Msze Święte na żywo po polsku

Jeśli masz wolną chwilę przed oglądaniem Mszy Świętej zapraszamy do przywitania się z Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie – kliknij tutaj

924 odpowiedzi na „Msze Święte na żywo po polsku

 1. Leszek pisze:

  Dziękuję za piękne Msze święte z Bazyliki św. Józefa w Słupsku. Będąc w Krakowie, z wielką radością słucham pięknych homilii tamtejszych duszpasterzy.

 2. Jerzy Majorczyk pisze:

  Msza Święta z Borówca. Odprawiana bez zbytniej egzaltacji w prawdziwej wierzę. Kazanie trafia do serca i uczy. Śpiewy tradycyjne pozwalające się do nich przyłączyć
  Pozdrawiam wszystkich.

  • Angelika pisze:

   Dziękuje za możliwość oglądania mszy świętej i nawrócenie w tym trudnym dla nasz wszystkich czasie. Bóg zapłać.

 3. Dewa pisze:

  Od 10 dni walczę z Covid. Wierzę, że najgorsze już za mną. Bóg zapłać za to, że w tym trudnym dla mnie czasie, mogłam uczestniczyć w codziennej Eucharystii, łącząc się z różnymi parafiami w Polsce o na świecie. Niech dobry Bóg przebaczy nam nasze grzechy i obdarzy swoim błogosławieństwem, a Maryja wyprasza wszelkie potrzebne łaski. Amen.

  • Jadwiga pisze:

   …. ja też covid. Z różańcem żyję. Odmawiam z Szustakiem nowennę w intencji mojej mamy. Dziękuję Wam za msze. Radzionków oglądałam.
   Lubię też skorzystać z mszy w Kalwarii Zebrzydowskiej. Choroba długo trwa, bo leczona przez telefon jako przeziębienie a teraz jest covid potwierdzony już.

 4. Barbara pisze:

  Dziękuję bardzo za msze święte na żywo. Mieszkam w Kanadzie i za pośrednictwem waszej strony internetowej mogę uczestniczyć w mszach świętych w różnych kościołach w Polsce, Kanadzie i innych krajach. Bóg zapłać.

 5. An pisze:

  Odbywalam profilaktyczna kwarantanne, nie moglam wychodzic z domu. Przypadkowo znalazlam Wasza strone. Dzieki niej moglam codziennie uczestniczyc we Mszy Swietej. Uslyszane kazania bardzo zapracowaly w moim sercu…do tego stopnia, ze czas kwarantanny okazal sie czasem wewnetrznych rekolekcji..
  W zwiazku z czym mam pytanie jak mozna ponownie odsluchac kazan z Jasnej Gory? Gdy wchodze w kalendarz transmisji chodzi mi o zeszla niedziele 21.02 i miniony piatek 26.02 (aby odnalezc interesujace mnie kazania) laduje sie biezaca transmisja..
  Poprosze o pomoc i Bogu niech beda dzieki za Wasza prace i ta strone

  • admin pisze:

   Nagrania z kanału na YouTube Klasztoru Ojców Paulinów na Jasnej Górze można znaleźć w wideo: youtube.com/channel/UCKAtPxfE2RAHSCwDABMMeAg/videos Nie wszystkie transmisje online są wśród zapisanych, ale być może kazania, o które Pani chodzi też się wśród nich znajdują. Z Panem Bogiem!

 6. Łukasz pisze:

  Możliwość wyboru i uczestniczenia w mszach świętych. Oby było i na dobre wpisało się już w internetowy przekaz. To dla ludzi pracujących. Chorych samotnych najwspanialsza rzecz pozdrawiam

  • Józek pisze:

   Panie Łukaszu – jak najbardziej i dla osób chorych / ja jestem inwalidą od wielu lat – paru dziesiątek, ale na pewno no nie tylko. Dla każdej osoby która – ma pod ręką internet, a nie ma możliwości iść do kościoła na mszę – kościół zawsze milszy, ale i to czasem niezbędne .Pozdrawiam

 7. Małgorzata pisze:

  Bóg zapłać wszystkim, dzięki którym jest transmisja i można uczestniczyć we Mszy św. w Hałcnowie.
  Do dziś 24.02.2021 r. nie znałam tej parafii z koronowaną figurką Matki Bożej Bolesnej.
  Piękna historia tego kościoła.
  Niech dobry Bóg obdarza potrzebnymi łaskami, a Matka Boża chroni od złego.
  Małgorzata z Białegostoku

 8. Marta pisze:

  Dziękuję za możliwość uczestnictwa we Mszy Świętej poprzez Waszą stronę.

 9. Agnieszka pisze:

  Szczęść Boże,

  Czy jest/będzie udostępniona też lista linków z godzinami nabożeństw gorzkich żali?

  Z Panem

 10. Emilia pisze:

  Bóg zapłać za możliwość uczestniczenia w Mszy Świętej, szczególnie potrzebnej, gdy człowiek chory.

 11. Maryla pisze:

  Serdecznie dziękuję za msze święte na żywo, które można w dogodnym czasie. Coś wspaniałego , szczególnie teraz podczas pandemii. Pozwala mi to uczestniczyć w mszach św. w różnych Kościołach. Wielkie Bóg zapłać.

 12. Ilona pisze:

  Serdeczne Bóg zapłać za Waszą pracę! Pozwalacie osobom chorym, niesprawnym uczestniczyć w nabożeństwach. Podnosiliście na duchu, kiedy pozamykano niektóre kościoły. W ten sposób zaprosiliśmy Boga do własnych domów 🙂

 13. Dana pisze:

  Bóg zapłać za możliwość uczestniczenia we Mszach Św z Tyńca, w czasach Covid19 jest to wielki przywilej . Piękna inicjatywa.

 14. Andrzej pisze:

  Bóg zapłać za te transmisje. To naprawdę potrzebna i piękna misja w czasach obłędu.

 15. Marcin pisze:

  Bóg zapłać za słowo i Eucharystię.
  Pozdrawiam z Warszawy

 16. Kamil pisze:

  Świetna inicjatywa, dziękuję za możliwość uczestniczenia we Mszach i czekam, kiedy będę mógł na stałe wrócić do Mszy “w realu” 🙂

  • Krzysztof pisze:

   Chyba w każdej chwili można wrócić. To nasz wybór na jaką formę się zdecydujemy, tylko pamiętajmy o jednym: w internecie nie ma sakramentów.

 17. Leszek pisze:

  Bardzo cenię duszpasterzy z Borówca. Wraz z żoną mieszkamy w Krakowie i codziennie łączymy się z Mszą świętą w rożnych zakątkach Polski.

 18. Kinga pisze:

  dziekuje za msze sw z Poznania o 21, brakowalo mi takich mszy, bo nieraz moge sie skupic tylko wieczorem, byla msza sw po polsku z Anglii, ale ona chyba sie juz nie odbywa

 19. Barbara pisze:

  Dziękuje bardzo za piękne Msze Św. w Sromowcach Niżnych. Wszystkich pozdrawiam. Szczęść Boże

 20. Alina Magda pisze:

  Serdeczne Bóg zapłać za piękną dzisiejszą msze z Krobi o godz 8. Dużo zdrowia dla Pana organisty który upiększa mszę swoim śpiewem . Szczęść Boże .

 21. Katarzyna pisze:

  Cudowne msze z Piwnicznej Zdrój. Cudowne – Anielskie kazania, krótki a przede wszystkim mądre. Polecam.

 22. Kamila pisze:

  Dziękuję, za udostępnienie mszy. W 4 rocznicę śmierci mojego taty, mogę uczestniczyć w nabożeństwie przebywając w izolacji.

 23. Sylwia pisze:

  Jestem z okolic Opola.Moge sluchac msze sw. z naszej katedry lub wioski w ktorej mieszkam.OD roku zawsze o godz.9 slucham i ogladam Msze sw. ze SWIATYNI Opatrznosci Bozej .Polecila mi ja moja siostra z Wroclawia.
  Msze sw. , kazania/homilie,tlumaczenie czytan sa tak prowadzone,ze az sie chce tam byc chociaz przez tv.Nastrajaja pogodnie duchowo na caly tydzien.Modle sie za Was.
  Ksieze Proboszczu dziekuje i zycze ,aby nie zabraklo zdrowia i gorliwej zyczliwosci dla nas wszystkich.

 24. Hanna pisze:

  Bóg zapłać za Msze św.on-line.Dzięki nim mogłam uczesniczyć w nabożeństwach w kościołach z różnych miast w Polsce i z Wilna.Odkryłam możliwość adoracji, a czasie kwaranntanny i izolacji było to bardzo potrzebne.Mam możliwość zwiedzania wielu kościołów i uczestnictwa we mszach w dowolnej chwili dnia, a z USA także w nocy.

 25. Joanna pisze:

  Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Skoczowie 10.01.2021 r. msza św. o godz.18.00 – bardzo dobre, mądre i ciekawe kazanie. Informacja dla Jana – bardzo dobrze nadałoby się również dla nastolatków, polecam. Dziękuję za kazanie. Szczęść Boże. Dużo zdrowia życzę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *