Nieustanna modlitwa Kościoła

UWAGA: jeżeli kalendarz poniżej się nie wyświetla prosimy o odświeżenie strony lub kliknięcie tutaj.

Jeśli chcesz przedstawić podziękowania, własne prośby lub swoich bliskich, kliknij na wybrany obrazek poniżej i wpisz swoje intencje, aby były włączone do wspólnej modlitwy Kościoła, korzystając z jednej z poniższych stron:

 


Parafia św. Pawła w Bochni
Parafia św. Pawła w Bochni. Kliknij na obrazek i wpisz intencję. Każdy, kto tylko szuka pomocy, może dokonać wpisu, a my będziemy modlić się do Boga Wszechmogącego, za wstawiennictwem patrona naszej parafii – św. Pawła, zwanego Apostołem Narodów.
Prośby, czy też podziękowania wpisane poniżej, zamieszczone są na tej stronie, aby inne osoby mogły przyłączyć się do modlitwy w polecanych sprawach. Nade wszystko intencje będą odczytane i polecane Bogu podczas nowenny do św. Pawła Apostoła, która w naszym kościele odbywa się w każdy czwartek, po wieczornej Mszy Świętej (o godz. 18.00). Każdy może włączyć się w tę modlitwę poprzez transmisję internetową.


195 odpowiedzi na „Nieustanna modlitwa Kościoła

 1. Karolina pisze:

  Szczęść Boże.
  Bardzo proszę o modlitwę za chłopaka. Ma stwierdzone zaburzenia osobowości przez co trudno mu nawiązywać kontakty z ludźmi. Jest w głębokiej depresji. Czekamy znajomi,rodzina że każda terapia będzie skutkowała i będzie owocna.
  Proszę o modlitwę, z góry dziękuję..

 2. Justyna pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojej ukochanej mamusi Małgosi,
  aby Bóg pozwolił jej wygrać walkę z ciężką chorobą nowotworową,
  aby mogła cieszyć się długim życiem wśród swych bliskich.

  Bóg zapłać za modlitwę.

 3. Ag.Rabiasz pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji moich dzieci:Joanny i Damiana oraz o uzdrowienie z choroby dla ks.Ryszarda

 4. Edyta pisze:

  Proszę o modilitwę za mnie o uzdrowienie mnie z nerwicy i lęków oraz o dobre wyniki badań i o dokonywanie właściwych wyborów w życiu Edyta oraz proszę o zdrowie dla mojej mamy i całej rodziny

 5. mrozowski pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus,
  Bardzo proszę o modlitwę za zmarlego brata Miroslawa Mrozowskiego Msza pogrzebowa odbedzie sie 17/09/2018

 6. Sabinka pisze:

  Proszę o łaski potrzebne do godnego życia i zbawienia dla bliskich i bliźnich, w intencji chorych zwłaszcza Stanisławy

 7. Dorota pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji moich rodziców Danuty i Jana o uzdrowienie dla nich z choroby nowotworowej oraz aby nie musieli brać chemii ani radioterapii

 8. Agnieszka pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Janusza aby znalazł dobrą i godziwą pracę – Bóg zapłać

 9. Mama pisze:

  JEZU BŁAGAM o uzdrowienie naszej córeczki z tej strasznej choroby nowotworowej niedawno urodziła syna pozwól jej cieszyć się życiem.Spraw by wyniki były dobre Jezu Tobie Ufam JEZU TY się tym zajmij Bóg zapłać

 10. Kolega pisze:

  ZA BARTOSZA KTÓRY OD URODZENIA JEST W SZPITALU I ZA JEGO RODZICÓW

 11. Marysia pisze:

  Prosze o modliwe za mnie abym odzyskala zdrowie ,sily i energie by moc funkcjonowac jak dawniej i pracowac oraz aby żelazo mi sie unormowało i zebym nie miala niedoborów witamin

 12. Katarzyna pisze:

  Proszę o nawrócenie, uwolnienie od wszelkiego zła,okultyzmu,natręctw,gniewu;oczyszczenie serc,uzdrowienie duszy, ciała,psychiki oraz opiekę Matki Bożej nad Martyna i jej bliskimi.Dziękuję.

 13. Barbara pisze:

  Z serca proszę o modlitwę w intencji cudu uzdrowienia Grażynki z choroby nowotworowej

 14. Basia pisze:

  Proszę o modlitwę o szczęśliwe rozwiązanie i o zdrowie dla dziecka

 15. Barbara pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji Justyny: o zdrowie dla niej i szczęśliwą podróż.

 16. Ania pisze:

  P Jezu Maryjo za wstawienictwem aniolow archaniolow wszystkich swietych prosze o odciecie zla od nas, przeciecie wiezow zla ,wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zla, zlych duchow ,przeklenstwa(rowniez dla innych osob z tym zwiazanych i osoby zmarle zawiklane w to zlo),o zdrowie duszy i ciala,o przywrocenie wszystkiego co w nas umarlo a co zlo zabralo,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego . Dla syna o pamiec, dobre mysli pelna swiadomosc zdrowie kregoslupa i nogi, o pomyslne zdanie poprawki

 17. Monika pisze:

  Proszę o łaskę poznania dobrego i wartościowego mężczyzny, z którym będę mogła założyć rodzinę. Proszę o modlitwę w intencji odnowienia kontaktów z Łukaszem i rozwój znajomości, o bezpieczny powrót z weekendu i o zdrowie dla najbliższych.

 18. Dawid pisze:

  Święty Józefie, przenajsłodszy Jezu. Błagam was o cud dla nas. Jesteśmy z małżonka w 8 tygodniu ciąży i u naszego dzieciątka nie ma jeszcze widocznego i słyszalnego serduszka. Panie spraw aby tak długo wyczekiwane nasze szczęście mogło trwać dalej. Proszę także Was wszystkich o modlitwę za nas i za nasze dziecko aby wszystko się ułożyło.

 19. Julia pisze:

  Proszę o to aby nikt już w moim życiu mi źle nie życzył .

 20. Łukasz jaraczewo pisze:

  Dziękuję za dary łaski zdrowie, za Boże prowadzenie rozpoznania, za radość życia i uzdrowienia ciała, uzdrowienia życia w pracy w domu .

 21. Ola pisze:

  Prosze o tak potrzebne dary ,laski i blogoslawienstwo dla naszego malzenstwa ,w ktorym jestem nieszczesliwa ,psychicznie wyczerpana ,bez nadziei na jakakalwiek zmiane.Panie Boze Matko Najswietsza pomozcie blagam.

 22. K pisze:

  Proszę o wyzdrowienie dla Kasi

 23. Wiesława pisze:

  Błagam o modlitwę za mojego męża Leszka, o jego nawrócenie, łaskę szczerej spowiedzi, o uratowanie naszej rodziny.

 24. Malgosia pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus,
  Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie dla 13-letniej Zuzi. Dziecko cierpi na poważną chorobę. Proszę o prowadzenie Ducha Świętego dla niej i dla rodziców.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *