Msze święte na żywo po polsku


Jeśli masz wolną chwilę przed oglądaniem Mszy Świętej zapraszamy do przywitania się z Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie – kliknij tutaj

UWAGA: jeżeli kalendarz poniżej się nie wyświetla prosimy o odświeżenie strony lub kliknięcie tutaj.

369 odpowiedzi na „Msze święte na żywo po polsku

 1. Annia pisze:

  Bardzo dziękuję za tą stronę . Coś pięknego – zwłaszcza ,że ostatnio zdrowie nie bardzo pozwala na spacery do kościoła. Jak dobrze ,że technologia i w takim kontekście pomaga 🙂 Dzisiaj miałam możliwość posłuchania rekolekcji w Sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej – już wiem gdzie wiosną jak Bóg da się wybiorę 🙂

 2. Tomasz Maciejczyk pisze:

  Trudniej żyć z Bogiem na emigracji .Tym bardziej dziękuję za możliwość uczestnictwa we Mszy Świętej przez internet.Pozdrawiam z Panem Bogiem Tomasz z Northern Ireland.

 3. Ewa pisze:

  Szczęść Boże. Dzięki za ogrom pracy włożony w funkcjonowanie tej strony 🙂 Jest ogromnym pocieszeniem dla ludzi na emigracji. Bardzo żałuję tylko, że zniknęła msza św. z Irlandii w Cork, była przepięknie prowadzona. Bardzo jej brakuje 🙁

 4. Stefan OFS pisze:

  Pokój i Dobro – szczęść nam Panie Boże.

 5. Tomasz pisze:

  Bóg zapłać. Super strona, tyle mszy o różnych godzinach. Dziękujemy

 6. Tomasz pisze:

  Jest to wspaniałe, że tyle mszy świętych jest dostępnych. Bóg zapłać.

 7. Szczepan pisze:

  Cieszę się bardzo, że ta strona istnieje. Bóg zapłać wszystkim którzy współtworzą ją i dbają o nią.

 8. Marta pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica!

  Bardzo serdecznie dziękuję Państwu za prowadzenie tej strony. To wspaniała inicjatywa.
  Mam informację dotyczącą Mszy Św. o godzinie 19:30 z Irlandii z New Milton. W zeszłym tygodniu w niedzielę 4.09.2016 r. ksiądz prowadzący tam Msze Św. po polsku zakończył posługę w tamtejszej parafii (został przeniesiony do innej parafii, gdzie będą odprawiane Msze Św. po polsku, niestety tam nie będzie możliwości oglądania Mszy Św. online), także możliwe, że w tej parafii w New Milton na razie Mszy Św. po polsku nie będzie.

  Pozdrawiam serdecznie

  • admin pisze:

   Dziękuję za informację. Usunęłam tę transmisję z naszego kalendarza. Mamy nadzieję, że pojawi się w nowym miejscu. Szczęść Boże!

 9. Danuta pisze:

  Jestem tak strasznie wdzieczna za ta strone, modlitwa tu pomogla mi przetrwac najciezsze chwile w moim zyciu. Jest to miejsce gdzie uciekam I znajduje schronienie. Dziekuje z calego serca za stworzenie tej strony. Przychodzac tu czuje sie blizej Boga.

 10. Agnieszka pisze:

  Z powodów rodzinnych nie zdążyłam do kościoła, a dzięki Wam mogłam uczestniczyć we Mszy Świętej w późniejszych godzinach wieczornych. Bóg zapłać!

 11. Marek pisze:

  Dziękuję Wam, strona chyba staje się popularna. Niestety po wypadzie na piłkę nożną chodzę „na trzech nogach”, ale dzięki Wam mogę uczestniczyć w mszy i to jeszcze z mojego rodzinnego miasta i parafii św. Małgorzaty w Nowym Sączu mimo, że mieszkam ponad 2000 km od Polski! Genialna sprawa i wspaniała strona! Bóg zapłać!

 12. Anna Maria pisze:

  Wielkie podziękowanie za możliwość obejrzenia i wysłuchania Mszy Świętej. Od kilku miesięcy przebywam w Stanach Zjednoczonych, w miejscu, gdzie nie ma polskiej Świątyni. Ze względu na charakter pracy bardzo rzadko mogę uczestniczyć w Nabożeństwie amerykańskiego Kościoła. Możliwość duchowego przeżywania polskiej Mszy św. wielokrotnie pozwalała mi przetrwać te najgorsze chwile z daleka od domu, rodziny, przyjaciół.
  Chylę głowę z uznaniem. Wielkie dzieło.
  Niech Bóg Wam błogosławi na każdy dzień życia.

 13. Zuzanna pisze:

  Dziękuję za podanie namiarów na transmisję Mszy Świętej z Kanady. Okazuje się, że w mieście Mississauga mieszka moja rodzina, o czym wcześniej nie wiedziałam. Co za zbieg okoliczności! 🙂

 14. Stanisława pisze:

  Bóg zapłać za tą stronę.Uczestniczę w różnych nabożeństwach, mszach św . dzięki Wam.Bóg Zapłać .W moim mieście w Gliwicach jest transmitowana msza św .o godz. 10 w niedzielę z Katedry Piotra i Pawła,ale na Państwa stronie jej nie ma.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *