Msze święte na żywo przez internet


Modlitwa Papieża Leona XIII:

„Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź nam obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, książę wojska niebieskiego, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą mocą Bożą strąć do piekła. Amen.”

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony z porządkiem mszy świętych online. Na stronie msza-online.net znajdziesz odnośniki do stron parafii udostępniających obraz kamer i dźwięk z kościołów, dzięki czemu można oglądać na żywo transmisje z mszy oraz nabożeństw w internecie. Kliknij poniżej we właściwy link.
Msze święte na żywo po polsku
Msze święte na żywo po angielsku
Msze święte po niemiecku
Msze święte po łacinie
Msze święte po chińsku
Msze święte po chorwacku
Msze święte po czesku
Msze święte na żywo po francusku
Msze święte po hiszpańsku
Msze święte na żywo po portugalsku
Msze święte po słowacku
Msze święte po włosku
Msze święte po węgiersku
Nabożeństwa na żywo
Różaniec na żywo

Po wejściu w zakładkę zobaczysz kalendarz z Mszami Świętymi dzisiaj i na najbliższe dni. Kliknij w godzinę, kiedy będziesz chciał uczestniczyć we Mszy Świętej. Jeżeli chcesz natychmiast uczestniczyć we Mszy Świętej kliknij w aktywny link w „Oglądaj na żywo Mszę Św.” a adres strony z transmisją Mszy automatycznie się otworzy i będziesz mógł obejrzeć ją na żywo.
Strona stworzona została z myślą o wszystkich tych, którzy z różnych względów nie mogą uczestniczyć w kościele we Mszy Świętej – chorych, podróżujących, przebywających w krajach bez kościołów.

Jeżeli chcesz dodać Mszę Świętą online – adres internetowy i godzinę skorzystaj z formularza kontaktowego „Zgłoś Transmisję”.

Szczęść Boże,
Wolontariusze strony msza-online.net

 

 

12 odpowiedzi na „Msze święte na żywo przez internet

 1. Lukasz pisze:

  Czy zna ktoś miejsce w internecie gdzie można ściągnąć retransmisję z mszy w postaci pliku dźwiękowego? Przebywam za granicą i jakość połączenia internetowego nie pozwala mi na odsłuch online. Transmisja z katedry ze Szczecina ma opcje zapisu ale niestety odbywa się to również jako streaming.

  • admin pisze:

   Ne znalazłam na razie na żadnej stronie plików z nagraniami dźwiękowymi Mszy Świętej. Jeśli znajdę – przekażę informację.
   Szczęść Boże!

 2. Magorzata S. z Piekoszowa pisze:

  Jestem obecnie w Niemczech w pracy i tylko tak mogę uczestniczyć we Mszy Sw..Proszę powiedzieć mi dlaczego dziś tj. 31.05 w kalendarzu widzę tylko godzinę Mszy a jak wchodzę na tę godzinę to nie widać z jakich Kościołów są Msze . Widoczna jest tylko godzina np. 6.00. Nie mam wyboru z jakiego kościoła chcę wysłuchać Mszy Św.Nie z każdego Kościoła jest dobra transmisja (dobry sygnał tam gdzie jestem).
  A tak w ogóle jestem Wam bardzo wdzięczna, że choć w ten sposób mogę uczestniczyć we Mszy Św. Bez Waszej strony byłby to niemożliwe.
  Szczęść Boże
  Małgorzata

  • admin pisze:

   Przepraszam, ale mieliśmy awarię kalendarza, prawdopodobnie w związku z wprowadzoanymi zmianami na stronie głównej (testujemy okienko ze przekazem bezpośrednim). Już została awaria naprawiona.
   Jeśli wystąpią jeszcze jakieś problemy będę wdzięczna za informację.
   Szczęść Boże!

 3. Asia pisze:

  Kochani!
  Strasznie wam DZIĘKUJĘ za tę stronę. Naprawdę to wspaniałe dzieło Boże. Przebywam na emigracji w Anglii i niestety w mojej miejscowości są msze święte w języku polskim tylko co drugą niedzielę, to i tak nie jest aż tak źle, ale dzięki waszej stronie mogę uczestniczyć we mszy świętej codziennie i staram się to robić. To wspaniałe, że można znaleźć msze święte praktycznie o każdej porze dnia. Dzięki wam mam kontakt z Kościołem. Jesteście Cudowni! Niech wam nasz Zmartwychwstały Pan błogosławi!
  Z całego serca dziękuję i pozdrawiam.

  • admin pisze:

   Serdecznie dziękujemy za błogosławieństwo.
   „Słudzy nieużyteczni jesteśmy; wykonaliśmy to, co powinniśmy wykonać.” (Łk, 17,10)

 4. Maria pisze:

  Witam, co niedziela oglądam msze św. dzięki waszej stronie.Nie wiem co się stało, jak wchodzę na msze św po polsku zamiast jak do tej pory kościoła i godzin mam pustą tabelkę i coś takiego „Pokazywanie wydarzeń po 3/22. Wyszukaj wcześniejsze zdarzenia” i nie ma mszy. Co się stało? Proszę o pomoc.

  • admin pisze:

   Pani Mario,
   Prawdopodobnie jest Pani w innej strefie czasowej niż Polska. Podaję Pani linki do Mszy Świętych w jęz. polskim:
   Msze według czasu polskiego:
   20.30 – http://kolbetv.click2stream.com/
   20.30 – http://archidiecezja.lodz.pl/jezuici/
   21.00 – http://www.katedra.szczecin.pl/kultura/live/transmisja-katedra/
   nagrania dzisiejszej Mszy Świętej w języku polskim (o dowolnej porze):
   http://www.churchservices.tv/Augustinians
   https://www.youtube.com/channel/UCyqLjFRm4sk10H1UY5iVPaw/feed?activity_view=

   Na przyszłość postaramy się takim problemom z wyświetleniami zaradzić.

   Szczęść Boże!

   • Maria pisze:

    Witam ponownie. Owszem, jestem w innej strefie czasowej, ale oglądam Msze już od roku i nie miałam problemu. Po kliknięciu msze św po polsku ładował mi się wykaz mszy św wg. godzin w czasie polskim, a teraz nie wiem czy coś zepsułam bo nie mam tego wykazu.
    Pozdrawiam.

    • admin pisze:

     Pani Mario,
     Podejrzewam, że zaczęła się Pani logować w przeglądarce do Pani konta Google. Wtedy Google automatycznie przełącza strefę czasową z polskiej na Pani rzeczywistą i nie widzi Pani już kalendarza z niedzieli. Rozwiązaniem z Pani strony może być logowanie się w przeglądarce Google Chrome jako użytkownik incognito: na pasku na górze jest pasek logowania się (ikonka – trzy poziomie paski w prawym górnym rogu monitora). Po kliknięciu w tę ikonkę z trzema poziomymi paskami otwiera się menu, z którego trzeba wybrać „nowe okno incognito” i wtedy powinna Pani widzieć czas polski i kalendarz Mszy w niedzielę. Postaram się zaradzić temu problemowi na przyszłość.
     Szczęść Boże!

 5. Wieslaw pisze:

  Panie Boze Zaplać twòrcom Tak wspanialej Strony

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *