Msze Święte na żywo po polsku

Jeśli masz wolną chwilę przed oglądaniem Mszy Świętej zapraszamy do przywitania się z Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie – kliknij tutaj

809 odpowiedzi na „Msze Święte na żywo po polsku

 1. Ela pisze:

  Czy jest możliwość oglądania mszy św.z powtórki?W wolnych chwilach uczestniczyłabym we mszy,która już się w innym kościele odbyła,z uwagi na moją chorobę i zamieszkanie w małej miejscowości.Nie pamiętam,ale po polsku więcej było w dni tygodnia nadawane(teraz tylko we środę i piątki a w niedzielę?…nie wiem jak to odszukać). Ta stronka jest potrzebna i korzystam z niej często.

  • marcin pisze:

   ostatnie linki na niedzielnej liście “Nagranie niedzielnej/dzisiejszej mszy świętej” to retransmisje (powtórki)

 2. tina pisze:

  Bóg zapłać za możliwość uczestnictwa w mszy swietej

 3. jagoda pisze:

  Bóg zapłać za tę stronę! Super sprawa dla chorych, czy z małymi dziećmi… niech was strzeże Pan Bóg bo dzięki wam dużo ludzi może uczestniczyć we mszy ..

 4. Tom pisze:

  Bóg zapłać za tą stronę i możliwość zdalnego uczestnictwa we Mszy Świętej.

 5. Iwona pisze:

  Ja też jestem matką karmiącą dwumiesięcznego niemowlaka i nie wyobrażam sobie teraz przy -5 st. C iść na Mszę, gdy dziecko woła co godzinę oraz jest bardzo czułe na mokrego pampersa. Ciekawe po co przy mrozie narażać swoje zdrowie podczas karmienia oraz zdrowie niemowlaka przy ewentualnej zmianie pieluszki.

 6. Aneta pisze:

  To wielki dar. Należy to docenić.

 7. Iwona pisze:

  Kochani dziękuję za tą stronę 🙂
  Wiele osób za granicą ma utrudnioną możliwość uczestnictwa we Mszy Świętej.
  Z powodu nienormowanych godzin pracy, czasami dla innych współpracowników jest to normalny dzień pracy…. i z tego powodu boleję najbardziej, a to z powodu braku kościoła katolickiego albo też braku zrozumienia języka…
  W Polsce mamy taką możliwość aby wybrać w niedzielę godzinę pójścia na Mszę Świętą… bo zazwyczaj jest poranna, w południe, wieczorna i jest to wielkie szczęście… Docenia się to najbardziej gdy jest się za granicą… gdzie 1 ksiądz posługuje w wielu parafiach… i czasami nie ma możliwości być nawet w niedzielę w parafii w której chciałoby się uczestniczyć. Kochani doceniajcie możliwość wysłuchania, pójścia na Mszę Świętą. Doceniajcie też portale, które to umożliwiają :)! Doceniajcie to, że żyjecie w Polsce. Niech Bóg Wam wszystkim Błogosławi!

  • admin pisze:

   Dziękujemy za słowa wsparcia i życzymy wielu łask bożych, przede wszystkim powrotu do Ojczyzny, do swoich braci i sióstr w wierze.

  • Dariusz pisze:

   Wiem o czym piszesz. Też mieszkam za granicą i widzę że msza Św. celebrowana za granicą to niebo a ziemia. A jeszcze najgorzej jak nie ma w pobliżu koscioła. Mieszkam w Hiszpanii i odmówili mi przyjmowanie Eucharystii na kolanach. Wstałem i odszedłem. To był dopiero ból.
   Serdecznie pozdrawiam.

 8. Kasia pisze:

  Świetna strona , jestem matka karmiąca niemowlę! Dzieki wam mice uczestniczyć o dowolnej porze we mszy świętej. Świetna idea

 9. katolik pisze:

  Wysłuchuję od 13-ej Mszę św. z parafii Niepokalanego Serca Najświętszej Marii Panny. A gdzie jest ta parafia – może zarządzający stroną zaczną podawać taką drobną informację, jak miejscowość, w której jest kościół parafialny?

 10. Karol pisze:

  Dziękuję za te stronę, za której pośrednictwem można uczestniczyć we mszy świętej o każdej dogodnej porze.

  • admin pisze:

   Bóg zapłać za dobre słowo!

   • Jan pisze:

    Konkatedra w Lubaczowie – Sanktuarium NMP Łaskawej Lwowskiej – MSZE ŚW. W NIEDZIELĘ online: 6.30; 8.00; 9.30 ; 11.00 (msza św. dla dzieci); 13.00 (suma); 18.00

  • Magda pisze:

   Pamiętajmy, że uczestnictwo w Mszy przez Internet nie zwalnia z obowiązku uczestniczenia we Mszy Świętej w kościele w niedziele i święta nakazane (jeśli oczywiście nie uniemożliwia tego np. zły stan zdrowia). Pozdrawiam.

   • Colombo pisze:

    … lub jest się w muzułmańskiej Turcji i najbliższy kościół rzymskokatolicki znajduje się w Grecji.

    • Olga pisze:

     W Istambule jest polski kościół katolicki – Msza jest chyba o 9 lub 10 rano. W sobotę wieczorem jest polska Msza w Polonezkoj /dawniej Adampol/. W Stambule jest też kościół katolicki włoski -tu Msza jest koło południa. Wykaz kościołów znalazłam w informatorze w samolocie. Ale są też w internecie. Można zadzwonić do Księdza w Stambule i dokładnie się dowiedzieć .pozdrawiam

 11. Franciszek pisze:

  Pozdrawiam serdecznie księży i wiernych parafii świętej Rodziny w Gdyni. Kazania w tym kościele są piękne i mądre, śpiewane są tradycyjne polskie pieśni a Komunia święta udzielana jest na klęcząco przy balaskach. Transmisja w niedziele o 10.

 12. Maria pisze:

  Bóg zapłać za siłę która prostuje w trudnych chwilach i uczy pokory.

 13. ryszard pisze:

  Pytanie do admin
  Czy jest moźliwość na obejrzenie niedzielnej mszy św z Rzeszowa np z katedry bądź innego kościoła?W zakładce nieustanna modlitwa kościoła jest sanktuarium matki boskiej rzeszowskiej ale to nie działa.
  Pozdro ryszard

 14. Adrianna pisze:

  Bóg zapłać!!!! W tym tygodniu dochodzę do siebie po szpitalu i bardzo się cieszę, że mogę wziąć udział we Mszy Świętej, choć wyjście do kościoła jest raczej utrudnione

 15. Slawek pisze:

  Dziękuję.Dziękuję.Dziękuję.

 16. Barbara pisze:

  Szczęść Boże. Dziękuję twórcom strony oraz parafiom udostępniającym swoje Msze Św. Mieszkam w Warszawie, jednak już trzecią niedzielę z rzędu nie mogę wyjść z domu przez nogę w gipsie. Bardzo dziękuję w szczególności parafii Matki Bożej Królowej Rodzin w Borówcu, oglądam Msze Św. tej parafii, ponieważ dźwięk jest wyraźny, a proboszcz głosi piękne, przejmujące kazania. Bóg zapłać!

 17. Iza Gomza pisze:

  Szanowni Państwo,

  Serdecznie dziękuję, że dzięki Waszej pracy mogłam dziś, będąc chora, uczestniczyć w niedzielnej Mszy św. Tą informację otrzymałam od koleżanki i podobnie jak poprzednicy uważam że powinna być promowana. Sama podzieliłam się już tą wiadomością z inną koleżanką i ona też była zachwycona, bo wcześniej o tym nie wiedziała. Może warto zapromować się np. na stronie katolik.pl lub na “Modlitwie w drodze”?

  Ja już sprawdzam stan konta, bo uważam, że takie ZNAKOMITE inicjatywy trzeba promować i wspierać.
  Bóg zapłać

 18. Gosia pisze:

  Witam,
  A czy można liczyć na transmisje 2 września? Nie pojawia się w programie.

 19. Napora pisze:

  Bog zapłać

 20. Anna pisze:

  Bóg zapłać twórcom tej strony. Niezwykle potrzebna, zwłaszcza tym którzy z różnych powodów nie mogą dotrzeć na Mszę św. w kościołach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *