Msze Święte na żywo po polsku

Jeśli masz wolną chwilę przed oglądaniem Mszy Świętej zapraszamy do przywitania się z Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie – kliknij tutaj

1 195 odpowiedzi na „Msze Święte na żywo po polsku

 1. DMaria pisze:

  Maryjo dziekuje za opieke nad rodzina. Prosze o Boze Blogoslawienstwo i Dary Ducha Swietego. Maryjo zachowaj nas w zdrowiu i daj nam sile aby radzic sobie z problemami i nie zalamywac sie kiedy krzyz ktory niesiemy jest ciezki. Jezu ufam Tobie.

 2. Jndencja pisze:

  O zdrowie,błogosławieństwo Boże, wszelkie potrzebne łaski, założenie wspólnoty i rozwiązanie problemów dla Pawła

 3. Damian pisze:

  Proszę o modlitwe o uzdrowienie z choroby. Maryjo okaż mi swą łaske i przywróć zdrowie bym mógł opiekować się własną rodziną. Jezu ufam Tobie. Jezu ufam Tobie. Maryjo matko kościoła módl się za nami.

 4. Matka pisze:

  Dziekuje Maryjo za opieke nad nasza rodzina w tym trudnym czasie po smierci meza, prosze nie opuszczaj nas i prowadz przez zycie. Maryjo wstaw sie za nami do Boga Milosiernego aby uzdrowil nasze dusze i ciala oraz dal nam nadzieje i radosc zycia abysmy sobie radzili i szli droga Boza. Miej w opiece dusze meza i rodzicow.

 5. Nt pisze:

  Proszę o modlitwę za moją mamę o pomoc, o uzdrowienie z choroby. Matko Przenajświętsza módl się za nami. Jezu ufam Tobie, dopomóż Nam.

 6. Jola pisze:

  Prosze o modlitwę o zdrowie mojej mamy Zuzanny. Bóg zapłać.

 7. Kasia pisze:

  Maryjo proszę Cię o wstawiennictwo u Boga o dar cierpliwości dla męża aby kochał mnie i poświęcał mi więcej czasu.o zdrowie dla dzieci aby wiodło im się w szkole oraz przedszkolu.zeby praca była dla mnie źródłem satysfakcji oraz spokoju.Prosze Cię Matko Najświętsza z całego serca o to o czym Ty dobrze wiesz.Ofiaruje Ci cale życie na chwałę Pana.Kieruj i prowadź Matko mnie oraz moją rodzinę uswiecaj każdy dzień daj spokój oraz miłość oraz aby mąż kochał mnie.Dziekuje Ci matko za łaski otrzymane oraz że spokojem serca czekam na wysłuchanie moich próśb.

 8. Nela K. pisze:

  Maryjo kochana, czysta, piękna Dziewico, Matko Boga i nas grzecznych ludzi, wyproś moim dzieciom głęboką wiarę, niezachwianą nadzieję i czystą miłość.
  Dziękuję za Twoją dobroć i opiekę nade mną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.