Msze Święte na żywo po polsku

Jeśli masz wolną chwilę przed oglądaniem Mszy Świętej zapraszamy do przywitania się z Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie – kliknij tutaj

895 odpowiedzi na „Msze Święte na żywo po polsku

 1. Dewa pisze:

  Od 10 dni walczę z Covid. Wierzę, że najgorsze już za mną. Bóg zapłać za to, że w tym trudnym dla mnie czasie, mogłam uczestniczyć w codziennej Eucharystii, łącząc się z różnymi parafiami w Polsce o na świecie. Niech dobry Bóg przebaczy nam nasze grzechy i obdarzy swoim błogosławieństwem, a Maryja wyprasza wszelkie potrzebne łaski. Amen.

 2. Barbara pisze:

  Dziękuję bardzo za msze święte na żywo. Mieszkam w Kanadzie i za pośrednictwem waszej strony internetowej mogę uczestniczyć w mszach świętych w różnych kościołach w Polsce, Kanadzie i innych krajach. Bóg zapłać.

 3. An pisze:

  Odbywalam profilaktyczna kwarantanne, nie moglam wychodzic z domu. Przypadkowo znalazlam Wasza strone. Dzieki niej moglam codziennie uczestniczyc we Mszy Swietej. Uslyszane kazania bardzo zapracowaly w moim sercu…do tego stopnia, ze czas kwarantanny okazal sie czasem wewnetrznych rekolekcji..
  W zwiazku z czym mam pytanie jak mozna ponownie odsluchac kazan z Jasnej Gory? Gdy wchodze w kalendarz transmisji chodzi mi o zeszla niedziele 21.02 i miniony piatek 26.02 (aby odnalezc interesujace mnie kazania) laduje sie biezaca transmisja..
  Poprosze o pomoc i Bogu niech beda dzieki za Wasza prace i ta strone

  • admin pisze:

   Nagrania z kanału na YouTube Klasztoru Ojców Paulinów na Jasnej Górze można znaleźć w wideo: youtube.com/channel/UCKAtPxfE2RAHSCwDABMMeAg/videos Nie wszystkie transmisje online są wśród zapisanych, ale być może kazania, o które Pani chodzi też się wśród nich znajdują. Z Panem Bogiem!

 4. Łukasz pisze:

  Możliwość wyboru i uczestniczenia w mszach świętych. Oby było i na dobre wpisało się już w internetowy przekaz. To dla ludzi pracujących. Chorych samotnych najwspanialsza rzecz pozdrawiam

  • Józek pisze:

   Panie Łukaszu – jak najbardziej i dla osób chorych / ja jestem inwalidą od wielu lat – paru dziesiątek, ale na pewno no nie tylko. Dla każdej osoby która – ma pod ręką internet, a nie ma możliwości iść do kościoła na mszę – kościół zawsze milszy, ale i to czasem niezbędne .Pozdrawiam

 5. Małgorzata pisze:

  Bóg zapłać wszystkim, dzięki którym jest transmisja i można uczestniczyć we Mszy św. w Hałcnowie.
  Do dziś 24.02.2021 r. nie znałam tej parafii z koronowaną figurką Matki Bożej Bolesnej.
  Piękna historia tego kościoła.
  Niech dobry Bóg obdarza potrzebnymi łaskami, a Matka Boża chroni od złego.
  Małgorzata z Białegostoku

 6. Marta pisze:

  Dziękuję za możliwość uczestnictwa we Mszy Świętej poprzez Waszą stronę.

 7. Agnieszka pisze:

  Szczęść Boże,

  Czy jest/będzie udostępniona też lista linków z godzinami nabożeństw gorzkich żali?

  Z Panem

 8. Emilia pisze:

  Bóg zapłać za możliwość uczestniczenia w Mszy Świętej, szczególnie potrzebnej, gdy człowiek chory.

 9. Maryla pisze:

  Serdecznie dziękuję za msze święte na żywo, które można w dogodnym czasie. Coś wspaniałego , szczególnie teraz podczas pandemii. Pozwala mi to uczestniczyć w mszach św. w różnych Kościołach. Wielkie Bóg zapłać.

 10. Ilona pisze:

  Serdeczne Bóg zapłać za Waszą pracę! Pozwalacie osobom chorym, niesprawnym uczestniczyć w nabożeństwach. Podnosiliście na duchu, kiedy pozamykano niektóre kościoły. W ten sposób zaprosiliśmy Boga do własnych domów 🙂

 11. Dana pisze:

  Bóg zapłać za możliwość uczestniczenia we Mszach Św z Tyńca, w czasach Covid19 jest to wielki przywilej . Piękna inicjatywa.

 12. Andrzej pisze:

  Bóg zapłać za te transmisje. To naprawdę potrzebna i piękna misja w czasach obłędu.

 13. Marcin pisze:

  Bóg zapłać za słowo i Eucharystię.
  Pozdrawiam z Warszawy

 14. Kamil pisze:

  Świetna inicjatywa, dziękuję za możliwość uczestniczenia we Mszach i czekam, kiedy będę mógł na stałe wrócić do Mszy “w realu” 🙂

  • Krzysztof pisze:

   Chyba w każdej chwili można wrócić. To nasz wybór na jaką formę się zdecydujemy, tylko pamiętajmy o jednym: w internecie nie ma sakramentów.

 15. Leszek pisze:

  Bardzo cenię duszpasterzy z Borówca. Wraz z żoną mieszkamy w Krakowie i codziennie łączymy się z Mszą świętą w rożnych zakątkach Polski.

 16. Kinga pisze:

  dziekuje za msze sw z Poznania o 21, brakowalo mi takich mszy, bo nieraz moge sie skupic tylko wieczorem, byla msza sw po polsku z Anglii, ale ona chyba sie juz nie odbywa

 17. Barbara pisze:

  Dziękuje bardzo za piękne Msze Św. w Sromowcach Niżnych. Wszystkich pozdrawiam. Szczęść Boże

 18. Alina Magda pisze:

  Serdeczne Bóg zapłać za piękną dzisiejszą msze z Krobi o godz 8. Dużo zdrowia dla Pana organisty który upiększa mszę swoim śpiewem . Szczęść Boże .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *