Msze Święte na żywo po polsku

Jeśli masz wolną chwilę przed oglądaniem Mszy Świętej zapraszamy do przywitania się z Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie – kliknij tutaj

931 odpowiedzi na „Msze Święte na żywo po polsku

 1. Jola pisze:

  Chętnie obejrzałam Mszę św. z Kościoła św. Brunona w Chicago o 17,30 czasu środkowo europejskiego. Bardzo fajny ksiądz, madre kazanie i na koniec nawet 2 dowcipy opowiedział.
  Pozdrawiam z Rzymu (niestety niemiglam uczestniczyć we Mszy św. na żywo ponieważmój syn jest chory na covid. Kto to czyta to proszępokornie o modlitwę za jego i mojego męża zdrowie). Bóg zapłać.

 2. Maria pisze:

  Bóg zapłać za Mszę Świętą w dniu Miłosierdzia Bożego w Sanktuarium Matki Bożej Jasnogórskiej.

 3. Andrzej pisze:

  Trójca Przenajświętsza i Maryja zawsze dziewica po raz kolejny wysłchali moich próśb. Cuda trzeba umieć odczytywać i je rozpoznawać. Dziękuję za opatrzność i opiekę

 4. Andrzej pisze:

  Bóg zapłać za modlitwę wstawienniczą za zdrowie mojej córki Małgorzaty, sercem skruszony ojciec

 5. Szymon pisze:

  Składam serdeczne podziękowania za możliwość udostępniania poszczególnych transmisji mszy na żywo. Bóg zapłać!

 6. internauta pisze:

  super dzięki za linki do transmisji

 7. Magdalena pisze:

  Piękna msza w samo południe, w Tarnowie, z aktem duchowej adopcji dziecka poczetego.
  Niech każde z nich, będzie chciane, upragnione, wyczekane, zdrowe i bardzo kochane przez bliskich… Bo Bóg już je kocha

 8. Grzegorz pisze:

  Msza-online.net to świetna inicjatywa dla tych, którzy z różnych powodów nie mogą uczestniczyć we Mszy Św. Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczyniają się fo istnienia tego dzieła.

 9. Emilia pisze:

  Przepiękny śpiew poruszający struny duszy.Dziekuje

 10. Ula pisze:

  Dominikanie Poznań
  Dziękuję za piękne kazanie. Szczęść Boże

 11. Magdalena pisze:

  Bóg zapłać.

 12. Katarzyna pisze:

  Msza święta w Poznaniu w parafii Świętej Rodziny – “spotkalam” Księdza Aleksandra Sewastianowicza, który odprawial kiedyś rekolekcje w mojej parafii – w innym zakątku Polski 🙂 taką niespodziankę przygotował mi dzisiaj Bóg, abym jeszcze raz usłyszała księdza Aleksandra:)

 13. Podziękowania pisze:

  Sercem całym i wdzięcznym za uczestnictwo we mszy rekolekcyjnej w Piwnicznej zdroju.polecam,piękne słowa .Elżbieta

 14. Toma pisze:

  Patrząc na liczbę mszy św załączonych online pomyślałem Boże jeszcze nie jest z Polską tak źle. Ja też covid choć trochę się lękam to wiem że Pan jest ze mną.
  Niech was Bóg błogosławi i strzeże.

 15. AM pisze:

  „Jezu dobry i cichy, serca pokornego, daj mi serce nowe podobne do Twego” . Dzisiejsza msza św o 6 rano w Mielcu. Bóg zapłać.

 16. Michal pisze:

  Pozdrowienia z Perth w Zachodniej Australii. Odbywam obowiązkowa kwarantannę 14dni po przylocie z Polski. Kwarantanna odbywa sie w pokoju hotelowym. Jestem niezwykle wdzięczny za możliwość Duchowego uczestnictwa we Mszy św. Niech Bóg błogosławi wszystkich twórców tej strony a także wiernych czytających te słowa.

 17. Leszek pisze:

  Dziękuję za piękne Msze święte z Bazyliki św. Józefa w Słupsku. Będąc w Krakowie, z wielką radością słucham pięknych homilii tamtejszych duszpasterzy.

 18. Jerzy Majorczyk pisze:

  Msza Święta z Borówca. Odprawiana bez zbytniej egzaltacji w prawdziwej wierzę. Kazanie trafia do serca i uczy. Śpiewy tradycyjne pozwalające się do nich przyłączyć
  Pozdrawiam wszystkich.

  • Angelika pisze:

   Dziękuje za możliwość oglądania mszy świętej i nawrócenie w tym trudnym dla nasz wszystkich czasie. Bóg zapłać.

 19. Dewa pisze:

  Od 10 dni walczę z Covid. Wierzę, że najgorsze już za mną. Bóg zapłać za to, że w tym trudnym dla mnie czasie, mogłam uczestniczyć w codziennej Eucharystii, łącząc się z różnymi parafiami w Polsce o na świecie. Niech dobry Bóg przebaczy nam nasze grzechy i obdarzy swoim błogosławieństwem, a Maryja wyprasza wszelkie potrzebne łaski. Amen.

  • Jadwiga pisze:

   …. ja też covid. Z różańcem żyję. Odmawiam z Szustakiem nowennę w intencji mojej mamy. Dziękuję Wam za msze. Radzionków oglądałam.
   Lubię też skorzystać z mszy w Kalwarii Zebrzydowskiej. Choroba długo trwa, bo leczona przez telefon jako przeziębienie a teraz jest covid potwierdzony już.

 20. Barbara pisze:

  Dziękuję bardzo za msze święte na żywo. Mieszkam w Kanadzie i za pośrednictwem waszej strony internetowej mogę uczestniczyć w mszach świętych w różnych kościołach w Polsce, Kanadzie i innych krajach. Bóg zapłać.

 21. An pisze:

  Odbywalam profilaktyczna kwarantanne, nie moglam wychodzic z domu. Przypadkowo znalazlam Wasza strone. Dzieki niej moglam codziennie uczestniczyc we Mszy Swietej. Uslyszane kazania bardzo zapracowaly w moim sercu…do tego stopnia, ze czas kwarantanny okazal sie czasem wewnetrznych rekolekcji..
  W zwiazku z czym mam pytanie jak mozna ponownie odsluchac kazan z Jasnej Gory? Gdy wchodze w kalendarz transmisji chodzi mi o zeszla niedziele 21.02 i miniony piatek 26.02 (aby odnalezc interesujace mnie kazania) laduje sie biezaca transmisja..
  Poprosze o pomoc i Bogu niech beda dzieki za Wasza prace i ta strone

  • admin pisze:

   Nagrania z kanału na YouTube Klasztoru Ojców Paulinów na Jasnej Górze można znaleźć w wideo: youtube.com/channel/UCKAtPxfE2RAHSCwDABMMeAg/videos Nie wszystkie transmisje online są wśród zapisanych, ale być może kazania, o które Pani chodzi też się wśród nich znajdują. Z Panem Bogiem!

 22. Łukasz pisze:

  Możliwość wyboru i uczestniczenia w mszach świętych. Oby było i na dobre wpisało się już w internetowy przekaz. To dla ludzi pracujących. Chorych samotnych najwspanialsza rzecz pozdrawiam

  • Józek pisze:

   Panie Łukaszu – jak najbardziej i dla osób chorych / ja jestem inwalidą od wielu lat – paru dziesiątek, ale na pewno no nie tylko. Dla każdej osoby która – ma pod ręką internet, a nie ma możliwości iść do kościoła na mszę – kościół zawsze milszy, ale i to czasem niezbędne .Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *