Nieustanna modlitwa Kościoła

UWAGA: jeżeli kalendarz poniżej się nie wyświetla prosimy o odświeżenie strony lub kliknięcie tutaj.

Jeśli chcesz przedstawić podziękowania, własne prośby lub swoich bliskich, kliknij na link poniżej, przejedź suwakiem na dół strony i wpisz swoje intencje, aby były włączone do wspólnej modlitwy Kościoła:

 


Strona Główna

354 odpowiedzi na „Nieustanna modlitwa Kościoła

 1. Elzbieta Frankowicz pisze:

  Prosze o modlitwe o zdrowie i Boze Blogoslawienstwo dla mojego meza, dla moich corek i ich rodzin, a takze dla siostrzenca.

 2. Jolanta pisze:

  Bardzo proszę o uzdrowienie ciała i ducha bliskiej mi osoby, która rani mnie swoim postępowaniem, odpowiada złym słowem, wprowadza lodowaty dystans i milczenie, prowokuje. Czuję się odrzucona i poraniona. Odmawiam Nowennę Pompejańską w intencji tej osoby, ale mam wrażenie jakby jej postępowanie było coraz bardziej okrutne. Czuję się bezsilna. Wołam do Pana o pomoc, tym bardziej, że na początku lutego czeka nas pobyt we wspólnej przestrzeni. Boję się bólu. Jezu, Ty się tym zajmij!

 3. Agnieszka z Krakowa pisze:

  Proszę o modlitwę za mnie o umocnienie w nadziei, Boże pocieszenie w utrapieniu, mądrość w decyzjach i relacjach. Proszę również o łaskę znalezienia nowej, dobrej, stabilnej pracy w Krakowie która umożliwi mi utrzymanie się i godne życie.

 4. Bogumiła pisze:

  Bożemu Miłosierdziu polecam ciężko chorego Zdzisława, mojego chrzestnego, którego bardzo kocham i proszę o wyzdrowienie, jeśli taka wola Boża.

 5. M pisze:

  Za zdrowie dzieci i czystość duchową i nie tylko.

 6. Anna pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji ocalenia mojego małżeństwa.

 7. Mariusz pisze:

  Witam, proszę o modlitwę o mój związek z Anią. Po 5 latach i wspólnych planach na przyszłość wszystko stoi pod znakiem zapytania. Ania także ma iść na terapie, wiec proszę Boga żeby dobrze ją poprowadził.

 8. Ula pisze:

  Proszę o uzdrowienie i uwolnienie mojego ojca Edwarda z alkoholizmu i z sideł szatana.
  Bóg zapłać

 9. Anna pisze:

  O łaski miłość nierozerwalną i wierność dla Anny i Andrzeja
  O uwolnienie od zła i zniewoleń Andrzeja
  O wyjście z długów oddalenie zła
  O ochronę dla Anny i dzieci
  O pracę dom chleb
  Za chorych

 10. Barbara pisze:

  Panie Boże Wszechmogący błagam Cię o uzdrowienie z choroby dla mojej córeczki. Ty Jezu możesz wszystko co po ludzku niemożliwe.

 11. Karolina pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojej chorej na nowotwór nosogardła siostry Marty. Proszę o ustąpienie obrzeku mózgu który zagraża Jej życiu I powrót do zdrowia.

 12. Zdrowie dla dziecka pisze:

  Proszę, bardzo proszę o zdrowie Zuzi

 13. Krystian pisze:

  Proszę o Mszę Świętą za Mariusza W. Niech Bóg sprawi a żeby zmienił on swe zachowanie wobec ludzi którzy go otaczają. Bóg zapłać.

 14. Emilia pisze:

  Proszę o modlitwę za dobry wynik z kolokwium z logiki oraz bardzo dobry wynik z kolokwium z wstępu do prawoznawstwa.

 15. Anna pisze:

  O napełnienie serca mojego męża miłością. Boże wspomóż odrodzenie naszego małżeństwa.

 16. Michał pisze:

  Prosze zeby Michał nie byl smutny i wreczie znalaz dziewczyne miłość Zone na resztę życia. Proszę o modlitwę żeby mój Brat Krzysztof wreszcie jak najszybciej się ożenił się z Agatą

 17. Weronika pisze:

  Proszę Cię Matko Boża o pracę dla mojego syna. Dziękuję Ci Maryjo za wszystkie łaski jakimi obdarzasz moją rodzinę.

 18. Za zdrowie dzieci pisze:

  Proszę o modlitwę za zdrowie dzieci.

 19. Katarzyna pisze:

  Proszę o nawrócenie, przemianę serc,uwolnienie od zła,oczyszczenie, uzdrowienie duszy, psychiki, ciała,relacji oraz życie sakramentalne i opiekę Matki Bożej nad Martyna i jej bliskimi.Bog zapłać.

 20. Paulina pisze:

  Proszę o uzdrowienie mojej Babci Stefani❤️ Zawsze wszystkim pomagała, a sama nie łatwo miała w życiu. Teraz Ona potrzebuje wsparcia, sił i uzdrowienia. Proszę z całego serca o modlitwę i wsparcie. Bóg zapłać.

 21. O pomoc i laske pisze:

  Prosze o modlitwe dla mojego dziecka- Ani o laske od Boga, zeby Ona dostala pomoc w dostaniu sie do szkoly. Ania to dobre dziecko ktore nie ma zupelnie szczescia i traci nadzieje na zycie i przyszlosci. Blagam o laske i cierpliwosc dla niej , niech i jej “slonce zaswieci ”
  Bardzo prosze!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *