Msze Święte na żywo po polsku

Jeśli masz wolną chwilę przed oglądaniem Mszy Świętej zapraszamy do przywitania się z Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie – kliknij tutaj

1 024 odpowiedzi na „Msze Święte na żywo po polsku

 1. Jan pisze:

  Bardzo dziękuję za to zestawienie. Mam dwóch synow. Nastolatki 10 i 15 lat. Czy są „fajne” msze z dobrymi ciekawymi kazaniami dla młodzieży ?

  • Klaudia pisze:

   Nie są typowo młodzieżowe, ale uwielbiam msze z Chicago. Prosto i bardzo pozytywnie <3

  • kuzo pisze:

   Z Poznania o 11.00 sa Msze sw. dla dzieci. Z kazaniami jest roznie, ale jakies konkursy dla dzieci odwiedzajacych Msze sa. W kazdym razie nawiazuja do dzieci.

  • mlodziez pisze:

   Dzien Dobry ,
   Panie Janie, znalazl Pan cos?
   Ja tez szukam mlodziezowych mszy. Synowie 16, 12 i 8 lat…
   Msze dla mlodziezy sa koniecznoscia, bo coraz ciezej ich zmobilizowac do prawdziwego uczestnictwa w mszy sw.
   Pozdrawiam i zycze powodzenia,
   Malgorzata

   • Barba.m pisze:

    „Mocni w Duchu Dzieciom „.Kanał o. Jezuitów z Łodzi na YT i FB. W wykazie są msze z Łodzi i to są msze św. Sprawowane przez o. Jezuitów . Jest też kanał „ Mocni w Duchu „ Warto sprawdzić Ich programy , msze św. i wszystko co prowadzą . Robią dużo dla dzieci i młodzieży .

 2. Krzysztof pisze:

  Gdzie można zgłosić mszę której nie ma na liście?

 3. ARTUR pisze:

  Bóg zapłać za tą stronę internetową i możliwość uczestnictwa we mszy świętej.
  Wiele dobrego uczyniliście, zwłaszcza dla osób chorych, zakażonych wirusem SARS CoV 2 oraz osób z powikłaniami, a także tych którzy we mszy św. nie mogli uczestniczyć z powodu ograniczeń oraz różnych innych powodów.

  Pozdrawiam serdecznie
  Artur z Warszawy.

 4. Danuta pisze:

  Wiara pomaga nam byc ludzmi lepszymi godnie idacymi przez zycie. To wiara utwierdza nas zeby czynic dobro i widziec zlo. Wiara daje nam sile zeby pomimo trudow zycia byc silnym i cieszyc sie zyciem i kochac siebie i blizniego.

 5. Piotr pisze:

  Do mnie Bóg przemawia w ciszy i skupieniu, nie w kapelach czy bębnach. Msza cicha pozwala na głębszą komunię z Chrystusem niż hałas od instrumentów.
  Dziękuję za ten serwis, bardzo przydaje się podczas pandemii koronawirusa, choć lepiej jest być we wspólnocie na Mszy św., niż tylko przez Internet.

 6. Al pisze:

  Mając okazję wybrać mszę świętą z całej Polski chciałbym uczestniczyć w jej jak najbardziej pięknej wersji, dodatkowo ciekawa msza pozwoli nam zachęcić dzieci do aktywnego uczestnictwa. Czy ktoś zna jakieś kościoły, gdzie w mszach biorą udział np zespoły muzyczne, kapele regionalne lub oprawa np gitarowa czy z bębnami?

  • Jw pisze:

   Jest zakładka ,,Msze dla dzieci,, Jest szansa ,że może ktoś gra na gitarze. Tylko to są jak widzę msze do południa .

  • Marek pisze:

   Np. Parafia Św. Rodziny w Poznaniu – Msza Św. o godz. 11 w niedziele jest dla dzieci i z oprawą gitarową.

 7. Karol pisze:

  Bardzo dziekuje za przygotowanie swietnej strony, ktora dziala i daje szanse na uczestniczenie we Mszy Swietej w roznych miejscowosciach calej Polski!

  Nie wychodzac z domu mozemy poczuc sie czlonkami kosciola powszechnego

 8. Beata pisze:

  Czy na Panstwa stronie sa zamieszczone transmisje z rorat?

 9. Marta z Kielc pisze:

  Dziękuję Bogu i ludziom za ten piękny dar dla drugiego człowieka. Żyjemy w trudnych czasach ale dzięki naszej wierze w Boga wytrwamy. Wiara to dar od Boga, który otrzymaliśmy za darmo. Życzę wszystkim dużo zdrowia.

 10. Agnieszka pisze:

  Świetna strona! Dajecie wiarę, siłę i nadzieję w codziennych chwilach, szczególnie teraz, w niełatwym czasie pandemii. Tak trzymać! Różnorodność mszy i godzin transmisji, zdecydowanie pomaga wszystkim na dogodne uczestnictwo w nabożeństwach.
  Nawet online, można być bliżej Boga, b. dziękuję. Polecam Was wszędzie!
  Pozdrawiam wszystkich korzystających.

 11. Joanna pisze:

  Super pomysł. Korzystam na co dzień. Pozdrawiam serdecznie.

 12. WM pisze:

  Naprawdę autorzy strony mogą być dumni z pomysłu i wykonania. Promuje Was jak mogę. Pozdrawiam ze świętokrzyskiego.

 13. Kris pisze:

  Kościół i Wiara to jedyny nasz drogowskaz. Wszystko co robimy powinno mieć wymiar eschatologiczny. Jeżeli ktoś nie wierzy w Chrystusa i Jego Miłosierdzie jest pozbawiony sensu życia. Przerażająca wizja człowieka. Ufność w Miłosierdzie umożliwia nam spokojnie żyć i realizować nasze plany, mimo burzy wokół. Co nam może grozić skoro Bóg z Nami.

 14. Marlena pisze:

  Bóg Wam zapłać za kawał dobrej roboty. Dopiero tam na drugim brzegu zobaczycie ile dobrego zrobiliście. Jeszcze rok temu mówiłam sobie – Msza św. przez Internet? Chyba dla leni i tych co mają pod górkę do Kościoła… Pandemia zweryfikowała moje myśli…
  Jeszcze raz Bóg zapłać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *