Msza Święta po polsku-testowa

Kliknij na nazwę parafii, aby oglądać z niej transmisję Mszy Świętej

Godzina 6.00                               Kaplica Matki Bożej na Jasnej Górze
Godzina 6.00                               Kaplica Cudownego Obrazu Matki Bożej Kalwaryjskiej
Godzina 6.00                               Kościół św. Wojciecha w Radzionkowie

Godzina 6.30                               Kościół św. Pawła w Bochni
Godzina 6.30                               Kościół w Opactwie w Tyńcu

Godzina 7.00                               Kościół Świętego Józefa w Wolsztynie
Godzina 7.00                               Kościół Najświętszej Marii Panny w Wolsztynie

Godzina 7.30                               Kościół Anioła Stróża w Gorzycach
Godzina 7.30                               Parafia Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Bielsku-Białej

Godzina 8.00                              Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa w Katowicach
Godzina 8.00                              Kościół św. Pawła w Bochni

Godzina 8.30                              Kaplica Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach
Godzina 8.30                             Kościół świętego Wawrzyńca w Lutowie

Godzina 9.00                              Kościół Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata w Rawie Maz.
Godzina 9.00                              Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Pogórzu

Godzina 9.30                    Kościół Matki Bożej Różańcowej w Skoczowie
Godzina 9.30                              Kościół Wniebowstąpienia Pańskiego w Wolsztynie

Godzina 10.00                              Sanktuarium Świętego Józefa w Słupsku
Godzina 10.00                              Parafia Matki Bożej Królowej Rodzin w Borówcu

Godzina 10.30                              Kościół Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata w Rawie Maz.
Godzina 10.30                              Parafia Opatrzności Bożej w Warszawie

Godzina 11.00                             Parafia Świętego Antoniego w Nagoszynie
Godzina 11.30                              Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Zahutyniu
Godzina 11. 00                             Kościół św. Szymona i św. Heleny w Mińsku na Białorusi

Godzina 12.00                              Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa w Katowicach
Godzina 12.

Godzina 12.30                              Kościół Najświętszej Marii Panny w Wolsztynie
Godzina 12.30                              Kościół w Opactwie w Tyńcu

Godzina 13.00                              Kościół świętego Wawrzyńca w Lutowie

Godzina 14.00                              Kaplica Matki Bożej na Jasnej Górze

Godzina 15.00                              Kościół Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Wilnie

Godzina 16.00                               Kościół Anioła Stróża w Gorzycach

Godzina 17.00                             Kościół Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata w Rawie Mazowieckiej

Godzina 18.00                             Kościół św. Wojciecha w Radzionkowie

Godzina 19.00                             Kaplica Cudownego Obrazu Matki Bożej Kalwaryjskiej

Godzina 20.15                             Parafia Różańca Świętego w Edmonton