Nieustanna modlitwa Kościoła


UWAGA: jeżeli kalendarz poniżej się nie wyświetla prosimy o odświeżenie strony lub kliknięcie tutaj.

Jeśli chcesz przedstawić podziękowania, własne prośby lub swoich bliskich, kliknij na wybrany obrazek poniżej i wpisz swoje intencje, aby były włączone do wspólnej modlitwy Kościoła, korzystając z jednej z poniższych stron:


sankturium_milosierdzia
Klikinij na obrazek i wpisz intencję. Podziękowania i prośby są odczytywane w każdy piątek na Nowennie do Miłosierdzia Bożego. Prosimy o wpisanie ich najpóźniej w piątek do godz. 15.00. Każdy może włączyć się w tę modlitwę poprzez transmisję internetową.


karmelici.info
Skrzynka intencji Klasztoru Karmelitów Bosych w Poznaniu. Kliknij na obrazek i wpisz intencję. Formularz umożliwia przekazanie podziękowań i próśb, które są odczytywane w środę o 15.07. Msza św. jest o godz. 18.00 we wszystkich intencjach składanych do św. Józefa. Zapraszamy do włączenia się w tę modlitwę poprzez transmisję za pośrednictwem naszej strony.


zabawa
Kliknij na obrazek i wpisz intencję. Prośby i podziękowania będą zamieszczone na stronie aby inni także mogli włączyć się do modlitwy w polecanej intencji. Będą one odczytane podczas piątkowej nowenny do bł. Karoliny a każdego 10 i 18 dnia miesiąca podczas Eucharystii będą polecane Bogu. W tych intencjach modla się także Róże Różańcowe bł. Karoliny. Każdy może włączyć się w tę modlitwę poprzez transmisję internetową.Parafia św. Pawła w Bochni. Kliknij na obrazek i wpisz intencję. Każdy, kto tylko szuka pomocy, może dokonać wpisu, a my będziemy modlić się do Boga Wszechmogącego, za wstawiennictwem patrona naszej parafii – św. Pawła, zwanego Apostołem Narodów.
Prośby, czy też podziękowania wpisane poniżej, zamieszczone są na tej stronie, aby inne osoby mogły przyłączyć się do modlitwy w polecanych sprawach. Nade wszystko intencje będą odczytane i polecane Bogu podczas nowenny do św. Pawła Apostoła, która w naszym kościele odbywa się w każdy czwartek, po wieczornej Mszy Świętej (o godz. 18.00). Każdy może włączyć się w tę modlitwę poprzez transmisję internetową.Parafia Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata w Rawie Mazowieckiej.

Kliknij na obrazek i wpisz intencję. Wychodząc naprzeciw dzisiejszym czasom , uruchamiamy możliwość złożenia intencji za pomocą formularza internetowego. Po sprawdzenie wolnego terminu intencji Ksiądz skontaktuje się z zamawiającym. Każdy może włączyć się w tę modlitwę poprzez transmisję internetową.

87 odpowiedzi na „Nieustanna modlitwa Kościoła

 1. Halina pisze:

  Dziękuję Panu Bogu za wszystko i proszę o modlitwę w intencji zdrowia i prawidłowego rozwoju dla wnuczka Antoniego. O łaskę mądrości, spokoju i radości a dla jego rodziny o zdrowie i miłość.

 2. Maciej pisze:

  proszę o modlitwę za mnie i moją córka Nikolka. Bóg zapłać

  • Marta pisze:

   Bardzo proszę o moc Ducha Św i pomoc w małżeństwie. O uduchowienie naszego związku sakramentalnego, o zaprzestanie ciągłych kłótni, o miłość , dary Ducha Św. O opiekę Matki Bożej dorastających synów, dla mnie o opiekę i wytrwałość w ciężkich samotnych chwilach. Bardzo prosze rownież o natchnienie Ducha Św do podjęcia właściwej drogi do samodzielności finansowej. Bóg zapłać za wszystko.

 3. Dominika pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji chorego na nowotwór 24 letniego Kamila aby mógł cieszyć się życiem

 4. Bernarda pisze:

  Prosze o modlitwe uwolnienia mojego meza od alkoholizmu

 5. Anna pisze:

  Z całego serca proszę o modlitwę w intencji poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka . Maryjo daj mi łaskę zostania matką , godność ,siłę i wytrwałość w powierzeniu swego życia Twemu planowi.

 6. Renata pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego małżeństwa, nawrócenia męża i córki oraz uwolnienie od zła. Bóg zapłać.

 7. Ania pisze:

  Proszę o modlitwę za ratowanie mojego małżeństwa . O przemianę serca, wybaczenie, zgodę i powrót do domu mojego męża .

 8. Ramona pisze:

  W intencji Marty, o siły, zdrowie psychiczne i fizyczne dla niej. Aby wszystkie tragiczne sytuacje, które wydarzyły się w ostatnim czasie umocniły jej związek oraz o Błogosławieństwo Boże na ostatnie dni przed jej ślubem. By nic złego się już nie przytrafiło. Bóg zapłać!

 9. Justyna pisze:

  Matko różańca świętego dopomóż w prośbach które zanoszę do ciebie. Proszę upros u Boga aby zabieg chirugiczny zęba który czeka w poniedziałek od 9 do 11 powiódł się i żeby wszystko było dobrze. Proszę dodaj siły i odwagę a wykonującym mi zabieg cierpliwość i ostrożność a także dokładność. Bardzo proszę o wsparcie mnie w modlitwie oraz o błogosławieństwo dla nich. Bog zapłać.

 10. maria pisze:

  O zdrowie dla Marii i jej bliskich.
  We wszystkich intencjach Marii.

 11. anna pisze:

  Prosím o modlitby za rýchle vyriešenie všetkých mojich problémov a všetkých problémov Emílie a jej rodiny, za naše zdravie, Božiu lásku, Boží pokoj a Božiu ochranu. Prosím aj o modlitby za zlepšenie môjho vzťahu s Emíliou a jej rodinou a za odpustenie hriechov celej našej rodiny. Prosím o modlitby za splnenie všetkých našich túžob. Prosím o modlitby za našich nebohých rodičov a všetkých predkov. Ďakujem

 12. Jakub pisze:

  Boże, wesprzyj mnie na jutrzejszym egzaminie i wybacz wszelkie zło, ktore uczynilem.

  • sabina pisze:

   o ratunek z nieba dla syna Dawida,lekomana,który ma myśli samobójcze o łaskę nawrócenia i przylgnięcia do Boga oraz o straż Aniołów i umocnienie dla rodziny Sabiny w tym trudnym położeniu

 13. Ola pisze:

  Panie Boże ześlij Ducha Św. i Twoją mądrość na Olę i Grześka, tak, aby wiedzieli, czy Twoją Wolą jest by ich związek trwał. Daj im Pani rozeznać Twoją wolę i wypełniać ją.

 14. Dziewczyna pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę i wsparcie duchowe w intencji młodego człowieka Adama. Z powodu hazardu popadł w poważne kłopoty, których nie umie rozwiązać i jest tym załamany. Proszę o uzdrowienie Jego duszy i wewnętrzny spokój oraz szczęśliwe rozwiązanie problemów. Bóg zapłać.

 15. Jarek pisze:

  Dziękuje Ci, Jezu, za wspólne lata w moja zona i dziećmi a teraz w najtrudniejszej chwile mego życia proszę o wsparcie aby szatan nie rozłączył nas, pragnę abyś przyszedł do naszej rodziny i zbawił nas od zguby. Święta Matko Boża proszę Cię Stella Maris, Gwiazdo Najwyższa, abyś w ostatniej chwili przed nasza zguba uratowała nasz związek małżeński Jarka i Ani. My teraz myślimy o tym świecie, ale dla każdego z nas przyjdzie ta chwila, kiedy będziemy musieli pójść z niego. Dlatego wołam chwalą Tobie Boże i najświętszej Mari naszej Matki. Kocham was. Jezu ufam Tobie, ty się tym zajmij, ja już dawno nie mogę.

 16. Ala pisze:

  O znalezienie dobrego meza zalozenie szczęśliwej rodziny Ali wytrwalosc w modlitwie chorobie oraz zdrowie zgodę Boze blogoslawienstwo I inne potrzebne laski dla Ali Joli Krzyska Ks Kazimierza i ks Stasia

 17. Weronika pisze:

  Błagam o modlitwe w intencji mnie o łaske wyjścia z depresji i zmianę myśli. Dziekuje, Niech dobry Bóg po stokroć wam wynagrodzi

 18. Andrzej pisze:

  Jezu Chryste,ocal artystów,ocal dziennikarzy i sportowców.
  Ocal tych, co odeszli,odchodzą,odejdą.
  Jezu, ocal biednych i cierpiących,ocal tych,co strzegą bezpieczeństwa.
  Chryste,ocal moich bliskich,przyjaciół,znajomych.
  Jeśli pragniesz, to to ocal,także mnie.
  Pomóż mi,natychmiast,już teraz,w każdej mojej,dobrej sprawie.
  Najświętsze Serce Jezusa,proszę o sprawiedliwość.
  Proszę o łaski,charyzmaty dla tych co tego potrzebują.
  Jezu ocal Elię,Johna,Zlatko,Myrnę,Caterinę,Catalinę,Mateusza,Szymona,Kasię,Olę,Marysię,Kaję,Anię,Małgosię,Katarzynę,Jacka,Michała,Jareda,Ala,Tori,Elie,Nathaniela,Alizee,Sławka,Ewę,Joannę,Macieja,Mariusza,Marka,Wojciecha,Tomka,Barbarę,Małgorzatę,Ulę,Renatę,Krystynę,Jerzego,Janusza,Karolinę,Ewkę,Bohdana,Andrew,Andie.
  Duchu Święty,przeniknij serca,biednych ludzi,ludzi dobrej woli,ocal ich.
  Maryjo,módl się za nami.
  Szczególnie ,módl się za mną.
  Dziękuję.

 19. Ewelina pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji przełamania serca mojego przyjaciela

 20. Agatka pisze:

  Proszę o modlitwę aby moja nauczycielka z polskiego wzięła sobie jutro urlop zdrowotny. Niech ten dzień wolny da jej chwilę na odpoczynek i powrót do pracy z nową energią.

 21. Rafał pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji napełnienia radością, miłością i pokojem oraz o dar mądrości, rozumu i światła. Dzięki

 22. Magda pisze:

  Proszę o modlitwę i pomyślnośś na jutrzejszym egzaminie, aby moja ciężka praca nie poszła na marne !

 23. Wiktoria pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji Jakuba. O Jego nawrócenie, uwolnienie, o wszelkie potrzebne Mu łaski oraz o dobre relacje i zaufanie między nami. Z Bogiem.

 24. Jarek pisze:

  Kochani,

  proszę o modlitwę o uratowanie małżeństwa oraz wykluczenie przyszłej separacji. Kocham moja zonę i chce, aby ona nawróciła się do naszej wiary. Aby nasze dzieci miały szczęśliwą rodzinne pełna miłości. Od dłuższego czasu cierpię, dlatego proszę was o jedna modlitwę za Anie i Jarka.
  Proszę o cud, bo relacja z moja zona uległa dramatycznej zmiany i rozmowa tutaj nie pomoże.
  Proszę każdego, co to przeczyta o pomoc w naszej intencji.
  Nie pozwólmy wygrać szatanowi. Nigdy!

  Bog zaplac!

 25. Monika pisze:

  Proszę o modlitwę za mnie, o siłę. Aby chłopak którego zraniłam wrócił do mnie i aby mama wyszła z depresji a tata z alkoholizmu. Bóg zapłać

 26. PAULINA pisze:

  Proszę o modlitwę w następujących intencjach;

  O zdrowie i długie lata życia oraz potrzebne łaski dla Rodziców Aliny i Zenona oraz Genowefy i Edwarda.

  O miłość odwzajemnioną dla Bogdana, aby znalazł dobrą kobietę, z którą będzie mógł stworzyć szczęśliwą rodzinę oraz o potrzebne łaski dla niego i Bożą opiekę na każdy dzień.

  O Boże błogosławieństwo dla narzeczonych Moniki i Damiana, aby Jezus był obecny w ich codziennym życiu. Niech ich wzajemna miłość z każdym dniem się pogłębiała. O uzdrowienie Damiana z nerwowości.

  O potrzebne łaski dla Kamili i Dominika aby Jezus im błogosławił w każdym dniu ich wspólnego życia małżeńskiego, a Maryja otaczała ich swoją opieką.

  W intencji Pauliny i Artura aby ich miłość małżeńska była coraz silniejsza, aby mieli zdrowe potomstwo. Niech Jezus im błogosławi każdego dnia, a Matka Boża niech otacza ich opieką w dalszym wspólnym życiu.

  O zdrowie dla Krystyny, aby po raz kolejny pokonała raka.

  Bóg zapłać

  Paulina

 27. Claudia pisze:

  Prosze o modliwie za mnie o prowadzenie Ducha Swietego na wlasciwa droge zyciowa i o wyleczenie z nerwicy, leku, dziwnych mysli i depresji. I prosze o chec zycia i radosc.

 28. Córka pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji Józefy i Stanisława o zdrowie, opiekę oraz .błogoslawieństwo Boże

 29. Katarzyna pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji Stanisława, który jest po drugim wylewie o łaskę zdrowia i Bożą opiekę. Serdeczne Bóg zapłać.

 30. Przemysław pisze:

  Z powodu alkoholu popadłem w kłopoty .Bardz prosze o modlitwę i wsparcie – popadłem w duże kłopoty,pragnę je rozwiązać .
  Modlę sie lecz moja modlitwa nie daje pocieszenia . Prosze o wsparcie Bracia. Przez Chrystusa Pana Naszego Amen. Bóg zapłać
  Przemysław W

  • Barbara pisze:

   Proszę spróbować zacząć odmawiać codziennie różaniec lub koronkę do Miłosierdzia Bożego. Bardzo pomagają w uzyskaniu spokoju i dają pocieszenie, a potem w rozwiązaniu problemów.
   Bardzo pomocne /są nagrane na YouTube/ są nowenna do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły lub Nowenna Pompejańska /ale to aż 54 dni/. Szczęść Boże

 31. Ala pisze:

  Proszę o modlitwę w intencjach o szczęśliwe zdanie egzaminu poprawkowego, o szczęśliwe zdanie całych studiów mgr i obronę pracy dyplomowej, o wyrozumiałość wykładowców, o trwałe uzdrowienie na duszy i ciele z chorób, o dobra pracę, o pozytywne rozpatrzenie sprawy związanej z ubezpieczeniem, za osoby Bogu wiadome w ich intencjach, o bezpieczeństwo, o przyjaźnie z prawdziwego zdarzenia. Bóg zapłać Ala.

 32. Maria pisze:

  Proszę o modlitwę we wszystkich intencjach Marii. We wszystkich intencjach córki Justyny.

 33. Gosia pisze:

  Proszę o modlitwę o wzajemną miłośc, potrzebne łaski i założenie rodziny

 34. anna pisze:

  chcialabym prosic o modlitwe w nastepujacych intencjach:

  – zachowanie wiernosci przez meza, czyste serce i mysli
  – o przemiane serca
  – o uwolnienie meza od narkotykow
  – o potrzebne laski dla mnie, synka i moich rodzicow na ten trudny czas
  – o przemiane mojego serca abym potrafila przebaczac i nie chowac urazy
  – o zbawienie duszy współmałżonka
  – o pragnienie nieustannego nawracania serca meza do Boga
  – o powrót meza i pełnego realizowania przysięgi małżeńskiej
  – o odrodzenie wzajemnej milosci.

 35. proszaca pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji zdania wszystkich egzaminów, znalezienia dobrej pracy, by T pokochał mnie odwzajemnioną miłością, żebyśmy byli razem i szczęśliwi.

 36. Agnieszkaz pisze:

  Proszę o modlitwę o ustąpienie nadpobudliwości nerwowo – mięśniowej i całkowity powrót do zdrowia

 37. Andrzej Józef Czerwinski pisze:

  intencja Rozalia ślązak umarła 21 Marzec 2016 R.
  Mysłowice
  intencja Jan ślązak umarł kilka lat temu
  Mysłowice
  intencja Paweł ślązak umarł kilka lat temu
  Mysłowice

 38. Andrzej Józef Czerwinski pisze:

  Prośba o Modlitwe za zmarłą Rozalie ślązak
  Mysłowice
  zmarła marzec 21 2016

 39. Andrzej Józef Czerwinski pisze:

  Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus
  intencja Kazimierz
  Canada
  Żeby znalazł pracę i spłacił kredyt na samochód.

 40. Modlitwa za Magdę pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji dziewczyny o imieniu Magda. Jest w bardzo złym stanie na drugim końcu Polski. Proszę o pokorną modlitwę do Jezusa / Matki Najświętszej / wstawienniczą.

 41. Zosia pisze:

  Boże proszę o wysłuchanie mojej modlitwy i o wrócenie mi tego którego kocham a jeżeli to nie jest wola Twoja proszę o laskę zrozumienia i cierpliwości.

 42. Pan Andrzej Józef Czerwinski pisze:

  intencja Jan ślązak
  Edmonton , Alberta , Canada
  Mysłowice , Janów , śląsk , Polska

 43. Dominika pisze:

  Panie Jezu chciałabym prosić Cię o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu, Ty Panie wiesz o co chodzi. Proszę o siłę abym zdołała to zrobić.

 44. Marta pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojego brata Łukasza o oczyszczenie Jego myśli i serca oraz o pełne nawrócenie. Bóg Zapłać!

 45. zagubiona pisze:

  Chciałabym podziękować za dobra jakimi otacza mnie Bóg i że mimo niedawnej utraty Dziadków, Pan Bóg pozwala by się mną opiekowali i pomagali mi, serdeczne Bóg zapłać. Chciałabym wręcz błagać o modlitwę w sprawie mojej siostry, która mnie nienawidzi, Panie pozwól jej zobaczyć we mnie siostrę, proszę żeby przestała mnie tak krzywdzić, błagam Cie z całego serca żebym już więcej nie płakała z jej powodu, ja wiem że nie zawsze byłam wporządku, ale już za to odpokutowałam i Ty dobrze wiesz jak bardzo sie staram, jak bardzo się przed nią podkładam aby być zauważoną, tak bardzo chciałabym żebyśmy mogły być siostami, ja wiem że ona umie być miła dla innych, proszę Cie niech nie wyklucza mnie z wszystkiego, niech zacznie się ze mną liczyć, niech moje sprawy zainteresują ją, Panie Ty widzisz jak cierpię i mama moja widzi na ziemi błagam o pomoc, a jeśli wola Twoja jest by tak było pozwól mi tylko zrozumieć dlaczego, żebym tak bardzo się nie poniżała już. Bóg zapłać.

 46. Andrzej Józef pisze:

  w Imię Jezusa Chrystusa prośba O Modlitwe za Rodzine Kozina
  Mama + Ojciec
  Bracia + Siostry + dzieciaki
  i błogosławieństwo Boże w sprawach zawodowych

 47. Pan Andrzej Józef pisze:

  Prośba O Modlitwe za Pana Piotra Siedlaczek o uzdrowienie chorych oczu.
  Prośba o modlitwę w Imię Pana Jezusa Chrystusa za jego żonę Agnieszkę Siedlaczek , dwie córki , jedna starsza druga, sie dopiero urodziła noworodek.

 48. Pan Andrzej Józef pisze:

  Prośba o modlitwę o nowe miejsca pracy w Tychach i Bielsku-Białej.
  W Imię Jezusa Chrystusa.

 49. Andrzej Józef pisze:

  Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus
  Prośba o Modlitwe za Pana Zygmunta Krzemień
  w imieniu jezusa chrystusa

 50. Dominika pisze:

  Uprzejmie proszę o modlitwę za mnie w intencji zdania egzaminu, napisania pracy licencjackiej i znalezienia pracy.

 51. Mr. Tomasz Czerwinski pisze:

  Niech Będzie Pochwalony Pan Jezus Chrystus
  Prośba O Modlitwę Za Pana Władysława
  Władysław
  Za Katarzynę Barbarę
  Brat św. pamięci Zenona
  w imieniu Pana Jezusa Chrystusa

 52. Barbara pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji Krzysztofa aby dostał dobra pracę a w jego życiu znów zagościła radość i miłość

 53. Marzena pisze:

  Proszę i błagam o modlitwę w intencji mojego brata Jacka, który jest w beznadziejnej sytuacji. Boże proszę Cię miej miłosierdzie dla niego i całej naszej rodziny.

 54. Agnieszka pisze:

  Panie Boże stwórco nasz, Twojej opiece powierzam mojego syna Kubusia dziś ma o 9;00 operację,czuwaj nad nim błagam Cię Boże, modlę się o powodzenie operacji bez komplikacji,i o zespół lekarzy którzy operują,Zawsze mnie strzegł Anioł Stróż Twój Boże wysłannik za co bardzo Ci dziękuje,proszę dziś o szczególna opiekę nad moim synem i żeby wszystko się dobrze goiło i odzyskał jak najwięcej sprawności.Amen

 55. Tomasz pisze:

  Prośba O Modlitwe moją przyszłą żone Izabelle Długosz z sosnowca zagłębie polska
  i Irena Długosz mama i żona
  i Pan Krystian Długosz ojciec i mąż ireny ,
  prośba o modlitwe za nich w imieniu Jezusa Chrystusa za łaski Boga , o uzdrowienie wszystkich Krystian ojciec miał zawał , Irena też chyba coś chorowała , i iza nie wiem jak ze zdrowiem u niej nie mam kontaktu z nią ,
  prośba o modlitwe o łaski Boga , o zdrowie , o zadowolenie w życiu , miłość Bożą , o spokój , o droga życia od Boga, aby Bóg ich prowadził w imieniu Jezusa Chrystusa ,
  ja musze przejść coś w życiu i mojej przyszłej żony może nie być przy mnie w ciężkich sytuacjach , prośba o modlitwe żeby ona była przy mnie proszę w imię Jezusa Chrystusa

 56. Justyna pisze:

  Pomóż Paulince,Karolince mnie i Zenonowi być razem w zwykłej ,codziennej miłości,Tomaszowi-żeby na dnie serca znalazł tamtego człowieka którym kiedyś był,naszym przyjaciołom-żeby zawsze mieli uśmiechy w oczach i wierzyli ,że to co złe można naprawić dobrem.

 57. wiola pisze:

  W morzu miłości Twej Panie Boże zanurzam teraz każdego człowieka i każda dusze i prosze pobłogosław teraz każdemu Swemu dziecku. Prosze Boże ześlij teraz Swego Świetego Ducha na cała ziemie i na cały świat, by Twoja chwała Panie głoszona była w każdym miejscu. Niepojęte i niezmierzone jest miłosierdzie Twoje Panie moj i Królu, niech każde serce stanie sie Twym Sanktuarium. Panie Boże Wszechmogący Twej Przenajświętszej opiece zawierzam teraz wszystkie Twoje dzieci. Dziękuje Ci Boże za Twa ogromna miłość i opiekę nad wszystkimi ludźmi, kocham Cie Panie, niech Twoje Święte Imię bedzie błogosławione na wieki amen.

 58. święta istota pisze:

  w morzu miłości Twej Panie Boże zanurzam teraz każda dusze i prosze pobłogosław każdemu Swemu dziecku, ześlij Swego Ducha Świetego na każdego człowieka by Twoja chwała Panie głoszona była teraz w każdym miejscu świata, prosze o duzo bo wiem, jak niepojęte i niezmierzone jest miłosierdzie Twoje Panie moj i Królu, niech każde serce stanie sie Twoim Sanktuarium, na cała ziemie i na cały świat wylej teraz Panie Swego Świetego Ducha amen. Chwała Panu.

 59. święta istota pisze:

  Panie Boże Wszechmogący racz usłyszeć wołanie Swoich dzieci, wszak ogrom Twego miłosierdzia jest niezmierzony, dlatego Twej Przenajświętszej opiece zawierzam wszystkie Twoje dzieci, stosownie do potęgi Twej miłości zanurzam każdego w Twym niepojętym miłosierdziu Panie mój, Skało, na której się chronię, mój Wybawicielu, pociesz nas w niezmierzonym miłosierdziu Swoim, amen. Chwała Panu.

 60. D. pisze:

  Proszę Panie Boże postaw na mojej drodze człowieka,który mi pomoże.Błagam.Dłużej tego koszmaru nie wytrzymam.Boże błagam pomóż mi.

 61. Dorot-ka pisze:

  Proszę o modlitwę za Beatę, Kubę, Pawła, Przemka, którzy zeszli z Bożej drogi, a weszli na drogę rozwiązłego życia i nieprawości. Boże polecam ich Twojemu miłosierdziu

 62. Załamana pisze:

  Panie Boże,proszę usłysz moje prośby.Pomóż mi Boze błagam..

 63. Maja pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę za pomyślne zdanie egzaminów i łaskę Ducha Świętego.

 64. Jacek pisze:

  Proszę o modlitwę za mnie i za całą rodzinę Milewskich. Proszę cię Jezu pomóż w trudnych sprawach życiowych, prowadź nas i zmiłuj sie nad nami wszystkimi. Proszę ciebie o wstawiennictwo i pomoc, aby twój duch święty napełnił me ciało i je uzdrowił. Pomóż Boże tym, którzy będą modlili się w tej intencji- niech opaczność boska nad nimi czuwa zawsze.

 65. Bartek pisze:

  Zastanawiam się czy jako Chrześcijanin mogę oglądać Mszę Św. z tej strony http://www.churchservices.tv/sacredheartrochdale To Kościół Anglikański, prawda? A czytałem, że niektóre odłamy nie uznają Papieża itp.

  • admin pisze:

   Według informacji, które znalazłam na stronie Parafii w Rochdale, http://www.sacredheartchurchrochdale.org.uk/Parish.htm (w części RCIA Team) oraz w opisie dotycząxym założenia parafii, jest to parafia katolicka. Co do zasady, nie umieszczamy na naszej stronie linków do innych kościołów niż katolickie. Ale jeśli taki link znajdze się na stronie msza-online.net przez czyjąś nieuwagę, będziemy, oczywiście, wdzięczni za informację.
   Szczęść Boże!

 66. Diana pisze:

  Prosze o modlitwe abyśmy Szybko znaleźli nowe mieszkanie by obecni właściciele sprzedali nam to które nam sie tak podoba.Boze nie kaz nam z synkiem tułać sie po obcych domach daj nam cieszyc sie sobą spraw abyśmy juz w marcu zamieszkali we trójkę ja maz i syn by nic nas ju nie rozdzielilo

 67. Mariola pisze:

  Błagam o modlitwę wybłagania pomocy dla mnie i mojej rodziny,żebyśmy nie zostali oszukani i żeby wszystko skończyło się pomyślnie. Proszę z całego serca o pomoc i siłę na przetrwanie tych trudnych miesięcy. Bóg zapłać.

 68. Justyna pisze:

  Proszę o modlitwę za osoby,które krzywdzą mnie i dzieci,za ich rodziny,żeby nie były tak krzywdzone.

 69. tomek pisze:

  Proszę o modlitwę, Pan Bóg wie jakie mam problemy. Proszę o modlitwę za Tomka, on będzie wiedział o kogo chodzi..

 70. stanisława pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojego syna Łukasza aby pojedna się przed świętami zz Bogiem i przystąpił do sakramentu pokuty

 71. jaTo pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego syna. Aby urodził się zdrowy. Termin porodu już za kilka tygodni.

 72. Justyna pisze:

  Proszę o modlitwy w intencji mojej teściowej Danuty, która walczy z rakiem i jest obecnie po operacji w stanie krytycznym.

 73. Nawykończeniu pisze:

  Proszę o modlitwę za mnie i osobę mi bliską.
  Aby Bóg uchronił nas od cierpień, smutku i abyśmy dalej siebie szanowali i byli sobie przyjaciółmi.

 74. ewa pisze:

  W dniu Papieskim proszę o modlitwęza wstawiennictem Jana Pawła II za jeszcze nienarodzone dziecko mojej siostry u którego zdiagnozowano raka.

  ja odwdzięczę sie modlitwą za każdego z Was

 75. Załamana pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę za moją Mamę, o zdrowie dla mojej Mamy i opiekę nad Nią i aby moja Siostra pogodziła się z Mamą i wybaczyła Jej. Proszę również o pomoc w tym, co zamierzam zrobić, w uleczeniu mojego życia, żeby udało mi się pomyślnie zrobić to, co zamierzam, przede wszystkim, żebym znalazła dobrą pracę, żeby moje życie zaczęło być normalne i spokojne.

 76. impossible98 pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojej osoby, aby Bóg uchronił mnie od problemów i smutku.

 77. Jola pisze:

  Módlmy się o pokój na świecie.

 78. Jadwiga pisze:

  Pokornie prosze o modlitwy za mnie o Milosierdzie Boze,

 79. hela pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji ciężko chorego Maciusia…, by Bóg pozwolił mu wrócić szczęśliwie do rodziny.

 80. Bartek pisze:

  Z jakiej miejscowości odbywa się transmisja z godz. 19 ” Wieczysta Adoracja Najświętszego Sakramentu ” ?

  • admin pisze:

   Na początku każdego dnia są linki do wieczystych adoracji Najświętszego Sakramentu w Słupsku, Irlandii, USA. Po przeniesieniu się na konkretną stronę można sprawdzić skąd jest oglądana transmisja. O 19.00 dodałam link do wieczystej adoracji w parafii Najświętszej Marii Panny w Navan Irlandii. Szczęść Boże!

   • Bartek pisze:

    A w jaki sposób sprawdzić na stronie skąd jest dana transmisja bo np. w powyższym przykładzie na stronie nie widzę, że jest z Iralndii.

    Zauważyłem, że nie tylko o 19-20 ale o każdej porze działa ten link 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *