Msze Święte na żywo po polsku

Jeśli masz wolną chwilę przed oglądaniem Mszy Świętej zapraszamy do przywitania się z Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie – kliknij tutaj

816 odpowiedzi na „Msze Święte na żywo po polsku

 1. Adam pisze:

  Alleluja!
  Dziękuję wraz z rodziną za msze online. To bardzo ważne dla nas.
  Z Bogiem!

 2. Maria pisze:

  Dziękuję serdecznie za możliwość uczestniczenia we nabożeństwie z Nowego Jorku. Wszystkim życzę Spokojnych Świąt w tym trudnym czasie, niech Zmartwychwstaly Jezus prowadzi nas do zbawienia. Proszę moderatorów strony o stworzenie aplikacji w telefonie, takie msze online są bardzo pomocne dla zapracowanych i tych osób szczególnie poza granicami kraju. Pozdrawiam Wszystkich.

 3. Piotr pisze:

  Jezus zmartwychwstał,prawdziwie zmartwychwstał.
  Wesołego, głośnego i gromkiego Alleluja.
  Dziękuję,ze można uczestniczyć we mszy św.

 4. Marika pisze:

  Dziękujemy!

 5. izabela pisze:

  jestem w pracy od 6,30 do 18,30 serdeczne Bóg zpłac za te wspaniała msze św. i że mogłam w niej uczestniuczyć oglądajac i biorac udział we mszy na żywo !!!! na pocz\atku płakałam ale taraz po zakończonej mszy sw odzyskałam niesamowity spokój wewnetrzny, bardzo dziekuje Izabela z krakowa

  • Monika pisze:

   Ofiaruj, Izabelo, te konieczna prace, dla Pana Jezusa i Jego Milosci, ktora dzis ostatecznie zwyciezyla wszystko zlo (takze i to ktore nas/Cibie teraz dotyka). Oby Pan Jezus wlewal w Twoje serce Swoj pokoj, o ktorym wspominasz i obdarzal Cie radoscia. Oby zadoscuczynil Ci za Twoja pokorna prace.
   pozdrawiam serdecznie

 6. Mario pisze:

  Dziękuję za piękną liturgię z Piekar Śląskich, Bóg zapłać za wspaniałe kazanie. Matko Boska Piekarska módl się za nami.
  Chrystus Zmartwychwstał prawdziwie zmartwychwstał!!!
  Pozdrawiam z Opola

 7. Marta pisze:

  Bóg Wam zapłać za te stronę!Korzystam,myślę że Pan Bóg przez tą stronę,jeśli ktoś wykazuje zaangażowanie, wchodzi do serc.Wierzę że Pan Bóg oczywiście ma możliwości duchowe.I daje przez to mi pokój.Dzięki Ci Duchu Święty.Dzięki Ci Maryjo że przynosisz Ducha Świętego.

 8. Dariusz Kuciewicz pisze:

  Szczęść Boze. Realizujemy dziś transmisję Liturgii Wigilii Paschalnej z kościoła parafii Sw. Szczepana w Raszynie o godz 20:00. Czy istnieje możliwość zamieszczenia informacji o tym na Waszej liście?

 9. PiotrR pisze:

  Bóg zapłać za tą inicjatywę często korzystałem pracując na statkach nie zawsze jest czas i okazja w porcie pójść do kościoła. Módlmy się też za wszystkich którzy przez inne okoliczności niż epidemia nie mają dostępu do Stołu Pańskiego. Alleluja !!

 10. Maria pisze:

  Daj nam, Boże Najmiłosierniejszy, jak najszybciej spotkać się z Tobą w świątyniach. Błogosław celebransom, wiernym, którzy uczestniczą w świątyniach, tym, którzy oglądają transmisje za pośrednictwem internetu, ekipie troszczącej się o tę stronę. Daj im, proszę w pokorze, to, co zgodnie z Twoją Wolą jest im potrzebne do zbawienia duszy. Dziękuję Tobie, Panie za wszystkie Twoje dzieła i przejawy Miłości, Opatrzności i Miłosierdzia Twojego. Ty i tylko Ty jesteś najgodniejszy wszelkiej chwały! Bądź pochwalony na wieki. Amen.

 11. Bozena pisze:

  Jezu Miłosierny, który dobrze wiesz, jak jesteśmy słabi i jak pełni lęków wobec niebezpieczeństw, które nam zagrażają zwłaszcza teraz przez koronawirus. Daj nam zdrowie duszy i ciała, abyśmy z Twoją pomocą mogli to niebezpieczeństwo przezwyciężyć. Daj zdrowie chorym i obdarz nas darem pokoju. Św. Janie Pawle II wstawiaj się za nami. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Bóg zapłać za wspaniała możliwość uczestniczenia we Mszach św. , nabożeństwach, Drodze Krzyżowej. Myśle, ze wiele rodzin zrozumiało, ze o Bogu nie należy zapominać.

 12. Jacek Gubin pisze:

  Jezu ufam Tobie…

 13. Alicja pisze:

  Korzystam z tej strony, mogąc uczestniczyć w Mszy św czy w rekolekcjach, jakie odbywały się wcześniej. Szkoda, że nie są tu podane linki do wielu innych kościołów. Myślę o Katedrze w Łodzi, gdzie odbywają się przecudnowne spotkania z Arcybiskupem Rysiem (myślę nie tylko o uroczystej Mszy św. w wielki czwartek, ale też o wspaniałych rekolekcjach, które odbyły się między niedzielą a środą tego tygodnia). Ślązaczka

  • admin pisze:

   Szczęść Boże, staramy się dodawać możliwie jak najwięcej parafii i kościołów. W niektórych przypadkach dodanie jest niemożliwe, bo wyłączona jest opcja umieszczania transmisji na innych stronach. Staramy się z pokorą spełnić wszystkie oczekiwania wiernych z całej Polski i zagranicy i udostępnić tak dużo transmisji jak to tylko możliwe. Z Panem Bogiem!

  • JERZY pisze:

   Pokój Tobie, dużo kazań i konferencji arcybiskupa Rysie można znaleźć wpisując arcybiskup Ryś. Żeby nic nie stracić najlepiej kliknij subskrybuj. Pzdr

 14. Grazyna pisze:

  Niech bedzie pochwalony Jesus chrystus
  Bardzo dziekujemy za możliwości uczestnistwa w tych pieknych obchodach Wielkiego czwartku.
  Serdeczne pozdrawiamy.

 15. Józef pisze:

  Dziękuję . Jesteśmy bardzo wdzięczni za możliwość uczestniczenia w mszach świętych online przy pomocy z tej strony .
  Bóg zapłać.
  Józef z rodziną

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *