Msze Święte na żywo przez internet

Modlitwa Papieża Leona XIII:

“Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodzi­wości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.”

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony z porządkiem mszy świętych online. Na stronie msza-online.net znajdziesz odnośniki do stron parafii udostępniających obraz kamer i dźwięk z kościołów, dzięki czemu można oglądać na żywo transmisje z mszy oraz nabożeństw w internecie. Kliknij poniżej we właściwy link.
Msze święte na żywo po polsku
Msze święte po angielsku
Msze święte po niemiecku
Msze święte po łacinie
Msze święte po chińsku
Msze święte po chorwacku
Msze święte po czesku
Msze święte po fińsku
Msze święte po francusku
Msze święte po hiszpańsku
Msze święte po litewsku
Msze święte po portugalsku
Msze święte po słowacku
Msze święte po ukraińsku
Msze święte po włosku
Msze święte po węgiersku
Nabożeństwa na żywo
Różaniec na żywo

Po wejściu w zakładkę zobaczysz kalendarz z Mszami Świętymi dzisiaj i na najbliższe dni. Kliknij w godzinę, kiedy będziesz chciał uczestniczyć we Mszy Świętej. Jeżeli chcesz natychmiast uczestniczyć we Mszy Świętej kliknij w aktywny link w “Oglądaj na żywo Mszę Św.” a adres strony z transmisją Mszy automatycznie się otworzy i będziesz mógł obejrzeć ją na żywo.
Strona stworzona została z myślą o wszystkich tych, którzy z różnych względów nie mogą uczestniczyć w kościele we Mszy Świętej – chorych, podróżujących, przebywających w krajach bez kościołów.

Jeżeli chcesz dodać Mszę Świętą online – adres internetowy i godzinę skorzystaj ze strony “Zgłoś Transmisję”.

Szczęść Boże,
Wolontariusze strony msza-online.net
 
Wypróbuj aplikację Msza-online dostępną w Google Play dla systemu Android Msza online aplikacja

116 odpowiedzi na „Msze Święte na żywo przez internet

 1. Dorota pisze:

  Po raz kolejny serdeczne “Bóg zapłać” za Waszą pracę i tę wspaniałą stronę !
  Miałam dzisiaj bardzo zły nastrój, czułam się samotna i opuszczona, jednak gdy wybrałam mszę świętą z parafii w Borówcu, wszystko,co negatywne odeszło,a ja radowałam się uczestnictwem w eucharystii i dzięki osobowości ks.proboszcza czułam się cząstką tej wspólnoty.
  Błogosławionego Wielkanocnego Poniedziałku dla Wszystkich!

 2. Kazimierz pisze:

  Brawo Jasna Góra,jesteście tradycyjni wśród nowoczesnych,nowocześni wśród tradycyjnych. Serdeczne dzięki.Jesteście najlepsi i jedyni.

 3. Martyna pisze:

  Dobry wieczór, dziękuję w imieniu rodziny za wspólnie przeżyte obchody Wielkiej Soboty. Jedyne co nie spełniło moich oczekiwań to smutne i przepełnione goryczą kazanie. Jest to radosny dzień dla Nas, wierzących, szkoda że zabrakło przepełnionego nadzieją słowa bożego, zwłaszcza w tak trudnym czasie. Mimo wszystko, dziękuję za wspólną modlitwę i przesyłam pozdrowienia.

 4. Juliusz pisze:

  Bóg zapłać!

 5. Tomek pisze:

  Dla osób pracujących za granicą, z utrudnionym dostępem do kościoła, jest to jedyna możliwość udziału w niedzielnej czy świątecznej Mszy Św. Zatem dziękuję.

 6. Maria pisze:

  Witam wszystkich.
  Tak bardzo chciałabym aby w tym trudnym dla nas czasie w trakcie ofiary Mszy Św lub tuż po niej śpiewane były suplikacje. Ich moc poznałam kilka lat temu, kiedy nękani suszą odśpiewaliśmy w naszej bazylice (wypełnionej po brzegi wiernymi) suplikacje, a wychodząc z bazyliki zagrzmiało i lunął ożywczy dla ludzi i przyrody deszcz . Bardzo wierzę w tą modlitwę.

  Szczęść Boże wszystkim

 7. Bozena pisze:

  Szczęść Boże !
  Jaka jestem szczęśliwa, ze znalazłam taka możliwość oglądania Mszy Św. po polsku przez cały dzień. To jakiś cud. Mieszkam w Niemczech i w mojej miejscowości nie ma żadnych mszy. Diecezja Rottenburg-Stuttgart odwołała wszystkie publiczne Msze święte do 19 kwietnia, także po polsku, które mieliśmy co dwa tygodnie. Ponieważ opiekuje się schorowaną mamusia nie zawsze mamy możliwość oglądać Msze o stałej godzinie w telewizji. Dajecie możliwość przez cały dzień. Dzięki Wam moge przeżyć Msze Sw. i poznać różne świątynie. Dziekuje Ci Boże za tych ludzi, którzy tak cudownie wykorzystują technikę i pozwalają mądrze korzystać z internetu.

 8. Barbara Pofelska pisze:

  Nikola 1212, już może sam zauważyłeś w komentarzach, że można zadzwonić do parafii/księdza i umówić się na spowiedź w Twoim domu,z zachowaniem prewencji.

 9. Kasia pisze:

  Potrzebuję spowiedzi ale nie chcę wychodzić z domu. Czy nie można wyspowiadać się przez telefon. Przy takiej pandemii w tej kwestii też powinna być dyspensa. Kasia

  • Adam pisze:

   Droga Kasiu,
   zadzwoń do parafii i poproś, żeby ksiądz przyszedł do Ciebie.
   Pozdrawiam.

   • Halina pisze:

    Papiez prosil gdy nie ma takiej mozliwosci mozna sie wyspowiadac przed samym Bogiem zalujac szczerze za popelnione grzechy

 10. Do Nikolas pisze:

  Nie można się spowiadać przez Internet.

 11. Nikolas 1212 pisze:

  Czy można wyspowiadać się online . ? Nie byłem u spowiedzi 25 lat

  • Wladyslaw pisze:

   Niestety, spowiedź przez internet ani telefon jest niemożliwa. Proszę spróbować skontaktować się z jakąś pobliską parafią czy klasztorem męskim (gdzie są księża/ojcowie zakonni).

 12. Dominik pisze:

  Kochani !
  Kto wie, jak albo gdzie mogę kupić Biblię, Stary i Nowy Testament po rosyjsku ? Najlepiej rosyjskojęzyczny odpowiednik naszej Tysiąclatki.
  To bardzo ważne dla mnie. Porszę o pomoc i o jakiś namiar.
  Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję.
  Dominik

  Króluj nam Chryste !

  Maryjo, Królowo Korony Polskiej i Wielka Księżno Litewska !
  … módl się za nami.

 13. MICHAŁ pisze:

  Szczęść Boże! Wspaniała sprawa, umożliwia uczestnictwo w mszy św. w przypadku choroby i innych zdarzeń losowych. Brakuje mi tylko możliwości udziału w mszy św. w Łodzi – z czego wynika? Jeżeli to możliwe to prosiłbym o odpowiedź, jeżeli nie na forum, to przynajmniej na mój adres mailowy.

 14. Ewelina pisze:

  Bóg zapłać za przecudny kontakt z Bogiem za pomocą tej miłej i wspaniałej strony internetowej

  Bóg zapłać

 15. Franciszek pisze:

  Pozdrawiam serdecznie księży i wiernych parafii świętej Rodziny w Gdyni. Kazania w tym kościele są piękne i mądre, śpiewane są tradycyjne polskie pieśni a Komunia święta udzielana jest na klęcząco przy balaskach. Transmisja w niedziele o 10.

 16. Mirosław pisze:

  Może najtańszy płatny SMS można to ustalić z operatorami sieci dla wsparcia portalu MSZA Online jako dobrowolna ofiara .jest to o wiele prostsze niż karta płatnicza lub przelew choć to też jest dobre .to propozycja .

 17. Anna pisze:

  Chciałabym bardzo podziękować za twórców tej strony. Dzięki Wam mam kontakt co niedzielę z Kościołem.
  Obecnie mieszkam w Anglii i pracuje.
  Bóg zapłać i pozdrawiam:-)

 18. Robert Wiesław pisze:

  Proszę o mszę św na żywo w Niedzielę

 19. Anna pisze:

  Dziękuję za posługę prowadzenia tej strony. Niezwykła to sprawa. Dziś, 15 sierpnia jesteśmy na wakacjach w Bułgarii. Cała rodziną, kameralne przeżyliśmy i wysłuchaliśmy Mszy św z Posierbca. Pierwsze i wyjątkowe doświadczenie wiary. Niech Bóg Wam błogosławi i strzeże.

  • admin pisze:

   Bóg zapłać za dobre słowo. Życzymy udanego wypoczynku i niech Pan prowadzi Was bezpiecznie w drodze powrotnej!

 20. Pielgrzym pisze:

  Super strona!Można oglądnąć msze gdy nie można uczestniczyć.

  ps. Prosze o dodanie całkiem nowego sanktuarium w Tyliczu, sa również transmisje.

 21. Michał pisze:

  Witam, mam pytanie jest możliwość prosić o listę transmisji mszy św. w dni powszednie w “kalendarzu” ?? Z góry dziękuje za odpowiedz

  • admin pisze:

   Szczęść Boże, nie wiem czy dobrze rozumiem pytanie. Transmisje mszy w dni powszednie dostępne są na stronie https://msza-online.net/msze-swiete-na-zywo-po-polsku/ Godziny mszy danego dnia dodawane są na bieżąco, ponieważ często zmienia się dostępność mszy i adres transmisji. Staramy się tak wprowadzać msze do kalendarza, by było ich dostępnych jak najwięcej i żeby było pokrycie mszy o możliwie jak największej liczbie godzin.

 22. słuchaczka pisze:

  Szkoda że nie ma transmisji nabożeństw wielkopostnych tj. niedzielne gorzkie żale i piątkowe drogi krzyżowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.