Msze święte na żywo po polsku


206 odpowiedzi na „Msze święte na żywo po polsku

 1. Adam pisze:

  Dziękuje bardzo

 2. Paweł pisze:

  Dziękuję

 3. Paweł pisze:

  Ponowne dzięki

 4. Sławek pisze:

  Bóg zapłać za ten pomysł i za taką możliwość uczestniczenia we mszy świętej! Chciałbym wesprzeć finansowo Wasze dzieło choć drobną ofiarą. Jak to mogę zrobić?

 5. Paweł pisze:

  Dzięki :)

 6. Małgorzata pisze:

  Świetna inicjatywa, pomocna ogromnej liczbie osób! Bardzo dziękuję pomysłodawcom i wszystkim, którzy przyczyniają się na co dzień do funkcjonowania tej strony. Pomimo choroby czy niepełnosprawności lub innych przeszkód jak brak kościoła na emigracji można uczestniczyć nie tylko we Mszy Św. i to o dowolnej godzinie, ale także w różnego rodzaju nabożeństwach i to z każdego niemal zakątka świata. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów w tworzeniu strony.

 7. Kacper pisze:

  Idealnie wszystko działa 8800 km od kraju :) Pozdrowienia z wyspy Mauritius.

 8. Zbigniew pisze:

  Proszę najpierw o wybaczenie. Jestem przykuty do domu. Więc msze przez internet są dla mnie wszystkim. Ale podzielę się z wami moimi spostrzerzeniami po ok 2 miesiącach kożystania.
  Mam nieodparte wrażenie, że księdzom w parafiach nie zależy na tym aby instalować kamerki. Gdy kamerka przestaje działać, piszemy z zapytaniem, co się stało?. Nie ma żadnej odpowiedzi, najmniejszej informacji.Jest t bardzo przykre. Ja już bardzo się przyzwyczaiłem do mszy świętej w moim tablecie i niewyobrażam już sobie życia bez tego. A księża milczą jak zaklęci?.
  W Anglii nikt nie wýłącza kamer są 24/h, amy ciągle 50 lat za Afryką?.
  Stałe łącza już prawie mają wszyscy w Polsce, czytam. Kamery są naprawdę tanie stosunkowo. Tylko dobra wola potrzebna imiłość do ludzi chorych.
  Pozdrawiam, z Bogiem

  • admin pisze:

   Dziękuję za komentarz. Rozumiem zawód, gdy nie można oglądać zaplanowanej transmisji. Mogę zasugerować zaplanowanie oglądania transmisji o porach, gdy w kalendarzu widać kilka Mszy świętych o tej samej godzinie. W zwykłe dni tygodnia np. o godz. 7.00 lub 18.00, w niedzielę jest więcej takich godzin. Staram się przekazywać uwagi, które otrzymujemy na temat problemów z transmisjami. Czasami są to problemy techniczne w samym kościele, z którego jest realizowana transmisja (np. przerwany kabel podczas remontu kościoła), jednak w większości przypadków te problemy nie są związane z żadną aktywnością w samym kościele, ale z ograniczeniem dotyczącym transmisji danych. Podczas podpisywania umowy na transmisję Mszy świętej każda parafia musi oszacować maksymalną liczbę potencjalnie zainteresowanych użytkowników, którzy będą oglądać transmisje w tym samym czasie. Ponieważ na początku jest to trudno oszacować przyjmuje się jakiś limit zaproponowany przez dostawcę internetu. Należy zaznaczyć, że im większa liczba użytkowników oglądających, tym większy transfer danych i tym większy koszt miesięcznych transmisji. Te koszty ograniczają w danej parafii możliwą liczbę użytkowników oglądających równocześnie nabożeństwo lub Mszę świętą. Jeśli ta liczba maksymalna użytkowników w danym momencie jest przekroczona dostawca internetu automatycznie blokuje dostęp dla kolejnych osób, które chciałaby oglądać transmisję. I te kolejne osoby mogą to postrzegać jako awarię lub brak transmisji. Jedyne co księża mogą zrobić w takich przypadkach to zwiększyć transfer danych, ale nie wszystkie parafie na to jest stać, ponieważ trzeba za to więcej zapłacić. Mam nadzieję, że moje wyjaśnienie pomoże Ci w zrozumieniu problemów z transmisjami.
   Szczęść Boże!

 9. Aga pisze:

  Przez stany depresyjno-lękowe nie zawsze mogę dotrzeć na Mszę św. do kościoła. Dziękuję za tę stronę.

 10. hen33 pisze:

  Całym sercem przyłączam się do słów „jacek54lat”. Ja przebywam w Anglii, są tutaj Polskie kościoły i Msze święte odprawiane po polsku, lecz z uwagi na odległość i pracę często w niedziele nie mam możliwości uczestniczenia w nich. Pozostają jedynie Msze św. po angielsku i wtedy ratunkiem jest internet. Pochodzę z diecezji elbląskiej, lecz na waszej witrynie nie ma żadnej Eucharystii sprawowanej w mojej diecezji. W Polsce byłem mocno związany z Kościołem i z tego powodu znam osobiście część kapłanów pracujących tam. Postaram się poprzez modlitwę i kontakty z nimi prosić o zamieszczenie choć jednej Mszy świętej na Waszej stronce. Lecz mam pytanie jak to zrobić i jakie są koszty instalacji sprzętu i przekazu obrazu i dźwięku. Z poważaniem hen33 KRÓLUJ nam CHRYSTE

 11. Mateusz pisze:

  Gdzie włączyć transmisje?

 12. jacek54lat pisze:

  Witajcie. Jestem na emigracji w Szwajcarii w górskich klimatach. Od paru tygodni jestem stałym widzem Waszej strony. Jest niesamowita poprzez meritum oraz swój zasięg ogólnoświatowy. Gdy mam tylko wolny czas – po pracy, w weekendy, a nawet w nocy, tylko dla mnie sie liczy uczestnictwo we Mszach św. Normalnie możemy przyjąć Komunię w jednym dniu max w 2 razy. Dzięki Waszej transmisji możliwość przyjmowania Komunii św. duchowej jest prawie nieograniczona (vide św. Teresa z Avilla i inni), a intencji mamy na pewno b.wiele np. za tych co są już w agonii i wybrali sobie piekło, aby Pan Bóg zamienił im to na czyściec. Na pewno osób dla których nie istnieje nic bardziej ważnego od Eucharystii jest o wiele więcej i niestety są w starszym wieku wobec czego nie są zbyt oznajmieni z serfowaniem po necie i tu rodzi się pewna koncepcja – moja gorąca prośba. Mianowicie Msza Sw nieustająca.
  Czyli tak ustawić program aby automatycznie sam np co pół godziny zmieniał transmisje czyli coś jak gdyby TV i tak przez 24h. Przez co opasalibyście cały Glob i całą dobę. Byla by to zapewne konkurencja nie tylko dla świeckich mediów, ale też dla religijnych. Zamiast oglądać beżbone seriale lub polityczne dysputy np w Radio Maryja, najbardziej zaawansowani w wierze mieli by swój azyl we współczesnym środku przekazu. Myśle że ze względu na taki sam układ Mszy we wszystkich językach będzie Ona zrozumiała dla wszystkich narodów.
  Życzę Wam Autorzy tej wspaniałej inicjatywy jak najwyższego stopnia w Niebie.
  Z Panem Bogiem
  Jacek Laskowski,
  Lenk.ch

  • admin pisze:

   Dziękujemy za dobre słowo.
   Mieliśmy intencję stworzenia ciągłej transmisji modlitwy i w szczególności Mszy świętej poprzez zakładki Nieustanna modlitwa Kościoła oraz Msze święte we wszystkich językach. Nie o wszystkich godzinach udało się na razie znaleźć codziennie transmisje. Może trudno w to uwierzyć, ale są nawet dziś kraje, gdzie nie ma żadnej transmisji Mszy świętej przez internet, pomimo, że otrzymujemy prośby o transmisje np. w języku szwedzkim (przekazaliśmy je do parafii w Szwecji). Sukcesywnie przeszukujemy strony w różnych językach narodowych, aby dodawać nowe transmisje, ponieważ każdemu łatwiej jest włączyć się do modlitwy we własnym języku. Zbieramy również informacje o nowych transmisjach poprzez zakładkę Zgłoś transmisję. Dziękujemy za propozycje zmian stronie, również widzimy takie potrzeby i będziemy starać się zebrać na to odpowiednie środki.
   Jeśli chodzi o Niebo, mamy nadzieję, że dzięki Bożemu Miłosierdziu uda nam się wszystkim kiedyś tam spotkać.
   Szczęść Boże!

  • Michal56lat pisze:

   Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.
   Drogi Jacku, wybacz te poufałość ale słowa Twoje napełniły mnie wielką radością. Jestem teraz osłabiony-jakiś bakcyl, pewnie znowu zapalenie oskrzeli, opiekuję się dwójką córeczek jedna 4 druga 2 i nie wychodziłem na dwór. ( Tutaj wielki ukłon w stronę Wspaniałych organizatorów Tej strony.) Obyś w zdrowiu żył i oby Twoje słowa przynosiły dalej tyle otuchy.
   Z Bogiem
   Michał Sokołowski

   • jacek54lat pisze:

    Michale, patrzaj w górę, tam nasz dom. Z tym zdrowiem – to nie najważniejsze, trzeba brać co Bóg daje bez narzekań i dziękować Jemu za wszystko i dobro i tzw. zło, bo nigdy nie znamy do końca jaki scenariusz odnośnie nas przygotował. Cierpienie cielesne ma na pewno b. wielki sens – Chrystus pokazał to na krzyżu . Gdy cierpisz , to musisz swoje cierpienie natychmiast ofiarować, bo na pewno w swym życiu nie masz nic cenniejszego do dawania. Wobec tego tylko – wiara i ufność w Jego plan. Najważniejsze dla nas to życie, ale wieczne, u Niego i temu trza podporządkować wszelkie siły i środki.
    Jezus też uzdrawiał ciała z chorób, ale o wiele bardziej chciał uzdrawiać naszego ducha , bo to nasz duch jest wieczny, a jak będzie chory i to wiecznie?…

    Życzę Tobie i Córeczkom wszystkiego co dla Was najlepsze
    Królu nam Jezu Chryste
    Jacek

 13. Pati pisze:

  Dzięki za tą stronę jestem uziemiona zapalenie gardła i krtani a tv nie mam dzięki za tą stronę. Bóg zapłać:)

 14. Stefan Świetliczko pisze:

  Dzięki za wszystko co na tej stronie. Przy okazji

  Sanktuarium św. Andrzeja Boboli to nie w oo Jezuici w Warszawie a parafia św. Andrzeja Boboli w Lublinie

  http://bobola.diecezja.lublin.pl/?page_id=6

 15. Maria pisze:

  Nawet nie wiem, jak wyrazic moja wdziecznosc Bogu za mozliwosc uczestnictwa we Mszy Swietej, mimo braku Kosciola w miejscu gdzie mieszkam. Dzieki Bogu, ze moge byc w Kosciele w miare mozliwosci codziennie!!
  Widzicie, Bog nas nigdy nie opuszcza, a szczegolnie dziala w nas i otoczeniu gdy pragniemy Jego bliskosci!
  Pozdrowienia z centralnej Turcji

  ps. Modlmy sie za przesladowanych Chrzescijan!!!!

 16. Magda Anika pisze:

  Czy są strony w html5 na których jest msza św… chodzi o korzystanie ze smartfona będąc na wyjazdach

  • admin pisze:

   Tak, część stron wyświetla transmisję, która daje się oglądać na większości urządzeń mobilnych. Ale nie jest to specjalnie oznaczone w kalendarzu. Trzeba wejść w daną pozycję i sprawdzić czy działa.

 17. olek pisze:

  Bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam z azjatyckiej części Rosji!

 18. Aga pisze:

  Czy którykolwiek transmisja dziala w androidzie czyli na komorce?

  • admin pisze:

   Część transmisji nie wymaga posiadania flash na komórce lub tablecie i na pewno będzie działać, ale w kalendarzu nie jest to oznaczone. Konieczne jest sprawdzenie dla każdej transmisji z osobna.

 19. Maria pisze:

  Często korzystam z uczestnictwa we mszy św. internetowej. Jestem osobą niepełnosprawną ruchowo i nie zawsze mogę wyjść z domu.
  Ostatnio zauważyłam, że te informacje, które są zamieszczone na stronie dotyczące godzin nadawania mszy są nieaktualne. Prosiłabym administratora
  o uaktualnienie ich. Z góry dziękuję i pozdrawiam
  Maria

 20. GrasOne pisze:

  Świetne rozwiązanie dla osób niepełnosprawnych, nie mających możliwości bycia na każdej, niedzielnej Eucharystii. Pozdrawiam!
  Michał – Konin (parafia p.w. św. Wojciecha)

 21. cinek 958 pisze:

  czy moglibyście wrzucić parafie Matki Boskiej Fatimskiej z bielska białej

 22. Ela pisze:

  Dziękuję za możliwość oglądania i słuchania mszy św.po polsku.Na obczyźnie, z dala od domu ,rodziny,kiedy nie mogę uczestniczyć na żywo,to ta msza ma podwójne znaczenie .

 23. Pati pisze:

  Szczęść Boże. Czy istnieje możliwość dodania transmisji Mszy Świętej tradycyjnej? tzn. Bractwa Piusa x? Bardzo mi i moim przyjaciołom, tu na obczyźnie na tym zależy…

 24. Marta pisze:

  Dziekuje za mozliwosc uczestniczenia we Mszy SW. gdyz ze wzgledu na ciaze nie moge uczestniczyc bezposrednio. Wspaniala strona dziekuje bardzo. Szczesc Boze

 25. Lukasz pisze:

  Czas tych mszy jest czasem w/g czasu Polskiego czy lokalnego (np. Kanada?)

  • admin pisze:

   Czas jest podawany wg. czasu lokalnego ustawionego przez użytkownika w koncie Google. Można to zmienić. Aby to zrobić, cytując za instrukcją Google należy wykonać czynności: 1. Kliknij link ,,Ustawienia” u góry dowolnej strony Kalendarza Google. 2. W razie potrzeby kliknij kartę ,,Ogólne”. 3. W sekcji ,,Kraj” wybierz swój kraj. 4. W sekcji ,,Twoja bieżąca strefa czasowa” wybierz odpowiednią strefę czasową. 5. Kliknij przycisk ,,Zapisz”.
   W przypadku gdy nie ma się konta Google’a kalendarz wyświetlany jest wg. lokalnych ustawień czasowych komputera.

 26. Jonski pisze:

  Witam. Jestem bardzo wdzięczny za stronę, ale jet duże utrudnienie. Jeśli nie decydujące o oglądaniu. Jest to flash player na androidzie, przeglądarkach androidowych.
  Najlepsze mobilne przeglądarki nie obsługują flash player. To jest ogromna bariera.
  Ja jestem ciężko chory i msze oglądam na tablecie.
  I tu moje pytanie, próśba, aby zmienić nadawanie na HTLM 5.
  To jest chyba światowy trend i nie da rady od tego uciec.
  Błagam więc zróbcie coś z tym, bo da nas kaleków to jest niezmiernie ważne.
  Szczęść Boże — Zbigniew

  • admin pisze:

   Witam, część transmisji jest dostępna dla innych playerów niż flash i mogą być odtwarzanie także na tabletach – prosimy o sprawdzenie innych pozycji o tej samej godzinie. Obecnie na naszej stronie nie jest to oznaczone w jakiej technologii dostępny jest stream i trzeba to sprawdzić samodzielnie.
   Szczęść – Boże, Marek.

 27. Oktawian pisze:

  Od 2 tygodni nie moge oglądać mszy Św. z Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Poznaniu. Po wejściu na „oglądaj Mszę ” pojawia sie strona z reklamami i nic dalej sie nie dzieje. Szkoda bo bardzo liczyłem na taka możliwość.

  • admin pisze:

   Przed chwilą sprawdziłam tę stronę. Rzeczywiście na początek otwierają się reklamy, ale po chwili otwiera się transmisja Mszy świętej. Szczęść Boże!

 28. Leaf4 pisze:

  Wspaniałą strona
  Dziękuję
  Proszę o modlitwę

 29. Agnieszka pisze:

  Jak dobrze ze jest taka strona. od kilku miesięcy z powodu zagrożenia ciąży nie mogę chodzi do kościoła. Dziękuję że mogę uczestniczyć we mszy świętej.

  • wirginia pisze:

   Prosze o umozliwienie transmisji mszy z Bazyliki Najswietszej Marii Panny w Piekarach Slaskich, Bog Zaplac za msze,ma to duze znaczenie dla przebywajacych za granica.

 30. eryk pisze:

  29/3o kwietnia o godz 20,oo rozpoczęła się kolejna co miesięczna NOC POKUTY I WYNAGRODZENIA w sanktuarium FATIMSKIM w Turzy śląskiej ile tam modlitwy polecam są i piękne śpiewy , a gdzie ludzie śpiewają to i dobre serca mają…… www sanktuarium.turza,pl

 31. Alicja pisze:

  Wspaniala strona. Moje starusienkie Mamusia-85 i Ciocia-89, dzieki tej stronie moga czynnie uczestniczyc w mszy swietej, o porze dogodnej dla nich, kazdej niedzieli i w kazde swieto. Wielkie dzieki.

 32. Bartek pisze:

  Znów nie było transmisji na żywo z Parafii mego Patrona- Św. Bartłomieja z Głogówka o 18.30. Czy ten link działa wogóle?

  • admin pisze:

   Niestety, zdarzają się problemy z transmisjami. Dlatego staramy się, w miarę możliwości, dodawać po kilka transmisji o tej samej godzinie, aby można było się włączyć w modlitwę, nawet jeśli w którejś parafii są problemy. Czasami wynikają one z faktu, że jest więcej chętnych użytkowników niż możliwości transmisji. Szczęść Boże!

 33. Iza pisze:

  Super strona! W czerwcu będę na Krecie i nie wiem, czy będę miała możliwość uczestniczenia we mszy w Boże Ciało, mam nadzieję, że uda mi się to przez tę stronkę? Czy ktoś korzystał z niej właśnie na Krecie, da się?

 34. Wychodząc na przeciw osobom, które mają problemy z odtwarzaniem Mszy Św. na urządzeniach mobilnych informujemy.
  Transmisje z Borówca można oglądać na Smartfonach z systemem Android lub iOS oraz w telewizorach z systemem SMART.
  W tym celu należy pobrać ze sklepu Play lub SamsungApps darmową aplikację: USTREAM
  Następnie po zainstalowaniu wyszukać należy kanał o nazwie
  ” parafiaborowiec ”
  Klikając na zakładkę SHOWS pojawi się obraz transmitowany na żywo (jeśli w danej chwili jest transmitowany)
  Msze w tym systemie są transmitowane codziennie od pon. – niedz. o godz. 19:00

 35. Bea pisze:

  Szczęść Boże , z wielka wdzięcznością za Wasza prace polecam Bogu w modlitwie. Wspaniała inicjatywa gdzie mogę tam propaguje.
  Natomiast z przykrością informuje że kolejny raz nie ma transmisji z katedry w Szczecinie o 21.00 a zamiast mszy sw. Obrazek z kamery miasta. Chętnie ja wybieram jesli jestem w podróży bo to moje rodzinne miasto . Czy można poprosić aby transmisje jednak były dostępne skoro ta pozycja jest w wykazie.
  B

 36. Jasiek pisze:

  Proszę o pomoc.Jak oglądać transmisję Mszy św. na tablecie z systemem android 4.0 ? Strona się wyświetla,nawet okno odtwarzacza,ale nie można „zastartować” transmisji?

  • admin pisze:

   Proszę spróbować wybrać inną transmisję mszy. Część transmisji nie jest technologicznie przystosowana do odtwarzania na tabletach ponieważ używa np. technologii Flash, która nie jest dostosowana do sprzętu Apple, a na sprzęcie z systemem Android wymagana jest wtedy przeglądarka w odpowiedniej konfiguracji z ustawieniami wspierającymi Flash np. Firefox.

 37. katti pisze:

  mam pytanie czy beda transmisje z gorzkich zali i drogi krzyzowej.a drugie pytanie beda transmitowane rekolekcje.dziekuje za odpowiedz

  • admin pisze:

   Droga Krzyżowa i Gorzkie Żale – są w zakładce Nabożeństwa, natomiast rekolekcje w zakładce Rekolekcje (na żywo w kalendarzu, nagrane – pod kalendarzem). Szczęść Boże!

 38. Nina pisze:

  to prawda,ze z Bielska nie można oglądac Mszy Św….natomiast Lublin,Szczecin,Rzeszów,Skarzysko a nawet z Irlandii odbior jest super…a z Jasnej Góry to szkoda nawet włanczac..

 39. Gerard pisze:

  Bardzo pomocna strona,jestem chory a moge uczestniczyć w mszy św.
  Bóg zapłać

 40. Waldemar pisze:

  Dziękuje za możliwość uczestniczenia w mszy kiedy nie można w niej uczestniczyć w Kościele czy są możliwe transmisje z Zielonej Góry lub z województwa lubuskiego Pozdrawiam

 41. Mimoza pisze:

  Dlaczego ktoś napisał,że Msze z Koscioła w Bielsko_Białej są dziwne?
  Cinek 958 nie przesadzaj ,u mnie dziaŁA GŁOS.
  :)tO WINA sprzętu jak już.Nikt na pewno nie robi tego specjalnie,że nie słychać ,jakoś u mnie słychać,,
  Pozdrawiam,
  Natomiast kamerka jest skierowana na girlandy i zasłanai mi ołtarz i to mnie denerwuje;)
  Za chwilę ,będzie 0 2.02.14 i ściągną Panowie Kościelni te girlandy ,świąteczne ozdoby??Prawda?
  ps.Ja wybieram często Mszę z e Szczecina,Andrychowa i właśnie z Bielska -Białej.
  Monajka;Mimmoza

 42. Wodarek pisze:

  Dzięki za tą stronę. Była potrzebna już od dawna. Wygodny kalendarz. Mamy możliwość posłuchania jak brzmi „Ojcze Nasz” np. po węgiersku lub po chińsku :) Tak trzymać. Pozdrawiam.
  Darek

 43. Ilona Antecka pisze:

  Bardzo dziękuję za możliwość korzystania z uczestnictwa we mszy św.

 44. Gsokol pisze:

  Ludzie (księża)! Wiadomości w TV są o różnych porach lub można je nagrać. Proooszę o więcej mszy o 19:30, a nawet 20:00.
  Pozdrawiam. Modlę się za Was i o Was.

 45. lili pisze:

  Nie działa transmisja o 20.00 z DA Emaus w Częstochowie ani o 20.15 z Jasnej Góry. Chyba że to wina mojego komputera.

 46. asia pisze:

  dziekuje za mozliwosc uczestnictwa w mszy swietej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>