Msze Święte na żywo przez internet

Modlitwa Papieża Leona XIII:

“Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodzi­wości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.”

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony z porządkiem mszy świętych online. Na stronie msza-online.net znajdziesz odnośniki do stron parafii udostępniających obraz kamer i dźwięk z kościołów, dzięki czemu można oglądać na żywo transmisje z mszy oraz nabożeństw w internecie. Kliknij poniżej we właściwy link.
Msze święte na żywo po polsku
Msze święte po angielsku
Msze święte po niemiecku
Msze święte po łacinie
Msze święte po chińsku
Msze święte po chorwacku
Msze święte po czesku
Msze święte po fińsku
Msze święte po francusku
Msze święte po hiszpańsku
Msze święte po litewsku
Msze święte po portugalsku
Msze święte po słowacku
Msze święte po ukraińsku
Msze święte po włosku
Msze święte po węgiersku
Nabożeństwa na żywo
Różaniec na żywo

Po wejściu w zakładkę zobaczysz kalendarz z Mszami Świętymi dzisiaj i na najbliższe dni. Kliknij w godzinę, kiedy będziesz chciał uczestniczyć we Mszy Świętej. Jeżeli chcesz natychmiast uczestniczyć we Mszy Świętej kliknij w aktywny link w “Oglądaj na żywo Mszę Św.” a adres strony z transmisją Mszy automatycznie się otworzy i będziesz mógł obejrzeć ją na żywo.
Strona stworzona została z myślą o wszystkich tych, którzy z różnych względów nie mogą uczestniczyć w kościele we Mszy Świętej – chorych, podróżujących, przebywających w krajach bez kościołów.

Jeżeli chcesz dodać Mszę Świętą online – adres internetowy i godzinę skorzystaj ze strony “Zgłoś Transmisję”.

Szczęść Boże,
Wolontariusze strony msza-online.net
 
Wypróbuj aplikację Msza-online dostępną w Google Play dla systemu Android Msza online aplikacja

126 odpowiedzi na „Msze Święte na żywo przez internet

 1. Gabriela pisze:

  Bóg zapłać proboszczowi Dariuszowi za pokazanie właściwej drogi do Boga przeżywanie Eucharystii w blasku Chwały Pańskiej. Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus

 2. Roza pisze:

  Proszę o modlitwę za mnie aby Bóg wybaczył mi całe zło które wyrządziłam i za mojego tatę o dar zdrowia i siły na dalsze życie.

 3. Julia pisze:

  Proszę o modlitwę za mojego byłego narzeczonego Jana. Żebyśmy się pogodzili i wzajemnie sobie wybaczyli. O dar pojednania i miłości dla Nas. Bóg zapłać za każdą modlitwę.

 4. Katarzyna pisze:

  Proszę o modlitwę w rok po śmierci Kazimiera C

 5. Intencje na mszę świętą pisze:

  Proszę o modlitwę za żołnierze w Ukrainie: Olega, Oleksandra, Wasulia, Bogdana, Andrzeja, Ura, Dmutra, Serhia. Za pokój na świecie!

 6. Ja pisze:

  Dziękuję Maryjo Dziewico za szczęśliwy poród

 7. Izabela pisze:

  Dziekuje za wstawiennictwo Boże w rozwiązaniu mojego problemu. Zazdrość jest paskudna. I prosze o wybaczenie.

 8. zuzia pisze:

  prośmy o pokój na świecie

 9. Zuzia pisze:

  Proszę o zakończenie wojny na Ukrainie oraz w Syrii. Módlmy się o nawrócenie Rosji.

 10. Laura pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w dniu urodzin za kolejny rok i Boże błogosławieństwo.

 11. Janek pisze:

  Czy Pallotyni organizują jakieś spotkania duszpasterskie/integracyjne?

 12. Tomasz pisze:

  Mnie z kolei zastanawia, czy udział za pomocą nagrania jest równoważny z tym w czasie rzeczywistym w świetle prawa kanonicznego…

  • admin pisze:

   Niestety, nie spotkaliśmy się z dokumentem, który by precyzował tę kwestię. W czasie pandemii poszczególni biskupi w Polsce w różny sposób podchodzili do tego problemu.

 13. Iwona Trybusiewicz pisze:

  4 lata temu uczestniczyłam w rekolekcjach w Rucianym, które prowadził ks. Zygmunt. Do tej pory “zmagam”się z tekstem wiersza, który ks. Zygmunt przeczytał nam na zakończenie swoich rekolekcji.Był to wiersz pt. Prosiłem…to były dla mnie bardzo ważne słowa, z ktorymi zmagam się do tej pory, ktore często wywołują u mnie niezgodę na zawarte w nim treści…a jednocześnie wielokrotnie stawiały mnie do “duchowego pionu”/ nie ukrywam,że przy pomocy swojego Ojca duchowego/. Dziękuję ks. Zygmuntowi za zaproszenie ks. Stanisława do głoszenia TYCH rekolekcji; słowa ks.Stanislawa uświadomiły mi moje “braki” w wierze,nadziei i miłości i pozwoliły mi z pełną świadomością i wdzięcznością powiedzieć Bogu że : ” Jestem spośród ludzi najbardziej ze wszystkich obdarowany.”/ to jest ostatni wers w/w wiersza , który jest dla mnie najtrudniejszy do akceptacji…/
  Dziękuję Bogu za to, że postawił na mojej drodze takich doświadczonych duchowo Księży…….i pozwolił mi uczestniczyć w TYCH rekolekcjach /mimo odległości- 800km od Miliardowic/
  Z błogosławieństwami Neofitka ze Słupska

 14. Anna pisze:

  Serdecznie dziękuję za możliwość uczestnictwa we mszach św. Szczęść Boże.

 15. Maja pisze:

  Proszę o modlitwę za pomyślne znalezienie pracy i powrót do zdrowia.

 16. Arthur Lenskold pisze:

  Benedictus. Benedicat. Amen.

 17. Krzysztof pisze:

  Dziękuję za tę stronę internetową. Serdecznie pozdrawiam.
  Krzysztof
  Kanada

 18. Anna pisze:

  Bardzo proszę o transmisję Mszy św. w rycie trydenckim z czytaniami w języku polskim.

 19. wiesław pisze:

  Kochani, wspaniałe jest Wasze dzieło!
  Dziekuję!

  PS. Przydałaby się wyszukiwarka, aby można było znaleźć transmisję z konkretnej miejscowości 🙂

 20. Klara pisze:

  Naprawdę świetna idea, zwłaszcza w czasach pandemii. Idealna dla osób zapracowanych albo studiujących zaczonie- transmisje mszy są nawet bardzo późno.

  • admin pisze:

   Dziękujemy za słowa wsparcia! Msza-online.net jest serwisem, który działa już 10 lat, przeznaczonym dla ludzi chorych lub podróżujących do krajów, gdzie nie ma kościołów. Rozumiemy, że chodzi o możliwość uczestnictwa wówczas, gdy nie jest ono obowiązkowe. I jest dla wszystkich oczywiste, że zapracowanie nie jest powodem, by zaniedbywać niedzielny i świąteczny obowiązek mszy świętej. W obecnych czasach trudno jest nawet dostać się do swojego kościoła parafialnego na obowiązkową mszę lub nabożeństwo. Ciężkie to czasy.

 21. Renata pisze:

  Wspaniale, cieszę się że mogę uczestniczyć we Mszy świętej, dziękuję za wasze starania. Szczęść Boże.

 22. Jadwiga pisze:

  Jestem bardzo szczęśliwa,ze mogę brać
  udział na żywo w Eucharystii z Jasnej Góry Naszej Najjaśniejszej Pani i Matki!
  Znajduje sie w bardzo odległym miejscu w Skandynawii i nie miałabym szans być tak blisko duchowo tak jak jestem w Mszy Św codziennie.Dziękuje za wszelkie udogodnienia aby być razem.Szczęść Boże !

 23. Karolina pisze:

  Serdeczne podziękowania za tę stronę i dobro, które dzięki niej się dokonuje. W czasie, gdy nie można uczestniczyć w nabożeństwach na żywo z powodu pandemii, transmisje internetowe przywracają wiarę i nadzieję. W nowym roku błogosławieństwa Bożego i pomyślności we wszystkich dobrych działaniach dla twórców strony!

 24. Huset pisze:

  czy można obejrzeć wcześniejsze msze dzień lub kilka?

  • admin pisze:

   W późnych godzinach wieczornych w niedzielę i święta udostępniamy nagrania mszy świętych o godzinie 22:00 i 23:00. W tym czasie nie ma już mszy po polsku na żywo. Są to nagrania z Katedry Świętego Jana Apostoła i Świętego Jana Chrzciciela w Lublinie. Ta Katedra i kilka innych parafii udostępniają nagrania mszy.

 25. Elżbieta pisze:

  Szczęść Boże!
  Bardzo jestem wdzięczna Bogu i ludziom, za możliwość oglądania mszy św. w ten sposób.
  Mam jednak pytanie nurtujące mnie od jakiegoś czasu:
  Czy, kiedy oglądam mszę św, dokładnie w tym samym czasie, w którym jest odprawiana w konkretnej parafii, mogę mówić, że uczestniczyłam we mszy św.?
  To samo pytanie stawiam w sytuacji, kiedy po zakończeniu mszy św. jest Pan Jezus w monstrancji wystawiony do adoracji.
  Według mojej głowy, powinno być możliwe odpowiedzieć na oba pytania pozytywnie, przecież dla P.Boga nie ma nic niemożliwego! Zastanawiam się jednak, co na ten temat mówi Kościół – nie, nie pojedynczy kapłan, ale biskup, papież, czy jest może jakiś dokument na ten temat?

 26. Andrzej pisze:

  Dziękuję za możliwość uczestniczenia w niedzielnej mszy św. Dzisiaj z powodu wyjazdu nie mogłem pójść do kościoła, ale to, że jest możliwość łączenia się z kościołami w których jest transmisja online sprawiło, że przeżyłem właściwie, dobrze Dzień Pański.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.