Nieustanna modlitwa Kościoła

UWAGA: jeżeli kalendarz poniżej się nie wyświetla prosimy o odświeżenie strony lub kliknięcie tutaj.

Jeśli chcesz przedstawić podziękowania, własne prośby lub swoich bliskich, kliknij na wybrany obrazek poniżej i wpisz swoje intencje, aby były włączone do wspólnej modlitwy Kościoła, korzystając z jednej z poniższych stron:

 


Parafia św. Pawła w Bochni
Parafia św. Pawła w Bochni. Kliknij na obrazek i wpisz intencję. Każdy, kto tylko szuka pomocy, może dokonać wpisu, a my będziemy modlić się do Boga Wszechmogącego, za wstawiennictwem patrona naszej parafii – św. Pawła, zwanego Apostołem Narodów.
Prośby, czy też podziękowania wpisane poniżej, zamieszczone są na tej stronie, aby inne osoby mogły przyłączyć się do modlitwy w polecanych sprawach. Nade wszystko intencje będą odczytane i polecane Bogu podczas nowenny do św. Pawła Apostoła, która w naszym kościele odbywa się w każdy czwartek, po wieczornej Mszy Świętej (o godz. 18.00). Każdy może włączyć się w tę modlitwę poprzez transmisję internetową.


164 odpowiedzi na „Nieustanna modlitwa Kościoła

 1. Agnieszka pisze:

  Proszę, o modlitwę w sprawie mi wiadomej i o pozytywne jej rozwiązanie.

 2. Monika pisze:

  Proszę o modlitwę za mnie, o odwzajemnioną miłość – abym znalazła dobrego męża. Proszę o możliwość założenia zdrowej i szczęśliwej rodziny opartej na miłości, szacunku i zaufaniu. Proszę i w intencji spokoju mego serca i właściwego rozwoju znajomości.

 3. Monika pisze:

  Proszę o modlitwę o odwzajemnioną miłość, o dobrego męża i możliwość stworzenia szczęśliwej rodziny.

 4. Agata pisze:

  Proszę o modlitwę w sprawie mi wiadomej i o pozytywne jej rozwiązanie. Proszę dla siebie o spokój i mądrość w trakcie jej wyjaśniania i całego przebiegu oraz o ochronę tych, którzy tego potrzebują.
  Dziękuję za wszystkie modlitwy.

 5. Marta pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji kochanej koleżanki śp. Wiktorii Król zmarłej tragicznie 20 maja 2018r. w wieku lat 14

 6. Przemysław pisze:

  Proszę o modlitwę w mojej intencji. Popadłem w otchłań nihilizmu, solipsyzmu i sceptycyzmu. Zewsząd dręczą mnie te destrukcyjne myśli i poglądy. Nie umiem z nimi walczyć. Coraz bardziej tracę wiarę w Boga i staję się ateistą. Coraz mniej jest we mnie Prawdy i coraz bardziej oddalam się od Boga. Nie umiem na to nic poradzić. Nie umiem wierzyć, nie umiem się modlić. Potrzebuję pilnego ratunku, potrzebuję chyba cudu. Chcę wyjść z tej sytuacji, ale nie potrafię. Potrzebuje pilnego i wielkiego ratunku.
  Potrzebuje ratunku! Nie chcę trafić do piekła.

 7. Natalia pisze:

  Proszę o modlitwę za mojego ukochanego Kacpra aby w jego serduszku odrodziła się miłość do mnie i aby otworzył je na Boga.Goraco proszę o szanse od Najświętszego Ojca dla naszego wypalonego związku.

 8. Marta pisze:

  O uzdrowienie relacji z Victorem zgodnie z Wola Boża

 9. Aga pisze:

  Proszę z całego serca Panie abyś uzdrowil mnie z nerwicy mnie i męża z astmy.Błagalnie proszę Cię także Panie o dodanie sił mojej babci i dziadkowie których pamięć zawodzi i wprowadza stany depresyjne.Proszę takze o blogoslawienstwo dla cslej mojej rodzony .Bóg zapłać .

 10. Gabriela pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia przyjaciółki od złego towarzystwa

 11. Mirka pisze:

  Proszę o o modlitwę za mnie i moje dzieci, o siły i zdrowie, o błogosławieństwo Boże, pomoc i opiekę, o zdrowie dla mamy, za bliskich zmarłych, za dusze w czyśćcu cierpiące, za nieprzyjaciół, tych, którzy źle nam życzą.

 12. Andrzej pisze:

  Proszę módlcie się o zdrowie dla Kamili.

 13. Ela pisze:

  Proszę o modlitwę w mojej intencji o uzdrowienie z naczyniaka kręgosłupa, o uzdrowienie moich kobiecych narządów.

  Proszę o modlitwę w intencji wujka Krzysztofa który jest po ciężkiej operacji głowy i walczy o życie.

  Proszę o zdrowie i błogosławieństwo dla mojej rodziny.

  Elżbieta 24 Lata

 14. M pisze:

  Proszę o wsparcie w ciężkich chwilach egzaminów i życiowych. O siły do przezwyciężania swoich słabości i radzenia sobie w trudnych chwilach.

 15. Znajoma pisze:

  Proszę o modlitwe o zdrowie i o uzdrowienie koleżanki Agaty która jest w ciężkim stanie w szpitalu.

 16. Barbara pisze:

  Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Panie o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.

 17. Jola pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji wyzdrowienia mojej mamy Teresy, która miała operację, a teraz jest na osobie w śpiączce. Proszę o modlitwę o wybudzenie i powrót do zdrowia.

 18. Iwona pisze:

  Proszę o modlitwę o ratunek dla mojego małżeństwa i rodziny. O Boże prowadzenie. Tylko Bóg może pomóc.

 19. Izabela pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji o pozytywne i sprawiedliwe
  rozstrzygnięcie sprawy sądowej dla mojej siostry i jej rodziny i opiekę Bożą nad nimi.
  Bóg zapłać za modlitwę! Izabela

 20. Izabela pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej osoby i rodziny, o
  Błogosławieństwo Boże i zdrowie, o pokonanie trudności w pracy i życiu
  osobistym, o dobrego męża. Bóg zapłać za modlitwę! Izabela

 21. Dorota pisze:

  Proszę o modlitwę nawrócenia taty

 22. Kasia pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej mamy, u której podejrzewany jest rak nerki.

  • Katarzyna pisze:

   Proszę o przemianę serc, uwolnienie, uleczenie poranionych serc, wspomnień, wzajemnych relacji; uzdrowienie z bardzo poważnych chorób oraz dar codziennej modlitwy i życie zgodne z Ewangelią i przykazaniami Bożymi dla Martyny i jej bliskich. Bóg zapłać.

 23. Matka pisze:

  Proszę o modlitewne wparcie w intencji powrotu do zdrowia Marty i stałej pracy dla niej.

 24. Mariola pisze:

  O cud uzdrowienia dla mojej mamy Barbary ze zlosliwego raka obu jajnikow. Bog zaplac.

 25. Barbara pisze:

  Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Boże błagam aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Panie o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego i oddechowego. Bóg zapłać.

 26. Aneta pisze:

  Gorąco proszę o modlitwę w intencji uratowania małżeństwa Wioletty i Ryszarda oraz o nawrócenia i uzdrowienia Ryszarda oraz uzdrowienie dla Wioletty.

 27. Mateusz pisze:

  Szczęść Boże!
  Proszę o Mszę Św. i modlitwę w intencji stałej, rozwijającej pracy, dobrego miejsca zamieszkania, siły, darów Ducha Świetego w nauce języka obcego, znalezieniu prawdziwej miłości i przyjaciół, realizacji bożego powołania, jak najlepszych relacji międzyludzkich, słusznych wyborów zagranicą na polu prywatnym i zawodowym. Proszę o dar radości, dojrzałości, roztropności i gorliwości w wypełnieniu moich obowiązków.
  Bóg zapłać!

  • Katarzyna pisze:

   Proszę o nawrócenie, uwolnienie od wszelkiego zła, grzechu; oczyszczenie serc, uzdrowienie duszy, ciała, psychiki oraz ochronę przed Złym i jego zasadzkami dla Tomasza i jego bliskich. Dziękuję.

 28. Sylwia pisze:

  Proszę o światło Ducha Świętego w rozeznaniu/rozwiązaniu ważnej sprawy. O Boże błogosławieństwo.

 29. Paulina pisze:

  Proszę o modlitwę za moje zdrowie. Aby zabieg przeszedł pomyślnie i dał dobre wyniki. Abym mogła mieć jeszcze dzieci. Abym mogła cieszyć się życiem u boku mojego kochanego męża i synka.Bogu niech będą dzięki!

 30. Czcicielka pisze:

  Proszę o gorąca modlitwę w intencji księdza Adama.

 31. Hanna pisze:

  Proszę wszystkich wierzących o modlitwę za moje dziecko, o znalezienie wskazania do zabiegu i szybką hospitalizację, która mogłaby poprawić jakość życia. Proszę również o modlitwę za mnie.

 32. Karolina pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę o nawrócenie dla chłopaka o innej wierze.

 33. Wojciech pisze:

  Prosze o modlitwe za Pania Agnieszke – za jej zdrowie i realizacje marzen bo to cudowna osoba a los nie zawsze byl dla niej laskawy.

 34. Gosia pisze:

  Prosze o modlitwę o potomstwo dla mnie. Boze spraw abym tym razem doczekała sie upragnionego dziecka

 35. Anna pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji Krzysztofa o pomyślne rozwiązanie spraw sądowych.

 36. Basia pisze:

  Z całego serca błagam o modlitwę w intencji szczęśliwego rozwiązania problemów mojego męża Jacka z pracą

 37. Joanna pisze:

  Błagam o modlitwę w intencji ułozenia sobie szczęśliwego życia z osobą bliską mojemu sercu a najardziej i najmocniej Błagamo modlitwę za Grzegorza za rozsądek i mądrośćdla Niego i Szczęśliwe Spotkanie z Grzegorzem

 38. Kasia pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia z zaburzeń osobowosci, niezdolności do kontaktów międzyludzkich i śmiechu

  • Marek pisze:

   Modlitwa jest ważna, ale w takiej sytuacji warto również spytać o radę lekarza.

   • Kasia pisze:

    Jestem pod opieką lekarza i psychologa, biorę leki niestety nie daje to za wiele, a lecze się od 3 lat dlatego bardzo proszę o modlitwę bo nie mam już siły

 39. Sylwia pisze:

  Przychodzę do Ciebie błagać Cię o Pomoc w moich kłopotach. Jest mi tak ciężko Maryjo. Proszę Cię dopomóż mi. Kochani. Proszę Was o modlitwę za mnie.

 40. Anna pisze:

  Proszę o zdrowie dla mojej córki Sylwii, o spokój serca, uwolnienie od stresu, niepokojących myśli i uwolnienie z depresji

 41. załamana pisze:

  Prosze o modlitwę w intencji by Bóg natchną ukochana osobę by do mnie wrócił i był ze mną…jeżeli inna jest wola Twoja Panie uwolnij moje serce i umysł od uczucia jakmi go darze

 42. Marlena pisze:

  Błagam o modlitwę w intencji wzrostu mojej wiary, nadziei i miłości.

 43. EWA pisze:

  Proszę o modlitwę w mojej intencji: o pomyślne zdanie egzaminu, którego wynik będzie decydował o mojej dalszej drodze zawodowej. Aby te ostatnie miesiące przygotowań nie poszły na marne oraz Duch Święty był ze mną przez cały czas. O światło Boże, dobrą pamięć i siłę do nauki. Dziękuje Panie Boże za wszystkie łaski wyświadczone. Bóg zapłać.

 44. Patryk pisze:

  Dziękuję Panu Bogu za cierpliwość do mojej osoby przez minione lata. Ale jednocześnie proszę o zdrowie fizyczne i psychiczne dla mojej dziewczyny i jej dziecka. Niech Nasz Pan zawsze wskazuje im drogę do światła i pozwalał poczuć jego Miłosierdzie w tych trudnych czasach pełnych cierpienia, kiedy tak wiele osób rani drugą osobę. Proszę także o modlitwę za nas wszystkich wierzących w istnienie Pana. Abyśmy nigdy nie zwątpili i zawsze kierowali się sercem i miłością dla innych a nie tylko do siebie samych. Abyśmy służyli innym i jak najwięcej dawali innym niż sami brali.

 45. Monika pisze:

  Proszę o cud macierzyństwa.staramy sie z mężem bezskutecznie 7 lat.błagam i proszę w intencji dziecka.

 46. kasia pisze:

  Bardzo prosze o modlitwe o mojego ukochanego ciezko chorego dziadziusia. Zeby Pan Bog pozwolil mu sie cieszyc jeszcze rodzina.

 47. Sylwia pisze:

  Proszę o modlitwę za mnie o zdrowie, które ostatnio zawodzi,oraz o dobre napisanie dzisiejszych sprawdzianów w szkole dla mnie i mojej siostry.

 48. Grzegorz pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej dziewczyny, aby wyzbyła się nienawiści.

 49. Bea pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojej osoby i bliskich,o nasze nawrócenie i uwolnienie z nałogów, odwagę i siłę, żeby się żyć w Duchu i Prawdzie i o łaskę czystości i wierności .

 50. Monika pisze:

  Proszę o łaskę ponownego macierzyństwa – zajścia w ciążę, szczęśliwego jej donoszenia i urodzenia zdrowego dziecka.
  Bóg zapłać!

 51. Magda pisze:

  Proszę o modlitwę za duszę mojej zmarłej mamy Teresy i mojego zmarłego taty Edwarda.
  Proszę również o modlitwę za moje zdrowie.

 52. Alicja pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę aby skończyły się moje problemy w pracy. Za modlitwę serdeczne Bóg zapłać.

 53. anna pisze:

  Proszę o modlitwę za mnie. Jestem w złym stanie psychicznym, problemy mnie przerastają , nie radzę sobie z odrzuceniem innych ludzi, studiami i życiem osobistym

 54. Dominika pisze:

  Proszę o modlitwę za moja miłość

 55. Adrianna pisze:

  Prosze w intencji zdania prawa jazdy 16.11.17r. o 11.00. To bedzie 5 moje podejscie. Strach mnie paralizuje, nie radze sobie.
  Dziekuhe za wszelka midlitwe. Bog zaplac.

 56. Damian pisze:

  Błagam Cię Boże, o uzdrowienie relacji w mojej rodzinie.

 57. Maryla pisze:

  Oddaje Ci, Panie, wszystko to, co się dzieje w mojej pracy.
  Już nie mam siły tu przychodzić…
  Proszę Cię o uzdrowienie różnych relacji międzyludzkich w tym miejscu i w moim życiu, w rodzinie, w szkole mojej córki.
  Dziękuję.

 58. Paulina pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojego zdrowia. Mam dla kogo żyć, niedawno urodziłam synka. Oby wszystko było dobrze. Bardzo dziękuję dobrym ludziom za słowa płynące do Boga w mojej intencji. Niech Wam Bóg w życiu pomaga i wynagradza.

 59. Paulina pisze:

  Proszę błagam o modlitwę aby mój chłopak nie odchodził ode mnie jest między nami źle ale bardzo go kocham proszę aby znów zaiskrzyla w nim miłość do mnie

 60. Ela pisze:

  Proszę o modlitwę, żeby skończyły się moje kłopoty finansowe, żebym mogła żyć.

 61. Karina pisze:

  Szczęść Boże proszę o modlitwe za małżeństwo które się rozpada. Bóg zapłać

 62. Marta pisze:

  Proszę o łaskę uzdrowienia relacji z Victorem

 63. Mama aniołka pisze:

  Kochana matko boza. Ty wszystko wiesz widzisz. Proszę Cię wejrzyj łaskawie na mnie i męża abyśmy zostali rodzicami. Kochany Cię ❤

 64. Jan pisze:

  Boże, proszę o ulgę w cierpieniu dla Patrycji, mamy czwórki dzieci, oraz o światło dla lekarzy

 65. Agnieszka pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji pomyślnego rozwiązania problemów w pracy.

 66. Wiesia pisze:

  Proszę o modlitwę za Sylwię o łaskę nawrócenia i pojednanie się z Panem Bogiem,o przemianę serca i umysłu,uzdrowienie relacji w rodzinie,uzdrowienie wewnętrzne .Jezu Ty się tym zajmij, Maryjo Mateńko nasza ratuj zagubioną owieczkę!

 67. Gosia pisze:

  Proszę o światło Ducha Świętego w intencji Panu Bogu wiadomej.

 68. m.j pisze:

  Proszę o modlitwę o uzdrowienie fizyczne córki Paulinki.

 69. Piotr pisze:

  Proszę Wszystkich Was o modlitwę za mnie, za grzechy które uczyniłem, proszę o modlitwę do Najświętszego Jezusa Chrystusa, aby dał mi łaskę silnej wiary, łaskę nawrócenia, abym wyrwał się z nałogów, aby Pan Jezus pokierował moim życiem, aby potrafił się nawrócić i żył w prawdzie, abym codziennie starał się podobać Bogu. Jestem utrapoiony, proszę o modlitwę.

 70. Jolanta Borowska pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny,o zdrowie, siłę w przezwyciężaniu trudności,miłość,zrozumienie i szacunek .Dla moich dzieci -Natalii,Miłosza,Joanny -o pomyślny rok szkolny i dobrze zdaną maturę,zdawanie egzaminów w terminie i pomyślny V rok studiów, napisanie pracy doktorskiej,obronienie jej i znalezienie dobrej pracy. Panie dopomagaj,otaczaj opieką i obdarzaj nas Swoją łaską i blogosławieństwem

 71. Ewelina pisze:

  Proszę o modlitwę za to, abym zdała na studiach wszystkie egzaminy poprawkowe i bez problemów dostała się na kolejny rok studiów.

 72. Piotr pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojej osoby i osób mi bliskich,o nawrócenie i wyzwolenie mnie z nałogów,i o to abym miał odwagę i siłę żeby się nawrócić i pojednać z Panem Bogiem ,i o czyste myśli .za każdą modlitwę bardzo bardzo dziękuję.

 73. Halina pisze:

  Dziękuję Panu Bogu za wszystko i proszę o modlitwę w intencji zdrowia i prawidłowego rozwoju dla wnuczka Antoniego. O łaskę mądrości, spokoju i radości a dla jego rodziny o zdrowie i miłość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *