Msze Święte na żywo po polsku

Jeśli masz wolną chwilę przed oglądaniem Mszy Świętej zapraszamy do przywitania się z Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie – kliknij tutaj

958 odpowiedzi na „Msze Święte na żywo po polsku

 1. Piotrek pisze:

  Proszę Cie Maryjo o pomoc w zorganizowaniu srodkow potrzebnych na budowę domu i zorganizowanie wszystkiego co z tym związane. Ave Maria. Oddaje się Tobie cały Maryjo i cała moja rodzine, każdego indywidualnie, teraz i każdego naszego dnia. Kocham Cie Maryjo.

 2. Mama pisze:

  Proszę Cię Matko Najświętsza , o szczęśliwy powrót z wakacji dla mojego syna z rodziną i bliskich , są w drodze . Msza i modlitwa z pielgrzymami na Jasnej Górze o godz 11 , dała spokój i nadzieję.
  Bóg zapłać.

 3. Renia pisze:

  17:30 , msza św na Jasnej Górze . Moja modlitwa i prośba do Matki Naszej Częstochowskiej o zdrowie i dobre myśli dla KME. Pomóż jej Matko Nasza w tych ciężkich chwilach ..

 4. magda pisze:

  Bog zaplac za piekna msze z Jasnej Gory i piekne pielgrzymow spiewanie.Szczesc Wam Boze w drodze powrotnej.

 5. M-alina pisze:

  Proszę i modlę się pokornie o szczęśliwy przebieg operacji dla Franciszki. To nie jest osoba wierząca ale dobra i sprawiedliwa . Dziękuję za poranną mszę z Ostrołęki . Z różnych względów nie mogę uczestniczyć w tygodniu we mszy świętej w kościele . Szczęść Boże wszystkim.

 6. Kamila pisze:

  Proszę Boga o szczęśliwy powrót do Polski.
  Bóg zapłać za możliwość uczestniczenia w niedzielnej Mszy Świętej.

 7. Bogusław pisze:

  Dziękuję Panu Bogu za możliwość uczestniczenia w codziennej mszy świętej. Przed epidemią chodziłem do kościoła tylko w niedziele i w dni, kiedy odprawiana była zamówiona Msza św. teraz dzień zaczynam od mszy i myślę, że czyni to wielu ludzi. Ogromną wygodą jest to, że można wybrać sobie dowolną godzinę prawie przez całą dobę, aby być bliżej Boga.

  • admin pisze:

   Cieszymy się, że możemy pomagać osobom w trudnej sytuacji życiowej. Strona ma służyć osobom chorym oraz podróżującym, którzy nie mają możliwości uczestniczenia fizycznie we mszy w kościele.

 8. Ewa pisze:

  Dziękuję za dzisiejszą mszę.

 9. Bogumiła pisze:

  Proszę o łaski dla syna o
  Wiarę Nadzieję Miłość
  Bardzo się pogubił i odsunął od Boga, przestał się modlić i chodzić na msze święte.
  Zapomniał jak go wychowałam
  Jaki był kiedyś aktywny jako ministrant.
  Bogu niech będą dzięki za okazaną miłość i łaski dla mego dziecka.

 10. Małgorzata pisze:

  Dzięki za wspaniałą możliwość uczestniczenia w mszy świętej o rozmych porach. ❤️

 11. Eliza pisze:

  Proszę o modlitwę i Boże łaski w dniu urodzin oraz na cały rok.

 12. Laura pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę.

  Bóg zapłać.

 13. Michał pisze:

  Właśnie się dowiedziałem, dzięki waszej stronie, że w Chicago dzisiaj tj. 06.06.2021 mamy Boże Ciało. Brawo za transmisję mszy św. rzekomo na żywo!

  • admin pisze:

   W USA Boże Ciało, czyli uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa obchodzone jest nie tak jak w Polsce w czwartek po oktawie Zesłania Ducha Świętego, ale w pierwszą niedzielę po uroczystości Trójcy Świętej.

 14. Renata pisze:

  Serdeczne Bog zaplac za msze internetowe

 15. Babcia Alina pisze:

  Sanktuarium Jasna Góra, godz 11. Piękna msza , dzieci komunijne dużo intencji , miedzy innymi Maria i Adolf , 60 lat Małżeństwa.Niech Wam Bóg błogosławi !
  Moja intencja to prośba wzniesiona ku Naszej Matce Jasnogórskiej , o zdrowie i silę dla wnusi Nicole i jej egzaminy . Szczęść Boże wszystkim .

 16. Maria pisze:

  Dzieki za te strone internetowa – za inicjatywe i prowadzenie strony. Mieszkam w Szwecji gdzie kosciol katolicki nie ma tak wielu mozliwosci i to dzieki Wam moge codziennie uczestniczyc we Mszy swietej. W czasie pandemii jest to najwspanialszy prezent.
  Dzieki transmisjom z roznych parafii poznac mozna rowniez bogactwo duchowe Kosciola i ucieszyc sie ze jest ono tak latwo dostepne.
  Chwala Panu a Wam niech Bog blogoslawi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *