Msze Święte na żywo po polsku

Jeśli masz wolną chwilę przed oglądaniem Mszy Świętej zapraszamy do przywitania się z Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie – kliknij tutaj

847 odpowiedzi na „Msze Święte na żywo po polsku

 1. Anna pisze:

  Dziękuję za te Msze Święte!

 2. halina pisze:

  Staram si,e często słuchać internetowej Mszy SW z Hałcnowa -dzielnica Bielsko Biała. Niezwykle wnikliwe i zarazem w duchu miłości bliżniego są homilie.

  Jestem pełna szacunku za przestrzeganie zasad ochrony przed koronavirusa.
  Księża udzielają Sakramentu Komunii Św mając zakryte usta i nos maseczką, to prawdziwy i szczery przykład miłości bliźniego. Dziękujemy

 3. Wojtek pisze:

  Bardzo użyteczny serwis. Dziękuję!

 4. Halina pisze:

  A moje ulubione msze to niedzielne nagrania z katedry sw. Jana Apostola i sw. Jana Chrzciciela w Lublinie.
  Slucham ich w poniedzialku bo mieszkam w Melbourne.
  Dziekuje bardzo.

 5. Marcin pisze:

  Bogu dzięki, że mogę wysłuchać Mszy Świętej z kościoła farnego w Jabłonkowie. Lubię gwarę śląską i kazania miejscowego farorza. Są dużo ciekawsze, niż z wielu kościołów w Polsce.

  • Bozena pisze:

   Wspaniała strona. Najchętniej oglądam msze św. z Jasnej Góry. Ale przez ciekawość poznania innego miejsca wybieramy także inne kościoły.
   Tym sposobem zrodził się pomysł wyjazdu do Tynca. Ciekawe miejsce na rekolekcje i odpoczynek w ciszy.

  • Ania pisze:

   Jabłonków to miejscowosć w Czechach. Pytanie, czy oglądasz msze po czesku, czy po polsku albo słowacku, które też są odprawiane w tym kościele.
   To chyba raczej gwara góralska, jak już.

 6. Adam pisze:

  Mam 19 lat, członkowie mojej rodziny od zawsze byli niedzielnymi katolikami. Z tejże przyczyny nigdy nie uczestniczyłem regularnie w mszach świętych w dni powszednie – zwyczajnie wstydziłem się przed swoimi rodzicami, którzy nie odnosili się z szacunkiem do uczestnictwa w Eucharystiach innych niż nakazane. Do momentu wybuchu pandemii koronawirusa i widma niemożności uczestnictwa we Mszy Św. nie zdawałem sobie sprawy z rzeczy tak oczywistej, jak istnienie internetowych transmisji Eucharystii. Od czterech miesięcy we wszystkie dni powszednie oglądam w ten sposób jedną Mszę Św. i wierzę, że przynajmniej ta sfera mojego życia duchowego się znacząco poprawiła.

 7. Kaśka pisze:

  “Odkryłam” ten serwis przypadkowo, i bardzo się cieszę, że w ten sposób mogę uczestniczyć w nabożeństwach. Bóg zapłać za tą możliwość!
  Szkoda, że nie znalazłam linka na msze św z Tychów, z kościoła Św. Marii Magdaleny (mojej rodzimej parafii).

 8. Grześ pisze:

  Przypadkowo *) znalazłem ten serwis i transmisję Mszy Świętej z Parafii pw. Świętej Rodziny w Rzeszowie 5. lipca o 9:00. Znakomite kazanie młodego Księdza Filipa. Czy to się gdzieś rejestruje, żeby znowu odtworzyć np na YT ? Chętnie wysłałbym link żonie i kilku innym osobom. Dziękuję Panu Bogu i Wam. Pozdrawiam z głębi serca.

 9. Zofia pisze:

  Wielbię, błogosławię, i dziękuję
  Panie Boże, że w tym trudnym czasie mogę przeżywać cud Eucharystii. Dziękuję wszystkim kaplanom za dobre kazania. Niech Wam Bóg błogosławi.

 10. Dorota pisze:

  Bóg zapłać za możliwość uczestniczenia we mszy śwìetej wieczornej na źywo w Krośnie. Bardzo to dla mnie wiele znaczy i jest naprawdę potrzebne, ogromnie dziękuję!

 11. Barbara pisze:

  Dziekuje za mozliwosc codziennego uczestnictwa w Mszy Sw. z Sanktuarium MB na Jasnej Gorze i codzienny rozaniec

 12. Kacper pisze:

  Bóg zapłać za msze o 7:30 bardzo mi to pomogło bo się sóżniłem na 7 w telewizji jescze raz Bóg zapłać

 13. Gabriela pisze:

  Bóg zapłać za transmisję mszy świętej o godzinie 17 w sanktuarium im. Św. ojca Stanisława Papczyńskiego. Niech Bóg błogosławi kapłanom i wszystkim zgromadzonym na modlitwie.

 14. Maria pisze:

  Bóg zapłać za dzisiejszą Mszę Świętą w Niechobrzu z Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W przeddzień 100 rocznicy urodzin Świętego Jana Pawła II wszelkich łask i błogosławieństw dla kapłanów oraz wszystkich wiernych.

 15. Teresa pisze:

  Bog zaplac za transmisje ogladamy i modlimy sie z Wami w Toronto

 16. KLK pisze:

  Jak to dobrze, że nawet w tym ciężkim czasie możemy uczestniczyć choć duchowo w tej Eucharystii i przynajmniej przez chwilę zapomnieć o niecnościach polityki.
  Wielkie dzięki!

  • Ania pisze:

   Sobotnia Msza św. o godz. 9,00 z Bochni to balsam na moje serce. Zaś intencje i kazanie o jedności oparte na dzisiejszym Słowie Bożym i Ewangelii – krótkie, treściwe i doskonale pasujące do realiów ,w jakich obecnie żyjemy powinien wysłuchać każdy chrześcijanin i przede wszystkim polityk. Oby więcej takich słów. Bóg zapłać.

 17. Anna pisze:

  Dziekuje bardzo za msze online a Bogu za opieke nade mna I Moja Rodzina.
  Prosze Boże o opieke nad zagubionymi I w ciemnnosci, zeby szybko znalezli droge do domu I zebysmy wszyscy mogli poczuc sie bezpiecznie, w calosci i w harmonii
  Amen

 18. MARIA pisze:

  Dziękuję za Mszę Świętą z Sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej. Matko Kalwaryjska, w szczególnym i trudnym czasie wspieraj wszystkich wiernych i pielgrzymów nawiedzających sanktuarium. Spraw, aby wszyscy wierni stosowali się do nakazów epidemicznych, mieli maseczki na twarzach i zachowywali odstęp 1,5 metra przy przyjmowaniu Komunii Świętej.

 19. Ola pisze:

  Bóg zapłać za piękną mszę parafii w Nowym Sączu!

 20. Ania pisze:

  Bardzo dziękuję za możliwość uczestniczenia we mszy sw. Często korzystam z tej strony. Niech Pan Bóg błogosławi wszystkim twórcom i współautorom. Bóg zapłać.

 21. Magda J. pisze:

  Dziękuję za możliwość uczestnictwa w Mszy Świetej online i tak wielki wybór godzin Mszy. Tym bardziej to cenne w czasie pandemii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *