Msze Święte na żywo po polsku

Jeśli masz wolną chwilę przed oglądaniem Mszy Świętej zapraszamy do przywitania się z Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie – kliknij tutaj

1 175 odpowiedzi na „Msze Święte na żywo po polsku

 1. Joanna pisze:

  Panie Jezu, prosze wysłuchaj nasze modlitwy o zdrowie i Twoje Blogoslawienstwo dla naszej Mamy, Elzbiety, zdrowie dla Brata Tomasza, Nelly I malenstwa, na ktore tak dlugo czekalam.

 2. Agnieszka pisze:

  Bardzo dziękuję ks. Rafałowi rekolekcjoniscie ze Skoczowa podczas mszy niedzielnej na godz. 9.00. Jego słowa dały mi bardzo dużo otuchy i pozytywnego myślenia w odniesieniu do praktycznego chrześcijaństwa.

 3. Joanna pisze:

  Panie Jezu dziękuję Ci za życie za bliskich, oddaje Ci wszystkie cierpienia i lęki, Kocham Cię Panie Jezu

 4. Elżbieta pisze:

  Prosze o nawrócenie w rodzinie, dobrą spowiedz, powrót do sakramentów, by Jezus byl celem zycia kazdego dnia, na pierwszym miejscu. Za wstawiennictwem i modlitwą Matki Twojej i Syna oraz św. Jana Pawła II ,
  Boże wysłuchaj mych próśb i modlitw.

 5. Leszek pisze:

  Dzięki za mszę świętą o 7.00 z Jasnej Góry.
  Moja prośba do Jezusa to:
  Panie zbliż moją córkę Joannę oraz Jej dzieci do Boga.
  Także o wyleczenie Żony Elżbieta i moją wytrwałość w modlitwie.

 6. Maria DK pisze:

  Dziekuje Maryjo za laski ktorymi obdarzasz nasza rodzine. Przetrwalismy dzieki Twojej opiece i wstawiennictwu Twojemu najciezsze chwile. Prowadz nas przez zycie i dopomoz aby wzmocnic wiare u dzieci i mnie samej. Upros Mateczko u Pana Boga aby odpuscil grzechy dla zmarlego meza rodzicow i wszystkich ktorzy potrzebuja modlitwy.

 7. Maria pisze:

  Za wstawiennictwem i modlitwą Matki Twojej i Syna oraz św. Jana Pawła II ,
  Boże wysłuchaj mych próśb i modlitw.

 8. Bożena pisze:

  Panie Jezu Wszechmogący , przez wstawiennictwo Maryi Matki Naszej proszę otwórz serca moich dzieci i wnuczki na wiarę . Niech napełnieni drogocennym darem wiary , kroczą drogą najlepszą ze wszystkich dróg życia do Ciebie Pana Naszego i Zbawcy. AMEN.

 9. Małgorzata pisze:

  Panie Jezu Ty wiesz, proszę Cię Jezu Ty się tym zajmij

 10. MAlina pisze:

  Matko Najświętsza , Opiekunko nasza , miej w opiece mojego syna który jest w podróży . Miej w opiece jego rodzinę.

 11. Ewelina pisze:

  Panie Jezu dziękuję za wszystkie łaski którymi nas obdarowujesz i proszę o błogosławieństwo i zgode w mojej rodzinie, o błogłosławieństwo dla mojego syna aby nie zapomniał o Bogu i dla córki o błogosławieństwo w zdaniu matury

 12. Helena pisze:

  Niech Jezus obdarzy dzieciątkiem młode małzeństwa, ktore mam w sercu , młodych ludzi spragnionych zostać rodzicami,spraw Panie, aby spotkało ich upragnione szczęście.

 13. GRZEGORZ pisze:

  Panie Boże proszę cię o siłę i zdrowie do walki z moimi problemami.

 14. Jagoda pisze:

  Panie Jezu, nasz Królu i Nasza Matko- Królowo Polski, błagamy z mężem o Łaskę zdrowia na duszy i ciele dla nas i naszej całej rodziny. Błagamy też, jeżeli taka Twoja Wola Panie Jezu, o Łaskę zdrowego potomstwa dla dzieci, gdyż dotychczas synowie nie mają dzieci. Prosimy też z mężem z całego serca o dobrego męża dla córki i również zdrowe potomstwo . Niech wszyscy rosną na Chwałę Boga i Maryi. Bóg zapłać i z góry dziękujemy.

 15. Marta pisze:

  Panie Boże bardzo proszę o wsparcie i modlitwę w intencji mojego syna Jakuba, który w tym roku zdaje maturę, o pomyślne zdanie egzaminu dojrzałości i trafne życiowe decyzję.

 16. Olga pisze:

  Panie Boże, proszę o szczęśliwe rozwiązanie, zdrowie dla dzieci, męża i całej rodziny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.