Podziękowania

Serdecznie dziękujemy wszystkim Osobom, które zechciały wspomóc finansowo funkcjonowanie strony Msza-online.net.

Otrzymane środki posłużą do opłaty rocznej za domenę Msza-online.net i opłatę za serwer, na którym utrzymywana jest strona. Jeśli uda nam się zebrać więcej środków chcielibyśmy wykorzystać je na lepsze zabezpieczenia przed atakami hakerów, których strona Msza-online.net doświadcza kilkadziesiąt razy dziennie, na stworzenie innych wersji językowych strony Msza-online.net oraz niezbędne prace programistyczne.
Przy aktualizacji strony Msza-online.net i wydarzeń – Mszy Świętych oraz nabożeństw pracują nieodpłatnie wolontariusze.

Bardzo dziękujemy za każdą przekazaną darowiznę na rzecz Fundacji Dowiedz się Więcej, w szczególności na utrzymanie strony Msza-nline.net. W intencji wszystkich dobroczyńców naszej Fundacji modlimy się poprzez zamawiane w intencji dobroczyńców Msze Święte. W 2024 roku zostało już odprawionych w Parafii Zmartwychwstania Pańskiego w Wałbrzychu 14 Mszy Świętych w intencjach naszych żyjących i zmarłych dobroczyńców oraz w intencjach wpisywanych na naszej stronie. Najbliższe Msze Święte w tych intencjach zostaną odprawione: 14.06.2024 r. godz. 18.00, 18.06.2024 r. o godz. 18.00, 21.06.2024 r. o godz. 18.00, 25.06.2024 r. o godz. 18.00, 27.06.2024 godz. 18.00 oraz 29.06.2024 r. godz. 9.00.

Każdy darczyńca może odliczyć do 6% dochodu z danego roku w ramach darowizny dokonanej na cele pożytku publicznego. Nasza Fundacja ma wpisane do statutu wyłącznie cele pożytku publicznego określone w ustawie. Każdy przelew ze słowem “darowizna” na rzecz Fundacji może być odliczony od podatku (do 6% dochodu darczyńcy w danym roku). Dla nas ważne jest określenie celu darowizny przez wpisanie w tytule przelewu: “darowizna na cele kultu religijnego”, aby określić na jaki cel powinniśmy spożytkować darowiznę.
Odliczenia dokonuje się wpisując w deklarację roczną PIT kwotę dokonywanych odliczeń (sumę darowizn w danym roku). Szczegóły wszelkich odliczeń umieszcza się w załączniku PIT/O. W PIT/O należy podać: kwotę przekazanej darowizny, kwotę dokonanego odliczenia oraz dane pozwalające na identyfikację obdarowanego (czyli dane naszej Fundacji podane w prawej części strony głównej), w szczególności nazwę i adres Fundacji. Podatnik dokonuje odliczenia darowizny pieniężnej wyłącznie na podstawie dowodu wpłaty na rachunek bankowy obdarowanego. Wszystkie wpłaty elektroniczne są dokonywane na rachunek bankowy Fundacji, również przez system np. Paypal. Innymi słowy nie jest potrzebne dodatkowe oświadczenie obdarowanego (Fundacji) o jej przyjęciu, jeśli w tytule przelewu pojawi się słowo “darowizna”.

46 odpowiedzi na „Podziękowania

 1. zyczliwy pisze:

  lubie ta strone bo mozna sie wzmocnic duchowo sluchajac mszy

 2. MJ pisze:

  Dziękujemy serdecznie za uruchomienie i prowadzenie strony “msze-online.net”.
  Dzięki niej mogliśmy co niedzielę brać udział we Mszy Św w okresie pandemii. Bóg Wam zapłać za Waszą pracę, czas i serce, które w ten projekt zaangażowaliście!

  Michał i Joasia z dziećmi

 3. Msza swieta niedzielna pisze:

  Szczesc Boze !

  Serdeczne podziekownie za waspsniala niedzielna Msze Swieta I Interesujace Kazanie 23/05/2021 (dla Ksiedza Davida) . Jest dla nas bardzo milo wziasc udzial na mszy Swietej przez internet , albowiem zamieszkujemy za Granica ( Anglia i Niemcy)’od roku czasu kontynlujemy obecnosc na mszy swietej
  Bog zaplac!!

 4. Malgorzata pisze:

  Dziękuję wszystkim wiernym, którzy z szacunkiem pozostali po zakończeniu mszy, aby uroczyście odśpiewać Hymn ku czci Matki Boskiej Królowej Polski. Jeśli ktoś wychodzi w tym momencie- 3 Maja- może nie do końca rozumie znaczenie Hymnu i tego święta

 5. Marek Błaś pisze:

  Wspaniała inicjatywa, wszystko w jednym miejscu. Stale korzystam. Bardzo dziękuję

  • Elzbieta pisze:

   Szczęść Boże!
   Bardzo dziękuję za możliwość uczestniczenia we mszy św. Używam świadomie słowa “uczestniczenia”, ponieważ oglądając mszę św. dokładnie o tej samej godzinie, o której jest odprawiana uważam, że uczestniczę.

   Czasami nasuwają mi się różne myśli podczas tych chwil, a ostatnio, kiedy oglądałam transmisję z jakiejś parafii gdzie przed mszą św. odmawiana była Koronka do Miłosierdzia Bożego, uderzyło mnie to, że kapłan prowadzący stoi przy ołtarzu (jak podczas mszy św.).
   Może to dziwne, ale spodziewałam się, że prowadzący będzie klęczał ponużej ołtarza, tak jak zwykle bywa przy odmawianiu Różańca, czy Litanii.
   Według mnie wygląda to conajmniej dziwnie, bo chyba kapłan/diakon … prowadzący też chyba się modli, więc “wyglądałoby” to lepiej.
   Być może, jest to moje odczucie związane włśnie z tym, że oglądając transmisję internetową niejednokrotnie perspektywa ołtarza i celebransa jest kompletnie inna (czytaj, umieszczenie kamery transmitującej) niż uczestnicząc w nabożeństwie w realu.
   Niezależnie jednak od wszystkiego, wydaje mi się, kapłan/prowadzący Koronkęc czy inną modlitwę, jest “bliżej” wiernych kiedy wraz z wiernymi odmawia ją klęcząc.
   Życzę błogosławieństwa Bożego i pozdrawiam
   Elżbieta

 6. Bronisław z Podkarpacia pisze:

  Pierwszy raz dziś /21.II/ otworzyłem tę stronę i wysłuchałem Mszę św. na żywo. Jestem pod wrażeniem. Bardzo wartościowa aplikacja. Przekażę ją innym,bo zapewne niewielu ją zna, a warto skorzystać.
  Bóg zapłać.

 7. Elżbieta pisze:

  Pokój, Dobro! Bóg zapłać za transmisje online.

 8. Teresa pisze:

  Bog zaplac za transmisje .Sluchamy i modlimy sie z Wami w Toronto Canada.
  Szczesc Boze.

 9. Joanna pisze:

  Bóg zapłać za tą stronę, tak bardzo potrzebną teraz w czasie tych wszystkich ograniczeń. Niech Pan Bóg wynagrodzi Państwa pracę włożoną w jej działanie. Mam też pytanie, czy jest możliwość nagrywania mszy na swój komputer z tej strony, lub któraś parafia to udostępnia? Jeszcze raz Bóg zapłać.

  • admin pisze:

   Bóg zapłać za dobre słowo! Nagrania Mszy Świętej dostępne są m.in. z Archikatedry św. Jana Chrzciciela i św. Jana Ewangelisty w Lublinie. W niedziele nagrania te umieszczamy w kalendarzu o godzinie 22:00 i 23:00 (z opisem “Nagranie niedzielnej mszy świętej”), kiedy transmisje mszy na żywo po polsku są chwilowo niedostępne (aż do godziny 1:00 polskiego czasu w poniedziałek, kiedy transmitowana jest na żywo msza z kościoła św. Maksymiliana Kolbe w Kanadzie).

 10. Ala pisze:

  Również przyłączam się do podziękowań, jednak nie zapominajmy, że bezcennym darem samego Boga Ojca jest przyjęcie sakramentalne naszego Pana Jezusa Chrystusa, o które należy zawsze zabiegać z całych sił , jak zapewnia św. Faustyna ” Aniołowie, gdyby zazdrościć mogli, to by nam dwóch rzeczy zazdrościli: pierwszej – to jest przyjmowanie Komunii Świętej a drugiej- to jest cierpienia. ” Do zobaczenia w niebie ! :)))

 11. Magdalena pisze:

  Bog zaplac za ten link.Cos bardzo bardzo potrzebnego na dzis.
  Life stream jest rowniez nadawany z Katedry St.Chad w Birmingham, UK prosze jesli mozliwe zalaczcie

 12. Maria pisze:

  Szczesc Boze , mieszkam za granica i niestety nie zawsze moge uczestniczyc we Mszy Sw.Dzisiaj dzieki tej stronie moglam duchowo przyjac Pana Jezusa uczestniczac we Mszy Sw. transmitowanej z kaplicy na Jasnej Gorze .Bog zaplac Kaplanowi za sprawowana Eucharystie i Slowo Boze .Z Panen Bogiem

 13. Agnieszka Werwinska pisze:

  Bóg zapłać za możliwość uczestnictwa we Mszy św – niedzielnej droga internetowa , mimo jak sugerował ksiądz jest raczej adresowana do chorych ! Otóż jestem zdrowa , ale miejsce w którym obecnie przebywam ( od pół roku jestem w Arabii Saudyjskie i nie muszę chyba już tutaj dodawac żadnych komentarzy ) nie pozwala mi na inna formę uczestnictwa w życiu Kościoła , jak tylko droga internetowa . To właśnie dzięki transmisji nabożeństw mogę częściowo zaspokoić głód Boga ! Z gorącym zapewnieniem o modlitwie za Parafie i z prośba o wspomnienie o tych którzy dzięki formie przekazu via net mogą modlić się z Wami
  Szczęść Boże
  Agnieszka

 14. Beata pisze:

  Witam serdecznie
  Na tę stronę trafiłam niespodziewanie tydzień temu i jestem naprawde zachwycona. Mieszkam za granicâ i nie zawsze mam możliwość uczestnictwa w niedzielnej Mszy Św. Jest to doskonała alternatywa dla nieuczestnictwa we Mszy Św w tymże dniu.
  Mam jednak takie pytanie czy w najbliższym czasie będą transmitowane codzienne, krótkie ok 30 minutowe Msze bez kazania w godzinach rannych lub popołudniowych.
  Czy jest szansa transmisji Mszy kościoła w Mogile w Krakowie -z kaplicy Pana Jezusa Mogilskiego.

  Ogromnie dziękuje, szczęść Boże w dalszej pracy

  • admin pisze:

   Szczęść Boże! Dziękujemy za słowa wsparcia i cieszymy się, że strona przydaje się tak wielu ludziom. Msze w dni powszednie są często bez kazania. Prosimy sprawdzić transmisje w te dni i wybrać tę, która Pani najlepiej odpowiada. Odnośnie transmisji z Sanktuarium Krzyża Świętego w Krakowie-Mogile to jeżeli gospodarze tego miejsca zdecydują się na transmisje to oczywiście dodamy je do kalendarza.

 15. Jolanta Kilarska pisze:

  Kto szuka ten znajdzie … serdeczne Bóg zapłać za tą stronę szczególnie bardzo przydatną podczas wakacji . Od razu wstąpiła we mnie nadzieja :-), gdziekolwiek będę,będę mogła poszukać kościoła i uczestniczyć we mszy św. jeśli nie będąc w nim to online.
  Szczęść Boże.

 16. Anna pisze:

  Ogromnie dziękuję za tę stronę. To wielkie dzieło i bardzo potrzebne. Niech Wam Bóg błogosławi w każdej chwili Waszego życia. Dziś niedziela, a ja muszę być w drodze. Dzięki tej stronie moja rodzina będzie mogła uczestniczyć w trakcie podróży w mszy św. i to na żywo. Bóg zapłać Wam za tę Waszą posługę.

 17. Podziękowanie pisze:

  Podziękowanie składam za to że Bóg wyleczył moją bratową Basie od choroby.

 18. Maria pisze:

  Bóg zapłać za prowadzenie strony! Trafiłam niespodziewanie w okresie Świąt do szpitala, gdzie nie ma kaplicy i księdza. Ta strona to błogosławieństwo!

 19. Sylwia pisze:

  Proszę o zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Męża i Syna oraz dla Mnie i dla całej rodziny . Oraz dla wszystkich życząc im zdrowych i wesołych śwoiąt Jezu ufam Tobie i kocham Cie

 20. Przemysław pisze:

  Laudetur Iesus Christus,
  Jestem bardzo wdzięczny wszystkim ludziom, którzy stworzyli tą stronę, gdyż dziś miałem wielkie trudności by być w kościele na Mszy św. gdyż obecnie jestem w Norwegii w Gralum.
  Wysłuchałem Mszy św. on line z kościoła świętego Piotra Apostoła w Międzyzdrojach.
  Cóż… Płakać się chce. Pan Jezus w Tabernakulum wystawiony na bocznicy jak zepsuty wagon kolejowy, a na środku w prezbiterium ustawiony rząd krzeseł gdzie zasiadają kapłani. Ludzi w kościele garstka. Może w sumie 40 osób. Modlitwy okrojone z pierwotnej formy. Ludzie podchodzą do Komunii św. jak po jałmużnę, na stojaka i ledwo który przyklęknie. Co to jest ? Kapłani !!! Obudźcie się ! Tak nie można ! Czyż nikt tego nie widzi ? Tak nie może być. Ja mówię nie i nigdy do takiego kościoła nie wejdę gdzie Jezus jest wystawiony na bok a kapłan na środku. Zrozumcie to.

 21. Danuta pisze:

  Prosze o laske zdrowia , radosc zycia i wzmocnienie wiary i opieke Maryjo Mateczko nad nasza rodzina. Dopomorz nam w trudnym czasie przetrwac cierpienie po smierci meza i upros Maryjo odpuszczenie grzechow dla zmarlych: meza, rodzicow i tesciow. Dziekuje za wszelkie laski i prosze nie opuszczaj nas. Jezu kocham Ciebie i ufam Tobie.

 22. Anna pisze:

  Drodzy, dziękuje za tę stronę. To wielka łaska, że są ludzie , dzięki którym dzieje się tyle dobra. Jestem pod wrażeniem i z ogromna wdzięcznością w sercu za was. Niech dobry Bóg obdarza potrzebnymi łaskami.

 23. Iza pisze:

  Dobry wieczór.

  Serdecznie dziękuję za Wasze dzieło. Dzięki tej stronie, mogę uczestniczyć we mszy św. nie będąc w kraju. Niech Pan błogosławi Wasze starania w ciągłym usprawnieniu strony i niech obdarzy łaskami.
  PS. Właśnie wsparłam Was finansowo, przynajmniej tak mogę się odwdzięczyć

 24. Magdalena pisze:

  Bardzo serdecznie dziękuję Wam za istnienie tej strony i pracę nad nią. To jest niesamowite dzieło. Wczoraj ja mój syn i moja koleżanka w Anglii uczestniczyliśmy we Mszy Św. dzięki Wam, gdyż nie mogliśmy z powodu choroby dotrzeć do kościoła.
  Wielkie Bóg zapłać za to wspaniałe dzieło.

  • admin pisze:

   Dziękujemy za dobre słowo. “Słudzy nieużyteczni jesteśmy; wykonaliśmy to, co powinniśmy wykonać.” (Łk 17,10)

 25. Marek G pisze:

  To wielki dar że można uczestniczyć we Mszy Świętej dzięki Waszej posłudze, przyjąć Komunię Świętą w sposób duchowy gdy choroba nie pozwala na osobiste uczestnictwo. Niech dobry Pan Jezus błogosławi !!!!!!!!!

 26. Kamil pisze:

  Szczęść Boże

  Bóg zapłać Wam za takie wielkie dzieło jakie tu jest.
  Tylko mam małe “ale”. Od jakiegoś czasu nie działa żaden link do mszy świętych po polsku, z anglii, irlandii i usa. Przynajmniej w godzinach od ok 20. Powoli wygasało ich coraz więcej aż jnie działa po 20 żadna. Dlaczego, jak kiedyś było ok? Może warto w takim razie nie publikować jeśli nie działa. Tym bardziej że po przejściu na stronę np z irlandii i nie tylko nie sa jak kiedys od dawna nagrywane i można obejrzeć po czasie nadania. Może w tym problem. Jak jest np o 18, czyli u nas o 19, to pożniej już wcale. Warto się temu przyjrzeć.

  Szcześć Boże

  • admin pisze:

   Sprawdzałam dzisiaj większość transmisji, w tym o 20.00 i 21.00 – działały, poza transmisją z Kanady. Nawet teraz o godz. 23.40 widać wnętrza kościołów, chociaż Msze Święte w tym momencie nie są odprawiane. Proponuję sprawdzć aktualizacje oprogramowania w Pana komputerze. Można spróbować zmienić przeglądarkę. Oprogramownie do realizacji transmisji jest na bieżąco aktualizowane i może się tak zdarzyć, że starsza, nie aktualizowana wersja w komputerze nie odtwarza wersji nowszej oprogramowania do transmisji.
   Mam nadzieję, że uda się Panu szybko rozwiązać ten problem. Po aktualizacji oprogramowania proszę pamiętać o zrestartowaniu komputera.
   Szczęść Boże!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.