Msze Święte na żywo po polsku

Jeśli masz wolną chwilę przed oglądaniem Mszy Świętej zapraszamy do przywitania się z Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie – kliknij tutaj

816 odpowiedzi na „Msze Święte na żywo po polsku

 1. Jerzys pisze:

  Okno do Boga, pięknie to Dorota nazwała

 2. Bozena pisze:

  Bóg zapłać za te wszystkie transmisje mszy św. Dziennie wspólnie w rodzinie przeżywamy msze św. w różnych miejscowościach i świątyniach. Jeszcze nigdy nie zwiedziliśmy tylu kościołów. I wszędzie łączy nas nasza wiara w Boga Ojca Wszechmogącego. Jezu Miłosierny chroń nasze rodziny i cała ludzkość od zarazy.
  Daj nam przetrwać i spraw aby wszyscy uwierzyli w Twoja łaskę i wielbili Ciebie i Matkę Twoja.
  Bozena. Bóg Honor Ojczyzna

 3. Dorota pisze:

  Serdeczne Bóg zapłać za Tą stronę i Waszą pracę. Korzystam z niej- dotąd w chorobie- teraz co niedziela- i zachwalam !W dzisiejszej sytuacji jest oknem do Boga i wspaniałą możliwością współuczestnictwa w sakramencie i łączenia się z innym ludźmi w modlitwie!

 4. Maria pisze:

  Każda Msza Św. mnie umacnia a wygłoszone słowo Boże pozwala pokonać lęk. Bóg zapłać. seniorka

  • Ola pisze:

   Bóg zapłać! Dziękuję że taka strona istnieje. W czasie tej choroby każdy z nas ma możliwość zwiedzać kościoły i jednocześnie słychać mszy (odprawiac) Jeszcze raz wielkie BÓG ZAPŁAĆ!

 5. BOG HONOR OJCZYZNA pisze:

  Po prawie 2 latach korzystania z transmisji mszy świętej online chcialbym podziękować wszystkim którzy zaangażowali sie w możliwość aby była udostepniona przez internet. Podróżuje po calej europie (kierowca Tir) jestem w najdalszych zakładkach Europy, nawet w tych (lomardia italia) gdzie na obecana chwilę jest ciężka sytuacja, gdzie ludzie umieraja i widząc to jestem swiadom tego ze jdynie w rekach boskich jest nasze życie. Módlmy sie do naszej Matki królowej Polski kazdego dnia.
  Dzięki tym transmisja mogę pokonywać kazde trudności wraz z atakami jaki sa kierowane w kierunku kościoła katolickiego.Dziekuje za wszystko. Pozdrawiam serdecznie i zdrowia życzę
  Sławek BÓG HONOR OJCZYZNA

 6. efi pisze:

  Kolejny raz Chicago i cudowne kazanie. Dziękuję.

 7. Hanna pisze:

  Bóg zapłać!!!!!

 8. Olo pisze:

  Niesamowita sprawa. Dziękuję Bogu za wszystko.

 9. Marek pisze:

  Kiedy Apka na Iphone (Ios) Świetna strona ! Dziękuję

 10. dmussen, Oxfordshire pisze:

  wielkie dzieki!

 11. Kinga pisze:

  Piękna msza niedzielna o 20:15 z Edmonton. Bóg zapłać prowadzącym tę stronę.

 12. Paweł pisze:

  Bóg zapłać Wszystkim zaangażowanym po stronie portalu, ale również księżom oprawiającym i parafianom dzięki którym mogę uczestniczyć w niedzielnej Mszy Świętej

 13. Anna pisze:

  Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Zakopanem
  Z całego serca dziękuję księdzu, który głosi kazania. Tydzień temu i dziś 29.03.2020 r. uczestniczyłam we mszy świętej online o godz.19.00. Ksiądz przekazuje prawdę zawartą w biblii w piękny, przejmujący sposób, ze spokojem i wrażliwością. Chwała Panu, za to że wybrał księdza do głoszenia SŁOWA BOŻEGO. Jestem za to WDZIĘCZNA – pozdrawiam z północy Polski Anna.

 14. Dominika pisze:

  Z serca dzękuję za Waszą posługę i dar Mszy Świętej..

 15. Grzegorz pisze:

  Super robota Jezus niech Wam odda w lasce

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *