Msze Święte na żywo po polsku

Jeśli masz wolną chwilę przed oglądaniem Mszy Świętej zapraszamy do przywitania się z Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie – kliknij tutaj

1 024 odpowiedzi na „Msze Święte na żywo po polsku

 1. Dana pisze:

  Bóg zapłać za możliwość uczestniczenia we Mszach Św z Tyńca, w czasach Covid19 jest to wielki przywilej . Piękna inicjatywa.

 2. Andrzej pisze:

  Bóg zapłać za te transmisje. To naprawdę potrzebna i piękna misja w czasach obłędu.

 3. Marcin pisze:

  Bóg zapłać za słowo i Eucharystię.
  Pozdrawiam z Warszawy

 4. Kamil pisze:

  Świetna inicjatywa, dziękuję za możliwość uczestniczenia we Mszach i czekam, kiedy będę mógł na stałe wrócić do Mszy “w realu” 🙂

  • Krzysztof pisze:

   Chyba w każdej chwili można wrócić. To nasz wybór na jaką formę się zdecydujemy, tylko pamiętajmy o jednym: w internecie nie ma sakramentów.

 5. Leszek pisze:

  Bardzo cenię duszpasterzy z Borówca. Wraz z żoną mieszkamy w Krakowie i codziennie łączymy się z Mszą świętą w rożnych zakątkach Polski.

 6. Kinga pisze:

  dziekuje za msze sw z Poznania o 21, brakowalo mi takich mszy, bo nieraz moge sie skupic tylko wieczorem, byla msza sw po polsku z Anglii, ale ona chyba sie juz nie odbywa

 7. Barbara pisze:

  Dziękuje bardzo za piękne Msze Św. w Sromowcach Niżnych. Wszystkich pozdrawiam. Szczęść Boże

 8. Alina Magda pisze:

  Serdeczne Bóg zapłać za piękną dzisiejszą msze z Krobi o godz 8. Dużo zdrowia dla Pana organisty który upiększa mszę swoim śpiewem . Szczęść Boże .

 9. Katarzyna pisze:

  Cudowne msze z Piwnicznej Zdrój. Cudowne – Anielskie kazania, krótki a przede wszystkim mądre. Polecam.

 10. Kamila pisze:

  Dziękuję, za udostępnienie mszy. W 4 rocznicę śmierci mojego taty, mogę uczestniczyć w nabożeństwie przebywając w izolacji.

 11. Sylwia pisze:

  Jestem z okolic Opola.Moge sluchac msze sw. z naszej katedry lub wioski w ktorej mieszkam.OD roku zawsze o godz.9 slucham i ogladam Msze sw. ze SWIATYNI Opatrznosci Bozej .Polecila mi ja moja siostra z Wroclawia.
  Msze sw. , kazania/homilie,tlumaczenie czytan sa tak prowadzone,ze az sie chce tam byc chociaz przez tv.Nastrajaja pogodnie duchowo na caly tydzien.Modle sie za Was.
  Ksieze Proboszczu dziekuje i zycze ,aby nie zabraklo zdrowia i gorliwej zyczliwosci dla nas wszystkich.

 12. Hanna pisze:

  Bóg zapłać za Msze św.on-line.Dzięki nim mogłam uczesniczyć w nabożeństwach w kościołach z różnych miast w Polsce i z Wilna.Odkryłam możliwość adoracji, a czasie kwaranntanny i izolacji było to bardzo potrzebne.Mam możliwość zwiedzania wielu kościołów i uczestnictwa we mszach w dowolnej chwili dnia, a z USA także w nocy.

 13. Joanna pisze:

  Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Skoczowie 10.01.2021 r. msza św. o godz.18.00 – bardzo dobre, mądre i ciekawe kazanie. Informacja dla Jana – bardzo dobrze nadałoby się również dla nastolatków, polecam. Dziękuję za kazanie. Szczęść Boże. Dużo zdrowia życzę.

 14. Zika pisze:

  Dziękuję bardzo za tę stronę,
  można szybko wybrać mszę o porze dnia która odpowiada nam najbardziej.
  I „odwiedzić” różne świątynie.
  Pozdrawiam serdecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *