Msze święte na żywo po polsku


Jeśli masz wolną chwilę przed oglądaniem Mszy Świętej zapraszamy do przywitania się z Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie – kliknij tutaj

UWAGA: jeżeli kalendarz poniżej się nie wyświetla prosimy o odświeżenie strony lub kliknięcie tutaj.


419 odpowiedzi na „Msze święte na żywo po polsku

 1. Emilia pisze:

  Bogu niech będą dzięki za dar takich Osób, którzy stworzyli tą stronę i cały czas czuwają nad jej dobrym przekazem. Będąc chora mogła co dzień oglądać Eucharystię i jeszcze z tak wielu pięknych bożych miejsc. Niech Bóg Was umacnia i błogosławi aby dalej ta strona przybliżała do Pana Boga.
  Z Panem Bogiem
  Emilia

 2. tomasz pisze:

  to wielki dar ta strona nie kazdy moze pójść do kosciola aby uczestniczyc we mszy swietej .z powodu roznych zdarzeń losowych

 3. Joanna pisze:

  Dziękuję za tę możliwość łączenia się w modlitwie w ojczystym języku!

 4. KUBA ( Deutschland) pisze:

  W dzisiejszych czasach gdzie młodzi maja gdzieś wiarę, sami nie wiedza kim są -niby ochrzczeni, no bo byli za mali żeby decydować tak tłumacza moi znajomi, potrzebna jest taka strona z dala od języka ojczystego przynajmniej na spokojnie można się połączyć i wyciszyć w niedziele święta czy inne okazje i nabożeństwa, bo przecież tłumacze ludziom nawet swojej dziewczynie, na której mi zależy ale kościół jest dla niej obcy, że jemy bo czujemy głód fizjologiczny, ale nasza dusza też potrzebuje pokarmu, bo nie jesteśmy zwierzątkami, które tylko jedzą śpią i biegają po wolnym powietrzu, ale tak dziś ludzie sią zachowują :(, Szacun dla twórców tej strony, Pozdrawiam

 5. Szczęść Boże. Jak dobrze móc uczestniczyć we MSZY ŚWIĘTEJ, gdy kontuzjowane kolano uniemożliwia pójście do KOŚCIOŁA. Połączenie się z Sanktuarium na Jasnej Górze jest wspaniałym elektronicznym darem. Bóg zapłać za stworzenie takiej stronyi z tak wielkim wyborem. Z wdzięcznością – Halina Elzbieta

 6. Tom pisze:

  Szczęść Boże Z całego serca dziękujemy razem z żoną za te stronę – dzięki niej moja żona wychodząc z ciężkiej choroby ma możliwość uczestniczenia we Mszy Świętej

 7. ALEKSANDRA pisze:

  Cudownie rozmodlona msza św. o 21:00. Dziękuję za słowo duszpasterskie, modlitwę a nade wszystko modlitwę śpiewem. Tak subtelnie, tak delikatnie dźwięki przybliżały do Boga. Wielkie „Bóg zapłać” dla Scholi!

 8. Danuta Kulasik pisze:

  Mam zlosliwy nowotwor mozgu, i chociaz jestem w domu nie zawsze czuje sie na tyle dobrze by pojsc do kosciola. Ta strona jest dla mnie naprawde zbawienna.

 9. Piotr pisze:

  12-02-2017
  Wreszcie odważył się ktoś dziś powiedzieć prawdę o świecie w którym żyjemy , i poszło to w eter . Ta homilia dzisiejsza powinna być powtarzana jako przestroga dla tych którzy by chcieli pouczać nas którzy wierzymy w Boga . Obnażone tu zostały zakysy dzisiejszego szatana , jakim jest światowy liberalizm .

 10. Rafal pisze:

  Bog zaplac za ta strone

 11. Joanna Leja pisze:

  Jestem bardzo wdzięczna za stronę i możliwość uczestniczenia we Mszy Św. przebywajac w Niemczech w pracy. Bóg zapłać

 12. Magdalena pisze:

  Dziękuję serdecznie administratorom tej strony, a także wszystkim odpowiedzialnym za transmisje, za Wasz wysiłek i pracę, niech Wam Bóg błogosławi! 🙂 Dzięki Wam, pomimo choroby, mogłam dziś uczestniczyć we Mszy Świętej. Jestem bardzo wdzięczna za taką możliwość, pozdrawiam ciepło i szczęść Boże!

 13. Agnieszka z Częstochowy pisze:

  Szalenie pomocna strona – dziękuję za możliwość uczestnictwa w niedzielnej Mszy Św. w czasie choroby w zaawansowanej ciąży. Bardzo się cieszę, że są tak wartościowe inicjatywy w Internecie. Niech Bóg błogosławi wszystkim zaangażowanym w to dzieło! 🙂

 14. Malgorzata z Holandii pisze:

  Od wielu lat przebywam za granicą z dala od moich bliskich i przyjaciół Jest to jedyna możliwość abym mogła uczestniczyć we Mszy Św.i choć trochę złagodzić tęsknotę i samotność .Niech Wam Bóg błogosławi za to że dajecie nam tyle radości ze spotkań z Jezusem i Matką Boską.Szczęść Boże.

 15. Kacper.g pisze:

  Dzięki tej stronie mogłem oglądać mszę podczas choroby. Wielkie Bóg zapłać!

 16. Wlodzimierz Janyk(Hiszpania) pisze:

  Witam,
  Piekny kosciol, a szczegolnie zachwycajacy glos Siostry ktora spiewa !!! Gratuluje i dzieki Jej glosowi slucham Mszy transmitowanej z tego Kosciola.
  Mam tylko jedna uwage : dlaczego ministranci sluzacy do Mszy klaniaja sie do oltarza,przy ktorym odprawiana jest Msza,zamiast do glownego oltarza,w ktorym znajduja sie- Monstrancja oraz kielichy z Komukantami ? Przy tym oltarzu pala sie wieczne swiatla,zas ten drugi oltarz,jest tylko po to aby odpawic Msze Swieta,tam nic sie nie znajduje ! To zle wyglada.
  Bylem dlugie lata ministrantem,dlatego dziwi mnie takie zachowanie ministrantow w Waszym kosciele
  Ksiadz,po zakonczeniu Mszy Sw. klania sie do glownego oltarza
  Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus.

  • Andrzej Rozenfeld pisze:

   Witam.
   W mojej parafii kapłan jakiś czas temu (kilka lat, kiedy również służyłem jako ministrant) sprostował, że podczas Mszy Świętej ołtarz jest miejscem najważniejszym. Dlatego ministranci kłaniają się do ołtarza, przy którym odprawiana jest eucharystia.
   Nie wiem, czy to była jakaś nowość ogólnie w Kościele, czy po prostu coś starego nie specjalnie egzekwowanego.
   Takich różnic/niedopatrzeń jest wiele. Dlatego w detalach odprawiane Msze różnią się pomiędzy parafiami.

 17. Monika pisze:

  Bardzo dziękuję za możliwość obejrzenia Mszy Świętej. Będac za granicą miło usłyszeć ją w ojczystym języku i należycie przeżywać. Bóg zapłać.

 18. Marcel J pisze:

  Bóg zapłać za możliwość obejrzenia Mszy Św. Można powiedzieć, że o każdej porze. Bardzo mi to pomogło, gdyż będąc chorym i nie mogąc pójść do kościoła, mogłem posłuchać Mszy Św. na żywo przez internet.
  Bóg zapłać jeszcze raz!!!

 19. Anna pisze:

  ogromne podziękowania za tą bezcenną możliwość uczestniczenia we Mszy świętej!!!!!Anna z Litwy

 20. Ania pisze:

  Bardzo dziękuję za stworzenie tej strony!

 21. Ewa i Waldemar R pisze:

  Szczęść Boże,
  Niestety od jakiegoś czasu nie widzimy w kalendarzu mszy z Katedry ze Szczecina.
  Z innych stron internetowych dociera tylko dzwięk bez obrazu. Będziemy wdzięczni
  za sprawdzenie.

  • admin pisze:

   Sprawdzamy na bieżąco transmisje – usuwamy też te z problemami technicznymi. Będę wdzięczna za informację, z którymi transmisjami jest problem. Ze Szczecina mamy w kalendarzu transmisję z Katedry o godzinie 21 w niedzielę oraz codziennie o godzinie 12.00. Szczęść Boże!

   • Kasia pisze:

    W ramach informacji o wadliwych transmisjach: w dniu dzisiejszym zamiast transmisji Mszy Świętej o 12.15 w Gromniku został puszczony koncert opery lwowskiej.

 22. Anna pisze:

  Dzień dobry,

  bardzo dziękuję za możliwość uczestniczenia w mszy świętej, wspaniała idea!
  Chciałabym zapytać czy byłaby możliwość transmitowania mszy świętej z kościoła pw świętego Józefa Oblubieńca w Zielonej Górze? Co trzeba zrobić żeby była taka możliwość?

 23. Paweł pisze:

  Bóg zapłać za możliwość uczestnictwa we Mszy św mimo choroby

 24. Janina pisze:

  Właśnie „wróciłam” z Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Wilnie. Dziękuję! Dziękuję Dziękuję! Wszystkim życzę dobrych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.

 25. Andrzej Łanuszewski pisze:

  Ostatnio Msze o godz. 7 rano z Pszowa są bardzo ciche. Czasem, trochę później włączany jest głos. Aktualnie ledwo słyszę kazanie. Proszę to naprawić.

 26. Annia pisze:

  Bardzo dziękuję za tą stronę . Coś pięknego – zwłaszcza ,że ostatnio zdrowie nie bardzo pozwala na spacery do kościoła. Jak dobrze ,że technologia i w takim kontekście pomaga 🙂 Dzisiaj miałam możliwość posłuchania rekolekcji w Sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej – już wiem gdzie wiosną jak Bóg da się wybiorę 🙂

 27. Aga pisze:

  W Sanktuarium Najświętszej Rodziny w Krakowie Nowym Bieżanowie też są transmisje.

 28. Arek pisze:

  Ciekawe, że najlepiej dla mnie diałająca strona z całodzienną żywą transmisją w necie to parafia Świętego Andrzeja Boboli w Londynie. Dużo podróżuję w związku a pracą – ich ciągła transmisja poprostu działa, wszędzie. Ktokolwiek to prowadzi – nleżą się gorące słowa podziękowania.

 29. Tomasz Maciejczyk pisze:

  Trudniej żyć z Bogiem na emigracji .Tym bardziej dziękuję za możliwość uczestnictwa we Mszy Świętej przez internet.Pozdrawiam z Panem Bogiem Tomasz z Northern Ireland.

 30. Ewa pisze:

  Szczęść Boże. Dzięki za ogrom pracy włożony w funkcjonowanie tej strony 🙂 Jest ogromnym pocieszeniem dla ludzi na emigracji. Bardzo żałuję tylko, że zniknęła msza św. z Irlandii w Cork, była przepięknie prowadzona. Bardzo jej brakuje 🙁

 31. Stefan OFS pisze:

  Pokój i Dobro – szczęść nam Panie Boże.

 32. Tomasz pisze:

  Bóg zapłać. Super strona, tyle mszy o różnych godzinach. Dziękujemy

 33. Tomasz pisze:

  Jest to wspaniałe, że tyle mszy świętych jest dostępnych. Bóg zapłać.

 34. Szczepan pisze:

  Cieszę się bardzo, że ta strona istnieje. Bóg zapłać wszystkim którzy współtworzą ją i dbają o nią.

 35. Marta pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica!

  Bardzo serdecznie dziękuję Państwu za prowadzenie tej strony. To wspaniała inicjatywa.
  Mam informację dotyczącą Mszy Św. o godzinie 19:30 z Irlandii z New Milton. W zeszłym tygodniu w niedzielę 4.09.2016 r. ksiądz prowadzący tam Msze Św. po polsku zakończył posługę w tamtejszej parafii (został przeniesiony do innej parafii, gdzie będą odprawiane Msze Św. po polsku, niestety tam nie będzie możliwości oglądania Mszy Św. online), także możliwe, że w tej parafii w New Milton na razie Mszy Św. po polsku nie będzie.

  Pozdrawiam serdecznie

  • admin pisze:

   Dziękuję za informację. Usunęłam tę transmisję z naszego kalendarza. Mamy nadzieję, że pojawi się w nowym miejscu. Szczęść Boże!

  • grzegorz pisze:

   Na stronie tyniec.tv i tyniectv.pl codziennie jest przekaz live MLG Monastycznej Liturgii Godzin ( brewiarz) oraz Msza Św. konwentualna odprawiana przez wszystkich mnichów obecnych w 1000-letnim Opactwie Benedyktynów w Tyńcu pod Krakowem

 36. Danuta pisze:

  Jestem tak strasznie wdzieczna za ta strone, modlitwa tu pomogla mi przetrwac najciezsze chwile w moim zyciu. Jest to miejsce gdzie uciekam I znajduje schronienie. Dziekuje z calego serca za stworzenie tej strony. Przychodzac tu czuje sie blizej Boga.

 37. Agnieszka pisze:

  Z powodów rodzinnych nie zdążyłam do kościoła, a dzięki Wam mogłam uczestniczyć we Mszy Świętej w późniejszych godzinach wieczornych. Bóg zapłać!

 38. Marek pisze:

  Dziękuję Wam, strona chyba staje się popularna. Niestety po wypadzie na piłkę nożną chodzę „na trzech nogach”, ale dzięki Wam mogę uczestniczyć w mszy i to jeszcze z mojego rodzinnego miasta i parafii św. Małgorzaty w Nowym Sączu mimo, że mieszkam ponad 2000 km od Polski! Genialna sprawa i wspaniała strona! Bóg zapłać!

 39. Anna Maria pisze:

  Wielkie podziękowanie za możliwość obejrzenia i wysłuchania Mszy Świętej. Od kilku miesięcy przebywam w Stanach Zjednoczonych, w miejscu, gdzie nie ma polskiej Świątyni. Ze względu na charakter pracy bardzo rzadko mogę uczestniczyć w Nabożeństwie amerykańskiego Kościoła. Możliwość duchowego przeżywania polskiej Mszy św. wielokrotnie pozwalała mi przetrwać te najgorsze chwile z daleka od domu, rodziny, przyjaciół.
  Chylę głowę z uznaniem. Wielkie dzieło.
  Niech Bóg Wam błogosławi na każdy dzień życia.

 40. Zuzanna pisze:

  Dziękuję za podanie namiarów na transmisję Mszy Świętej z Kanady. Okazuje się, że w mieście Mississauga mieszka moja rodzina, o czym wcześniej nie wiedziałam. Co za zbieg okoliczności! 🙂

 41. Stanisława pisze:

  Bóg zapłać za tą stronę.Uczestniczę w różnych nabożeństwach, mszach św . dzięki Wam.Bóg Zapłać .W moim mieście w Gliwicach jest transmitowana msza św .o godz. 10 w niedzielę z Katedry Piotra i Pawła,ale na Państwa stronie jej nie ma.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *