Podziękowania


Serdecznie dziękujemy wszystkim Osobom, które zechciały wspomóc finansowo funkcjonowanie strony msza-online.net.

Otrzymane środki posłużą do opłaty rocznej za domenę msza-online.net i opłatę za serwer, na którym utrzymywana jest strona. Jeśli uda nam się zebrać więcej środków chcielibyśmy wykorzystać je na lepsze zabezepieczenia przed atakami hakerów, któych strona msza-online.net doświadcza kilkadziesiąt razy dziennie, oraz na stworzenie innych wersji językowych strony msza-online.net.
Przy aktualizacji strony msza-online.net i wydarzeń – Mszy Świętych oraz nabożeństw pracują nieodpłatnie wolontariusze.

Dziękujemy za wszelką pomoc na cel utrzymania strony.

3 odpowiedzi na „Podziękowania

 1. Marek G pisze:

  To wielki dar że można uczestniczyć we Mszy Świętej dzięki Waszej posłudze, przyjąć Komunię Świętą w sposób duchowy gdy choroba nie pozwala na osobiste uczestnictwo. Niech dobry Pan Jezus błogosławi !!!!!!!!!

 2. Kamil pisze:

  Szczęść Boże

  Bóg zapłać Wam za takie wielkie dzieło jakie tu jest.
  Tylko mam małe „ale”. Od jakiegoś czasu nie działa żaden link do mszy świętych po polsku, z anglii, irlandii i usa. Przynajmniej w godzinach od ok 20. Powoli wygasało ich coraz więcej aż jnie działa po 20 żadna. Dlaczego, jak kiedyś było ok? Może warto w takim razie nie publikować jeśli nie działa. Tym bardziej że po przejściu na stronę np z irlandii i nie tylko nie sa jak kiedys od dawna nagrywane i można obejrzeć po czasie nadania. Może w tym problem. Jak jest np o 18, czyli u nas o 19, to pożniej już wcale. Warto się temu przyjrzeć.

  Szcześć Boże

  • admin pisze:

   Sprawdzałam dzisiaj większość transmisji, w tym o 20.00 i 21.00 – działały, poza transmisją z Kanady. Nawet teraz o godz. 23.40 widać wnętrza kościołów, chociaż Msze Święte w tym momencie nie są odprawiane. Proponuję sprawdzć aktualizacje oprogramowania w Pana komputerze. Można spróbować zmienić przeglądarkę. Oprogramownie do realizacji transmisji jest na bieżąco aktualizowane i może się tak zdarzyć, że starsza, nie aktualizowana wersja w komputerze nie odtwarza wersji nowszej oprogramowania do transmisji.
   Mam nadzieję, że uda się Panu szybko rozwiązać ten problem. Po aktualizacji oprogramowania proszę pamiętać o zrestartowaniu komputera.
   Szczęść Boże!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *