Msze święte na żywo po polsku


Jeśli masz wolną chwilę przed oglądaniem Mszy Świętej zapraszamy do przywitania się z Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie – kliknij tutaj

UWAGA: jeżeli kalendarz poniżej się nie wyświetla prosimy o odświeżenie strony lub kliknięcie tutaj.

391 odpowiedzi na „Msze święte na żywo po polsku

 1. Marcel J pisze:

  Bóg zapłać za możliwość obejrzenia Mszy Św. Można powiedzieć, że o każdej porze. Bardzo mi to pomogło, gdyż będąc chorym i nie mogąc pójść do kościoła, mogłem posłuchać Mszy Św. na żywo przez internet.
  Bóg zapłać jeszcze raz!!!

 2. Anna pisze:

  ogromne podziękowania za tą bezcenną możliwość uczestniczenia we Mszy świętej!!!!!Anna z Litwy

 3. Ania pisze:

  Bardzo dziękuję za stworzenie tej strony!

 4. Ewa i Waldemar R pisze:

  Szczęść Boże,
  Niestety od jakiegoś czasu nie widzimy w kalendarzu mszy z Katedry ze Szczecina.
  Z innych stron internetowych dociera tylko dzwięk bez obrazu. Będziemy wdzięczni
  za sprawdzenie.

  • admin pisze:

   Sprawdzamy na bieżąco transmisje – usuwamy też te z problemami technicznymi. Będę wdzięczna za informację, z którymi transmisjami jest problem. Ze Szczecina mamy w kalendarzu transmisję z Katedry o godzinie 21 w niedzielę oraz codziennie o godzinie 12.00. Szczęść Boże!

   • Kasia pisze:

    W ramach informacji o wadliwych transmisjach: w dniu dzisiejszym zamiast transmisji Mszy Świętej o 12.15 w Gromniku został puszczony koncert opery lwowskiej.

 5. Anna pisze:

  Dzień dobry,

  bardzo dziękuję za możliwość uczestniczenia w mszy świętej, wspaniała idea!
  Chciałabym zapytać czy byłaby możliwość transmitowania mszy świętej z kościoła pw świętego Józefa Oblubieńca w Zielonej Górze? Co trzeba zrobić żeby była taka możliwość?

 6. Paweł pisze:

  Bóg zapłać za możliwość uczestnictwa we Mszy św mimo choroby

 7. Janina pisze:

  Właśnie „wróciłam” z Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Wilnie. Dziękuję! Dziękuję Dziękuję! Wszystkim życzę dobrych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.

 8. Andrzej Łanuszewski pisze:

  Ostatnio Msze o godz. 7 rano z Pszowa są bardzo ciche. Czasem, trochę później włączany jest głos. Aktualnie ledwo słyszę kazanie. Proszę to naprawić.

 9. Annia pisze:

  Bardzo dziękuję za tą stronę . Coś pięknego – zwłaszcza ,że ostatnio zdrowie nie bardzo pozwala na spacery do kościoła. Jak dobrze ,że technologia i w takim kontekście pomaga 🙂 Dzisiaj miałam możliwość posłuchania rekolekcji w Sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej – już wiem gdzie wiosną jak Bóg da się wybiorę 🙂

 10. Aga pisze:

  W Sanktuarium Najświętszej Rodziny w Krakowie Nowym Bieżanowie też są transmisje.

 11. Arek pisze:

  Ciekawe, że najlepiej dla mnie diałająca strona z całodzienną żywą transmisją w necie to parafia Świętego Andrzeja Boboli w Londynie. Dużo podróżuję w związku a pracą – ich ciągła transmisja poprostu działa, wszędzie. Ktokolwiek to prowadzi – nleżą się gorące słowa podziękowania.

 12. Tomasz Maciejczyk pisze:

  Trudniej żyć z Bogiem na emigracji .Tym bardziej dziękuję za możliwość uczestnictwa we Mszy Świętej przez internet.Pozdrawiam z Panem Bogiem Tomasz z Northern Ireland.

 13. Ewa pisze:

  Szczęść Boże. Dzięki za ogrom pracy włożony w funkcjonowanie tej strony 🙂 Jest ogromnym pocieszeniem dla ludzi na emigracji. Bardzo żałuję tylko, że zniknęła msza św. z Irlandii w Cork, była przepięknie prowadzona. Bardzo jej brakuje 🙁

 14. Stefan OFS pisze:

  Pokój i Dobro – szczęść nam Panie Boże.

 15. Tomasz pisze:

  Bóg zapłać. Super strona, tyle mszy o różnych godzinach. Dziękujemy

 16. Tomasz pisze:

  Jest to wspaniałe, że tyle mszy świętych jest dostępnych. Bóg zapłać.

 17. Szczepan pisze:

  Cieszę się bardzo, że ta strona istnieje. Bóg zapłać wszystkim którzy współtworzą ją i dbają o nią.

 18. Marta pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica!

  Bardzo serdecznie dziękuję Państwu za prowadzenie tej strony. To wspaniała inicjatywa.
  Mam informację dotyczącą Mszy Św. o godzinie 19:30 z Irlandii z New Milton. W zeszłym tygodniu w niedzielę 4.09.2016 r. ksiądz prowadzący tam Msze Św. po polsku zakończył posługę w tamtejszej parafii (został przeniesiony do innej parafii, gdzie będą odprawiane Msze Św. po polsku, niestety tam nie będzie możliwości oglądania Mszy Św. online), także możliwe, że w tej parafii w New Milton na razie Mszy Św. po polsku nie będzie.

  Pozdrawiam serdecznie

  • admin pisze:

   Dziękuję za informację. Usunęłam tę transmisję z naszego kalendarza. Mamy nadzieję, że pojawi się w nowym miejscu. Szczęść Boże!

  • grzegorz pisze:

   Na stronie tyniec.tv i tyniectv.pl codziennie jest przekaz live MLG Monastycznej Liturgii Godzin ( brewiarz) oraz Msza Św. konwentualna odprawiana przez wszystkich mnichów obecnych w 1000-letnim Opactwie Benedyktynów w Tyńcu pod Krakowem

 19. Danuta pisze:

  Jestem tak strasznie wdzieczna za ta strone, modlitwa tu pomogla mi przetrwac najciezsze chwile w moim zyciu. Jest to miejsce gdzie uciekam I znajduje schronienie. Dziekuje z calego serca za stworzenie tej strony. Przychodzac tu czuje sie blizej Boga.

 20. Agnieszka pisze:

  Z powodów rodzinnych nie zdążyłam do kościoła, a dzięki Wam mogłam uczestniczyć we Mszy Świętej w późniejszych godzinach wieczornych. Bóg zapłać!

 21. Marek pisze:

  Dziękuję Wam, strona chyba staje się popularna. Niestety po wypadzie na piłkę nożną chodzę „na trzech nogach”, ale dzięki Wam mogę uczestniczyć w mszy i to jeszcze z mojego rodzinnego miasta i parafii św. Małgorzaty w Nowym Sączu mimo, że mieszkam ponad 2000 km od Polski! Genialna sprawa i wspaniała strona! Bóg zapłać!

 22. Anna Maria pisze:

  Wielkie podziękowanie za możliwość obejrzenia i wysłuchania Mszy Świętej. Od kilku miesięcy przebywam w Stanach Zjednoczonych, w miejscu, gdzie nie ma polskiej Świątyni. Ze względu na charakter pracy bardzo rzadko mogę uczestniczyć w Nabożeństwie amerykańskiego Kościoła. Możliwość duchowego przeżywania polskiej Mszy św. wielokrotnie pozwalała mi przetrwać te najgorsze chwile z daleka od domu, rodziny, przyjaciół.
  Chylę głowę z uznaniem. Wielkie dzieło.
  Niech Bóg Wam błogosławi na każdy dzień życia.

 23. Zuzanna pisze:

  Dziękuję za podanie namiarów na transmisję Mszy Świętej z Kanady. Okazuje się, że w mieście Mississauga mieszka moja rodzina, o czym wcześniej nie wiedziałam. Co za zbieg okoliczności! 🙂

 24. Stanisława pisze:

  Bóg zapłać za tą stronę.Uczestniczę w różnych nabożeństwach, mszach św . dzięki Wam.Bóg Zapłać .W moim mieście w Gliwicach jest transmitowana msza św .o godz. 10 w niedzielę z Katedry Piotra i Pawła,ale na Państwa stronie jej nie ma.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *