Msze Święte na żywo po polsku

Jeśli masz wolną chwilę przed oglądaniem Mszy Świętej zapraszamy do przywitania się z Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie – kliknij tutaj

809 odpowiedzi na „Msze Święte na żywo po polsku

 1. renata pisze:

  Bądźmy dobrej myśli, módlmy się za umierających, kiedyś się spotkamy. Jezus zmartwychwstał. Panie dodawaj siły.

 2. Anna pisze:

  Serdeczne Bóg zapłać za możliwość uczestnictwa w tej Maszy św. i za szeroki dostęp do transmisji wielu Mszy św. o różnych godzinach i z różnych miejsc, co w naszych trudnych czasach jest bardzo pomocne i podnosi na duchu.

  Szczęść Boże!

 3. Maria pisze:

  Dziękuję Panu Bogu za możliwość uczestnictwa we Mszy Świętej transmitowanej z Parafii Świętej Barbary w Łęcznej. Łaska i Pokój dla tej Parafii od Boga Żywego w Święto Miłosierdzia Bożego. Amen

 4. Małgorzata pisze:

  Bogu niech będą dzięki i drogim ojcom Paulinom z Jasnej Góry! Bardzo dziękuję za Mszę sw. oraz bogate i umacniające słowo dziś o godz. 9,30!
  Tak, najpierw trzeba słuchać Boga, a potem ludzi, ale najpierw trzeba wejść w ciszę, by to Boże słowo usłyszeć, a z tym jest najtrudniej… to właśnie wskazówka i kierunek dla mnie…
  Wielkie Bóg zapłać!
  Niech Najwyższy ze Swej łaskawości za wszystko Wam Kochani wynagrodzi!
  Serdecznie pozdrawiam ze Szczecina!

 5. Magdalena pisze:

  Serdecznie dziękuję za możliwość uczestniczenia on-line z Belgii we Mszy Świętej,Dziękuję za piękną liturgię i kazanie .Niech Bóg błogosławi kościół i jego parafian

 6. slaw pisze:

  Doniosła liturgia i poruszające kazanie przed obrazem Pani Jasnogórskiej w Święto Miłosierdzia Bożego o 15.00. Pięknie osadzone w Ewangelii, w Tradycji Kościoła i jednocześnie niezwykle współczesne w treści, w nauce. Żeby mówić do dzisiejszego wiernego i być słyszanym, zapaść w sercu, nie trzeba koniecznie “być nowoczesnym” i jak Hanuszkiewicz wjeżdżać na motorze na scenę. Bóg zapłać.

 7. Marta i Waldek z Warszawy pisze:

  Dziękujemy Bogu za piękna Liturgię Mszy Świętej z Niepokalanowa o godz 18.

 8. Marek Chmiest pisze:

  Bog zaplac

 9. Beata pisze:

  Dziękuję bardzo za umożliwienie nam uczestniczenia we Mszach on-line. Korzystam razem z Mamą, która już wcześniej z powodu podeszłego wieku i choroby często mogła wyjść do kościoła, a obecnie w sytuacji stanu epidemi – ja również pozostaję z nią w domu. Radosnego Alleluja!
  Beata z Mamą

 10. Danolles pisze:

  Szczere Bóg zapłać za zebranie i udostępnienie możliwości uczestnictwa w Eucharystii, praktycznie o każdej porze Dnia!!! Niech Pan Wam błogosławi ! Błogosławieństwa Bożego na okres Świąt Zmartwychwstania Pańskiego!

 11. Adam pisze:

  Alleluja!
  Dziękuję wraz z rodziną za msze online. To bardzo ważne dla nas.
  Z Bogiem!

 12. Maria pisze:

  Dziękuję serdecznie za możliwość uczestniczenia we nabożeństwie z Nowego Jorku. Wszystkim życzę Spokojnych Świąt w tym trudnym czasie, niech Zmartwychwstaly Jezus prowadzi nas do zbawienia. Proszę moderatorów strony o stworzenie aplikacji w telefonie, takie msze online są bardzo pomocne dla zapracowanych i tych osób szczególnie poza granicami kraju. Pozdrawiam Wszystkich.

 13. Piotr pisze:

  Jezus zmartwychwstał,prawdziwie zmartwychwstał.
  Wesołego, głośnego i gromkiego Alleluja.
  Dziękuję,ze można uczestniczyć we mszy św.

 14. Marika pisze:

  Dziękujemy!

 15. izabela pisze:

  jestem w pracy od 6,30 do 18,30 serdeczne Bóg zpłac za te wspaniała msze św. i że mogłam w niej uczestniuczyć oglądajac i biorac udział we mszy na żywo !!!! na pocz\atku płakałam ale taraz po zakończonej mszy sw odzyskałam niesamowity spokój wewnetrzny, bardzo dziekuje Izabela z krakowa

  • Monika pisze:

   Ofiaruj, Izabelo, te konieczna prace, dla Pana Jezusa i Jego Milosci, ktora dzis ostatecznie zwyciezyla wszystko zlo (takze i to ktore nas/Cibie teraz dotyka). Oby Pan Jezus wlewal w Twoje serce Swoj pokoj, o ktorym wspominasz i obdarzal Cie radoscia. Oby zadoscuczynil Ci za Twoja pokorna prace.
   pozdrawiam serdecznie

 16. Mario pisze:

  Dziękuję za piękną liturgię z Piekar Śląskich, Bóg zapłać za wspaniałe kazanie. Matko Boska Piekarska módl się za nami.
  Chrystus Zmartwychwstał prawdziwie zmartwychwstał!!!
  Pozdrawiam z Opola

 17. Marta pisze:

  Bóg Wam zapłać za te stronę!Korzystam,myślę że Pan Bóg przez tą stronę,jeśli ktoś wykazuje zaangażowanie, wchodzi do serc.Wierzę że Pan Bóg oczywiście ma możliwości duchowe.I daje przez to mi pokój.Dzięki Ci Duchu Święty.Dzięki Ci Maryjo że przynosisz Ducha Świętego.

 18. Dariusz Kuciewicz pisze:

  Szczęść Boze. Realizujemy dziś transmisję Liturgii Wigilii Paschalnej z kościoła parafii Sw. Szczepana w Raszynie o godz 20:00. Czy istnieje możliwość zamieszczenia informacji o tym na Waszej liście?

 19. PiotrR pisze:

  Bóg zapłać za tą inicjatywę często korzystałem pracując na statkach nie zawsze jest czas i okazja w porcie pójść do kościoła. Módlmy się też za wszystkich którzy przez inne okoliczności niż epidemia nie mają dostępu do Stołu Pańskiego. Alleluja !!

 20. Maria pisze:

  Daj nam, Boże Najmiłosierniejszy, jak najszybciej spotkać się z Tobą w świątyniach. Błogosław celebransom, wiernym, którzy uczestniczą w świątyniach, tym, którzy oglądają transmisje za pośrednictwem internetu, ekipie troszczącej się o tę stronę. Daj im, proszę w pokorze, to, co zgodnie z Twoją Wolą jest im potrzebne do zbawienia duszy. Dziękuję Tobie, Panie za wszystkie Twoje dzieła i przejawy Miłości, Opatrzności i Miłosierdzia Twojego. Ty i tylko Ty jesteś najgodniejszy wszelkiej chwały! Bądź pochwalony na wieki. Amen.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *