Msze Święte na żywo po polsku

Jeśli masz wolną chwilę przed oglądaniem Mszy Świętej zapraszamy do przywitania się z Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie – kliknij tutaj

809 odpowiedzi na „Msze Święte na żywo po polsku

 1. Aleksandra pisze:

  Również dziękuję za stworzenie tej strony! Ale tak samo jestem wdzięczna osobom, które mnie uprzedziły w napisaniu w komentarzach o swojej wdzięczności, ponieważ to mnie zmobilizowało do tego samego :)!
  z Bogiem
  Pozdrawiam

 2. Tomasz pisze:

  Znazłem stronę podczas choroby, kiedy nie mogłem jak zwykle wyjść do kościoła. Co widzę? Cały dzień, godzina po godzinie, a nawet częściej, w tylu różnych miejscach!
  Świetna sprawa!

 3. Teresa pisze:

  SZCZĘŚĆ BOŻE jestem przeszczesliwa że znalazłam tą aplikację bo nawet nie myślałam że może być taka aplikacja i z niedowierzaniem sprawdzałam Tak to naprawdę jest msza której mogę słuchać uczestniczyć WIELKIE BOG ZAPŁAĆ Chociaż nic nie zastąpi uczestniczenia we mszy św w niedzielę i święta ale teraz jestem sercem i duszą na innej mszy słucham kazania i też w nocy jak spać nie mogę i to mie uspokaja Z CAŁEGO SERCA DZIEKUJE NIECH MATKA BOŻA MA WAS W SWEJ OPIECE

 4. Jakub Klimkiewicz pisze:

  Dziękuję za czas poświęcony na stworzenie strony, dzięki Wam można pomodlić się w dowolnym miejscu. Moi rodzice korzystają z niej często, pozdrawiam!

  • admin pisze:

   Bóg zapłać za słowa wsparcia!

   • Anastazja pisze:

    Prawda jest,że jest niesamowitym darem stworzenie tej strony..Mimo,że chodzę do kościoła ale bardzo często korzystam z uczestnictwa we Mszy Świętej a także mogę być w Lourdes czy też Fatimie..Bóg Wam zapłać i niech nieustannie spływają na Was obfite łaski..

 5. Judit pisze:

  Dziekuje!
  Wegierka

  • Marianna pisze:

   Serdeczne Bog zaplac za umozliwienie udzialu we mszy swietej. Ze wzgledu na moj wiek potrzebuje opieki mojej corki ktora mieszka w niemczech. Jestem u niej juz ponad 5 lat i dzieki “mszy online” moge wysluchac mszy po polsku. Serdeczne Bog zaplac

 6. Teresa pisze:

  Szczęść Boże .Bóg zapłać za stworzenie tej strony .Korzystam z niej wielokrotnie w ciągu dnia i nocy .Serce się kraje ,że Komunia Święta jest w postawie stojącej.Aniołowie padają na twarz przed żywym Bogiem ,a kim my jesteśmy skoro nie potrafimy chociaż na tę chwilę ukleknąć .Zostańcie z Bogiem .

  • Renata pisze:

   No niestety, gdybym uklękła, to kilka osób musiałoby mnie wynosić z kościoła. A ta strona. to wielka sprawa. Dziękuję z serca.

  • Tomasz pisze:

   Kościół decyduje w swoich przepisach o tym, jak ma wyglądać liturgia, a odpowiedzialnym za jej kształt w parafii jest proboszcz.
   Z tego co wiem, nie ma jedynej słusznej postawy przyjmowania Komunii św.
   Tylko człowiek dostępuje godności fizycznego przyjmowania Ciała Pańskiego. Aniołowie nie mają ciał, więc nie mają takiej możliwości. Nie są to byty wyższe godnością od człowieka.

 7. Katarzyna pisze:

  Chwała Panu Bogu, za mozliwosc uczestniczenia w Eucharysti oraz adoracji Najswietszego Sakramentu czasie choroby. Niech Pan bedzie Uwielbiony i niech rozpromieni nad Wami Swe oblicze i zleje na Was zdroje łask. Dziekuje Bogu, ze jestescie.

 8. Jah pisze:

  Ale ja słyszę jak Anielskie Chóry wjeżdżają w refreny ?

 9. Monika pisze:

  Dziękuję Bogu z całego serca,że przez internet mogę uczestniczyć we Mszy Św.Dziękuję ludziom,którzy dbają o to,byśmy my osoby,które z różnych powodów nie mogą pójść do Kościoła mogły przeżyć niedzielną Mszę Świętą.Chwała Bogu po wszystkie czasy.

 10. Beata pisze:

  Szczęść Boże. W sobotę byłyśmy w Częstochowie i u Sióstr w punkcie zamówiłyśmy Mszę Świętą. Otrzymałyśmy obrazek na którym jest potwierdzenie daty i godziny, ale dopiero dziś doczytałam że trzeba obrazek dostarczyć przed Mszą. Moje pytanie brzmi: czy ta Msza się odbędzie, mieszkamy w Szczecinie, więc obrazka nie możemy dostarczyć.

  • Częstochowianin pisze:

   Oczywiście odbędzie się, ale intencja jedynie nie będzie odczytana przez księdza przed mszą.

 11. Wiesława pisze:

  Bóg zapłać za udostępnianie transmisji Mszy św. Minął kolejny rok, gdy mogłam modlić się w różnych intencjach i duchowo łączyć się w czasie Mszy św. z innymi wiernymi. Jest to dla mnie nieoceniona pomoc i łaska, że przed pójściem do szkoły mogłam uczniom przybliżyć treści Liturgii Słowa na każdy dzień. Niech Bóg Wam błogosławi! Szczęść Boże.

 12. Ewa pisze:

  Bóg zapłać za transmisję ❤️

 13. Bog zaplac za stworzenie i pielegnowanie tej strony dla mnie bezcennej,gdyz nie wychodze z domu od trzech lat

 14. Aga pisze:

  Bóg zapłać za możliwość uczestnictwa we Mszy świętej nawet w dzień powszedni.Nie mogę pójść do Kościoła z powodu choroby.Dziękuję,bo mam możliwość podczas Mszy transmitowanej modlić się o zdrowie dla mojej ciężko chorej siostry.

 15. rafalooos pisze:

  Niech Ci Bog wynagrodzi za czas ktory poswieciles na budowanie owej strony. Cos pieknego 🙂 Pozdrawiam Rafal

 16. Bóg honor ojczyzna pisze:

  Bog zapłać za możliwość transmisji online. Jestem kierowca samochodu Ciezarowego (tir) i podróżuje po calej Europie i dzieki tym transmisją każdy dzien zaczynam z Bogiem i daje mi siłę aby pokonac te trudności i ataki jakie sa kierowane na kościół chrześcijański. Dziekuje z calego serca

  • admin pisze:

   Bóg zapłać za słowa wsparcia. Niech Bóg Cię bezpiecznie prowadzi po wszystkich drogach jakie przemierzasz!

 17. dorota pisze:

  Bog zaplac za mozliwosc uczestnictwa w tych pieknych mszach swietych.

 18. Maria pisze:

  Bóg zapłać twórcom i opiekunom tej strony internetowej

 19. Karol pisze:

  Czy jest możliwość dodania nabożeństw pasyjnych 2019?

  Z góry dziękuję

 20. z zagranicy pisze:

  Bóg zapłać za to że możemy modlić się dzięki tej stronie za słowo Boże, profesjonalny zespół i wspaniałych księży .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *