Msze Święte na żywo po polsku

Jeśli masz wolną chwilę przed oglądaniem Mszy Świętej zapraszamy do przywitania się z Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie – kliknij tutaj

1 216 odpowiedzi na „Msze Święte na żywo po polsku

 1. Bożena pisze:

  Jezu Ufam Tobie, dlatego z całego serca pokornie Cię błagam o pomoc dla mojego syna o wyzwolenie z mocy hazardu, o wiarę w dobro i miłość Pana naszego Jezusa Chrystusa. Nawróć o Pani Nasza Maryjo moje dzieci na drogę wiary i kościoła. Jezu Ty się tym zajmij, bo mnie braknie sił. Pokornie proszę Cię Boże i Matko Przenajswietsza o uzdrowienie mojej nogi i jej uratowanie.
  Za wszystkie łaski, którymi mnie obdarzasz i moją rodzinę O Jezu stokrotnie Ci dziękuję. Boże zmiłuj się nad nami i daj nam zbawienie.
  JEZU UFAM TOBIE

 2. Karolina pisze:

  Bardzo uprzejmie proszę o modlitwę za mój zdany egzamin adwokacki. To dla mnie bardzo ważne. Również modlę się za wszystkie intencje wskazane w komentarzach.

 3. DMaria pisze:

  Maryjo dziekuje za opieke nad rodzina. Prosze o Boze Blogoslawienstwo i Dary Ducha Swietego. Maryjo zachowaj nas w zdrowiu i daj nam sile aby radzic sobie z problemami i nie zalamywac sie kiedy krzyz ktory niesiemy jest ciezki. Jezu ufam Tobie.

 4. Jndencja pisze:

  O zdrowie,błogosławieństwo Boże, wszelkie potrzebne łaski, założenie wspólnoty i rozwiązanie problemów dla Pawła

 5. Damian pisze:

  Proszę o modlitwe o uzdrowienie z choroby. Maryjo okaż mi swą łaske i przywróć zdrowie bym mógł opiekować się własną rodziną. Jezu ufam Tobie. Jezu ufam Tobie. Maryjo matko kościoła módl się za nami.

 6. Matka pisze:

  Dziekuje Maryjo za opieke nad nasza rodzina w tym trudnym czasie po smierci meza, prosze nie opuszczaj nas i prowadz przez zycie. Maryjo wstaw sie za nami do Boga Milosiernego aby uzdrowil nasze dusze i ciala oraz dal nam nadzieje i radosc zycia abysmy sobie radzili i szli droga Boza. Miej w opiece dusze meza i rodzicow.

 7. Nt pisze:

  Proszę o modlitwę za moją mamę o pomoc, o uzdrowienie z choroby. Matko Przenajświętsza módl się za nami. Jezu ufam Tobie, dopomóż Nam.

 8. Jola pisze:

  Prosze o modlitwę o zdrowie mojej mamy Zuzanny. Bóg zapłać.

 9. Kasia pisze:

  Maryjo proszę Cię o wstawiennictwo u Boga o dar cierpliwości dla męża aby kochał mnie i poświęcał mi więcej czasu.o zdrowie dla dzieci aby wiodło im się w szkole oraz przedszkolu.zeby praca była dla mnie źródłem satysfakcji oraz spokoju.Prosze Cię Matko Najświętsza z całego serca o to o czym Ty dobrze wiesz.Ofiaruje Ci cale życie na chwałę Pana.Kieruj i prowadź Matko mnie oraz moją rodzinę uswiecaj każdy dzień daj spokój oraz miłość oraz aby mąż kochał mnie.Dziekuje Ci matko za łaski otrzymane oraz że spokojem serca czekam na wysłuchanie moich próśb.

 10. Nela K. pisze:

  Maryjo kochana, czysta, piękna Dziewico, Matko Boga i nas grzecznych ludzi, wyproś moim dzieciom głęboką wiarę, niezachwianą nadzieję i czystą miłość.
  Dziękuję za Twoją dobroć i opiekę nade mną.

 11. Mama pisze:

  Maryjo proszę Cię pomóż Kubie. Proszę Cię wstaw się za moim synem u Twojego syna.
  Boże miłosierny ulituj się nad nami, Ty możesz wszystko. Proszę Cię zabierz od mojego syna wszystkie choroby na zawsze i pozwól mi jeszcze pożyć na tym świecie w zdrowiu i szczęściu i z Twoim Błogosławieństwem .
  Jezu proszę Cię

 12. Elżbieta pisze:

  Proszę o pomoc w dotarciu do mojego dziecka, aby zrozumiało, uporządkowało i ułożyło swoje życie…
  O błogosławieństwo, pomoc i opiekę nad nami każdego dnia…
  O zbawienie duszy Taty, moich krewnych i przyjaciół…
  Panie zmiłuj się nad nami.
  Matko Najświętsza módl się za nami.
  Jezu, ufam Tobie.

 13. Modlitwa pisze:

  Dobry Jezu wylecz mnie z mojich zdrowotnych problemów, zebym mogla sie znowu zyciem cieszyc.

 14. M.alina pisze:

  “Jezu ufam Tobie ,od dziecięcych lat. Jezu ufam Tobie. Choćby wątpił Świat” .Bóg zapłać za piękna mszę z Jasnej Góry . Modle się Kasiu o spokój Twojej duszy i ciągle zadaje sobie pytanie…Dlaczego?

 15. Paulina pisze:

  Proszę o modlitwę i wstawiennictwo Maryji Matki Jezusa w intencji mojej pierwszej ciąży aby przebiegała pomyślnie a narodzony maluch był zdrowy.

 16. Małgorzata pisze:

  Proszę o modlitwę za mojego syna Przemka o wyjście z długów i pomyślne zakończenie sprawy przez Syndyka. Modlę się o Łaskę Bożą dla niego .

 17. MONIKA pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojego nienarodzonego jeszcze dzieciątka .Matko Boża i Ojcze Nasz dopomóż donosić to nowe życie.

 18. Katarzyna pisze:

  Proszę o wstawiennictwo Matki Bożej o zdrowie dla mojego męża i opiekę nad najbliższymi.

 19. Zbyszek pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji wyjścia z kalectwa,o skuteczną rehabilitację i powrót do pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.