Msze Święte na żywo przez internet

Modlitwa Papieża Leona XIII:

“Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodzi­wości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.”

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony z porządkiem mszy świętych online. Na stronie msza-online.net znajdziesz odnośniki do stron parafii udostępniających obraz kamer i dźwięk z kościołów, dzięki czemu można oglądać na żywo transmisje z mszy oraz nabożeństw w internecie. Kliknij poniżej we właściwy link.
Msze święte na żywo po polsku
Msze święte po angielsku
Msze święte po niemiecku
Msze święte po łacinie
Msze święte po chińsku
Msze święte po chorwacku
Msze święte po czesku
Msze święte po fińsku
Msze święte po francusku
Msze święte po hiszpańsku
Msze święte po litewsku
Msze święte po portugalsku
Msze święte po słowacku
Msze święte po ukraińsku
Msze święte po włosku
Msze święte po węgiersku
Nabożeństwa na żywo
Różaniec na żywo

Po wejściu w zakładkę zobaczysz kalendarz z Mszami Świętymi dzisiaj i na najbliższe dni. Kliknij w godzinę, kiedy będziesz chciał uczestniczyć we Mszy Świętej. Jeżeli chcesz natychmiast uczestniczyć we Mszy Świętej kliknij w aktywny link w “Oglądaj na żywo Mszę Św.” a adres strony z transmisją Mszy automatycznie się otworzy i będziesz mógł obejrzeć ją na żywo.
Strona stworzona została z myślą o wszystkich tych, którzy z różnych względów nie mogą uczestniczyć w kościele we Mszy Świętej – chorych, podróżujących, przebywających w krajach bez kościołów.

Jeżeli chcesz dodać Mszę Świętą online – adres internetowy i godzinę skorzystaj ze strony “Zgłoś Transmisję”.

Szczęść Boże,
Wolontariusze strony msza-online.net
 
Wypróbuj aplikację Msza-online dostępną w Google Play dla systemu Android Msza online aplikacja

92 odpowiedzi na „Msze Święte na żywo przez internet

 1. Dorian Sierek pisze:

  Witam,
  Polecam Msze święte, nabożeństwa i koronkę do Miłosierdzia Bożego w Katedrze w Szczecinie przez stronę katedra.szczecin.pl oraz przez YOUTUBE. Fajnie zrobione bo ujęcia są z kilku kamer.

 2. Barbara Pofelska pisze:

  Nikola 1212, już może sam zauważyłeś w komentarzach, że można zadzwonić do parafii/księdza i umówić się na spowiedź w Twoim domu,z zachowaniem prewencji.

 3. Kasia pisze:

  Potrzebuję spowiedzi ale nie chcę wychodzić z domu. Czy nie można wyspowiadać się przez telefon. Przy takiej pandemii w tej kwestii też powinna być dyspensa. Kasia

 4. Do Nikolas pisze:

  Nie można się spowiadać przez Internet.

 5. Nikolas 1212 pisze:

  Czy można wyspowiadać się online . ? Nie byłem u spowiedzi 25 lat

  • Wladyslaw pisze:

   Niestety, spowiedź przez internet ani telefon jest niemożliwa. Proszę spróbować skontaktować się z jakąś pobliską parafią czy klasztorem męskim (gdzie są księża/ojcowie zakonni).

 6. Dominik pisze:

  Kochani !
  Kto wie, jak albo gdzie mogę kupić Biblię, Stary i Nowy Testament po rosyjsku ? Najlepiej rosyjskojęzyczny odpowiednik naszej Tysiąclatki.
  To bardzo ważne dla mnie. Porszę o pomoc i o jakiś namiar.
  Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję.
  Dominik

  Króluj nam Chryste !

  Maryjo, Królowo Korony Polskiej i Wielka Księżno Litewska !
  … módl się za nami.

 7. MICHAŁ pisze:

  Szczęść Boże! Wspaniała sprawa, umożliwia uczestnictwo w mszy św. w przypadku choroby i innych zdarzeń losowych. Brakuje mi tylko możliwości udziału w mszy św. w Łodzi – z czego wynika? Jeżeli to możliwe to prosiłbym o odpowiedź, jeżeli nie na forum, to przynajmniej na mój adres mailowy.

 8. Ewelina pisze:

  Bóg zapłać za przecudny kontakt z Bogiem za pomocą tej miłej i wspaniałej strony internetowej

  Bóg zapłać

 9. Franciszek pisze:

  Pozdrawiam serdecznie księży i wiernych parafii świętej Rodziny w Gdyni. Kazania w tym kościele są piękne i mądre, śpiewane są tradycyjne polskie pieśni a Komunia święta udzielana jest na klęcząco przy balaskach. Transmisja w niedziele o 10.

 10. Mirosław pisze:

  Może najtańszy płatny SMS można to ustalić z operatorami sieci dla wsparcia portalu MSZA Online jako dobrowolna ofiara .jest to o wiele prostsze niż karta płatnicza lub przelew choć to też jest dobre .to propozycja .

 11. Anna pisze:

  Chciałabym bardzo podziękować za twórców tej strony. Dzięki Wam mam kontakt co niedzielę z Kościołem.
  Obecnie mieszkam w Anglii i pracuje.
  Bóg zapłać i pozdrawiam:-)

 12. Robert Wiesław pisze:

  Proszę o mszę św na żywo w Niedzielę

 13. Anna pisze:

  Dziękuję za posługę prowadzenia tej strony. Niezwykła to sprawa. Dziś, 15 sierpnia jesteśmy na wakacjach w Bułgarii. Cała rodziną, kameralne przeżyliśmy i wysłuchaliśmy Mszy św z Posierbca. Pierwsze i wyjątkowe doświadczenie wiary. Niech Bóg Wam błogosławi i strzeże.

 14. Pielgrzym pisze:

  Super strona!Można oglądnąć msze gdy nie można uczestniczyć.

  ps. Prosze o dodanie całkiem nowego sanktuarium w Tyliczu, sa również transmisje.

 15. Michał pisze:

  Witam, mam pytanie jest możliwość prosić o listę transmisji mszy św. w dni powszednie w “kalendarzu” ?? Z góry dziękuje za odpowiedz

  • admin pisze:

   Szczęść Boże, nie wiem czy dobrze rozumiem pytanie. Transmisje mszy w dni powszednie dostępne są na stronie https://msza-online.net/msze-swiete-na-zywo-po-polsku/ Godziny mszy danego dnia dodawane są na bieżąco, ponieważ często zmienia się dostępność mszy i adres transmisji. Staramy się tak wprowadzać msze do kalendarza, by było ich dostępnych jak najwięcej i żeby było pokrycie mszy o możliwie jak największej liczbie godzin.

 16. słuchaczka pisze:

  Szkoda że nie ma transmisji nabożeństw wielkopostnych tj. niedzielne gorzkie żale i piątkowe drogi krzyżowe.

 17. Agnieszka pisze:

  Serdecznie dziękuję za tę stronę. Szczęść Boże!

 18. Joanna pisze:

  Niech Wam Bóg wynagrodzi obfitymi łaskami za pracę przy tej wspaniałej stronie! Wzruszyłam się do łez, że komuś się chciało zebrać te wszystkie Msze w jednym miejscu. To jest BARDZO, BARDZO POTRZEBNE, robicie niesamowicie ważną i cenną pracę. Błogosławieństw życzę z serca Wszystkim zaangażowanym i jeszcze raz dziękuję!

 19. Helena pisze:

  Bóg zapłać za możliwość uczestniczenia we Mszy Świętej. Akurat jestem mocno przeziębiona i poszukiwałam Mszy Świętej – nagrania – w internecie i znalazłam Waszą stronę. To wspaniała sprawa – umożliwienie uczestniczenia w nabożeństwie tym, którzy z różnych względów nie mogą być w kościele osobiście. Dziękuję!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *