Msze Święte na żywo po polsku

Jeśli masz wolną chwilę przed oglądaniem Mszy Świętej zapraszamy do przywitania się z Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie – kliknij tutaj

915 odpowiedzi na „Msze Święte na żywo po polsku

 1. Małgorzata pisze:

  Bóg zapłać wszystkim, dzięki którym jest transmisja i można uczestniczyć we Mszy św. w Hałcnowie.
  Do dziś 24.02.2021 r. nie znałam tej parafii z koronowaną figurką Matki Bożej Bolesnej.
  Piękna historia tego kościoła.
  Niech dobry Bóg obdarza potrzebnymi łaskami, a Matka Boża chroni od złego.
  Małgorzata z Białegostoku

 2. Marta pisze:

  Dziękuję za możliwość uczestnictwa we Mszy Świętej poprzez Waszą stronę.

 3. Agnieszka pisze:

  Szczęść Boże,

  Czy jest/będzie udostępniona też lista linków z godzinami nabożeństw gorzkich żali?

  Z Panem

 4. Emilia pisze:

  Bóg zapłać za możliwość uczestniczenia w Mszy Świętej, szczególnie potrzebnej, gdy człowiek chory.

 5. Maryla pisze:

  Serdecznie dziękuję za msze święte na żywo, które można w dogodnym czasie. Coś wspaniałego , szczególnie teraz podczas pandemii. Pozwala mi to uczestniczyć w mszach św. w różnych Kościołach. Wielkie Bóg zapłać.

 6. Ilona pisze:

  Serdeczne Bóg zapłać za Waszą pracę! Pozwalacie osobom chorym, niesprawnym uczestniczyć w nabożeństwach. Podnosiliście na duchu, kiedy pozamykano niektóre kościoły. W ten sposób zaprosiliśmy Boga do własnych domów 🙂

 7. Dana pisze:

  Bóg zapłać za możliwość uczestniczenia we Mszach Św z Tyńca, w czasach Covid19 jest to wielki przywilej . Piękna inicjatywa.

 8. Andrzej pisze:

  Bóg zapłać za te transmisje. To naprawdę potrzebna i piękna misja w czasach obłędu.

 9. Marcin pisze:

  Bóg zapłać za słowo i Eucharystię.
  Pozdrawiam z Warszawy

 10. Kamil pisze:

  Świetna inicjatywa, dziękuję za możliwość uczestniczenia we Mszach i czekam, kiedy będę mógł na stałe wrócić do Mszy “w realu” 🙂

  • Krzysztof pisze:

   Chyba w każdej chwili można wrócić. To nasz wybór na jaką formę się zdecydujemy, tylko pamiętajmy o jednym: w internecie nie ma sakramentów.

 11. Leszek pisze:

  Bardzo cenię duszpasterzy z Borówca. Wraz z żoną mieszkamy w Krakowie i codziennie łączymy się z Mszą świętą w rożnych zakątkach Polski.

 12. Kinga pisze:

  dziekuje za msze sw z Poznania o 21, brakowalo mi takich mszy, bo nieraz moge sie skupic tylko wieczorem, byla msza sw po polsku z Anglii, ale ona chyba sie juz nie odbywa

 13. Barbara pisze:

  Dziękuje bardzo za piękne Msze Św. w Sromowcach Niżnych. Wszystkich pozdrawiam. Szczęść Boże

 14. Alina Magda pisze:

  Serdeczne Bóg zapłać za piękną dzisiejszą msze z Krobi o godz 8. Dużo zdrowia dla Pana organisty który upiększa mszę swoim śpiewem . Szczęść Boże .

 15. Katarzyna pisze:

  Cudowne msze z Piwnicznej Zdrój. Cudowne – Anielskie kazania, krótki a przede wszystkim mądre. Polecam.

 16. Kamila pisze:

  Dziękuję, za udostępnienie mszy. W 4 rocznicę śmierci mojego taty, mogę uczestniczyć w nabożeństwie przebywając w izolacji.

 17. Sylwia pisze:

  Jestem z okolic Opola.Moge sluchac msze sw. z naszej katedry lub wioski w ktorej mieszkam.OD roku zawsze o godz.9 slucham i ogladam Msze sw. ze SWIATYNI Opatrznosci Bozej .Polecila mi ja moja siostra z Wroclawia.
  Msze sw. , kazania/homilie,tlumaczenie czytan sa tak prowadzone,ze az sie chce tam byc chociaz przez tv.Nastrajaja pogodnie duchowo na caly tydzien.Modle sie za Was.
  Ksieze Proboszczu dziekuje i zycze ,aby nie zabraklo zdrowia i gorliwej zyczliwosci dla nas wszystkich.

 18. Hanna pisze:

  Bóg zapłać za Msze św.on-line.Dzięki nim mogłam uczesniczyć w nabożeństwach w kościołach z różnych miast w Polsce i z Wilna.Odkryłam możliwość adoracji, a czasie kwaranntanny i izolacji było to bardzo potrzebne.Mam możliwość zwiedzania wielu kościołów i uczestnictwa we mszach w dowolnej chwili dnia, a z USA także w nocy.

 19. Joanna pisze:

  Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Skoczowie 10.01.2021 r. msza św. o godz.18.00 – bardzo dobre, mądre i ciekawe kazanie. Informacja dla Jana – bardzo dobrze nadałoby się również dla nastolatków, polecam. Dziękuję za kazanie. Szczęść Boże. Dużo zdrowia życzę.

 20. Zika pisze:

  Dziękuję bardzo za tę stronę,
  można szybko wybrać mszę o porze dnia która odpowiada nam najbardziej.
  I „odwiedzić” różne świątynie.
  Pozdrawiam serdecznie.

 21. Jan pisze:

  Bardzo dziękuję za to zestawienie. Mam dwóch synow. Nastolatki 10 i 15 lat. Czy są „fajne” msze z dobrymi ciekawymi kazaniami dla młodzieży ?

  • Klaudia pisze:

   Nie są typowo młodzieżowe, ale uwielbiam msze z Chicago. Prosto i bardzo pozytywnie <3

  • kuzo pisze:

   Z Poznania o 11.00 sa Msze sw. dla dzieci. Z kazaniami jest roznie, ale jakies konkursy dla dzieci odwiedzajacych Msze sa. W kazdym razie nawiazuja do dzieci.

  • mlodziez pisze:

   Dzien Dobry ,
   Panie Janie, znalazl Pan cos?
   Ja tez szukam mlodziezowych mszy. Synowie 16, 12 i 8 lat…
   Msze dla mlodziezy sa koniecznoscia, bo coraz ciezej ich zmobilizowac do prawdziwego uczestnictwa w mszy sw.
   Pozdrawiam i zycze powodzenia,
   Malgorzata

   • Barba.m pisze:

    „Mocni w Duchu Dzieciom „.Kanał o. Jezuitów z Łodzi na YT i FB. W wykazie są msze z Łodzi i to są msze św. Sprawowane przez o. Jezuitów . Jest też kanał „ Mocni w Duchu „ Warto sprawdzić Ich programy , msze św. i wszystko co prowadzą . Robią dużo dla dzieci i młodzieży .

 22. Krzysztof pisze:

  Gdzie można zgłosić mszę której nie ma na liście?

 23. ARTUR pisze:

  Bóg zapłać za tą stronę internetową i możliwość uczestnictwa we mszy świętej.
  Wiele dobrego uczyniliście, zwłaszcza dla osób chorych, zakażonych wirusem SARS CoV 2 oraz osób z powikłaniami, a także tych którzy we mszy św. nie mogli uczestniczyć z powodu ograniczeń oraz różnych innych powodów.

  Pozdrawiam serdecznie
  Artur z Warszawy.

 24. Danuta pisze:

  Wiara pomaga nam byc ludzmi lepszymi godnie idacymi przez zycie. To wiara utwierdza nas zeby czynic dobro i widziec zlo. Wiara daje nam sile zeby pomimo trudow zycia byc silnym i cieszyc sie zyciem i kochac siebie i blizniego.

 25. Piotr pisze:

  Do mnie Bóg przemawia w ciszy i skupieniu, nie w kapelach czy bębnach. Msza cicha pozwala na głębszą komunię z Chrystusem niż hałas od instrumentów.
  Dziękuję za ten serwis, bardzo przydaje się podczas pandemii koronawirusa, choć lepiej jest być we wspólnocie na Mszy św., niż tylko przez Internet.

 26. Al pisze:

  Mając okazję wybrać mszę świętą z całej Polski chciałbym uczestniczyć w jej jak najbardziej pięknej wersji, dodatkowo ciekawa msza pozwoli nam zachęcić dzieci do aktywnego uczestnictwa. Czy ktoś zna jakieś kościoły, gdzie w mszach biorą udział np zespoły muzyczne, kapele regionalne lub oprawa np gitarowa czy z bębnami?

 27. Karol pisze:

  Bardzo dziekuje za przygotowanie swietnej strony, ktora dziala i daje szanse na uczestniczenie we Mszy Swietej w roznych miejscowosciach calej Polski!

  Nie wychodzac z domu mozemy poczuc sie czlonkami kosciola powszechnego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *