Msze święte na żywo po polsku


Jeśli masz wolną chwilę przed oglądaniem Mszy Świętej zapraszamy do przywitania się z Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie – kliknij tutaj

Zapraszamy również do zapoznania się z najnowszym Listem Ojca Świętego Franciszka z okazji Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia – kliknij tutaj

291 odpowiedzi na „Msze święte na żywo po polsku

 1. BARBARA pisze:

  Bardzo dziekuje za taka wspaniala mozliwosc jak wysluchanie Mszy Swietej prosto z kosciola i mozliwosc uczestniczenia dzieki kamerom.
  Mieszkam za granica i tutaj nie zawsze w dni powszednie sa Msze Swiete.
  Mam pytanie czy jest mozliwosc transmisji Mszy Swietej Trydenckiej?
  Chcialabym uczestniczyc w takiej Mszy dzieki trnsmisji poniewaz tutaj gdzie mieszkam niestety nie ma.Pozdrawiam Szczesc Boze administratorom .
  ps dzieki Wam i takiej mozliwosci Mszy Swietej zwiedzam rowniez koscioly w Polsce to tez jest ubogacenie.

 2. Tomasz pisze:

  Dziękuję za możliwość obejrzenia transmisji i życzę wielu łask od Pana! Bóg zapłać!

 3. Piotr pisze:

  Swietna Sprawa bardzo dziekuje ..Bog zapłac

 4. Anna pisze:

  Bóg zapłać za prowadzenie tej strony.

 5. Monika pisze:

  Czy jest możliwość transmisji mszy z Sanktuarium w Świebodzinie? Gdy jestem w Polsce to właśnie tam uczestniczę w mszy. Byłabym wdzięczna. I przy okazji czułabym się jak w domu :-)

 6. ewa pisze:

  Wspaniale , że jest taka strona :) ratuje !

 7. Ewelina pisze:

  Wielkie Bóg zapłać

 8. JACEK pisze:

  Ach Ci Wspaniali Ojcowie Pallotyni …..
  Ach Ci Wspaniali Ojcowie Redemptoryści …..
  Jak Ci z Aparecida z Brazyli w popołudniowych Mszach Swiętych ….
  A wszystko dzięki Tej stronie www …..

  Alleluja …. chwała PANU …

  • admin pisze:

   To prawda, że jest wielu wspaniałych Księży – jednak to nie jest nasza zasługa. Cieszymy się, że możemy mieć swój udział w rozpowszechnianiu wiary świętej. Szczęść Boże!

 9. Jacek pisze:

  Polecam msze z Rumunii
  świetna jakość
  plus msze w języku polskim
  z Bukowiny

  JN

 10. Bartek pisze:

  Szczęść Boże. Czy jest możliwość transmisji Mszy Św. z Bazyliki Licheńskiej?

 11. Waclaw pisze:

  Witam. Ogladalem dzisiaj trzy transmisje Mszy Swietej na zywo. 1) Parafia Matki Bozej Bolesnej w Nysie. 2) Parafia pw. Matki Bozej Anielskiej w Motyczu kolo Lublina. 3) Parafia Dobrego Pasterza w Lublinie. Odbior tych transmisji u mnie jest bardzo dobry. Szczesc Boze!

 12. Waclaw pisze:

  Szesc Boze!Prosze powiedziec czy na stronie Msze online-net zostanie uruchomiona na stale transmisja Mszy Swietych z Sanktuarium Matki Bozej Lipinskiej w Lipinkach malopolskich i jak dlugo trzeba czekac na uruchomienie. Bardzo bym chcial uczestniczyc w Mszach Swietych z Sanktuarium Matki Bozej Lipinskiej gdyz jestem bardzo zwiazany z tym Sanktuarium bo kiedys tam mieszkalem i codziennie uczeszczalem na Msze Swiete. Obecnie mieszkam w innym wojewodztwie w malej miejscowosci gdzie do kosciola mam 2 km. a zdrowie nie pozwala przejsc tej odleglosci. Dlatego bardzo prosze o uruchomienie Mszy Swietej z Sanktuarium Matki Bozej Lipinskiej. Za co skladam serdeczne Bog Zaplac. Pozdrawiam Waclaw.

  • admin pisze:

   Panie Wacławie,
   O uruchomieniu transmisji decyduje zawsze Ksiądz Proboszcz danej Parafii. Obecnie Sanktuarium w Lipinkach nie uruchomiło transmisji Mszy Świętej. Uruchomienie każdej transmisji wiąże się z kosztami, dlatego nie każda Parafia się na to decyduje. Jeśli widział Pan transmiję Mszy Świętej, którą moglibyśmy dodać – prosimy o informację. Zapraszamy na inne codzienne transmisje Mszy Świętych i nabożeństw z róźnych parafii w Polsce i za granicą. Życzę poprawy stanu zdrowia.
   Szczęść Boże!

 13. Pawel pisze:

  Bardzo chetnie ogladalbym wraz z rodzina transmisjie z Mszy Sw z Tarnowa….
  moze z Katedry? Czy istnieje taka szansa przeciez Tarnow to dosyc duze miasto i ma kilka Kosciolow…duzo wierzacych ..Bardzo prosimy..

 14. Agnieszka pisze:

  Bóg zapłać za tę stronę.

 15. Basia pisze:

  Szczęść Boże! Proszę o umieszczenie na stałe mszy świętych z Parafii MB Królowej Rodzin z Borówca o godz. 19.00 odbiór bardzo dobry a i o tej porze nie ma już nigdzie mszy. http://www.parafiaborowiec.pl/viewpage.php?page_id=55.

 16. Ola pisze:

  Witam. Bóg zapłać za tą stronkę. Mogę uczestniczyć dzieki temu w niedzielnej mszy. Pojawił sie jednak problem z odbiorem mszy świetej z Kanady Ontario. Wyskakuje informacja: Camera is not streaming at the moment. Problem wystepuje również z mszą w Rumunii. Bardzo proszę o sprawdzenie w czym tkwi błąd. Z gory dziękuje

  • admin pisze:

   Rzeczywiście, były problemy z transmisją Mszy Świętej z Kanady, ale już przeminęły. Są natomiast problemy z transmisją z Rumunii i z tego względu transmisja została usunięta z kalendarza. Niestety, zdarzają się nagłe problemy techniczne, spowodowane, na przykład, gwałtownymi burzami i zerwaniem połączeń. Wystąpiły one w różnych parafiach. Z tego powodu na bieżaco korygujemy kalendarz, po sprawdzeniu transmisji. Miejmy nadziejdę, że problemy zostaną szybko rozwiązane. Zapraszamy na razie do transmisji, które działają o tych samych godzinach.
   Szczęść Boże!

 17. Anna pisze:

  Wszystkim,którzy maja system android polecam mszę w Sanktuarium Królowej Meczenników w Bydgoszczy. Z Lublina z parafii Dobrego Pasterza też mam super odbiór

 18. Słuchacz pisze:

  witam serdecznie,
  Od dłuższego czasu nie mogę obejrzeć,wysłuchać mszy św. z Parafii NMP w Radlinie-Biertułtowach , próbowałam obejrzeć również w z Parafii w Szczecinie ale wciąż brak możliwości połączenia . Bardzo proszę o informację jak długo nie będzie możliwości oglądania,słuchania Mszy.

  • admin pisze:

   Sprawdziłam dzisiaj trzy razy o różnych godzinach transmisję z Parafii w Radlinie-Biertułtowych – i zawsze działała. Jeśli chodzi o transmisję ze Szczecina – zapytałam o problemy z kamerą (dźwięk działa), ale nie otrzymałam na razie odpowiedzi. Przeniosę tę transmisję do Mszy Świętych radiowych, dopóki kamera nie zostanie ponownie uruchomiona w Katedrze. Zapraszam do oglądania transmisji z innych Parafii.
   Szczęść Boże!

 19. Michal pisze:

  Bardzo przepraszam, ale mam prośbę do nadawców: nie przesyłajcie informacji o transmisji, jeżeli jakość nagrań jest poniżej możliwości percepcji. Kolejny raz na wyjeździe zaplanowałem sobie obejrzenie jednego z przekazów w godzinach wieczornych – obraz przeskakiwał, bardziej było słychac echo z kościoła niż wypowiadane słowa. Gdybym o tym wiedział, posłuchałbym chociażby Mszy z Radia JG, ale zaufałem tej stronie i nie uczestniczyłem w żadnej Mszy. Dawajcie linki do swoich parafii, jeżeli jesteście pewni, że odbiór jest chociaż na akceptowalnym poziomie i inni skorzystają, a nie rozczarują się.

  • admin pisze:

   Przykro mi z powodu problemów z transmisją. Na pewno był to wielki zawód. W naszym kalendarzu umieszczamy tylko transmisje sprawdzone, ale, niestety, mogą pojawiać się nowe problemy techniczne w transmisjach, które nie występowały w momencie wprowadzania do kalendarza. Staramy się sprawdzać wyrywkowo transmisje o różnych godzinach w różne dni. Nie mamy możliwości sprawdzania wszystkich transmisji – wszystkie osoby, które tworzą tę stronę są wolontariuszami. Na przyszłość mogę poradzić, aby kliknąć na wybraną transmisję kontrolnie, nawet, jeśli jest zaplanowana za kilka godzin. Jeśli są problemy z daną transmisją często widać problem wcześniej – szczególnie w przypadku nagrania Mszy Świętej, ale w niektórych przypadkach również w przypadku transimisji na żywo. Oczywiście, zwrócę uwagę na nagranie z Lęborka w przyszłą niedzielę rano. Jeśli będą problemy – usunę z naszego kalendarza.
   Szczęśc Boże!

 20. Violetta pisze:

  Witam serdecznie. Wielkie dzięki za to co robicie, ale od jakiegoś czasu zniknęło nagranie mszy z Irlandii, a nagranie z Lęborka jest nie do obejrzenia, kilkusekundowe przeskoki w nagraniu całkowicie uniemożliwiają skupienie się. W tej sytuacji chyba lepiej byłoby to całkiem wykluczyć z listy.

  • admin pisze:

   Dziękuję za informację. Niestety, nie mamy technicznej możliwości sprawdzać każdą transmisję. Przykro mi, ze wystąpiły problemy z transmisją z Lęborka. Zwrócę na nią uwagę w przyszłą niedzielę – jeśli będą ponownie problemy – usunę z naszego kalendarza. Jeśli chodzi o nagrania z Irlandii – w pewnym momencie były niedostępne nagrania w jęz. polskim po zmianach na stronie, ale ponieważ zostały przywrócone – również ponownie je wpisałam do naszego kalendarza.
   Staramy się sprawdzać poprawność jak największej liczby transmisji, ale nie mamy możliwości sprawdzenia zawsze wszystkich.
   Szczęść Boże!

 21. Bartek pisze:

  Można na nowo dodać Mszę z Sanktuarium Św. Andrzeja Boboli z Lublina, już działa transmisja http://bobola.diecezja.lublin.pl/?page_id=6

 22. Teresa pisze:

  Szczęść Boże,
  Mam zapytanie odnośnie mszy ze Szczecina. W ostatnim czasie pojawiły się u mnie problemy związane z odtwarzaniem. Mianowicie często jest tak, że dźwięk jest odtwarzany, a jest problem z obrazem. Czy u kogoś występują może podobne problemy ?

  • admin pisze:

   Dziękuję za zgłoszenie. Sprawdziłam, również nie mam wizji, tylko dźwięk. Zgłosiłam ten problem do Katedry w Szczecinie. Mam nadzieję, że problem szybko zostanie naprawiony.
   Szczęść Boże!

 23. Łukasz Ł pisze:

  Bardzo proszę o dodanie do listy, mszy świętych transmitowanych z kościoła pw. św. Michała Archanioła w Łodzi – o 9:00, 10:30 i 12:00.
  Poniżej podaję link do strony parafii. Niestety, do uczestniczenia potrzebne jest pobranie kodeku Real Player. http://www.michal.org.pl

  • admin pisze:

   Niestety, nie udało mi się obejrzeć ani razu transmisji z kościoła św. Michała w Łodzi. Kilka razy już próbowałam. Są jakieś problemy z tą transmisją. Jeśli uda się potwierdzić, że transmisja działa – chętnie dodam do naszego kalendarza. Szczęść Boże!

 24. Krystyna pisze:

  Szczesc Boze.
  Wszystkich korzystajacych z tej strony, bardzo prosze pomagajmy
  w miare naszych mozliwosci, aby utrzymac te strone.
  Pozdrawiam.

 25. Tomson pisze:

  Szczęść Boże

  Admin pisał tu wcześniej, że darowizna z odpowiednim dopiskiem można odliczyć od podatku. Dotyczy to osób fizycznych, a jeśli tak, to w jakiej rubryce PIT-a jest to objęte?

  Pozdrawiam – Tomson

  • admin pisze:

   Darowizny na organizacje społeczne (takie, jak np. fundacje) należy wpisać do PIT/0, który jest załącznikiem do PIT-36, PIT-37, PIT-28. Więcej informacji na stronie: http://www.pity.info.pl/ulgi.html. Proszę pamiętać, że można odliczyć darowizny zrealizowane w roku, który jest rozliczany, tzn. w roku 2015 rozliczamy podatek za 2014, więc można odliczyć darowizny przekazane w zeszłym roku. Darowizny przekazane w tym roku będzie można odliczyć w zeznaniu za 2015r.
   Szczęść Boże!

 26. Sławomir pisze:

  Bóg zapłać za to co robicie !

 27. huberth pisze:

  Ogólnie wielkie dzięki za msze, ale jest 1 problem… Dziś chciałem obejrzeć msze o 20;30 i okazało się, że żadna z nich nie działa…
  Jedna przenosi do strony głównej kościoła a druga do mszy, która właśnie się skończyła…

  • huberth pisze:

   A tu jeszcze jeden problem… włączam msze, niby jest ok, ale niżej pisze:
   Przekaz audio:
   I nie można go włączyć…
   Msza o 21;00

   • admin pisze:

    Panie Hubercie,
    Sprawdziłam transmisję o 21.00 – u mnie działa. Nie potrzeba włączać do transmisji przekazu audio, ponieważ słychać dźwięk bezpośrednio z trasmisji. Jeśli nie mógł Pan obejrzeć transmsji o 21.00, są jeszcze dostępne nagrania dzisiejszych Mszy Świętych – są już dostępne cały czas, godziny służą tylko wspisaniu do kalendarza.
    Szczęść Boże!

 28. s. Katarzyna pisze:

  Serdecznie dziękuję za tę stronkę! Zwłaszcza Msze Św. DZIĘKUJĘ

 29. Krystyna pisze:

  Wczoraj pisalam, I nie wiem dlaczego nie ukazal sie moj post.Krystyna.

  • admin pisze:

   Pani Krystyno,
   Ukazał się – tylko wpisała go Pani w zakładce “Wspieraj nas”, tam też jest odpowiedź. Sprawdzam teraz Msze Święte o 6.00, na razie nie widzę problemów z transmisjami. Proszę dać znać, jeśli Pani będzie miała problemy z odbiorem.
   Szczęść Boże!

 30. ela pisze:

  Serdeczne Bóg zapłać za tę stronę internetową. Korzystam z niej sama, a niekiedy włączam mojej Mamie staruszce. To piękne móc odwiedzać różne Sanktuaria i parafie i wspólnie się modlić, niech Was Bóg błogosławi.

 31. misia pisze:

  Hm, nie mam pojecia co mam nie tak w ustawieniach, ale nie otwierają sie u mnie linki do Mszy online. wyłączylam trybchroniony i zero zmiany…

 32. Rafał pisze:

  Msza trydencka dwa razy w tygodniu, rano w środę i sobotę (czytania i kazania po włosku), w inne dnie msze włoskie wg stałego porządku na stronie http://www.parrocchiasanmichele.eu/. Byłem tam, niesamowity ksiądz, ktoś jakby współczesny św. Jan Vianney.

  • admin pisze:

   Dziękuję za zgłoszenie. Dodałam transmisje do naszych kalendarzy: Msze święte w języku włoskim oraz Msze święte w rycie trydenckim.
   Szczęść Boże!

  • Luiza Cent pisze:

   Serdecznie dziękuję za cenny link do włoskiej mszy! Jestem chora od dłuższego czasu i nie mogę osobiście uczestniczyć we mszy, teraz dodatkowo strona ze spisem mszy online nie działała. Ale dzięki wiadomości wysłuchałam dziś wspaniałego kazania z parafii Św. Michała we Włoszech! Było tak radosne i natchnione, czuło się obecność Boga, na pewno będę ich słuchała także za tydzień.

 33. Barbara Zofia pisze:

  Dziękuję za możliwość modlitwy podczas Mszy Świętej .Daleko od kraju i domu , bez mozliwości korzystania z mszy jest ta forma cudowną sprawą .
  Bóg zaplać

 34. dyfly pisze:

  Ta strona jest po prostu fantastyczna. Bog zaplac wszystkim ktorzy przyczynili sie do jej powstania.

  • Krystyna ze Szczecina pisze:

   Bóg zapłać wszystkim przyczyniającym się do utrzymania takich stron internetowych.Cudowna sprawa dla chorych.
   Szczęść Boże.

 35. Piotr Kura;czako; pisze:

  Bóg zapłać za WSPANIAŁĄ STRONE……bardzo jest ona potrzebna,zwłaszcza dlatyh co niemogą być w Kościele.Szczęć Boże

 36. Agnieszka pisze:

  Pierwszy raz trafiłam na tak świetny link. Bardzo dziękuje za msze św. Rozchorowałam się. Ale dzięki tej stronie mogłam dzisiaj wysłuchać mszy św. Pięknie, po prostu cudnie. Będę tu częściej. Jak można wesprzeć to dzieło? (oprócz księgarni). Bóg zapłać!

  • admin pisze:

   Pani Agnieszko,
   Jeśli chciałaby Pani wesprzeć finansowo funkcjonowanie strony msza-online.net będziemy wdzięczni za jakąkolwiek wpłatę na konto nr: 48 1300 0000 2076 0039 7122 0001. Właścicielem rachunku jest Fundacja Dowiedz się Więcej,
   ul. Wiśniowa 6, 05-091 Ząbki. W tytule przelewu prosimy wpisać: darowizna na cele religijne – strona msza-online.net. Przy takim zapisie w tytule przelewu będzie Pani mogła odpisać sobie tę wpłatę od dochodu do opodatkowania. Jeśli chciałaby Pani wspomóc naszą stronę przez wpłatę w innej walucie niż złotówki uprzejmie proszę o wejście zakładkę “Wspieraj nas”. Wszelkie wpłaty będą w pierwszej kolejności przekazane na sfinansowanie kosztów domeny internetowej msza-online.net oraz kosztów utrzymania strony na serwerze. Jeśli uda nam się zebrać kwotę większą – będziemy się starać wprowadzić zmiany techniczne na stronie, w szczególnosci opracować angielską wersję językową strony. Za wszelką pomoc dziękuję!
   Szczęść Boże!

   • Agnieszka pisze:

    Dziękuje, dokonałam przelewu (dojdzie jutro), będę starała się wspierać Was w miarę moich możliwości finansowych do czego zachęcam też pozostałych ludzi dobrej woli. Kochani każda “złotówka”, to nasza cegiełka, to wkład i serce w ten słuszny i piękny cel.
    Wyrazy wielkiego uznania dla inicjatora tej strony oraz podziękowania dla wszystkich parafii, które deklarują chęć zgodny na transmisje Mszy świętych.
    Z całego serca składam serdeczne Bóg zapłać!

 37. Piotr pisze:

  Nieważne kto to zainicjował. Dzięki Bogu i Wam za tą inicjatywę!
  Dziękuję i życzę dobrej niedzieli.

 38. xPaweł pisze:

  Szczęść Boże!
  a ja mam pytanie z innej beczki 😉
  Chciałbym, aby i z naszego kościoła była transmisja Mszy św. Czy mógłby mi ktoś polecić jakąś metodę, firmę, która przygotowałaby to najlepiej i miarę tanio?

 39. Nina pisze:

  Proszę aby osoba wypisująca tu godziny Mszy Świętych w poszczególnych dniach zwróciła uwagę na to co pisze..czas po południu zawsze piszemy godz.13,14, 15,16,17,18,19,20 itd. ..a nie tak jak oznaczono 2,3,4,5,itd../owszem mówimy tak ale tu należy właściwie podawać informacje/ .sama w pierwszym momencie zastanowiłam się co to za czas..czyżby po północy czyli nad ranem???..Z wyrazami szacunku Nina

  • admin pisze:

   Pani Nino, na stronie udostępniane są msze święte odbywające się przez całą dobę. Doba zaczyna się od godzin nocnych więc na początku pokazane są msze w godzinach nocnych 1, 2 itd. Proszę zwrócić uwagę, że są to transmisje bezpośrednie z kościołów znajdujących się w Kanadzie, a między Kanadą i Polską są kilkugodzinne różnice czasowe (Kanada ma kilka stref czasowych). W Kanadzie więc są to msze święte wieczorne z poprzedniego dnia, z persektywy naszej strefy czasowej. Ponieważ są to transmisje bezpośrednie, na żywo, godziny ich wypadają według czasu polskiego o godz. 1.00 i 2.00 – właśnie w środku naszej nocy. Jeżeli przesunie Pani suwak na dół to znajdzie Pani msze dla godziny 14.00, 15.00, w niedzielę również o 13.00 itd. Szczęść Boże!

   • Nina pisze:

    Bóg zapłać za odpowiedz..własnie mogłam uczestniczyć we Mszy Św. neokatechumenalnej transmitowanej z Parafii pw. św. Jakuba Ap. przy Bazylice Metropolitalnej w Szczecinie….bardzo często korzystam tu z transmisji Mszy Świętych ….lecz dzisiaj trochę zmylił mnie sposób pisanych godzin..przepraszam i dziękuje bardzo ….Chwała Panu!!!!..Nina

 40. lucy-ap@wp.pl pisze:

  Gdzie można obejrzeć Mszę Świętą z dnia 07 lutego 2015 r. , która odbyła się
  o godz.9.30 , z kaplicy Cudownego Obrazu na Jasnej Górze.
  Lucyna

 41. Renata pisze:

  Witam,

  Chcialabym rowniez przylaczyc sie do grona wdziecznych odbiorcow tak swietnego portalu.

  Czy istnieje mozliwosc odbioru mszy z kolegiaty Bozego Ciala , koscola Dominikanow oraz koscola przy klasztorze siostr Benedyktynek w Jaroslawiu w woj. podkarpackim?
  Wszystkie trzy koscioly znajduja sie w tym samym miescie, w Jaroslawiu.

  Przypuszczm, iz wielu rodakow za granica ucieszylaby mozliwosc transmisji mszy z sanktuarium na Krzeptowkach oraz z sanktuarium Ojcow Paulinow na Bachledowce na Podhalu.

  Proponowalabym takze transmisje mszy u Dominikanow w Krakowie, z tak znanej i popularnej studenckiej beczki a takze z kaplicy ojca Maximiliana w Niepokalanowie.

  Pozdrawiam serdecznie,
  z Panem Bogiem

  • admin pisze:

   Cieszę się, że jesteśmy potrzebni i dziękuję.
   Transmisje z Niepokalanowa są obecnie dostępne, ale tylko w wersji radiowej. W naszej zakładce “Msze radiowe – tylko dźwięk”, a na stronie klasztoru w Niepokalanowie w zakładce “na żywo z Bazyliki”. W przypadku pozostałych wymienionych miejsc transmisji na żywo nie znalazłam, ale zapytałam o taką możliwość. Należy mieć świadomość, że o transmisjach decyzują przełożeni danej Parafii – albo Proboszcz, albo Przeor, a nasz portal może włączyć taką transmisję do naszego kalendarza po jej uruchomieniu.
   Szczęść Boże!

 42. Ziuk pisze:

  Jestescie aniolamu dla nas in obczyznie.
  Mamy pytanie jak sie :przekazuje “znak Pokoju” w kraju?
  U nas w Stanach bylo przez podanie i uscisk rak.
  Teraz, w zagrozeniu przenoszeniu chorob w niektoirych kosciolach odprawiajacy msze kaplan opuscza slowa ” teraz przekaszcie znak pokoju” aby uniknac kontaktu.
  Rowniez nie ma kielichow po wzieciu komunijnego oplatka, zwykle podawanego na reke.
  Czy sa jakoies zalecenia Watykanu?
  P.S. Moje odpowiedz “Maria zawsze dziwica” zostala uznana za bledna, WHY?
  Czesto bedac w roznych miejscowosciach i kociolach jestesmy (Polonusi wsrod Amerykanow) zaskoczeni roznicami.

  • admin pisze:

   Dziękujemy za dobre słowo :) Jeżeli chodzi o odpowiedź to wystarczy jedno słowo. Niestety komputery nie są na tyle inteligentne, by zrozumieć wszystkie nasze odpowiedzi.

 43. TK pisze:

  Z powodu choroby musiałem przez kilka niedziel pod rząd pozostawać w w domu i korzystać z transmisji mszy św. Mogłem docenić jak bardzo potrzebny jest ten serwis. Oczywiście, najważniejsza jest sama msza św., ale jak bardzo ważna jest łatwa dostępność wyboru tak wielu miejsc w Polsce (a także godzin).
  To naprawdę niezwykłe doświadczenie, móc gościć w sanktuariach, które (o ile w ogóle) znałem tylko z nazwy. Wprawdzie nic nie zastąpi osobistego udziału we mszy, ale odwiedziny innych miejsc (i różnorodność kazań/śpiewów) choć w części łagodzi ten brak.
  Wielki dzięki za tak potrzebną i dobrze przygotowana posługę, niech Pan wynagrodzi potrzebnymi łaskami,
  Bóg zapłać!

 44. Wiesław pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus Serdeczne słowa podziękowań za mszę w intencji naszej kochanej MAMY Janiny ze Szczecina która to msza odbyła się w dniu 31.01.15 o godzinie 15.30 serdeczne Bóg zapłać Szczeciniacy.
  P.S. mam pytanie czy jest możliwość i jest strona w Internecie z odbytymi mszami w klasztorze na Jasnej Górze jak tak proszę o adres tejże strony . Z Panem Bogiem.

  • admin pisze:

   Chociaż na stronie Sanktuarium na Jasnej Górze można znaleźć plan dnia zawierający godziny Mszy świętych na każdy dzień to jednak nie znalazłam strony z intencjami. Znalazłam informację o numerze telefonu w sprawie zamawiania Mszy św. Przypuszczam, że można tam się dowiedzieć również o terminy odprawianych Mszy św. w zamówionych intencjach:
   kancelaria o. kustosza – Sanktuarium na Jasnej Górze
   przyjmowanie intencji na Msze św.
   tel. +48 34 3777 207
   Szczęść Boże!

 45. Maria pisze:

  Przebywam od ponad roku w Anglii, w miare mozliwosci uczestnicze we mszy swietej w polskim kosciele w Bristolu. Pochodze z Czestochowy, dziekuje za transmisje mszy swietej z kaplicy jasnogorskiej oraz apelu. Wielka radosc wstepuje w moje serce patrzac w wizerunek Matki Bozej. Dla wierzacych emigrantow dostep do tej strony bezcenny. Dziekuje administratorowi. Szesc Boze.

 46. Iza pisze:

  Serdecznie dziękuję za te stronę! Jestem bardzo często poza granicami Polski i nie zawsze mam możliwość uczestniczyć we maszy świętej, a dzięki Wam mam:)
  Wszystkiego dobrego z Nowym Rokiem :):)

 47. Katarzyna pisze:

  Witam ^ ^
  Ten serwis jest niesamowity. Od kilku miesięcy mam poważne problemy z nogą, które uniemożliwiają mi chodzenie – całymi dniami siedzę w łóżku i nawet nie mogę wstać bez pomocy. O wyjściu do kościoła nie ma nawet mowy, więc naprawdę bardzo dziękuję za umożliwienie mi brania w niej udziału chociaż w taki sposób 😀

 48. magda pisze:

  Witam, na strone te trafilam calkiem niedawno, bo do tej pory zawsze korzystalismy z Mszy online z kosciola z Lublina, ale tym razem wyskoczyl na gorze w wyszukiwarce inny link i tam zaczelam szukac. Uwazam, ze to naprawde niesamowite, ze mozna o kazdej porze uczestniczyc w Mszy Sw. I poznac tez tyle polskich kosciolow… tu gdzie mieszkamy w niemczech nie ma tylu mszy w niedziele i nie zawsze udaje nam sie w nich uczestniczyc lub gdy jestesmy mocno zaziebieni. Czy istnialaby mozliwosc aby ujrzec transmisje z katedry w Radomiu? Jestem osobiscie zwiazana bardzo z ta katedra a nie mam mozliwosci tam bywac. Czy Administrator moglby sie zorientowac czy taka transmisja obojetnie o jakiej godzinie bylaby mozliwa? Dziekuje z gory.

  • admin pisze:

   Obecnie jest dostępna transmisja Mszy świętej z Katedry w Radomiu, ale tylko w wersji radiowej (sam dżwięk). Transmisje są dostępne w niedziele o godz. 12/30, w dni powszednie o godz. 6.00. Dodałam ją do naszego kalendarza w zakładce Msze radiowe.
   Szczęść Boże!

 49. Anastazja I Tomasz pisze:

  Dziękujemy za możliwość uczestniczenia we Mszy Świętej. Z powodu choroby nie mogliśmy iść dzisiaj do kościoła, bardzo nam pomogliście. Dziękujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *