Msze święte na żywo po polsku


255 odpowiedzi na „Msze święte na żywo po polsku

 1. Tomson pisze:

  Szczęść Boże

  Admin pisał tu wcześniej, że darowizna z odpowiednim dopiskiem można odliczyć od podatku. Dotyczy to osób fizycznych, a jeśli tak, to w jakiej rubryce PIT-a jest to objęte?

  Pozdrawiam – Tomson

  • admin pisze:

   Darowizny na organizacje społeczne (takie, jak np. fundacje) należy wpisać do PIT/0, który jest załącznikiem do PIT-36, PIT-37, PIT-28. Więcej informacji na stronie: http://www.pity.info.pl/ulgi.html. Proszę pamiętać, że można odliczyć darowizny zrealizowane w roku, który jest rozliczany, tzn. w roku 2015 rozliczamy podatek za 2014, więc można odliczyć darowizny przekazane w zeszłym roku. Darowizny przekazane w tym roku będzie można odliczyć w zeznaniu za 2015r.
   Szczęść Boże!

 2. Sławomir pisze:

  Bóg zapłać za to co robicie !

 3. huberth pisze:

  Ogólnie wielkie dzięki za msze, ale jest 1 problem… Dziś chciałem obejrzeć msze o 20;30 i okazało się, że żadna z nich nie działa…
  Jedna przenosi do strony głównej kościoła a druga do mszy, która właśnie się skończyła…

  • huberth pisze:

   A tu jeszcze jeden problem… włączam msze, niby jest ok, ale niżej pisze:
   Przekaz audio:
   I nie można go włączyć…
   Msza o 21;00

   • admin pisze:

    Panie Hubercie,
    Sprawdziłam transmisję o 21.00 – u mnie działa. Nie potrzeba włączać do transmisji przekazu audio, ponieważ słychać dźwięk bezpośrednio z trasmisji. Jeśli nie mógł Pan obejrzeć transmsji o 21.00, są jeszcze dostępne nagrania dzisiejszych Mszy Świętych – są już dostępne cały czas, godziny służą tylko wspisaniu do kalendarza.
    Szczęść Boże!

 4. s. Katarzyna pisze:

  Serdecznie dziękuję za tę stronkę! Zwłaszcza Msze Św. DZIĘKUJĘ

 5. Krystyna pisze:

  Wczoraj pisalam, I nie wiem dlaczego nie ukazal sie moj post.Krystyna.

  • admin pisze:

   Pani Krystyno,
   Ukazał się – tylko wpisała go Pani w zakładce „Wspieraj nas”, tam też jest odpowiedź. Sprawdzam teraz Msze Święte o 6.00, na razie nie widzę problemów z transmisjami. Proszę dać znać, jeśli Pani będzie miała problemy z odbiorem.
   Szczęść Boże!

 6. ela pisze:

  Serdeczne Bóg zapłać za tę stronę internetową. Korzystam z niej sama, a niekiedy włączam mojej Mamie staruszce. To piękne móc odwiedzać różne Sanktuaria i parafie i wspólnie się modlić, niech Was Bóg błogosławi.

 7. misia pisze:

  Hm, nie mam pojecia co mam nie tak w ustawieniach, ale nie otwierają sie u mnie linki do Mszy online. wyłączylam trybchroniony i zero zmiany…

 8. Rafał pisze:

  Msza trydencka dwa razy w tygodniu, rano w środę i sobotę (czytania i kazania po włosku), w inne dnie msze włoskie wg stałego porządku na stronie http://www.parrocchiasanmichele.eu/. Byłem tam, niesamowity ksiądz, ktoś jakby współczesny św. Jan Vianney.

  • admin pisze:

   Dziękuję za zgłoszenie. Dodałam transmisje do naszych kalendarzy: Msze święte w języku włoskim oraz Msze święte w rycie trydenckim.
   Szczęść Boże!

  • Luiza Cent pisze:

   Serdecznie dziękuję za cenny link do włoskiej mszy! Jestem chora od dłuższego czasu i nie mogę osobiście uczestniczyć we mszy, teraz dodatkowo strona ze spisem mszy online nie działała. Ale dzięki wiadomości wysłuchałam dziś wspaniałego kazania z parafii Św. Michała we Włoszech! Było tak radosne i natchnione, czuło się obecność Boga, na pewno będę ich słuchała także za tydzień.

 9. Barbara Zofia pisze:

  Dziękuję za możliwość modlitwy podczas Mszy Świętej .Daleko od kraju i domu , bez mozliwości korzystania z mszy jest ta forma cudowną sprawą .
  Bóg zaplać

 10. dyfly pisze:

  Ta strona jest po prostu fantastyczna. Bog zaplac wszystkim ktorzy przyczynili sie do jej powstania.

  • Krystyna ze Szczecina pisze:

   Bóg zapłać wszystkim przyczyniającym się do utrzymania takich stron internetowych.Cudowna sprawa dla chorych.
   Szczęść Boże.

 11. Piotr Kura;czako; pisze:

  Bóg zapłać za WSPANIAŁĄ STRONE……bardzo jest ona potrzebna,zwłaszcza dlatyh co niemogą być w Kościele.Szczęć Boże

 12. Agnieszka pisze:

  Pierwszy raz trafiłam na tak świetny link. Bardzo dziękuje za msze św. Rozchorowałam się. Ale dzięki tej stronie mogłam dzisiaj wysłuchać mszy św. Pięknie, po prostu cudnie. Będę tu częściej. Jak można wesprzeć to dzieło? (oprócz księgarni). Bóg zapłać!

  • admin pisze:

   Pani Agnieszko,
   Jeśli chciałaby Pani wesprzeć finansowo funkcjonowanie strony msza-online.net będziemy wdzięczni za jakąkolwiek wpłatę na konto nr: 48 1300 0000 2076 0039 7122 0001. Właścicielem rachunku jest Fundacja Dowiedz się Więcej,
   ul. Wiśniowa 6, 05-091 Ząbki. W tytule przelewu prosimy wpisać: darowizna na cele religijne – strona msza-online.net. Przy takim zapisie w tytule przelewu będzie Pani mogła odpisać sobie tę wpłatę od dochodu do opodatkowania. Jeśli chciałaby Pani wspomóc naszą stronę przez wpłatę w innej walucie niż złotówki uprzejmie proszę o wejście zakładkę „Wspieraj nas”. Wszelkie wpłaty będą w pierwszej kolejności przekazane na sfinansowanie kosztów domeny internetowej msza-online.net oraz kosztów utrzymania strony na serwerze. Jeśli uda nam się zebrać kwotę większą – będziemy się starać wprowadzić zmiany techniczne na stronie, w szczególnosci opracować angielską wersję językową strony. Za wszelką pomoc dziękuję!
   Szczęść Boże!

   • Agnieszka pisze:

    Dziękuje, dokonałam przelewu (dojdzie jutro), będę starała się wspierać Was w miarę moich możliwości finansowych do czego zachęcam też pozostałych ludzi dobrej woli. Kochani każda „złotówka”, to nasza cegiełka, to wkład i serce w ten słuszny i piękny cel.
    Wyrazy wielkiego uznania dla inicjatora tej strony oraz podziękowania dla wszystkich parafii, które deklarują chęć zgodny na transmisje Mszy świętych.
    Z całego serca składam serdeczne Bóg zapłać!

 13. Piotr pisze:

  Nieważne kto to zainicjował. Dzięki Bogu i Wam za tą inicjatywę!
  Dziękuję i życzę dobrej niedzieli.

 14. xPaweł pisze:

  Szczęść Boże!
  a ja mam pytanie z innej beczki ;)
  Chciałbym, aby i z naszego kościoła była transmisja Mszy św. Czy mógłby mi ktoś polecić jakąś metodę, firmę, która przygotowałaby to najlepiej i miarę tanio?

 15. Nina pisze:

  Proszę aby osoba wypisująca tu godziny Mszy Świętych w poszczególnych dniach zwróciła uwagę na to co pisze..czas po południu zawsze piszemy godz.13,14, 15,16,17,18,19,20 itd. ..a nie tak jak oznaczono 2,3,4,5,itd../owszem mówimy tak ale tu należy właściwie podawać informacje/ .sama w pierwszym momencie zastanowiłam się co to za czas..czyżby po północy czyli nad ranem???..Z wyrazami szacunku Nina

  • admin pisze:

   Pani Nino, na stronie udostępniane są msze święte odbywające się przez całą dobę. Doba zaczyna się od godzin nocnych więc na początku pokazane są msze w godzinach nocnych 1, 2 itd. Proszę zwrócić uwagę, że są to transmisje bezpośrednie z kościołów znajdujących się w Kanadzie, a między Kanadą i Polską są kilkugodzinne różnice czasowe (Kanada ma kilka stref czasowych). W Kanadzie więc są to msze święte wieczorne z poprzedniego dnia, z persektywy naszej strefy czasowej. Ponieważ są to transmisje bezpośrednie, na żywo, godziny ich wypadają według czasu polskiego o godz. 1.00 i 2.00 – właśnie w środku naszej nocy. Jeżeli przesunie Pani suwak na dół to znajdzie Pani msze dla godziny 14.00, 15.00, w niedzielę również o 13.00 itd. Szczęść Boże!

   • Nina pisze:

    Bóg zapłać za odpowiedz..własnie mogłam uczestniczyć we Mszy Św. neokatechumenalnej transmitowanej z Parafii pw. św. Jakuba Ap. przy Bazylice Metropolitalnej w Szczecinie….bardzo często korzystam tu z transmisji Mszy Świętych ….lecz dzisiaj trochę zmylił mnie sposób pisanych godzin..przepraszam i dziękuje bardzo ….Chwała Panu!!!!..Nina

 16. lucy-ap@wp.pl pisze:

  Gdzie można obejrzeć Mszę Świętą z dnia 07 lutego 2015 r. , która odbyła się
  o godz.9.30 , z kaplicy Cudownego Obrazu na Jasnej Górze.
  Lucyna

 17. Renata pisze:

  Witam,

  Chcialabym rowniez przylaczyc sie do grona wdziecznych odbiorcow tak swietnego portalu.

  Czy istnieje mozliwosc odbioru mszy z kolegiaty Bozego Ciala , koscola Dominikanow oraz koscola przy klasztorze siostr Benedyktynek w Jaroslawiu w woj. podkarpackim?
  Wszystkie trzy koscioly znajduja sie w tym samym miescie, w Jaroslawiu.

  Przypuszczm, iz wielu rodakow za granica ucieszylaby mozliwosc transmisji mszy z sanktuarium na Krzeptowkach oraz z sanktuarium Ojcow Paulinow na Bachledowce na Podhalu.

  Proponowalabym takze transmisje mszy u Dominikanow w Krakowie, z tak znanej i popularnej studenckiej beczki a takze z kaplicy ojca Maximiliana w Niepokalanowie.

  Pozdrawiam serdecznie,
  z Panem Bogiem

  • admin pisze:

   Cieszę się, że jesteśmy potrzebni i dziękuję.
   Transmisje z Niepokalanowa są obecnie dostępne, ale tylko w wersji radiowej. W naszej zakładce „Msze radiowe – tylko dźwięk”, a na stronie klasztoru w Niepokalanowie w zakładce „na żywo z Bazyliki”. W przypadku pozostałych wymienionych miejsc transmisji na żywo nie znalazłam, ale zapytałam o taką możliwość. Należy mieć świadomość, że o transmisjach decyzują przełożeni danej Parafii – albo Proboszcz, albo Przeor, a nasz portal może włączyć taką transmisję do naszego kalendarza po jej uruchomieniu.
   Szczęść Boże!

 18. Ziuk pisze:

  Jestescie aniolamu dla nas in obczyznie.
  Mamy pytanie jak sie :przekazuje „znak Pokoju” w kraju?
  U nas w Stanach bylo przez podanie i uscisk rak.
  Teraz, w zagrozeniu przenoszeniu chorob w niektoirych kosciolach odprawiajacy msze kaplan opuscza slowa ” teraz przekaszcie znak pokoju” aby uniknac kontaktu.
  Rowniez nie ma kielichow po wzieciu komunijnego oplatka, zwykle podawanego na reke.
  Czy sa jakoies zalecenia Watykanu?
  P.S. Moje odpowiedz „Maria zawsze dziwica” zostala uznana za bledna, WHY?
  Czesto bedac w roznych miejscowosciach i kociolach jestesmy (Polonusi wsrod Amerykanow) zaskoczeni roznicami.

  • admin pisze:

   Dziękujemy za dobre słowo :) Jeżeli chodzi o odpowiedź to wystarczy jedno słowo. Niestety komputery nie są na tyle inteligentne, by zrozumieć wszystkie nasze odpowiedzi.

 19. TK pisze:

  Z powodu choroby musiałem przez kilka niedziel pod rząd pozostawać w w domu i korzystać z transmisji mszy św. Mogłem docenić jak bardzo potrzebny jest ten serwis. Oczywiście, najważniejsza jest sama msza św., ale jak bardzo ważna jest łatwa dostępność wyboru tak wielu miejsc w Polsce (a także godzin).
  To naprawdę niezwykłe doświadczenie, móc gościć w sanktuariach, które (o ile w ogóle) znałem tylko z nazwy. Wprawdzie nic nie zastąpi osobistego udziału we mszy, ale odwiedziny innych miejsc (i różnorodność kazań/śpiewów) choć w części łagodzi ten brak.
  Wielki dzięki za tak potrzebną i dobrze przygotowana posługę, niech Pan wynagrodzi potrzebnymi łaskami,
  Bóg zapłać!

 20. Wiesław pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus Serdeczne słowa podziękowań za mszę w intencji naszej kochanej MAMY Janiny ze Szczecina która to msza odbyła się w dniu 31.01.15 o godzinie 15.30 serdeczne Bóg zapłać Szczeciniacy.
  P.S. mam pytanie czy jest możliwość i jest strona w Internecie z odbytymi mszami w klasztorze na Jasnej Górze jak tak proszę o adres tejże strony . Z Panem Bogiem.

  • admin pisze:

   Chociaż na stronie Sanktuarium na Jasnej Górze można znaleźć plan dnia zawierający godziny Mszy świętych na każdy dzień to jednak nie znalazłam strony z intencjami. Znalazłam informację o numerze telefonu w sprawie zamawiania Mszy św. Przypuszczam, że można tam się dowiedzieć również o terminy odprawianych Mszy św. w zamówionych intencjach:
   kancelaria o. kustosza – Sanktuarium na Jasnej Górze
   przyjmowanie intencji na Msze św.
   tel. +48 34 3777 207
   Szczęść Boże!

 21. Maria pisze:

  Przebywam od ponad roku w Anglii, w miare mozliwosci uczestnicze we mszy swietej w polskim kosciele w Bristolu. Pochodze z Czestochowy, dziekuje za transmisje mszy swietej z kaplicy jasnogorskiej oraz apelu. Wielka radosc wstepuje w moje serce patrzac w wizerunek Matki Bozej. Dla wierzacych emigrantow dostep do tej strony bezcenny. Dziekuje administratorowi. Szesc Boze.

 22. Iza pisze:

  Serdecznie dziękuję za te stronę! Jestem bardzo często poza granicami Polski i nie zawsze mam możliwość uczestniczyć we maszy świętej, a dzięki Wam mam:)
  Wszystkiego dobrego z Nowym Rokiem :):)

 23. Katarzyna pisze:

  Witam ^ ^
  Ten serwis jest niesamowity. Od kilku miesięcy mam poważne problemy z nogą, które uniemożliwiają mi chodzenie – całymi dniami siedzę w łóżku i nawet nie mogę wstać bez pomocy. O wyjściu do kościoła nie ma nawet mowy, więc naprawdę bardzo dziękuję za umożliwienie mi brania w niej udziału chociaż w taki sposób :D

 24. magda pisze:

  Witam, na strone te trafilam calkiem niedawno, bo do tej pory zawsze korzystalismy z Mszy online z kosciola z Lublina, ale tym razem wyskoczyl na gorze w wyszukiwarce inny link i tam zaczelam szukac. Uwazam, ze to naprawde niesamowite, ze mozna o kazdej porze uczestniczyc w Mszy Sw. I poznac tez tyle polskich kosciolow… tu gdzie mieszkamy w niemczech nie ma tylu mszy w niedziele i nie zawsze udaje nam sie w nich uczestniczyc lub gdy jestesmy mocno zaziebieni. Czy istnialaby mozliwosc aby ujrzec transmisje z katedry w Radomiu? Jestem osobiscie zwiazana bardzo z ta katedra a nie mam mozliwosci tam bywac. Czy Administrator moglby sie zorientowac czy taka transmisja obojetnie o jakiej godzinie bylaby mozliwa? Dziekuje z gory.

  • admin pisze:

   Obecnie jest dostępna transmisja Mszy świętej z Katedry w Radomiu, ale tylko w wersji radiowej (sam dżwięk). Transmisje są dostępne w niedziele o godz. 12/30, w dni powszednie o godz. 6.00. Dodałam ją do naszego kalendarza w zakładce Msze radiowe.
   Szczęść Boże!

 25. Anastazja I Tomasz pisze:

  Dziękujemy za możliwość uczestniczenia we Mszy Świętej. Z powodu choroby nie mogliśmy iść dzisiaj do kościoła, bardzo nam pomogliście. Dziękujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>