Msze Święte na żywo po polsku

Jeśli masz wolną chwilę przed oglądaniem Mszy Świętej zapraszamy do przywitania się z Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie – kliknij tutaj

809 odpowiedzi na „Msze Święte na żywo po polsku

 1. Kacper pisze:

  Bóg zapłać za msze o 7:30 bardzo mi to pomogło bo się sóżniłem na 7 w telewizji jescze raz Bóg zapłać

 2. Gabriela pisze:

  Bóg zapłać za transmisję mszy świętej o godzinie 17 w sanktuarium im. Św. ojca Stanisława Papczyńskiego. Niech Bóg błogosławi kapłanom i wszystkim zgromadzonym na modlitwie.

 3. Maria pisze:

  Bóg zapłać za dzisiejszą Mszę Świętą w Niechobrzu z Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W przeddzień 100 rocznicy urodzin Świętego Jana Pawła II wszelkich łask i błogosławieństw dla kapłanów oraz wszystkich wiernych.

 4. Teresa pisze:

  Bog zaplac za transmisje ogladamy i modlimy sie z Wami w Toronto

 5. KLK pisze:

  Jak to dobrze, że nawet w tym ciężkim czasie możemy uczestniczyć choć duchowo w tej Eucharystii i przynajmniej przez chwilę zapomnieć o niecnościach polityki.
  Wielkie dzięki!

  • Ania pisze:

   Sobotnia Msza św. o godz. 9,00 z Bochni to balsam na moje serce. Zaś intencje i kazanie o jedności oparte na dzisiejszym Słowie Bożym i Ewangelii – krótkie, treściwe i doskonale pasujące do realiów ,w jakich obecnie żyjemy powinien wysłuchać każdy chrześcijanin i przede wszystkim polityk. Oby więcej takich słów. Bóg zapłać.

 6. Anna pisze:

  Dziekuje bardzo za msze online a Bogu za opieke nade mna I Moja Rodzina.
  Prosze Boże o opieke nad zagubionymi I w ciemnnosci, zeby szybko znalezli droge do domu I zebysmy wszyscy mogli poczuc sie bezpiecznie, w calosci i w harmonii
  Amen

 7. MARIA pisze:

  Dziękuję za Mszę Świętą z Sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej. Matko Kalwaryjska, w szczególnym i trudnym czasie wspieraj wszystkich wiernych i pielgrzymów nawiedzających sanktuarium. Spraw, aby wszyscy wierni stosowali się do nakazów epidemicznych, mieli maseczki na twarzach i zachowywali odstęp 1,5 metra przy przyjmowaniu Komunii Świętej.

 8. Ola pisze:

  Bóg zapłać za piękną mszę parafii w Nowym Sączu!

 9. Ania pisze:

  Bardzo dziękuję za możliwość uczestniczenia we mszy sw. Często korzystam z tej strony. Niech Pan Bóg błogosławi wszystkim twórcom i współautorom. Bóg zapłać.

 10. Magda J. pisze:

  Dziękuję za możliwość uczestnictwa w Mszy Świetej online i tak wielki wybór godzin Mszy. Tym bardziej to cenne w czasie pandemii.

 11. Joanna pisze:

  Bóg zapłać!

 12. Marzena pisze:

  Bóg zapłać za możliwość uczestniczenia z Irlandii w codziennej mszy świętej transmitowanej z Jasnej Góry oraz z kościoła św. Tadeusza Judy w Krakowie. Wspaniali księża i piękne wartościowe kazania, które pomagają mi w codziennym życiu rodzinnym.

 13. Jakub pisze:

  Bóg zapłać za transmisję w Sanktuarium św. Stanisława Papczyńskiego w Górze Kalwarii. Niesamowite miejsce i wspaniali kapłani – ojcowie marianie. Wszędzie czuć obecność św. Stanisława Papczyńskiego.
  Z pozdrowieniami,
  Jakub

 14. Urszula pisze:

  dziękuję za mszę św. u Matki Bożej Częstochowskiej. Matko wspieraj nas, Boże miłosierny u Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych. Bądż na grzesznym miłościw.

 15. ewa pisze:

  Dziękuję za uczestnictwo we Mszy św. w Bytomiu (parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa) o godz. 9:00. Dziękuję za proste ale jakże głębokie modlitwy przed i po przyjęciu Komunii Duchowej. Boże, błogosław kapłanowi , który sprawował tę Eucharystię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *