Msze Święte na żywo po polsku

Jeśli masz wolną chwilę przed oglądaniem Mszy Świętej zapraszamy do przywitania się z Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie – kliknij tutaj

1 116 odpowiedzi na „Msze Święte na żywo po polsku

 1. Tomasz pisze:

  Panie Boże proszę o zdrowie dla mojej mamy Krystyny, która przebywa w szpitalu w ciężkim stanie

 2. Maria pisze:

  Panie Boże dziękuję na wszystko co posiadam, a przede wszystkim za moją wspaniała rodzinę i proszę o zdrowie dla mojej rodziny i radość życia.Boże wysłuchaj mnie, Jezu zmiłuj się nad nami – ufam Tobie Amen

 3. Radosław pisze:

  Modlę się za swoją dziewczynę (by zdać egzaminy na studiach), mnie i zmarłych z rodziny z obojga stron (szczególnie za wujka, brata mojej ś.p. mamy. Jutro będzie miesiąc jak nie żyje).

  Z Panem Bogiem

 4. Anna pisze:

  Dziękuję Panie za to że jesteś, za Twoja śmierć na krzyżu, że kochasz nie tak jak ja,ale stałe nie zmiennie i za darmo.

 5. Kamil pisze:

  Matko Boża proszę Cię o zdrowie i o opiekę w dalej części życia.
  Kamil

 6. Adrian pisze:

  pomodlcie się za Amelke zeby sie nawrocila i za najdrozsze memu sercu przyjaciolki moje Maje i Wiktora ktore oddalily sie od Boga

 7. Agnieszka pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojego zdrowia. Mam bardzo poważne problemy zdrowotne. Wyniki badań stałe się pogarszają. Wciąż pojawiają się nowe dolegliwości bólowe.

 8. owieczka Boga pisze:

  W intencji opieki Bożej dla mojej rodziny i wszystkich polecanych.

 9. Iwona i Mariusz pisze:

  Boże dziękuję ci za wszystko co mi dajesz i przepraszam za rzeczy które robiłam żle.Dziękuję za Mariuszka dzięki któremu jestem przy Tobie blisko.Tobie zawierzamy nasze życie i dziękujemy za to że dzięki transmisji Mszy Świętej możemy zawsze jednoczyć się z Polskim kościołem .Bóg zapłać za wszystko.Jezu ufamy Tobie.

 10. Lucyna pisze:

  Matko Boża dziękuję Ci za wszystkie łaski jakie otrzymałam za Twoim wstawiennictwem. Bardzo proszę dla moich dzieci i wnuków ,dla mnie i mojego rodzeństwa, oraz całej rodziny o łaskę zdrowia .Proszę o trzeżwożć i nawrócenie dla młodzieży w naszej rodzinie. O dar Ducha Św. aby napełnił nas wszystkich roztropnością .Proszę również o pokój i zgodę w rodzinie ,sąsiedztwie, w kraju i na świecie .

 11. Kasia pisze:

  Chciałam podziękowac za tworzenie strony. Jestem opiekunką osób starszych i dzisiaj nie mogłam wyjść z domu bo opiekowałam się podopieczną akurat gdy była obok w kościele Msza Święta. Kiedy miałam wolne uczestniczyłam zdalnie w Eucharystii bo jestem zagranicą i o tej porze nie było Mszy Świętej. Bóg zapłać.

 12. Bożena pisze:

  Boże dziękuję za wszystkie łaski, chroń moją rodzinę przed chorobami i wojną. Proszę o dalszą opiekę i dary Ducha Świętego. Bóg zapłać.

 13. Patrycja pisze:

  Matko Boża proszę Cię o to, abym pomyślnie zdała egzaminy i dostała się do wybranego przez mnie liceum.
  Wspomóż mnie.

 14. Dorota pisze:

  Matko Najukochańsza uproś u swojego Syna Jezusa Chrystusa łaskę uzdrowienia dla mojej córki Joanny Panie Jeżu daj jej łaskę uzdrowienia aby mogła dalej cieszyć się macierzyństwem i dobrami życia na ziemi.Amen.

 15. Paweł pisze:

  Matko Najświętsza, pomóż mi związać koniec z końcem i spraw, żeby w mojej pracy przyszły lepsze dni.

 16. Babcia Alina pisze:

  Dziękuję Ci Mateńko z całego serca , duszy mojej za wszystkie łaski które dotychczas otrzymałam. Błagam o dobre wyniki dla Kasi , mojej synowej. Szczęść Boże wszystkim

 17. Alicja pisze:

  Przez wstawiennictwo Matki Najświętszej polecam wszystkie intencje mojego serca (szczególnie proszę o szczęśliwe rozwiązanie dla córki Magdaleny oaz łaskę zdrowia dla mamy i dziecka), moją rodzinę,znajomych, chorych, konających i zmarłych.

 18. Jola pisze:

  Boże przenajświętszy błagam Cię o pokój w Ukrainie i aby ta wojna nie dotarła do Polski.ulituj się nad wszystkimi dziećmi ukraińskim i proszę obroń moje wnuki dzieci i ich małżonków .Pozwól im żyć w pokoju na Twoją chwałę

 19. Monika pisze:

  Proszę o modlitwę za męża,mnie I wszystkie osoby które Bóg stawia na naszej drodze. O nowe powołania do redemptorystow, karmelitanek, klaryski. O niebo dla wszystkich dusz czyśćcowych.

 20. mama Karolina pisze:

  Proszę o łaskę uzdrowienia dla mojego synka Antosia oraz o siłę dla mnie, której mam coraz mniej do opieki nad nim i walki z jego chorobą. Proszę o uzdrowienie mojej psychiki i przywrócenie wiary w Boże Miłosiedzie.

  • Barbara pisze:

   Droga Karolino, odwagi! Pan nasz jest wszedzie, gdzie 2 lub 3 spotyka sie w imie Jego. Niech nasza Matka i Krolowa roztoczy opieke nad Wami, jak Ona uczynila to dla mnie wielokrotnie.
   Zdrowia zycze dla Antosia i Jego mamy Karoliny, aby nie upadla pod nawalem obowiazkow, ale wytrwala w radosci Zmartychwstania naszego Pana.
   Namawiam do zmowienia ponizszej modlitwy (tlumaczenie z angielskiego) przez 3 dni pod rzad do Naszej Pani z Gory Karmel (swieto w miesiacu lipcu):
   O, najpiękniejszy kwiat Góry Karmel
   blasku Nieba, Błogosławiona Matko Syna Bożego,
   Dziewico Niepokalana, pomóż mi w potrzebie.
   O Gwiazdo Morza, pomóż mi i pokaż mi, że jesteś moją matką,
   O Maryjo, Królowo Nieba i Ziemi,
   Pokornie błagam Cię z głębi serca, żebyś mnie zabezpieczyła w mojej konieczności (złóż prośbę)
   Nie ma NIKOGO, który mógłby oprzeć sie Twojej mocy,
   O Maryjo bez grzechu poczęta módl się za nami, którzy uciekamy się do Ciebie (3 razy)
   Święta Maryjo składam tę sprawę w Twoje ręce (3 razy)
   (Powiedz to przez 3 kolejne dni! a ja tez pomodle sie za Ciebie) Basia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.