Nieustanna modlitwa Kościoła

UWAGA: jeżeli kalendarz poniżej się nie wyświetla prosimy o odświeżenie strony lub kliknięcie tutaj.

Jeśli chcesz przedstawić podziękowania, własne prośby lub swoich bliskich, kliknij na link poniżej, przejedź suwakiem na dół strony i wpisz swoje intencje, aby były włączone do wspólnej modlitwy Kościoła: https://wroclaw.karmelicibosi.pl/

 

402 odpowiedzi na „Nieustanna modlitwa Kościoła

 1. Elżbieta pisze:

  Bardzo proszę o szturm modlitewny o cud uzdrowienia z ciężkiej choroby nowotworowej dla Ani – mamusi malutkiego Gabrysia. Jezu, Maryjo i św Józefie pozwólcie Ani wychować swojego synka.

 2. Kasia Danusia pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę o zdrowie dla mojej mamy Haliny, u której wykryto raka piersi.

 3. Marcin pisze:

  Proszę o modliwę dla mojej zmarłej mamy, Haliny.

 4. karolina pisze:

  Proszę o pokój serca dla siostry, o rozwiązanie problemów osobistych i szacunek w jej małżeństwie.

 5. Jolanta pisze:

  Proszę Cię Panie Jezu o uzdrowienie oczu i nerwów wzrokowych.. Mamo Najświętsza okrywaj mnie swoim płaszczem stałej opieki. Proszę o Pokój dla Ukrainy i świata i bezpieczeństwo dla Polski.

 6. Spragniona normalnego, bozego zycia. pisze:

  Prosze o modlitwe za mnie i moja rodzine. Po dlugim okresoe mieszkania samej przyjechalam do mojej rodziny, ktora od zawsze zajmuje sie ezoteryka. Skutki mieszkania z nimi dla mnie sa oplakane. Prosze o modlitwe, zeby Bog zwyciezyl w moim zyciu. Zebym wyprowadzila sie od rodziny. I o to, zeby mojezycie w koncu bylo normalne. Zebym czula ze Bog mi bligoslawi. Tak prawdziwie, a nie tak na chwile. Zebym wiecej nie musiala miec kontaktu z zadna ezoteryka. Chce byc calkowicie od tego wolna. Ja w moja rodzina.

 7. Michał pisze:

  Proszę o modlitwę w trudnej sytuacji żebym znalazł pracę i miał z czego żyć jestem trudnej sytuacji i życie żeby mi się ułożyło bardzo dobrze, dopomóż mi Boże .

 8. Sonia pisze:

  Poproszę o modlitwę za Moją babcię,ma nowotwór i operacje przed sobą. Proszę

 9. Żona pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża, jego powrotu do mnie i do córki, ocalenia naszego małżeństwa i uratowania naszej rodziny, odnowienia naszej miłości. Pozwól nam Maryjo zacząć wszystko od nowa abyśmy spojrzeli na siebie ponownie oczami pełnymi miłości.

 10. Tobiasz pisze:

  Proszę o modlitwę o uzdrowienie

 11. Koronawirus pisze:

  Proszę o modlitwę za Adasia T, który walczy o życie w szpitalu w Wałbrzychu. Pomimo złych rokowań, jest jeszcze iskierka nadziei na cud Boży.
  Dziękuję……

 12. Mariusz pisze:

  proszę o modlitwę za mojego Tatę (jest chory)

 13. Michał pisze:

  Proszę o modlitwę za mnie za Michała żeby znalaz prace i mógł czego żyć ,i znalazł dziewczyne zeby niebył samotny i zdał egzaminy zawodowe i zdał prawo jazdy i jak najlepiej ułozył sobie zycie

 14. Z pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji chorych z naszej rodziny na koronawirusa o łaski uzdrowienia. Bóg zapłać za każdą modlitwę.

 15. Gabriela pisze:

  Prosze o modlitwe za mnie Gabriele I mojego chlopaka o uzdrowienie z chorob,o sile do zycia, za moja pracy abym mogla ja wykonywac z radoscia I zeby dawala owoce,o ustapienie pandemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.