Msze Święte na żywo po polsku

Jeśli masz wolną chwilę przed oglądaniem Mszy Świętej zapraszamy do przywitania się z Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie – kliknij tutaj

1 136 odpowiedzi na „Msze Święte na żywo po polsku

 1. Ewa pisze:

  Polecam mszę św. w Hopowie na 12:00. Piękna oprawa muzyczna, ciekawe kazanie. Aż miło w takiej mszy świętej uczestniczyć.

 2. Beata i Maciej pisze:

  Polecam msze święte w Skoczowie, kościół Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Uczestniczyliśmy w mszy świętej 30.01.2022 o godz. 11.00. Piękne kazanie, głęboki przekaz. Ksiądz wytłumaczył czytania i płynące z nich treści. Życzymy księdzu wszystkiego dobrego, aby wiara z jaką ksiądz głosi SŁOWO BOŻE dotykało wielu serc.

  • Jola pisze:

   Tak to prawda. Od jakiegoś czasu codziennie oglądam msze św w Skoczowie. Szczęść Boże wszystkim posługującym w tej parafii, niech Bóg Wam błogosławi.

 3. Prosba pisze:

  Dziękuje Jezu za powrót do zdrowia Taty. Że już wrócił ze szpitala. Proszę o zdrowie dla Rodziców i o wypełnienie się Twojej woli w moim zyciu. Jadwiga

 4. Anna pisze:

  Dziękuję za możliwość uczestniczenia we Mszy św. online.
  Proszę Boga Wszechmogącego przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy o zdrowie dla mnie i całej mojej rodziny, a w szczególności o pomyślny wynik badań dla mojego Taty.

 5. M pisze:

  Panie Boże, błagam Cię pomóż mi zdać wszystkie egzaminy na studiach, spraw abym się nie bała różnych wyzwań. Błagam Cię o to, nie chcę wylecieć ze studiów

 6. M-alina pisze:

  Parafia Św Jerzego w Cieszynie godz 10:05-10:50. Piękna msza, piękne , trafiające do serca kazanie .Szczęść Wam Boże .

 7. Kuba pisze:

  Boże umocnij mnie w wierze do ciebie miej mnie w opiece żebym wybrał swój zawód

 8. Monika pisze:

  Panie Jezu miej mnie i moją rodzinę w opiece. Dziękuje ci za każde Błogosławieństwo i za to ze jesteś przy mnie

 9. E. pisze:

  Najdroższy Zbawco, proszę wlej do serca pokój i odwagę. Jezu, Ty się tym zajmij (wiesz czym). Dziękuję Ci za wszystko co mi dałeś, za każde Twoje błogosławieństwo. Miej moją całą rodzinę w swojej opiece.

 10. Monika pisze:

  Panie Boże ulżyj w cierpieniu mojemu kochanemu wujkowi oraz pomóż mu wyzdrowiec

 11. StudentkaUR pisze:

  Panie Jezu, pomóż mi zdać wszystkie egzaminy w sesji podstawowej i daj siłę bym się nie załamała.

 12. Elzbieta Dorota pisze:

  Dziekuje za SLOWA ZYCIA. Wspaniale!
  Uczyn z nami CUD.

 13. Zbigniew41 pisze:

  Panie Jezu Chryste. Zechciej przyjąć serdeczne podziękowania za wszystkie łaski jakimi obdarowałeś moją Rodzinę. Proszę wysłuchaj moje prośby o uwolnienie mnie od chorób, o odmianę serc mojej Córki i Syna i Twoje Błogosławieństwa dla naszej Rodziny. Ukochana Mateńko wstaw się do Pana Jezusa o wysłuchanie moich gorących próśb.

 14. KochamBoga pisze:

  PANIE BOŻE , dziękuję ci za wszystko co mi dałeś, i to co dla siebie zabrałeś na pewno tego potrzebowałeś , kocham cię nad życie i nie chce żadnych zmian bo nigdy mi niczego nie brakowało, proszę o zdrowie i wybacz wszystkim ludziom którzy są na złej drodze życia, ześlij na nich błogosławieństwo aby zaczęli kroczyć twoimi śladami

 15. Twoja Czcicielka pisze:

  Panie Boże Miłosierny błagam cię o zdrowie dla chorej psychicznie córki oraz zdrowia dla całej rodziny. Daj nam siły i nadziei , że wszystko będzie dobrze.

 16. dizajn pisze:

  Panie Boże kocham Ciebie.
  Proszę o pomoc w ważnej dla mnie sprawie.

 17. Arko pisze:

  Robicie wielką rzecz !!!! Nawet nie wiecie jak ważną dla ludzi w chorobie . Błogosławieństwa !!!!!!

 18. Karpatka17 pisze:

  Przenajświętszy Panie Boże, błagam o zbawienie i objawienie dla mojej rodziny, żeby zawsze byli dobrej myśli. Jezu ufam tobie

 19. Zatroskana matka pisze:

  Miłosierny Panie Boże. Dopomóż mojemu synowi w podjęciu dobrych decyzji, dopomóż w pokonaniu lęków i złego samopoczucia, a mnie dodaj zdrowia , siły i nadziei , że wszystko minie i będzie dobrze. JEZU UFAM TOBIE- błagam dopomóż.

 20. Krystyna pisze:

  Dziękuję za mojego męża i proszę o miłość Bożą dla naszego małżeństwa. Abyśmy wypełnili powołanie jakim nas Bóg obdarzył i w wierności i cierpliwości dotrwali do końca naśladując Jezusa Chrystusa i czerpiąc siłę i moc z Eucharystii i Słowa Bożego.
  Panie Jezu Tobie powierzam nasze życie i nasze sprawy. Ty wiesz co dzieje się w naszych sercach, przemień je,napełnij je Duchem Świętym i obdarz Jego darami, a szczegolnie łaską cierpliwości. Naukochansza Matko, Przenajswietsza Dziewico Maryjo,oddajemy Tobie hołd wdzięczności za wysłuchane prośby. Przez Twoje Niepokalane Poczęcie uproś nam u Syna Swego te łaski,które najbardziej są nam potrzebne na drodze do zbawienia i szerzenia Krolestwa Bożego. Amen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.