Msze Święte na żywo po polsku

Jeśli masz wolną chwilę przed oglądaniem Mszy Świętej zapraszamy do przywitania się z Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie – kliknij tutaj

816 odpowiedzi na „Msze Święte na żywo po polsku

 1. Jarek pisze:

  To długa historia, niekoniecznie w całości związana z łaską jaką jest duchowe uczestnictwo w Mszy jednak postanowiłem się nią z Wami podzielić:
  Jakiś niedługi czas temu rozstała się ze mną dziewczyna (nie zostawiła mnie nagle tylko od dłuższego czasu nam się nie układało, porozmawialiśmy poważnie i oboje doszliśmy do wniosku, że jesteśmy nieszczęśliwi i to nie ma sensu). Racjonalnie podchodząc do tego rozumiem, że to dobre rozwiązanie, także dla mnie jednak gdy uczucia przypominają o sobie to uświadamiam sobie, że nadal ją kocham, czuję jak cierpię, boję się tego co przyniesie przyszłość bez Niej, boję się, że nigdy nie znajdę kobiety, która pokocha mnie jak niegdyś ona i mimo moich wad pozwoli poczuć się kochanym bezwarunkowo. Nie mogę przestać o niej myśleć i myśleć o tym, że może być z innym mężczyzną – szczęśliwa już beze mnie…
  Ratunkiem w takiej sytuacji okazuje się wiara, modlitwa i… słuchanie kilku Mszy – kazań dziennie (internet mobilny w telefonie pozwala mi czuć, że mimo braku czasu, pracy jestem chociaż odrobinę bliżej Boga). Po jednym z “kazań online” dotarło do mnie, że to był bardzo zły związek w oczach Boga. W ciągu pięciu lat znajomości z pięknego uczucia, niewinnej miłości, którą traktowałem jako dar od Boga pozostały piękne wspomnienia i żal, że to co się dzieje nie jest tym czego oboje chcemy. Dodam, iż mój pierwszy związek przyniósł mi bardzo wiele cierpienia i łez, trafiłem na kobietę której obce były słowa: szczerość, lojalność czy wierność. Spotykając po takim nieudanym związku szanującą siebie i mnie dziewczynę poczułem, że Bóg wysłuchał mojej modlitwy. Niestety nasze uczucia zepsuły się, miłość stała się wykoślawiona a my żyliśmy przez cztery lata w nieczystości.
  Mimo wielu wątpliwości, cierpienia i tęsknoty za kobietą, którą kocham ufam, że Bóg ma dla mnie plan, wie co dla mnie najlepsze a dalsze trwanie w tak wyglądającej relacji było prostą drogą do potępienia. Trwam na modlitwie i słuchaniu Mszy prosząc o pogodzenie się z wolą Boga względem mnie…

  Bóg zapłać za tę stronę…

  • Reni pisze:

   To Wielka sprawa, Jarku. Bóg jest miłosierny i zawsze nas szuka. Najważniejsze, że po tylu latach życia w grzechu nieczystości, odpowiedziałeś sercem na Jego głos To, że tu jesteś, że sluchasz kilku Mszy Św. dziennie jest łaską od Pana i początkiem Twego nawrócenia.
   Chwała Panu za ludzi, którzy zadbali o to, by ta strona powstała!

 2. Michal pisze:

  Dziękuję, pozdrawiam z okolic Miejsca Piastowego, w którym powstała modlitwa do św. Michała Archanioła.

 3. Olek pisze:

  dziekuje, wspaniala sprawa

 4. Agnieszka pisze:

  Dziękuję, dzięki Wam mogłam z radością uczestniczyć w Mszy Świętej

 5. Paweł pisze:

  Dziękuję, jestem po operacji, dzięki Wam uczestniczyłem w dzisiejszej niedzielnej Mszy Św. Bóg zapłać

 6. Aleksandra pisze:

  Również dziękuję za stworzenie tej strony! Ale tak samo jestem wdzięczna osobom, które mnie uprzedziły w napisaniu w komentarzach o swojej wdzięczności, ponieważ to mnie zmobilizowało do tego samego :)!
  z Bogiem
  Pozdrawiam

 7. Tomasz pisze:

  Znazłem stronę podczas choroby, kiedy nie mogłem jak zwykle wyjść do kościoła. Co widzę? Cały dzień, godzina po godzinie, a nawet częściej, w tylu różnych miejscach!
  Świetna sprawa!

 8. Teresa pisze:

  SZCZĘŚĆ BOŻE jestem przeszczesliwa że znalazłam tą aplikację bo nawet nie myślałam że może być taka aplikacja i z niedowierzaniem sprawdzałam Tak to naprawdę jest msza której mogę słuchać uczestniczyć WIELKIE BOG ZAPŁAĆ Chociaż nic nie zastąpi uczestniczenia we mszy św w niedzielę i święta ale teraz jestem sercem i duszą na innej mszy słucham kazania i też w nocy jak spać nie mogę i to mie uspokaja Z CAŁEGO SERCA DZIEKUJE NIECH MATKA BOŻA MA WAS W SWEJ OPIECE

 9. Jakub Klimkiewicz pisze:

  Dziękuję za czas poświęcony na stworzenie strony, dzięki Wam można pomodlić się w dowolnym miejscu. Moi rodzice korzystają z niej często, pozdrawiam!

  • admin pisze:

   Bóg zapłać za słowa wsparcia!

   • Anastazja pisze:

    Prawda jest,że jest niesamowitym darem stworzenie tej strony..Mimo,że chodzę do kościoła ale bardzo często korzystam z uczestnictwa we Mszy Świętej a także mogę być w Lourdes czy też Fatimie..Bóg Wam zapłać i niech nieustannie spływają na Was obfite łaski..

 10. Judit pisze:

  Dziekuje!
  Wegierka

  • Marianna pisze:

   Serdeczne Bog zaplac za umozliwienie udzialu we mszy swietej. Ze wzgledu na moj wiek potrzebuje opieki mojej corki ktora mieszka w niemczech. Jestem u niej juz ponad 5 lat i dzieki “mszy online” moge wysluchac mszy po polsku. Serdeczne Bog zaplac

 11. Teresa pisze:

  Szczęść Boże .Bóg zapłać za stworzenie tej strony .Korzystam z niej wielokrotnie w ciągu dnia i nocy .Serce się kraje ,że Komunia Święta jest w postawie stojącej.Aniołowie padają na twarz przed żywym Bogiem ,a kim my jesteśmy skoro nie potrafimy chociaż na tę chwilę ukleknąć .Zostańcie z Bogiem .

  • Renata pisze:

   No niestety, gdybym uklękła, to kilka osób musiałoby mnie wynosić z kościoła. A ta strona. to wielka sprawa. Dziękuję z serca.

  • Tomasz pisze:

   Kościół decyduje w swoich przepisach o tym, jak ma wyglądać liturgia, a odpowiedzialnym za jej kształt w parafii jest proboszcz.
   Z tego co wiem, nie ma jedynej słusznej postawy przyjmowania Komunii św.
   Tylko człowiek dostępuje godności fizycznego przyjmowania Ciała Pańskiego. Aniołowie nie mają ciał, więc nie mają takiej możliwości. Nie są to byty wyższe godnością od człowieka.

 12. Katarzyna pisze:

  Chwała Panu Bogu, za mozliwosc uczestniczenia w Eucharysti oraz adoracji Najswietszego Sakramentu czasie choroby. Niech Pan bedzie Uwielbiony i niech rozpromieni nad Wami Swe oblicze i zleje na Was zdroje łask. Dziekuje Bogu, ze jestescie.

 13. Jah pisze:

  Ale ja słyszę jak Anielskie Chóry wjeżdżają w refreny ?

 14. Monika pisze:

  Dziękuję Bogu z całego serca,że przez internet mogę uczestniczyć we Mszy Św.Dziękuję ludziom,którzy dbają o to,byśmy my osoby,które z różnych powodów nie mogą pójść do Kościoła mogły przeżyć niedzielną Mszę Świętą.Chwała Bogu po wszystkie czasy.

 15. Beata pisze:

  Szczęść Boże. W sobotę byłyśmy w Częstochowie i u Sióstr w punkcie zamówiłyśmy Mszę Świętą. Otrzymałyśmy obrazek na którym jest potwierdzenie daty i godziny, ale dopiero dziś doczytałam że trzeba obrazek dostarczyć przed Mszą. Moje pytanie brzmi: czy ta Msza się odbędzie, mieszkamy w Szczecinie, więc obrazka nie możemy dostarczyć.

  • Częstochowianin pisze:

   Oczywiście odbędzie się, ale intencja jedynie nie będzie odczytana przez księdza przed mszą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *