Msze Święte na żywo po polsku

Jeśli masz wolną chwilę przed oglądaniem Mszy Świętej zapraszamy do przywitania się z Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie – kliknij tutaj

989 odpowiedzi na „Msze Święte na żywo po polsku

 1. Grzegorz pisze:

  Panie miej w opiece moją rodzinę , aby miała siłę walczyć

 2. T pisze:

  Dzięki Ci Boże miłosierny za to że pozwolileś wrócić szczęśliwie do zdrowia. To dla mnie wiele znaczy . Bądż przy mnie az do końca moich dni.

 3. Monika pisze:

  Maryjo, uzdrowienie chorych, proszę miej w opiece moją siostrę chorą na covid, która walczy o każdy oddech.Za wstawiennictwem wszystkich Świętych i duszyczki czyśćcowe błagam Cię Jezu o zdrowie dla Niej. Ty wiesz Panie, jak bardzo potrzebuje Ona Twojego miłosierdzia. Amen

 4. Anna pisze:

  Dziękujemy Panie Boże za Twoją opiekę prosimy wspomagaj nas obdarzaj łaską zdrowia wszystkich w rodzinie szczególnie małego Kubusia strzeż nas przed złem tego dzisiejszego świata i doprowadź do wiecznego szczęścia. Anna

 5. Marek pisze:

  Dziekuje Tobie Panie BOZE za wszystkie dary i blogoslawienstwa od i przez Ciebie otrzymywane. Chron nas prosze od zla wszelkiego, zlych czynow , zlych Ludzi. Postaw na drodze naszych synow kobiety ich zycia – przyszle Matki, Katoliczki. Obdarz nas laska wiary.
  Z Panem Bogiem

 6. Alicja pisze:

  Dziękuję Ci Panie Boże za każdy przeżyty dzień, za łaski którymi mnie i moją rodzinę obdarzasz. Proszę Cię o siłę w opanowaniu nałogu, dla mojej siostry Krystyny. Boję się o nią każdego dnia .. Wiem że ona tez Cię prosi o pomoc. Pomóż nam, modlę się ale może nie mam tej prawdziwej wiary?

 7. Małgorzata pisze:

  O zdrowie dla całej rodziny, siłę na każdy dzień, oddalenie zmartwień i trosk.

 8. Maria pisze:

  Proszę o zdrowie dla mojej Rodziny. I Dziekuje za wszystkie łaski. I proszę- Jezu nie opuszczaj nas

 9. M. pisze:

  Dobry Boże dziękuje Ci za każdy dzień na ziemi! Nie potrzebuje niczego więcej, lecz modlę się o męża – Adama dla mojej siostry Oliwii i idealnego szwagra dla mnie samej. Niech ich miłość połączy ich na nowo i pozwoli wyjść poza granice wieloletniej przyjaźni. Tak długo jak oni będą razem nie potrzebuje niczego więcej. Amen.

 10. Hanna pisze:

  Maryjo
  W Tobie pokładam nadzieję. Strzeż mnie od zła i prowadź do Kròlestwa Bożego.Dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski.Proszę za moją Ojczyznę i Polskie rodziny aby rosły Bogiem silne.

  • Maria pisze:

   Przyłączam się do tej prośby . Maryjo prowadź nas.
   Maryjo, Matko Jezusa i nasza, chroń nas przed wszelkim złem, udziel mi łaski zdrowia , którego tak bardzo pragnę i potrzebuję , Okaż nam swoje miłosierdzie w każdej chwili naszego życia. Matko ratuj nas i nasza Ojczyznę.

 11. Jasna Góra dźwięk nie zsynchronizowany z obrazem pisze:

  Dziękuję za wspaniałą możliwość śledzenia Mszy dla chorych.
  Od kilku dni na transmisji z Jasnej Góry zauważyłem przesunięcie dźwięku względem obrazu.
  Z Bogiem!

 12. Antosia pisze:

  Maryjo, Jezu spieszcie z pomocą.

 13. Tomasz pisze:

  Dziękuje ci Panie Boże za wszystkie otrzymane łaski i przepraszam za wszystkie moje grzechy, Ty wiesz że Cię kocham. Czuwaj nad całą moją rodziną. Jesteś dla mnie najważniejszy.

 14. Ilona pisze:

  Ojcze Matko dziękuję za wszystko i przepraszam. Spieszcie z pomocą

 15. Wieslaw pisze:

  Dziekuje Ci Boze ze dajesz mi jeszcze szanse, prosze miej mnie i moja rodzine w swojej opiece. Dziekuje ze moge z nimi spedzac czas.

 16. M.A pisze:

  Dziękuję Ci Boże za wszystkie otrzymane łaski, za syna i jego rodzinę którzy są dla mnie dobrzy i proszę o zdrowie dla nich. Szczęść Boże wszystkim.

 17. K pisze:

  Panie Boże kocham cie. Dziękuje za każdy dzień za wszystko co mi dajesz i że pamiętasz o mnie wtedy kiedy Ja zapominam o Tobie. Wiem ze wszystko zawdzięczam Tobie. Proszę żebym zawsze i cała moja rodzina była zdrowa tak jak teraz. Żebyśmy byli szczęśliwymi ludźmi. Proszę spraw żeby nasza relacja była jeszcze bliższa żebym nigdy o tobie nie zapomniał bo wiem ze możesz wszystko. Kocham Cie i dziękuje ci za moja dziewczynę. Proszę abym był jeszcze szczęśliwszy. Ale ciężko uwierzyć żebym kiedyś miał lepiej niż teraz. Pomóż wszystkim ludziom którzy się do Ciebie zwracają proszę. Amen

  • W pisze:

   Fajnie, że jesteś szczęśliwy. Niech to szczęście przeniesie się również na tych, którzy go potrzebują i rozumieją właśnie w ten sposób. Amen

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *