Nieustanna modlitwa Kościoła

UWAGA: jeżeli kalendarz poniżej się nie wyświetla prosimy o odświeżenie strony lub kliknięcie tutaj.

Jeśli chcesz przedstawić podziękowania, własne prośby lub swoich bliskich, kliknij na wybrany obrazek poniżej i wpisz swoje intencje, aby były włączone do wspólnej modlitwy Kościoła, korzystając z jednej z poniższych stron:


sankturium_milosierdzia
Klikinij na obrazek i wpisz intencję. Podziękowania i prośby są odczytywane w każdy piątek na Nowennie do Miłosierdzia Bożego. Prosimy o wpisanie ich najpóźniej w piątek do godz. 15.00. Każdy może włączyć się w tę modlitwę poprzez transmisję internetową.


karmelici.info
Skrzynka intencji Klasztoru Karmelitów Bosych w Poznaniu. Kliknij na obrazek i wpisz intencję. Formularz umożliwia przekazanie podziękowań i próśb, które są odczytywane w środę o 15.07. Msza św. jest o godz. 18.00 we wszystkich intencjach składanych do św. Józefa. Zapraszamy do włączenia się w tę modlitwę poprzez transmisję za pośrednictwem naszej strony.


zabawa
Kliknij na obrazek i wpisz intencję. Prośby i podziękowania będą zamieszczone na stronie aby inni także mogli włączyć się do modlitwy w polecanej intencji. Będą one odczytane podczas piątkowej nowenny do bł. Karoliny a każdego 10 i 18 dnia miesiąca podczas Eucharystii będą polecane Bogu. W tych intencjach modla się także Róże Różańcowe bł. Karoliny. Każdy może włączyć się w tę modlitwę poprzez transmisję internetową.Parafia św. Pawła w Bochni. Kliknij na obrazek i wpisz intencję. Każdy, kto tylko szuka pomocy, może dokonać wpisu, a my będziemy modlić się do Boga Wszechmogącego, za wstawiennictwem patrona naszej parafii – św. Pawła, zwanego Apostołem Narodów.
Prośby, czy też podziękowania wpisane poniżej, zamieszczone są na tej stronie, aby inne osoby mogły przyłączyć się do modlitwy w polecanych sprawach. Nade wszystko intencje będą odczytane i polecane Bogu podczas nowenny do św. Pawła Apostoła, która w naszym kościele odbywa się w każdy czwartek, po wieczornej Mszy Świętej (o godz. 18.00). Każdy może włączyć się w tę modlitwę poprzez transmisję internetową.Parafia Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata w Rawie Mazowieckiej.

Kliknij na obrazek i wpisz intencję. Wychodząc naprzeciw dzisiejszym czasom , uruchamiamy możliwość złożenia intencji za pomocą formularza internetowego. Po sprawdzenie wolnego terminu intencji Ksiądz skontaktuje się z zamawiającym. Każdy może włączyć się w tę modlitwę poprzez transmisję internetową.


120 odpowiedzi na „Nieustanna modlitwa Kościoła

 1. załamana pisze:

  Prosze o modlitwę w intencji by Bóg natchną ukochana osobę by do mnie wrócił i był ze mną…jeżeli inna jest wola Twoja Panie uwolnij moje serce i umysł od uczucia jakmi go darze

 2. Marlena pisze:

  Błagam o modlitwę w intencji wzrostu mojej wiary, nadziei i miłości.

 3. EWA pisze:

  Proszę o modlitwę w mojej intencji: o pomyślne zdanie egzaminu, którego wynik będzie decydował o mojej dalszej drodze zawodowej. Aby te ostatnie miesiące przygotowań nie poszły na marne oraz Duch Święty był ze mną przez cały czas. O światło Boże, dobrą pamięć i siłę do nauki. Dziękuje Panie Boże za wszystkie łaski wyświadczone. Bóg zapłać.

 4. Patryk pisze:

  Dziękuję Panu Bogu za cierpliwość do mojej osoby przez minione lata. Ale jednocześnie proszę o zdrowie fizyczne i psychiczne dla mojej dziewczyny i jej dziecka. Niech Nasz Pan zawsze wskazuje im drogę do światła i pozwalał poczuć jego Miłosierdzie w tych trudnych czasach pełnych cierpienia, kiedy tak wiele osób rani drugą osobę. Proszę także o modlitwę za nas wszystkich wierzących w istnienie Pana. Abyśmy nigdy nie zwątpili i zawsze kierowali się sercem i miłością dla innych a nie tylko do siebie samych. Abyśmy służyli innym i jak najwięcej dawali innym niż sami brali.

 5. Monika pisze:

  Proszę o cud macierzyństwa.staramy sie z mężem bezskutecznie 7 lat.błagam i proszę w intencji dziecka.

 6. kasia pisze:

  Bardzo prosze o modlitwe o mojego ukochanego ciezko chorego dziadziusia. Zeby Pan Bog pozwolil mu sie cieszyc jeszcze rodzina.

 7. Sylwia pisze:

  Proszę o modlitwę za mnie o zdrowie, które ostatnio zawodzi,oraz o dobre napisanie dzisiejszych sprawdzianów w szkole dla mnie i mojej siostry.

 8. Grzegorz pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej dziewczyny, aby wyzbyła się nienawiści.

 9. Bea pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojej osoby i bliskich,o nasze nawrócenie i uwolnienie z nałogów, odwagę i siłę, żeby się żyć w Duchu i Prawdzie i o łaskę czystości i wierności .

 10. Monika pisze:

  Proszę o łaskę ponownego macierzyństwa – zajścia w ciążę, szczęśliwego jej donoszenia i urodzenia zdrowego dziecka.
  Bóg zapłać!

 11. Magda pisze:

  Proszę o modlitwę za duszę mojej zmarłej mamy Teresy i mojego zmarłego taty Edwarda.
  Proszę również o modlitwę za moje zdrowie.

 12. Alicja pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę aby skończyły się moje problemy w pracy. Za modlitwę serdeczne Bóg zapłać.

 13. anna pisze:

  Proszę o modlitwę za mnie. Jestem w złym stanie psychicznym, problemy mnie przerastają , nie radzę sobie z odrzuceniem innych ludzi, studiami i życiem osobistym

 14. Dominika pisze:

  Proszę o modlitwę za moja miłość

 15. Adrianna pisze:

  Prosze w intencji zdania prawa jazdy 16.11.17r. o 11.00. To bedzie 5 moje podejscie. Strach mnie paralizuje, nie radze sobie.
  Dziekuhe za wszelka midlitwe. Bog zaplac.

 16. Damian pisze:

  Błagam Cię Boże, o uzdrowienie relacji w mojej rodzinie.

 17. Maryla pisze:

  Oddaje Ci, Panie, wszystko to, co się dzieje w mojej pracy.
  Już nie mam siły tu przychodzić…
  Proszę Cię o uzdrowienie różnych relacji międzyludzkich w tym miejscu i w moim życiu, w rodzinie, w szkole mojej córki.
  Dziękuję.

 18. Paulina pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojego zdrowia. Mam dla kogo żyć, niedawno urodziłam synka. Oby wszystko było dobrze. Bardzo dziękuję dobrym ludziom za słowa płynące do Boga w mojej intencji. Niech Wam Bóg w życiu pomaga i wynagradza.

 19. Paulina pisze:

  Proszę błagam o modlitwę aby mój chłopak nie odchodził ode mnie jest między nami źle ale bardzo go kocham proszę aby znów zaiskrzyla w nim miłość do mnie

 20. Ela pisze:

  Proszę o modlitwę, żeby skończyły się moje kłopoty finansowe, żebym mogła żyć.

 21. Karina pisze:

  Szczęść Boże proszę o modlitwe za małżeństwo które się rozpada. Bóg zapłać

 22. Marta pisze:

  Proszę o łaskę uzdrowienia relacji z Victorem

 23. Mama aniołka pisze:

  Kochana matko boza. Ty wszystko wiesz widzisz. Proszę Cię wejrzyj łaskawie na mnie i męża abyśmy zostali rodzicami. Kochany Cię ❤

 24. Jan pisze:

  Boże, proszę o ulgę w cierpieniu dla Patrycji, mamy czwórki dzieci, oraz o światło dla lekarzy

 25. Agnieszka pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji pomyślnego rozwiązania problemów w pracy.

 26. Wiesia pisze:

  Proszę o modlitwę za Sylwię o łaskę nawrócenia i pojednanie się z Panem Bogiem,o przemianę serca i umysłu,uzdrowienie relacji w rodzinie,uzdrowienie wewnętrzne .Jezu Ty się tym zajmij, Maryjo Mateńko nasza ratuj zagubioną owieczkę!

 27. Gosia pisze:

  Proszę o światło Ducha Świętego w intencji Panu Bogu wiadomej.

 28. m.j pisze:

  Proszę o modlitwę o uzdrowienie fizyczne córki Paulinki.

 29. Piotr pisze:

  Proszę Wszystkich Was o modlitwę za mnie, za grzechy które uczyniłem, proszę o modlitwę do Najświętszego Jezusa Chrystusa, aby dał mi łaskę silnej wiary, łaskę nawrócenia, abym wyrwał się z nałogów, aby Pan Jezus pokierował moim życiem, aby potrafił się nawrócić i żył w prawdzie, abym codziennie starał się podobać Bogu. Jestem utrapoiony, proszę o modlitwę.

 30. Jolanta Borowska pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny,o zdrowie, siłę w przezwyciężaniu trudności,miłość,zrozumienie i szacunek .Dla moich dzieci -Natalii,Miłosza,Joanny -o pomyślny rok szkolny i dobrze zdaną maturę,zdawanie egzaminów w terminie i pomyślny V rok studiów, napisanie pracy doktorskiej,obronienie jej i znalezienie dobrej pracy. Panie dopomagaj,otaczaj opieką i obdarzaj nas Swoją łaską i blogosławieństwem

 31. Ewelina pisze:

  Proszę o modlitwę za to, abym zdała na studiach wszystkie egzaminy poprawkowe i bez problemów dostała się na kolejny rok studiów.

 32. Piotr pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojej osoby i osób mi bliskich,o nawrócenie i wyzwolenie mnie z nałogów,i o to abym miał odwagę i siłę żeby się nawrócić i pojednać z Panem Bogiem ,i o czyste myśli .za każdą modlitwę bardzo bardzo dziękuję.

 33. Halina pisze:

  Dziękuję Panu Bogu za wszystko i proszę o modlitwę w intencji zdrowia i prawidłowego rozwoju dla wnuczka Antoniego. O łaskę mądrości, spokoju i radości a dla jego rodziny o zdrowie i miłość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *