Msze święte na żywo po polsku


Jeśli masz wolną chwilę przed oglądaniem Mszy Świętej zapraszamy do przywitania się z Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie – kliknij tutaj

UWAGA: jeżeli kalendarz poniżej się nie wyświetla prosimy o odświeżenie strony lub kliknięcie tutaj.

Zapraszamy również do zapoznania się z najnowszym Listem Ojca Świętego Franciszka z okazji Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia – kliknij tutaj

„Myślę też o osobach, które z różnych powodów nie będą mogły udać się do Świętych Drzwi, przede wszystkim o ludziach chorych, starszych i samotnych, którzy często nie są w stanie wyjść z domu. Dla nich będzie wielką pomocą przeżywanie choroby i cierpienia jako doświadczenia bliskości z Panem, który w tajemnicy swojej męki, śmierci i zmartwychwstania wskazuje główną drogę pozwalającą nadać sens bólowi i samotności. Przeżywanie z wiarą i radosną nadzieją tego momentu próby, poprzez przyjęcie komunii św. lub uczestniczenie w Mszy św. i w modlitwie wspólnotowej, również za pośrednictwem różnych środków przekazu, będzie dla nich sposobem uzyskania jubileuszowego odpustu.”

Papież Franciszek

360 odpowiedzi na „Msze święte na żywo po polsku

 1. Marta pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica!

  Bardzo serdecznie dziękuję Państwu za prowadzenie tej strony. To wspaniała inicjatywa.
  Mam informację dotyczącą Mszy Św. o godzinie 19:30 z Irlandii z New Milton. W zeszłym tygodniu w niedzielę 4.09.2016 r. ksiądz prowadzący tam Msze Św. po polsku zakończył posługę w tamtejszej parafii (został przeniesiony do innej parafii, gdzie będą odprawiane Msze Św. po polsku, niestety tam nie będzie możliwości oglądania Mszy Św. online), także możliwe, że w tej parafii w New Milton na razie Mszy Św. po polsku nie będzie.

  Pozdrawiam serdecznie

  • admin pisze:

   Dziękuję za informację. Usunęłam tę transmisję z naszego kalendarza. Mamy nadzieję, że pojawi się w nowym miejscu. Szczęść Boże!

 2. Danuta pisze:

  Jestem tak strasznie wdzieczna za ta strone, modlitwa tu pomogla mi przetrwac najciezsze chwile w moim zyciu. Jest to miejsce gdzie uciekam I znajduje schronienie. Dziekuje z calego serca za stworzenie tej strony. Przychodzac tu czuje sie blizej Boga.

 3. Agnieszka pisze:

  Z powodów rodzinnych nie zdążyłam do kościoła, a dzięki Wam mogłam uczestniczyć we Mszy Świętej w późniejszych godzinach wieczornych. Bóg zapłać!

 4. Marek pisze:

  Dziękuję Wam, strona chyba staje się popularna. Niestety po wypadzie na piłkę nożną chodzę „na trzech nogach”, ale dzięki Wam mogę uczestniczyć w mszy i to jeszcze z mojego rodzinnego miasta i parafii św. Małgorzaty w Nowym Sączu mimo, że mieszkam ponad 2000 km od Polski! Genialna sprawa i wspaniała strona! Bóg zapłać!

 5. Anna Maria pisze:

  Wielkie podziękowanie za możliwość obejrzenia i wysłuchania Mszy Świętej. Od kilku miesięcy przebywam w Stanach Zjednoczonych, w miejscu, gdzie nie ma polskiej Świątyni. Ze względu na charakter pracy bardzo rzadko mogę uczestniczyć w Nabożeństwie amerykańskiego Kościoła. Możliwość duchowego przeżywania polskiej Mszy św. wielokrotnie pozwalała mi przetrwać te najgorsze chwile z daleka od domu, rodziny, przyjaciół.
  Chylę głowę z uznaniem. Wielkie dzieło.
  Niech Bóg Wam błogosławi na każdy dzień życia.

 6. Zuzanna pisze:

  Dziękuję za podanie namiarów na transmisję Mszy Świętej z Kanady. Okazuje się, że w mieście Mississauga mieszka moja rodzina, o czym wcześniej nie wiedziałam. Co za zbieg okoliczności! 🙂

 7. Stanisława pisze:

  Bóg zapłać za tą stronę.Uczestniczę w różnych nabożeństwach, mszach św . dzięki Wam.Bóg Zapłać .W moim mieście w Gliwicach jest transmitowana msza św .o godz. 10 w niedzielę z Katedry Piotra i Pawła,ale na Państwa stronie jej nie ma.

 8. Krzysztof pisze:

  Dziękuję za możliwość uczestniczenia w mszy św w domu.

 9. Tomek pisze:

  Prosba do Adminki 🙂 zmiana godziny mszy sw w sobote parafia Sw A Boboli w Londynie rozpoczynaja 0 19.00 czasu polskiego pozdrawiam i wielkie Bog zaplac 🙂

 10. danko pisze:

  Witam,ogromne podziekowanie za stworzenie takiej strony,wszyscy ktorzy nie moga uczestniczyc we mszy sw.tutaj maja mozliwosc naprawde wspaniale-jestem akurat w trakcie leczenie i niejestem w stanie isc do kosciola a tu ladnie wszystko na zywo-i to z roznych miejsc polski i swiata:)

 11. Agnieszka pisze:

  Wspaniała strona, na każdej stronie parafialnej powinien być do niej link, bo trafiłam tu przypadkiem. Ja zawsze miałam problem, kiedy na rowerze jeździłam po krajach, gdzie kościołów nie ma wiele, a odbiór Maszy z polskiego radia był bardzo złej jakości. Teraz nie będzie to problemem. A dzisiaj mimo grypy nie straciłam Mszy, bardzo dziękuję.

  • Dominik pisze:

   Aga grypa w lato, czy to jakaś rowerowa eskapada do innej części kuli ziemskiej jest?:-) W kazdym razie powrotu do zdrowia. No ja tez ciesze się z powodu istnienia takiej strony, u mnie kolei skręcenie kostki prawie 3 stopnia mnie trochę uziemilo, choć jak dam rade to może wieczorem mnie ktoś zawiezie na Msze Św., w końcu :-). Bóg zapłać za istnienie www:-)

 12. Marzena pisze:

  Serdecznie dziękuję za możliwość uczestniczenia w niedzielnej Mszy św.

 13. Dorota pisze:

  Serdeczne Bóg zapłać!Leżę chora i smutna,że opuszczam niedzielną eucharystię, a tak dzięki Wam i tej wspaniałej stronie zaraz nastrój lepszy i sumienie czystsze,bo dzięki tej transmisji czuję się jakbym brała udział we mszy.

 14. Renata pisze:

  Serdeczne Bóg zapłać, dziękuję za możliwość uczestniczenia w Mszy św. Szczęść Boże twórcom tej witryny

 15. Ada pisze:

  Niech Pan Wam błogosławi

 16. sylwia pisze:

  super strona moja babcia jest zachwycona bardzo często jej puszczam transmisję mszy szczególnie teraz kiedy jest leżąca i nie może uczestniczyć we mszy w kościele, szkoda że nie ma transmisji z naszego kościoła Nowe Brzesko

 17. Danuta pisze:

  Bóg zapłać za kazanie które wygłosił ksiądz Proboszcz w Kazimierzy Wielkiej .Takie kazania wspierają na duchu .

 18. Bozena pisze:

  Bardzo dziękuję za możliwość obejrzenia mszy świętej w domu.
  Czy w przyszłości planujecie wprowadzić msze św. z Lodzi ?
  Bóg zapłać za tę stronę!

 19. Ania pisze:

  SUPER możliwość wysłuchania Mszy św. w domu gdy nie może się uczestniczyć osobiście.
  Bardzo bardzo dziękuję. Niech Bóg obficie wynagrodzi. Błogosławieństwa Bożego dla każdego kto wziął udział w tym dziele :):):).

 20. Teresa pisze:

  Dziekuje.Życzę
  Blogoslawienstwa Bożego.

 21. Jakub pisze:

  Szczęść Boże!
  Chciałbym zapytać czy w najbliższym czasie planujecie transmisje mszy świętych z Katowic lub Gliwic?

 22. sylw1991 pisze:

  również dziękuję za tak wspaniałą stronę internetową dzięki, które mogę uczestniczyć we wszy
  pozdrawiam!

 23. Katarzyna pisze:

  Jestem ogromnie wdzięczna Bogu i ludziom za stworzenie tej strony. Grypa uruchomiła mnie w domu , a dzięki Wam , Kochani ,mogłam wziąć udział w całym Triduum . Niech Bóg błogosławi dalszą działalność , a Zmartwychwstały Chrystus napełnia dusze, serca i ciało radością, wiarą i nadzieją!

  • admin pisze:

   Dziękujemy za dobre słowo, będzie dla nas silną motywacją do dalszej pracy. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

 24. Marcin pisze:

  Czy w przyszłości planujecie wprowadzić msze św. z okolic Rzeszowa lub Łańcuta.

 25. Agata pisze:

  Bóg zapłać za tę stronę! Jestem młodą mamą i nie zawsze mogę iść do kościoła. Dzięki Wam mogę przeżywać Triduum Paschalne!

 26. kingusia pisze:

  Dziękuję za zamieszczenie tej strony. Jestem często chora i nie zawsze mogę czuć się na tyle dobrze, żeby pójść do kościoła.

 27. Karola pisze:

  Czy w przyszłości planujecie wprowadzić msze św. z okolic Gdyni/Gdańska?

  • admin pisze:

   Nie udało nam się znaleźć kościołów, które prowadzą transmisję mszy z Trójmiasta. Jeżeli znajdzie Pani taką transmisję to chętnie ją dodamy do kalendarza. Zgłosić transmisję można w zakładce „Zgłoś transmisję”.

 28. Polka pisze:

  Kiepski odbiór w Niemczech transmisji z Polski co chwilę się zacina.

  • admin pisze:

   Staramy się dodawać wyłącznie transmisje o dobrej jakości technicznej. Problemem może być łącze internetowe po stronie kościoła lub na Pani urządzeniu.

 29. Małgosia pisze:

  Witam i zgłaszam się z pytaniem, czy będzie transmisja z liturgii Wielkiego Piątku ? Jeśli tak, to pod jaką zakładką jej szukać – chcę dać znać u siebie w szpitalu. Będę wdzięczna za odpowiedź do środy rano.

  • admin pisze:

   Pani Małgorzato, na transmisje mszy i nabożeństw Triduum Paschalnego zapraszamy do zakładki „Triduum Paschalne”. Życzymy łaski uzdrowienia i powrotu do zdrowia.

 30. dyfly pisze:

  Niech Bog stokrotnie wynagrodzi wszystkim ktorzy przyczynili sie do stworzenia tej fantastycznej strony ! Nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego ile dobra czynicie.

 31. Zygmunt pisze:

  Dziękuje za stronę internetową.Jestem na niej bez względu na stan zdrowia.Czasami dwa razy dziennie.Poznaję kościoły w Polsce i poza Polską.Mogę widzieć się z Panem Bogiem w innych miejscowościach niż moja.Zamiast słuchać i oglądać durnoty wchodzę na msze-online.Bóg zapłać za pomysł.

  • Grzegorz pisze:

   Witam Panie Zygmuncie , polecam również:

   Codziennie

   Jutrznię , Nieszpory , Kompletę + śpiew Bogurodzicy na Tyniec.tv

   Codziennie Msza Święta Konwentualna o godzinie 06:30

 32. Witold Nytko pisze:

  Lubie to

 33. Lucyna pisze:

  Jestem bardzo szczęśliwa ,że mogę na żywo oglądać i być uczestnikiem mszy św. Dziś jest Środa Popielcowa , leżę chora i będę uczestniczyć we mszy św.w Kanadzie w kościele Ojca Maksymiljana Kolbe w Missisauga , na tej mszy będzie moja siostra, która tam mieszka .Bardzo dziękuję za udostępnienie tej strony.

 34. Anna Kowalik pisze:

  Skręciłam kolano. Dzięki Państwa stronie mogę uczestniczyć w mszy świętej. „Odwiedziłam” dziś też Bazylikę w Nowym Sączu i wysłuchałam pięknego kazania. Dziękuje.

 35. Katolik pisze:

  Szczęść Boże wszystkim! Jestem w niemczech i nie zawsze w niedzielę Mogę
  wyjść do kośćioła ze względu na pracę.
  Czekam z niecierpliwiścią na transmisje z Bolesławca-Bazylika.
  Bóg zapłać i Wszystkim dużo zdrowia życzę z Bogiem.

 36. Ł.O. pisze:

  Dziękuję!

 37. gg pisze:

  Wielki Bóg zapłać wszystkim, którzy stworzyli i pracują nad utrzymaniem tej strony.
  Zdarza mi się ostatnio często z niej korzystać. Zdrowie nie zawsze dopisuje, ale tutaj mam to co najlepsze.
  Przy okazji pozdrawiam wszystkich katolików w Polsce i w dalekim świecie.
  Jeszcze raz dziękuję.

 38. Dorota pisze:

  Bog zaplac za mozliwosc uczestnictwa we Mszy Sw.Mieszkam za granica i nie mam mozliwosci uczestnictwa codziennie we Mszy Sw. dzieki tej stronie moge duchowo laczyc sie w modlitwie.Niech Bog Was Blogoslawi

 39. tomasz pisze:

  dzięki to jest super oglądam na dzień po 3 razy.

 40. DMaria pisze:

  Szczesc Boze !
  Jestem bardzo wdzieczna za nadawanie Mszy Swietych na zywo, stronie tej tak bardzo duzo zawdzieczam. Nastapil u mnie mozna powiedziec przelom. Bardzo dziekuje tym wszystkim ktorzy zalozyli to piekne miejsce i kontynuja to dzielo. Jak tu przyjde modle sie za wszystkich i jestem szczesliwa. Dzieki Ci Boze ze jestes wsrod nas.

 41. Marta pisze:

  Bardzo dziękuję za możliwość obejrzenia mszy świętej w domu. Jest tyle możliwości, co o godzin, że na pewno wiele osób może na tym skorzystać tak jak np. ja w czasie choroby.

  Pozdrawiam i niech Bóg będzie z Wami

 42. eugenia pisze:

  Szczesc Boze.Dzieki za mozliwosc ogladania mszy sw.przez internet.Poniewaz mieszkam za granica chetnie ogladalabym na zywo msze sw. z Piekar Slaskich mojego rodzinnego miasta.Czy istnieje taka mozliwosc? Nie znalazlam jej pod mszy w jezyku polskim.
  Pozdrawiam serdecznie.

  • AWP pisze:

   Musi Pani skontaktowac sie z ksiedzem w parafii i poprosic o zainstalowanie kamery;
   Ja tak zrobilam w moim miescie urodzenia, teraz jestem za granica i tez chcialabym oglada Msze Sw z tego miejsca;
   pozdrawiam
   Wieslawa

 43. Kamil pisze:

  Szczesc Boze,
  Mam pytanie, czy co do jutra czyli Mszy sw. beda normalnie wypisane i jak zawsze wszystkie? Bo jeest tylko jedna. I szczegolnie z parafii sw. andrzeja boboli w londynie, uk.
  Pozdrawiam i Z Bogiem.

  • admin pisze:

   Szczęść Boże! Jutro przełączony będzie kalendarz na niedzielę. Dzisiaj obowiązuje kalendarz na dni świąteczne dlatego nie widać jeszcze mszy na niedzielę.

 44. Krzyszof pisze:

  Bóg Zapłać za stronę. Właśnie zmorzyła mnie choroba i zaspałem (budzik mnie nie obudził) na mszę w TVP. Na szczęście syn (częściej odwiedza Internet) znalazł mi Waszą stronę i teraz się nie martwię, że nie „będę” na Mszy Świętej w Boże Narodzenie.
  Jeszcze raz życzę Błogosławieństwa Bożego dla wszystkich twórców tej strony i osób ją wspomagających.

 45. Wiesława pisze:

  Bóg zapłać Wszystkim, którzy umożliwiają chorym uczestniczenie we Mszy św. Błogosławieństwa Bożej Dzieciny i opieki Matki Bożej na Nowy Rok 2016 !

 46. Tomasz pisze:

  wszystkiego najlepszego z okazji Swiat aby Bog Wam wszystkim blogoslawil!
  chcialbym rowniez podziekowac osoba ktore stworzyly ten serwis – naprawde ratuje „zycie” kiedy czasu brak/badz brak mozliwosci (o:

  • admin pisze:

   Dziękujemy za dobre słowo i także życzymy wszystkiego dobrego na święta! Niech nowonarodzony Zbawiciel obdarza swoim błogosławieństwem! Niech wskazuje drogę do szczęścia wiecznego i ustawicznie obdarza Swoją miłością, a święta Bożego Narodzenia niech upłyną w miłej rodzinnej atmosferze, zdrowiu i pokoju!

 47. Robert pisze:

  Szczere podziękowania za stworzenie tej witryny i za ilość Mszy Swiętych które są na niej dostępne!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *