednie oglądam w ten sposób jedną Mszę Św. i wierzę, że przynajmniej ta sfera mojego życia duchowego się znacząco poprawiła.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *