Msze święte po angielsku

5 odpowiedzi na „Msze święte po angielsku

 1. Klaudia pisze:

  Bóg zapłać za dzisiejszą transmisję w szczególności za tę z Irlandii z Belfastu w języku angielskim, bardzo zalezało miby móc zjednoczyć się na Mszy świętej wczoraj (pierwsza środa) to się jednak nie udało ze wzgledu na pracę, ale dziś Cieszę się ogromnie w dodatku 2 kwietnia, to mówi samo za siebie, że udało mi się znaleźć o tak później porze ransmisję Mszy świętej. Dziękuję Wam za to najserdeczniej i pamiętam w modlitwie!

 2. Błąd pisze:

  Msza Święta w środę o godzinie 11.00 z Irlandii

 3. Natalia pisze:

  Nie wiem, czy zależy Panu na transmisjach tylko w języku angielskim? Przeszukałam internet – transmisji w języku polskim na stronach (poza serwisami, jakie Pan wymienia) jest sporo, można też zwykle cofać nagranie, aby skorzystać przy różnicy czasu… www.msze.info. Strona z wieloma możliwościami: tyniec.tv A tu dla przykładu, transmisje poza serwisem YT www.bazylika.org.pl/transmis.html Pozdrawiam i życzę powodzenia!

 4. Maciek pisze:

  Niestety nie da się z tych stron w żaden sposób skorzystać z Chin, bo lista linków do mszy św. podawana jest za pośrednictwem gugielka, lub fejsbuczka, lub jutiubka a to jest tu automatycznie cenzurowane (celowo więc te nazwy teraz zniekształcam, podobnie jak adres melja pod spodem też, bo inaczej nie przejdzie nigdzie). Wielka szkoda, bo tu, gdzie najbardziej to może potrzebne, nie dociera to w ogóle. A czy nie dałoby się na stronach zamieścić tego w postaci zwykłej strony html, lub pliku tekstowego do ściągnięcia? Na pewno wielu wiernych będących tu czasowo, mogłoby skorzystać. Pozdrawiam Maciek: noychoh małpa [jahu] kropka ca. / mszieba małpa poczta kropka pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.