Msze Święte na żywo przez internet

Modlitwa Papieża Leona XIII:

“Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodzi­wości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.”

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony z porządkiem mszy świętych online. Na stronie msza-online.net znajdziesz odnośniki do stron parafii udostępniających obraz kamer i dźwięk z kościołów, dzięki czemu można oglądać na żywo transmisje z mszy oraz nabożeństw w internecie. Kliknij poniżej we właściwy link.
Msze święte na żywo po polsku
Msze święte po angielsku
Msze święte po niemiecku
Msze święte po łacinie
Msze święte po chińsku
Msze święte po chorwacku
Msze święte po czesku
Msze święte po fińsku
Msze święte po francusku
Msze święte po hiszpańsku
Msze święte po litewsku
Msze święte po portugalsku
Msze święte po słowacku
Msze święte po ukraińsku
Msze święte po włosku
Msze święte po węgiersku
Nabożeństwa na żywo
Różaniec na żywo

Po wejściu w zakładkę zobaczysz kalendarz z Mszami Świętymi dzisiaj i na najbliższe dni. Kliknij w godzinę, kiedy będziesz chciał uczestniczyć we Mszy Świętej. Jeżeli chcesz natychmiast uczestniczyć we Mszy Świętej kliknij w aktywny link w “Oglądaj na żywo Mszę Św.” a adres strony z transmisją Mszy automatycznie się otworzy i będziesz mógł obejrzeć ją na żywo.
Strona stworzona została z myślą o wszystkich tych, którzy z różnych względów nie mogą uczestniczyć w kościele we Mszy Świętej – chorych, podróżujących, przebywających w krajach bez kościołów.

Jeżeli chcesz dodać Mszę Świętą online – adres internetowy i godzinę skorzystaj ze strony “Zgłoś Transmisję”.

Szczęść Boże,
Wolontariusze strony msza-online.net
 
Wypróbuj aplikację Msza-online dostępną w Google Play dla systemu Android Msza online aplikacja

92 odpowiedzi na „Msze Święte na żywo przez internet

 1. Ola M. pisze:

  Szczęść Boże! Dziękuję, bardzo dziękuję, że mogę codziennie słuchać Słowo Boże. Niech Wam Bóg błogosławi! 🙂
  Serdecznie pozdrawiam księży z kościoła Anioła Stróża w Gorzycach, dziękuję za codzienne komentarze do Ewangelii, oraz braci z Tyńca. 🙂
  Informuję innych chorych, aby również mogli skorzystać. Wdzięczne Bóg zapłać!

 2. ALDONA pisze:

  DZIEKUJE ZA TRANSMISJE MSZY SW ZA POMOCA INTERNETU UCZESTNICZE CO NIEDZIELE O GODZINIE 10 Z SANKTUARIUM MATKI BOZEJ KODENSKIEJ BUG ZAPLAC

 3. Urszula Jadwiga pisze:

  Szczęść Boże Bóg zapłać za Wielkie dzieło które tworzyć.Najwyzszy Kapłan Jezus Chrystus niech wspiera swą mocą i siłą. Obfitość łask niech ciągle się pomnaża. Matka Najswietsza niech otula swym płaszczem w dzień i w nocy.

 4. Emilia pisze:

  Dziękiję za możliwość uczestnictwa we Mszy Świętej za pośrednictwem tej strony. Niech Wam Pan Bóg błogosławi za to dzieło!!! Bóg zapłać

 5. Adrianna pisze:

  Bóg zapłać za możliwość uczestniczenia w Eucharystii chociaż w ten sposób! Niedziela uratowana! Pozdrawiam z podróży 🙂

 6. Łukasz pisze:

  Szczęść Boże.Pojawiła się transmisja z Katedry pw.Św Mikołaja w Bielsku-Białej.Może dołączycie ją do waszej strony ? http://katedra.diecezja.bielsko.pl/transmisja-wideo/

  • admin pisze:

   Dziękuję za zgłoszenie. Mieliśmy tę transmisję w naszym kalendarzu, ale, niestety, była bardzo awaryjna. Staramy się, aby transmisje w kalendarzu nie sprawiały trudności w oglądaniu. Będziemy obserwować tę transmisję. Szczęść Boże!

 7. Kama pisze:

  Dziękuję pięknie! 🙂 Stworzyliście świetną witrynę, dzięki której wszyscy chorzy i niemogący na żywo uczestniczyć we Mszy Świętej mogę z łatwością znaleźć ją online (niekoniecznie po polsku jeśli ktoś jest dwujęzyczny)
  Bóg zapłać!

 8. Jarek pisze:

  Bardzo dziękuję. Świetna inicjatywa. Korzystam podczas choroby.
  Bóg zapłać!

 9. Dorota pisze:

  Powiem tylko jedno DZIEKUJE

 10. Piotr pisze:

  Szczęść Boże,
  wśród mszy po łacinie jest transmisja z Brighton. Należy jednak zauważyć, że jest to wspólnota kościoła starokatolickiego (patrz: https://www.facebook.com/pg/brightonoratory/about/?ref=page_internal oraz https://en.wikipedia.org/wiki/Old_Roman_Catholic_Church_in_Europe)

 11. Beata pisze:

  Niemożność obejrzenia i wysłuchania transmisji mszy św. z wielu kościołów.

  Witam serdecznie.

  Pomysł transmisji mszy św. “na żywo” przez internet jest wspaniały, za co składam wielkie podziękowania, niestety warunki techniczne skutecznie uniemożliwiają obejrzenie i wysłuchanie mszy św. z wielu kościołów. Albo nie ma wcale obrazu lub dźwięku, albo co chwila rwie się obraz lub dźwięk w sposób uniemożliwiający oglądanie, tak jakby kamery nie nagrywały w sposób ciągły tylko włączały się i wyłączały co kilkadziesiąt sekund na kilkadziesiąt sekund lub kilka minut. Rwie się połączenie ze stroną internetową i pokazuje się jakiś głupi obrazek żółtego kota z napisem Oj ! Występują również przesunięcia czasowe i nakładanie się na siebie dźwięku lub obrazu (np przy słuchaniu na 2 różnych urządzeniach.

  Nie jest to regułą, z niektórych kościołów transmisja mszy św. odbywa się bez zarzutu, jest świetny obraz, świetny dźwięk, nie ma żadnych przesunięć czasowych i ogląda się wspaniale, tak jakby się było w tym kościele czy sanktuarium.

  Niestety, w większości wypadków nie daje się w ogóle oglądać mszy św.
  Zaznaczam, że mam szybki internet i dobry dostęp do Internetu przez dobrą sieć Wi-Fi lub połączenie kablowe, a internet odbieram na laptopie lub telefonie komórkowym (urządzeniu mobilnym) i nie mam problemów z przeglądaniem stron czy oglądaniem filmów online.

  Uprzejmie proszę o naprawienie tego problemu gdyż inaczej taka usługa staje się bezużyteczna.
  Dzisiaj straciłam kilka godzin na znalezienie kościoła z którego bym mogła wysłuchać transmisji mszy św. – bezskutecznie, na ileś kościołów w ani jednym nie było poprawnej transmisji.

  Może należałoby poddać jakiejś weryfikacji kościoły, które zgłaszają swój udział w udostępnianiu online mszy św. czy mają takie możliwości i transmisja mszy jest odbierana przez internautów ?

  Serdecznie pozdrawiam,

  z wyrazami szacunku
  Beata z Gdańska.

  P.S.
  Będę bardzo wdzięczna za otrzymanie odpowiedzi czy udało się rozwiązać nurtujący nas wszystkich problem.

 12. Teresa pisze:

  Szczęść Boże. Jestem niezmiernie wdzięczna Bogu i WAM za udostępnienie tej strony i możliwości słuchania mszy świętej na żywo. Obecnie unieruchomiona jestem w domu (złamanie nogi) i codziennie w TEN SPOSÓB mogę uczestniczyć w Eucharystii.
  Piszę podziękowanie, ale…z żalem również, że trzy razy godzina mszy św. pod wskazanym linkiem kościoła…NIE ODPRAWIAŁA SIĘ…np. TERAZ Kodniu?!
  15 październik 10.30…ksiądz opowiada historię sanktuarium!
  Wiem, że na pewno nie jest to wina WASZA…ale może można to jakoś skorygować.
  Z pozdrowieniami

  • admin pisze:

   Dziękuję za dobre słowo. Cieszę, że nasza praca jest komuś potrzebna.
   Większość transmisji w naszym kalendarzu jest na żywo – stąd mogą wynikać różne niespodzianki. Sprawdziłam z planem Mszy Świętych w Sanktuarium w Kodniu – cały czas są Msze Święte o 10.30. Dopisuję jednak do naszego opisu, że jest to Msza Święta dla pielgrzymów, dlatego może być poprzedzona przedstawieniem historii Sanktuarium w Kodniu. Myślę, że ta Msza była opóźniona, ponieważ grupa pielgrzymkowa dotarła z opóźnieniem ze swojej trasy.
   Życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Szczęść Boże!

   • Teresa pisze:

    Tak, tak…WSZYSTKO ROZUMIEM i…uzbroiłam się w cierpliwość. Jeszcze raz wielkie dzięki. Polecam Bogu wszystkich wolontariuszy TEJ STRONY i WASZE CODZIENNE TROSKI. Niech DOBRY BÓG pomaga w pokonywaniu ich z…CIERPLIWOŚCIĄ 🙂
    Pozdrawiam serdecznie
    Szczęść Boże

 13. Alicja pisze:

  Szanowni Państwo,
  Mam pytanie, czy na tej stronie w zakładce dotyczącej Światowych Dni Młodzieży można znaleźć gdzieś nagrania z poprzednich dni transmisji z Papieżem? Czy zostały one gdzieś zapisane, by można je było później odtworzyć?
  Będę wdzięczna za udzielenie odpowiedzi.
  Pozdrawiam serdecznie

  • admin pisze:

   Na Pani prośbę pozostawiamy na razie zakładkę dotyczącą Światowych Dni Młodzieży w Polsce. Zamiast kalendarza można tam znaleźć nagrania najważniejszych wydarzeń, podczas których przemawiał Ojciec Święty Franciszek. Szczęść Boże!

 14. brat wojtek pisze:

  Ta strona jest jak wybawienie. Od urodzenie jestem niepełnosprawny. Słabo chodziłem teraz w ogóle. Nadmieniam że jestem w III Zakonie Świętego Dominika – Świeckim Dominikaninem. Dzięki tej stonie moge swobodnie spełnic swe obowiązki zakonne jak codzienna Eucharystia i Godzina Adoracji przed Najświętszym Sakramentem.

 15. Lukasz pisze:

  Czy zna ktoś miejsce w internecie gdzie można ściągnąć retransmisję z mszy w postaci pliku dźwiękowego? Przebywam za granicą i jakość połączenia internetowego nie pozwala mi na odsłuch online. Transmisja z katedry ze Szczecina ma opcje zapisu ale niestety odbywa się to również jako streaming.

  • admin pisze:

   Ne znalazłam na razie na żadnej stronie plików z nagraniami dźwiękowymi Mszy Świętej. Jeśli znajdę – przekażę informację.
   Szczęść Boże!

 16. Magorzata S. z Piekoszowa pisze:

  Jestem obecnie w Niemczech w pracy i tylko tak mogę uczestniczyć we Mszy Sw..Proszę powiedzieć mi dlaczego dziś tj. 31.05 w kalendarzu widzę tylko godzinę Mszy a jak wchodzę na tę godzinę to nie widać z jakich Kościołów są Msze . Widoczna jest tylko godzina np. 6.00. Nie mam wyboru z jakiego kościoła chcę wysłuchać Mszy Św.Nie z każdego Kościoła jest dobra transmisja (dobry sygnał tam gdzie jestem).
  A tak w ogóle jestem Wam bardzo wdzięczna, że choć w ten sposób mogę uczestniczyć we Mszy Św. Bez Waszej strony byłby to niemożliwe.
  Szczęść Boże
  Małgorzata

  • admin pisze:

   Przepraszam, ale mieliśmy awarię kalendarza, prawdopodobnie w związku z wprowadzoanymi zmianami na stronie głównej (testujemy okienko ze przekazem bezpośrednim). Już została awaria naprawiona.
   Jeśli wystąpią jeszcze jakieś problemy będę wdzięczna za informację.
   Szczęść Boże!

 17. Asia pisze:

  Kochani!
  Strasznie wam DZIĘKUJĘ za tę stronę. Naprawdę to wspaniałe dzieło Boże. Przebywam na emigracji w Anglii i niestety w mojej miejscowości są msze święte w języku polskim tylko co drugą niedzielę, to i tak nie jest aż tak źle, ale dzięki waszej stronie mogę uczestniczyć we mszy świętej codziennie i staram się to robić. To wspaniałe, że można znaleźć msze święte praktycznie o każdej porze dnia. Dzięki wam mam kontakt z Kościołem. Jesteście Cudowni! Niech wam nasz Zmartwychwstały Pan błogosławi!
  Z całego serca dziękuję i pozdrawiam.

  • admin pisze:

   Serdecznie dziękujemy za błogosławieństwo.
   “Słudzy nieużyteczni jesteśmy; wykonaliśmy to, co powinniśmy wykonać.” (Łk, 17,10)

 18. Maria pisze:

  Witam, co niedziela oglądam msze św. dzięki waszej stronie.Nie wiem co się stało, jak wchodzę na msze św po polsku zamiast jak do tej pory kościoła i godzin mam pustą tabelkę i coś takiego „Pokazywanie wydarzeń po 3/22. Wyszukaj wcześniejsze zdarzenia” i nie ma mszy. Co się stało? Proszę o pomoc.

 19. Wieslaw pisze:

  Panie Boze Zaplać twòrcom Tak wspanialej Strony

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *